Ingyen hívás mobil és mobil között interneten

Csak a Symbian hálózatot, internetet kezelő programok témái
luuna
1. szint
1. szint
Hozzászólások: 51
Csatlakozott: 2009-01-21 szer. 23:14:58
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Re: Ingyen hívás mobil és mobil között interneten

Hozzászólás Szerző: luuna »

SteveBeard írta:
luuna írta:
SteveBeard írta:Sziasztok!
Csak Mo-n próbáltam, de nekem a Nimbuzz tökéletesen megy Skype-pal és a Google Talk-kal. Igaz, általában csak Pc-t hívok, de az öcsémnek van egy HTC-je, vele tökéletesen tudok beszélni. Tudom az Windows Mobile és nem Symbian. ;)
Noh, igen... :confused3:

És ő is a Nimbuzz kliensét használta?
Igen, és kipróbáltuk a Skype-t is, de a Google Talkot használjuk rendszeresen mert az valahogy kevesebbet késik. Ha itthon vagyok én wifin csatlakozom, de 3G-n gyorsabb. Az öcsém kizárólag wifin használja.
Egyébként a Fring is jó, de azt még csak telefonról Pc-re vagy fordítva próbáltam.
Ezt nagy örömmel hallom, még akkor is, ha nekem anno nem sikerült. Biztos valami gebasz volt. Köszönöm a segítséget! :)
Avatar
szabi113
2. szint
2. szint
Hozzászólások: 446
Csatlakozott: 2009-01-15 csüt. 02:02:46
Készüléktípus: Xperia Z2 + iPod Touch 2G
Has thanked: 89 times
Been thanked: 16 times
Kapcsolat:

Re: Ingyen hívás mobil és mobil között interneten

Hozzászólás Szerző: szabi113 »

luuna írta:
laviaag írta:Ajánlom a Fring nevű programot, mind Symbianon és Windows Mobiel-on is fajinul megy. :yes:
Symbian tud symbiant hívni azzal? Előre is köszi a választ! :bye1:
Tud. Én már az elején is ezt mondtam. (de biztos félreérthető voltam :) )
Hívhatsz symbian-t, winMo-t, rendes asztali PC-t, iphone-t, meg amit csak akarsz. És nem csak a skype hálózatán tud hivást bonyolítani. Nekem annnó MSN is ment vele. és biztosan támogatja a többi hálózatot is.
2002 óta (7650)Symbian fanatikus, de sajna lemaradtunk, így: Xperia Z2 (5.1.1), + 128GB µSD
luuna
1. szint
1. szint
Hozzászólások: 51
Csatlakozott: 2009-01-21 szer. 23:14:58
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Re: Ingyen hívás mobil és mobil között interneten

Hozzászólás Szerző: luuna »

szabi113 írta:
luuna írta:
laviaag írta:Ajánlom a Fring nevű programot, mind Symbianon és Windows Mobiel-on is fajinul megy. :yes:
Symbian tud symbiant hívni azzal? Előre is köszi a választ! :bye1:
Tud. Én már az elején is ezt mondtam. (de biztos félreérthető voltam :) )
Hívhatsz symbian-t, winMo-t, rendes asztali PC-t, iphone-t, meg amit csak akarsz. És nem csak a skype hálózatán tud hivást bonyolítani. Nekem annnó MSN is ment vele. és biztosan támogatja a többi hálózatot is.
Okés, köszönöm! :)
Bár, egy bizonyos hátrányt ki tudnék emelni, van mód arra, hogy a skype-ról bejövős hívásaid a telefonszámodra kapd és azok akik erre regelnek, nem érhetőek el a Nimbuzz-on belül. Ez száz. Sajna, de annak is örülnék, ha látnám működni teló és teló közt, első sorban amúgy 3G hálózaton volnék érdekelt, de szerintem nincs külön ezt megfigyelő modul benne... net, net! Remélem... :yes:
anonym1s
1. szint
1. szint
Hozzászólások: 90
Csatlakozott: 2009-10-22 csüt. 17:25:59
Készüléktípus: I8000
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Re: Ingyen hívás mobil és mobil között interneten

Hozzászólás Szerző: anonym1s »

Hali.
Van egy problemam ezzel a Nimbuzz-al. Bejelentkezek vele a skype-ra es msn-re, aztan probalok hanghivast inditani, ami a nimbuzz szerint sikeres, es felig az is, mert a hivott fel szepen hall engem de en nem hallom oket se msn-en se skype-on. Mi lehet a hiba?
Samsung i8510 a telefon.
Avatar
BlackOps
Kiemelt 5. szint
Kiemelt 5. szint
Hozzászólások: 2408
Csatlakozott: 2009-01-12 hétf. 20:23:35
Készüléktípus: Galaxy S6 Duos
Nem: Férfi
Has thanked: 3 times
Been thanked: 42 times

Re: Ingyen hívás mobil és mobil között interneten

Hozzászólás Szerző: BlackOps »

SteveBeard írta:
luuna írta:
SteveBeard írta:Sziasztok!
Csak Mo-n próbáltam, de nekem a Nimbuzz tökéletesen megy Skype-pal és a Google Talk-kal. Igaz, általában csak Pc-t hívok, de az öcsémnek van egy HTC-je, vele tökéletesen tudok beszélni. Tudom az Windows Mobile és nem Symbian. ;)
Noh, igen... :confused3:

És ő is a Nimbuzz kliensét használta?
Igen, és kipróbáltuk a Skype-t is, de a Google Talkot használjuk rendszeresen mert az valahogy kevesebbet késik. Ha itthon vagyok én wifin csatlakozom, de 3G-n gyorsabb. Az öcsém kizárólag wifin használja.
Egyébként a Fring is jó, de azt még csak telefonról Pc-re vagy fordítva próbáltam.
:yes: :yes:
Így van, a nimbuzz "tökéletes" minden irányba, és nem függ az eszköztől.
Galaxy S6 Duos SM-G920FD :cool3:
G920FXXU3COI9
PHOENIX SEGÉDLET ver.:2.0
anonym1s
1. szint
1. szint
Hozzászólások: 90
Csatlakozott: 2009-10-22 csüt. 17:25:59
Készüléktípus: I8000
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Re: Ingyen hívás mobil és mobil között interneten

Hozzászólás Szerző: anonym1s »

pll írta: Így van, a nimbuzz "tökéletes" minden irányba, és nem függ az eszköztől.
Figyelembe vetted az elozo hozzaszolasomat mielott ezt ide irtad? Ha igen, akkor nem ertem miert irod hogy tokeletes minden iranyba amikor elotted irtam hogy nekem csak egy iranyba mukodik, mivel engem hallanak de en nem hallok senkit.
Avatar
BlackOps
Kiemelt 5. szint
Kiemelt 5. szint
Hozzászólások: 2408
Csatlakozott: 2009-01-12 hétf. 20:23:35
Készüléktípus: Galaxy S6 Duos
Nem: Férfi
Has thanked: 3 times
Been thanked: 42 times

Re: Ingyen hívás mobil és mobil között interneten

Hozzászólás Szerző: BlackOps »

anonym1s írta:
pll írta: Így van, a nimbuzz "tökéletes" minden irányba, és nem függ az eszköztől.
Figyelembe vetted az elozo hozzaszolasomat mielott ezt ide irtad? Ha igen, akkor nem ertem miert irod hogy tokeletes minden iranyba amikor elotted irtam hogy nekem csak egy iranyba mukodik, mivel engem hallanak de en nem hallok senkit.
Az a te tapasztalatod, a másik pedig az én tapasztalatom. Amit én észlelek, ahhoz természetesen nem veszem figyelembe amit írsz. Rendzseresen használom, és műxik, még az USA-ba is szoktam vele hívni/fogadni.
Galaxy S6 Duos SM-G920FD :cool3:
G920FXXU3COI9
PHOENIX SEGÉDLET ver.:2.0
anonym1s
1. szint
1. szint
Hozzászólások: 90
Csatlakozott: 2009-10-22 csüt. 17:25:59
Készüléktípus: I8000
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Re: Ingyen hívás mobil és mobil között interneten

Hozzászólás Szerző: anonym1s »

pll írta: Az a te tapasztalatod, a másik pedig az én tapasztalatom. Amit én észlelek, ahhoz természetesen nem veszem figyelembe amit írsz. Rendzseresen használom, és műxik, még az USA-ba is szoktam vele hívni/fogadni.
Oke, azt elhiszem, de akkor nalam mi a baj? Engem hallanak de en nem hallok semmit.
anonym1s
1. szint
1. szint
Hozzászólások: 90
Csatlakozott: 2009-10-22 csüt. 17:25:59
Készüléktípus: I8000
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Re: Ingyen hívás mobil és mobil között interneten

Hozzászólás Szerző: anonym1s »

Tud valaki olyan programot amiben benne van az msn meg skype es mukodik rendesen samsung i8510-en is? A nimbuzz nem jo mert en nem hallok semmit hivaskor, csak engem hallanak, ugy meg nem lehetr telefonalni vele.
Ja, a slick nevu sem jo, mert nincs benne skype, es hivas funkcio sincs benne csak chateles.
Ja, a fring sem jo. Nincs benne se skype se msn pedig az oldalukon azt hirdetik van benne skype meg msn is. Most telepitettem fel, de csak googletalk, twitter, gmail, wefi, facebook, meg last.fm van benne, szamomra hasznalhatatlan.
k1ng4
Újonc
Újonc
Hozzászólások: 11
Csatlakozott: 2009-12-22 kedd 19:56:16
Készüléktípus: Nokia 5800 Xpressmusic red
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Re: Ingyen hívás mobil és mobil között interneten

Hozzászólás Szerző: k1ng4 »

anonym1s írta:Tud valaki olyan programot amiben benne van az msn meg skype es mukodik rendesen samsung i8510-en is? A nimbuzz nem jo mert en nem hallok semmit hivaskor, csak engem hallanak, ugy meg nem lehetr telefonalni vele.
Ja, a slick nevu sem jo, mert nincs benne skype, es hivas funkcio sincs benne csak chateles.
Ja, a fring sem jo. Nincs benne se skype se msn pedig az oldalukon azt hirdetik van benne skype meg msn is. Most telepitettem fel, de csak googletalk, twitter, gmail, wefi, facebook, meg last.fm van benne, szamomra hasznalhatatlan.
Nem tudom milyen fringet telepítettél, de az enyémben( 4.00.05 -ös verz.) BENNE VAN : skype, Facebook, MSN live, ICQ, SIP, Google Talk, Yahoo, AIM, Twitter 2.0, WeFi, Last.fm. sztem nyisd ki a szemed és ott lesz az... :yes:
Válasz küldése

Vissza: “Hálózat, internet”