Skyfire

Csak a Symbian hálózatot, internetet kezelő programok témái
Avatar
-Dr-Strust-
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 2206
Csatlakozott: 2009-01-06 kedd 16:20:33
Készüléktípus: Sony Xperia Z
Nem: Férfi
Tartózkodási hely: Z:/private mappa :)
Has thanked: 31 times
Been thanked: 32 times

Skyfire

Hozzászólás Szerző: -Dr-Strust- »

A Skyfire böngésző elsősorban Windows Mobile alapú készülékekre készült, de a fejlesztő elkészítette a Symbianes verziót is S60 platformra. Az Opera Minihez hasonlóan a program is tömöríti az oldalakat, így a mobiltelefon könnyedén megtudja nyitni azokat.

Az alkalmazás a Flash-en kívül képes Windows Media, Quick Time, Silverlight, és AJAX videók és tartalmak megjelenítésére is, így sokkal élvezhetőbbé teszi az internetezést, és a nagyobb oldalak is gond nélkül látogathatóak vele. A multimédiás pluginok elvileg ugyanúgy működnek majd a mobilos szoftverben, mint a PC-n, így a mobilos böngészési élmény már csak a képernyő mérete miatt tér majd el a "hagyományos", számítógépen való internetezéstől.
Hivatalos oldal: www.skyfire.com
Programot letölthetitek a letöltések közül ;)
Kép
Kép
Avatar
baddmann
Újonc
Újonc
Hozzászólások: 32
Csatlakozott: 2009-01-14 szer. 20:51:23
Készüléktípus: N8
Tartózkodási hely: Budapest
Has thanked: 4 times
Been thanked: 0

Re: Skyfire

Hozzászólás Szerző: baddmann »

Sziasztok!

Egy régebbi verziójú Skyfire-t szeretnék újabbra cserélni, de ha frissíteni próbálom, azt írja ki távolítsam el a régi verzát előbb. Ez nem is lenne baj, de mikor elkezdem, kiírja, hogy esetleg más programok működésképtelenné válhatnak. Nem szeretnék millió programot újra tenni, de szeretném a legújabb Skyfire-t használni. Mit tanácsoltok? Töröljem, vagy tényleg gondot okozhat más progiban? Egyáltalán milyen programokba piszkálhat bele?

Köszönöm a segítséget!
huppe
1. szint
1. szint
Hozzászólások: 192
Csatlakozott: 2009-01-12 hétf. 20:05:43
Készüléktípus: e71 + gs3
Has thanked: 8 times
Been thanked: 3 times

Re: Skyfire

Hozzászólás Szerző: huppe »

Hello! talán az n-gage- nek zavarhat be,meg a gyari bongeszonek de ha utana felteszed az ujat, azutan mar nem..
Mindent a szemnek!
Avatar
baddmann
Újonc
Újonc
Hozzászólások: 32
Csatlakozott: 2009-01-14 szer. 20:51:23
Készüléktípus: N8
Tartózkodási hely: Budapest
Has thanked: 4 times
Been thanked: 0

Re: Skyfire

Hozzászólás Szerző: baddmann »

huppe írta:Hello! talán az n-gage- nek zavarhat be,meg a gyari bongeszonek de ha utana felteszed az ujat, azutan mar nem..
Köszi a választ! Tehát, ha letörlöm és egyből felteszem az újat akkor valószínűleg nem lesz gond sem az ngage játékokkal, sem a gyári böngészővel?
konk
Újonc
Újonc
Hozzászólások: 13
Csatlakozott: 2009-01-26 hétf. 11:16:00
Készüléktípus: E51 ZTE Blade T-s froyo
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Re: Skyfire

Hozzászólás Szerző: konk »

Hello, nekem az a problémám, hogy ugyan felraktam a legújabb skyfire-t de sehol se találom a képernyő forgatást, és így elég tré netes videót nézni.... jah, E 51-em van, amiben ugye nincs giroszkóp, pedig elvileg mükszi benne az auto rotate, de a menüben sehol sem találom a manuálist...
Avatar
MrAngelo
Kiemelt 5. szint
Kiemelt 5. szint
Hozzászólások: 2972
Csatlakozott: 2009-01-13 kedd 10:26:07
Készüléktípus: LG G4 + Sony Xperia Tab Z
Nem: Férfi
Tartózkodási hely: Veszprém
Has thanked: 52 times
Been thanked: 86 times

Re: Skyfire

Hozzászólás Szerző: MrAngelo »

Kipróbáltam, nagyon nem tetszik. Az jó pont, hogy a videókat lejátsza (nem próbáltam) de tetű lassú. Csak a nokiaprogramokat próbáltam de mire ránagyítok valamire, lemegy a nap. Tény, hogy ahol most vagyok nincs se wifi, se 3g de az opera mini klasszisokkal jobb és gyorsabb. A youtube-hoz marad a mobitubia.

Hoppá!
Valamire mégis jó lesz. A share.ovi.com-ra feltöltött képek linkjét ki tudom vele másolni. A gyári böngésző iszonyat lassú ehhez, használhatatlan. Az opera mini nem képes rá, az opera mobile szintén lassú. Ebben a skyfire nyert. Megtartom. 8)
Adam_86
1. szint
1. szint
Hozzászólások: 65
Csatlakozott: 2009-01-16 pén. 17:54:28
Készüléktípus: Nokia N82 Black [FW v31.0.016]
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Re: Skyfire

Hozzászólás Szerző: Adam_86 »

Netload-ról tudtok letölteni skyfire-el? Mert én mikor rákattintok a letöltésre akkor ki kell jelölni,h hova akarom tölteni, és után kéri,h milyen file néven, ő magától bead vmi írtóhosszú (pl.:anjlnnanlclalnlvnajnljnw) és ha utána ok-ra nyomok kiadja,h download failed. De ha elnevezem normálisan pl.: letoltes01.rar akkor is. Mi lehet sztetek a gond?
Nokia N82 Black [FW:v31.0.016]
+
..::Sennheiser CX-500::.. and ..::Parrott MK6000 Bluetooth® Hands Free Car Kit with Audio Streaming::..
Avatar
TTSZ
Újonc
Újonc
Hozzászólások: 33
Csatlakozott: 2009-02-06 pén. 14:25:08
Készüléktípus: Orange SanFrancisco
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Re: Skyfire

Hozzászólás Szerző: TTSZ »

Sziasztok!

Honnan tudok ide belépési jogot szerezni? Kér emailt + passot.

Köszi előre is.

Üdv. TTSZ
Üdv.
TTSZ
------------------------------------------------------------------
Orange San Francisco
Avatar
niklebi
2. szint
2. szint
Hozzászólások: 317
Csatlakozott: 2009-01-13 kedd 00:11:29
Készüléktípus: Nokia N95 8GB
Tartózkodási hely: Székesfehérvár
Has thanked: 0
Been thanked: 1 time

Re: Skyfire

Hozzászólás Szerző: niklebi »

TTSZ írta:Sziasztok!

Honnan tudok ide belépési jogot szerezni? Kér emailt + passot.

Köszi előre is.

Üdv. TTSZ
Itt találsz egy leírást: http://www.smartnews.hu/category/trukk/ .de nem biztos hogy még mindig mükszik, de egy próbát megér :yes:
ifsnow
Újonc
Újonc
Hozzászólások: 5
Csatlakozott: 2009-02-16 hétf. 10:09:56
Készüléktípus: Nokia N95 8GB
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Re: Skyfire

Hozzászólás Szerző: ifsnow »

nekem valamiért nem megy :S "Skyfire cannot connect to the server at this time" se wlan, se gprs... (n95 8gb) valakinek van ötlete?
Válasz küldése

Vissza: “Hálózat, internet”