Windows live messenger

Csak a Symbian hálózatot, internetet kezelő programok témái
denes2004
Újonc
Újonc
Hozzászólások: 4
Csatlakozott: 2009-07-03 pén. 16:35:55
Készüléktípus: nokia N95 8GB
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Windows live messenger

Hozzászólás Szerző: denes2004 »

Letöltöttem a windows live messenger legutólsó 2feltetett verzióját N95 8GB-re. Feltelepités után nem tudtam a hálózatra csatlakozni egyik verzióval sem!!! Segitsen vki!!! Mit hogyan csináljak hogy jó legyen????
Avatar
moco
Fő moderátor
Fő moderátor
Hozzászólások: 12730
Csatlakozott: 2009-01-06 kedd 15:36:40
Készüléktípus: Samsung Note 20
Nem:
Tartózkodási hely: Budapest
Has thanked: 930 times
Been thanked: 1093 times

Re: Hiba a letöltésben!

Hozzászólás Szerző: moco »

denes2004 írta:Letöltöttem a windows live messenger legutólsó 2feltetett verzióját N95 8GB-re. Feltelepités után nem tudtam a hálózatra csatlakozni egyik verzióval sem!!! Segitsen vki!!! Mit hogyan csináljak hogy jó legyen????
jaja, mostanában mindenkinek ezt csinálja. várni kell egy jobb verzióra. valamit szerintem letiltottak, mert eddig nálam is működött és most meg ugyan ez a hiba nálam is és mindenkinél.
VESZEKEDNI CSAK PRIVÁTBAN LEHET! AKI A FÓRUMBAN VESZEKSZIK,1 HÉTRE KITILTOM !! :deal:
S10+ Dual / SGS4
Avatar
ferret
Fő moderátor
Fő moderátor
Hozzászólások: 5555
Csatlakozott: 2009-01-12 hétf. 21:06:08
Készüléktípus: RedmiNote4+250 old nokia
Nem: Férfi
Tartózkodási hely: a nyúlon túl
Has thanked: 112 times
Been thanked: 348 times

Re: Hiba a letöltésben!

Hozzászólás Szerző: ferret »

moco írta:
denes2004 írta:Letöltöttem a windows live messenger legutólsó 2feltetett verzióját N95 8GB-re. Feltelepités után nem tudtam a hálózatra csatlakozni egyik verzióval sem!!! Segitsen vki!!! Mit hogyan csináljak hogy jó legyen????
jaja, mostanában mindenkinek ezt csinálja. várni kell egy jobb verzióra. valamit szerintem letiltottak, mert eddig nálam is működött és most meg ugyan ez a hiba nálam is és mindenkinél.
Nekem régi verzió van fent, az működik. Az 1.1.8161. Három fájl van a rarban. Most nem tudom linkelni, mert telóról vagyok, de fent van a letöltéseknél.
Kép Kép
Avatar
plunk
Kiemelt 4. szint
Kiemelt 4. szint
Hozzászólások: 1345
Csatlakozott: 2009-01-12 hétf. 20:55:32
Készüléktípus: Sony Z3c [Lollipop]
Tartózkodási hely: Tűzfal megett
Has thanked: 0
Been thanked: 2 times

Re: Hiba a letöltésben!

Hozzászólás Szerző: plunk »

denes2004 írta:Letöltöttem a windows live messenger legutólsó 2feltetett verzióját N95 8GB-re. Feltelepités után nem tudtam a hálózatra csatlakozni egyik verzióval sem!!! Segitsen vki!!! Mit hogyan csináljak hogy jó legyen????
Én a teljes szolgáltatásos Windows Live for S60-ast használom, ez a legjobb. Idáig csak v1-es verzió van belőle de állítom jobb mint a sima messengerek. Ezt a telfonodon tudod a "Letöltés!"-nevű szolgáltatásból leszedni a legújabbat. Ez a progi csinál automatán az üzenetekhez egy hotmailes emailt meg a messengert is felrakja és minden adatot szinkronizál. (letölti a saját képed, neved, commented amit gépen is használsz.)

Ha a Letöltés!-esből nem akarod letölteni akkor itt az angol verzió (mert a letöltés progiból letöltött az magyar ;) ):

:jobbra: http://www.mediafire.com/?d0huii3uy5t :balra:
Kép :balra: :balra: Szignózási segédlet
Phoenix Internal Service Software 2009.17.0.38220 :king:
Otthon sose frissíts a jelenleginél kisebb szoftververzióra!
Avatar
MrAngelo
Kiemelt 5. szint
Kiemelt 5. szint
Hozzászólások: 2972
Csatlakozott: 2009-01-13 kedd 10:26:07
Készüléktípus: LG G4 + Sony Xperia Tab Z
Nem: Férfi
Tartózkodási hely: Veszprém
Has thanked: 52 times
Been thanked: 86 times

Re: Hiba a letöltésben!

Hozzászólás Szerző: MrAngelo »

...és a telefonkönyvbe tesz egy új fület az MSN partnereknek. Gyorsan le is töröltem, én személy szerint nem díjazom, hogy ennyire beleeszi magát a rendszerbe mivel csak néha MSN-ezek, a hotmail fiókot meg egyáltalán nem használom. Maradok a Slicknél.
De ugye kinek a pap...
hyde200
Újonc
Újonc
Hozzászólások: 2
Csatlakozott: 2010-10-10 vas. 20:57:51
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Re: Windows live messenger

Hozzászólás Szerző: hyde200 »

Valaki meg tudná nekem mondani, hogy miért van az ha messenger sisx fájlát leszignózom felteszem a telefonra akkor utána a különbféle lehetőségek választható lehetőségek nevei nem jelennek meg angolul csak 2-2 kis téglalap van a nevek helyén.
Avatar
Damir
Kiemelt 6. szint
Kiemelt 6. szint
Hozzászólások: 8779
Csatlakozott: 2010-04-06 kedd 20:58:49
Has thanked: 48 times
Been thanked: 349 times

Re: Windows live messenger

Hozzászólás Szerző: Damir »

hyde200 írta:Valaki meg tudná nekem mondani, hogy miért van az ha messenger sisx fájlát leszignózom felteszem a telefonra akkor utána a különbféle lehetőségek választható lehetőségek nevei nem jelennek meg angolul csak 2-2 kis téglalap van a nevek helyén.
Nem igazán értem mire gondolsz.... :roll:
Sinyaaa
Újonc
Újonc
Hozzászólások: 9
Csatlakozott: 2011-01-26 szer. 10:03:58
Készüléktípus: e90
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Re: Windows live messenger

Hozzászólás Szerző: Sinyaaa »

Üdv

valaki tud olyan msn progit amiben a partnereim neve szines?
Deviney
1. szint
1. szint
Hozzászólások: 60
Csatlakozott: 2010-11-05 pén. 22:21:45
Has thanked: 4 times
Been thanked: 1 time

Re: Windows live messenger

Hozzászólás Szerző: Deviney »

Én olyan live messenger kliens progit keresek symbian S60v5-re, ami tud naplózni.
Jelenleg a Slick-et használom, ez tud, csak az a baj vele, hogy nem támogatja a nem elérhető állapotban érkezett üzeneteket. Tehát ha ezzel feljövök, és kaptam ilyet, akkor még utána számítógépen bejelentkezve se kapom meg, elvesznek ezek az üzenetek. Akkor is kellemetlen, ha vonaton pl. megszakad, és írnak.
Erre kéne valami megoldás, hogy mind a kettőt tudja, ha valaki ismer ilyet!
Válasz küldése

Vissza: “Hálózat, internet”