Hang-, és hívásrögzítő programok

Csak a Symbian hívásokat és SMS-eket kezelő programok témái
Avatar
ferret
Fő moderátor
Fő moderátor
Hozzászólások: 5561
Csatlakozott: 2009-01-12 hétf. 21:06:08
Készüléktípus: RedmiNote4+250 old nokia
Nem: Férfi
Tartózkodási hely: a nyúlon túl
Has thanked: 112 times
Been thanked: 348 times

Re: Hang-, és hívásrögzítő programok

Hozzászólás Szerző: ferret »

lllacko írta:Csa ! Feltettem a Xelnex Lite progit és azóta nem tudok a Pc-re csatlakozni USB-vel "AZ adatátviteli mód nem aktiválható. A memkarit egy másik program használja " felirat jelenik meg.
Hiába állitom automata vagy kézi inditásra a progit de ha letörlöm a telórol akkor engedi a Pc kapcsolatot. Mit csináljak hogy müködjön
Telepítsd a progit a telefon memóriába.
Kép Kép
Avatar
lllacko
1. szint
1. szint
Hozzászólások: 193
Csatlakozott: 2009-01-20 kedd 10:08:44
Készüléktípus: One Plus
Nem: Férfi
Has thanked: 101 times
Been thanked: 6 times

Re: Hang-, és hívásrögzítő programok

Hozzászólás Szerző: lllacko »

ferret írta:
lllacko írta:Csa ! Feltettem a Xelnex Lite progit és azóta nem tudok a Pc-re csatlakozni USB-vel "AZ adatátviteli mód nem aktiválható. A memkarit egy másik program használja " felirat jelenik meg.
Hiába állitom automata vagy kézi inditásra a progit de ha letörlöm a telórol akkor engedi a Pc kapcsolatot. Mit csináljak hogy müködjön
Telepítsd a progit a telefon memóriába.
Oda telepitettem igysem enged Pc re Letöröltem a kártyáról a telepitő progit de telepitéskor felrakott 1 Xelnex könyvtárat a memkarira és azt nem hagyja törölni " a mappa nem törölhető megvan nyitva egy fájl " pedig nem nyitottam meg semmit
attkanet
Újonc
Újonc
Hozzászólások: 14
Csatlakozott: 2009-01-13 kedd 09:50:35
Készüléktípus: Nokia N82 Black Edition
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Re: Hang-, és hívásrögzítő programok

Hozzászólás Szerző: attkanet »

lllacko írta:Csa ! Feltettem a Xelnex Lite progit és azóta nem tudok a Pc-re csatlakozni USB-vel "AZ adatátviteli mód nem aktiválható. A memkarit egy másik program használja " felirat jelenik meg.
Hiába állitom automata vagy kézi inditásra a progit de ha letörlöm a telórol akkor engedi a Pc kapcsolatot. Mit csináljak hogy müködjön
Szia!

Nem is fog tudni csatlakozni, ugyanis a xelnex egy folyamatosan futó alkalmazással figyeli mikor van hívás, ezért kell egy folyamat kilövő progi (Pl. KillMe vagy JbakTaskman) és arra az időre kilövöd amig másolgatni akarsz, ha befejezted a másolgatást újraindítod a telefont és újra működik a xelnex. Még nem próbáltam, de segítség lehet az is, hogy addig míg másolgatsz bezárod a xelnex progit.

Hali
Nokia N82 Black Edition V 20.0.062 (Hacked) + Nokia 8 Gb MU-43 microSDHC + Nokia CP-71 fekete vászon tok
Avatar
lllacko
1. szint
1. szint
Hozzászólások: 193
Csatlakozott: 2009-01-20 kedd 10:08:44
Készüléktípus: One Plus
Nem: Férfi
Has thanked: 101 times
Been thanked: 6 times

Re: Hang-, és hívásrögzítő programok

Hozzászólás Szerző: lllacko »

attkanet írta:
lllacko írta:Csa ! Feltettem a Xelnex Lite progit és azóta nem tudok a Pc-re csatlakozni USB-vel "AZ adatátviteli mód nem aktiválható. A memkarit egy másik program használja " felirat jelenik meg.
Hiába állitom automata vagy kézi inditásra a progit de ha letörlöm a telórol akkor engedi a Pc kapcsolatot. Mit csináljak hogy müködjön
Szia!

Nem is fog tudni csatlakozni, ugyanis a xelnex egy folyamatosan futó alkalmazással figyeli mikor van hívás, ezért kell egy folyamat kilövő progi (Pl. KillMe vagy JbakTaskman) és arra az időre kilövöd amig másolgatni akarsz, ha befejezted a másolgatást újraindítod a telefont és újra működik a xelnex. Még nem próbáltam, de segítség lehet az is, hogy addig míg másolgatsz bezárod a xelnex progit.

Hali
Hiába zárom be a Xelnexet csak akkor hagy másolni ha letörlöm .
Próbáltam a JbakTaskman-nal is de igy sem jó . köszi csa .
attkanet
Újonc
Újonc
Hozzászólások: 14
Csatlakozott: 2009-01-13 kedd 09:50:35
Készüléktípus: Nokia N82 Black Edition
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Re: Hang-, és hívásrögzítő programok

Hozzászólás Szerző: attkanet »

lllacko írta: Hiába zárom be a Xelnexet csak akkor hagy másolni ha letörlöm .
Próbáltam a JbakTaskman-nal is de igy sem jó . köszi csa .
Szia!

Akkor próbáld meg KillMe-vel, de JbakTaskman-al is működnie kell. Xelnexwatchdog.... és a Callrecorder.... nevü taskokat zárom be és nekem működik. Próbáld ki.

Hali
Nokia N82 Black Edition V 20.0.062 (Hacked) + Nokia 8 Gb MU-43 microSDHC + Nokia CP-71 fekete vászon tok
Avatar
lllacko
1. szint
1. szint
Hozzászólások: 193
Csatlakozott: 2009-01-20 kedd 10:08:44
Készüléktípus: One Plus
Nem: Férfi
Has thanked: 101 times
Been thanked: 6 times

Re: Hang-, és hívásrögzítő programok

Hozzászólás Szerző: lllacko »

attkanet írta:
lllacko írta: Hiába zárom be a Xelnexet csak akkor hagy másolni ha letörlöm .
Próbáltam a JbakTaskman-nal is de igy sem jó . köszi csa .
Szia!

Akkor próbáld meg KillMe-vel, de JbakTaskman-al is működnie kell. Xelnexwatchdog.... és a Callrecorder.... nevü taskokat zárom be és nekem működik. Próbáld ki.

Hali
Köszönöm ! Valóban müködik Eddig nem állitottam le mindkettöt. :taps1:
tokomboki
1. szint
1. szint
Hozzászólások: 61
Csatlakozott: 2009-02-07 szomb. 16:26:06
Készüléktípus: N82
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Re: Hang-, és hívásrögzítő programok

Hozzászólás Szerző: tokomboki »

Potyi70 írta:Szia! A TotalRecall-nál a rögzítés indítása hosszan a zöld gomb és ugyanez a leállítása is (vagy hívás végén automatikus). A xelenex csak a hack-kelt telóra megy fel. Én is kipróbáltam az összes verziót, de csak a hack segített (én is ezt használom).
hali,
fennt volt a TR, de újra kellett telepítenem a telót.
most nem indul a felvétel zöld gombra.
ötlet? köszi
pronto
1. szint
1. szint
Hozzászólások: 68
Csatlakozott: 2009-01-22 csüt. 17:31:15
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Re: Hang-, és hívásrögzítő programok

Hozzászólás Szerző: pronto »

Hack után sikerült "megpatchelni" a xelnex 1.03-at. Viszont az a gáz, hogy a 6210 navigatoron nem lehet kikapcsolni a csipogást, sajnos ezt több fórum meg is említik. A miérjét nem tudom. Az lenne a kérdés, hogy a régebbi verzón (1.02-esen) vajon ki tudom kapcsolni, vagy felesleges próbálkozni?
Avatar
MrAngelo
Kiemelt 5. szint
Kiemelt 5. szint
Hozzászólások: 2972
Csatlakozott: 2009-01-13 kedd 10:26:07
Készüléktípus: LG G4 + Sony Xperia Tab Z
Nem: Férfi
Tartózkodási hely: Veszprém
Has thanked: 52 times
Been thanked: 86 times

Re: Hang-, és hívásrögzítő programok

Hozzászólás Szerző: MrAngelo »

Hi aLL
Kipróbáltam a Total Recall-t, nagyon jó! Ajánlom mindenkinek. Érdekességként írom, hogy kollégám 6120C-jén pittyeg hívás rögzítésekor, nekem N82-n nem. 6120-on ki kell kapcsolni a figyelmeztető hangokat, nekem nem. :hmm2:
boriszjelcin
Újonc
Újonc
Hozzászólások: 37
Csatlakozott: 2009-01-17 szomb. 21:58:18
Készüléktípus: O2
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Re: Hang-, és hívásrögzítő programok

Hozzászólás Szerző: boriszjelcin »

a xelnex megint megadta magát (hackelt a teló)

a total recallal, csak az a gondom, hogy nem fut védett prozessként a háttérben, minig figyelni kell és bekapcsolgatni.
elég zavaró...
Válasz küldése

Vissza: “Hívás, SMS kezelők”