Wlan / wifi megosztása telefonról

Csak a Symbian hálózatot, internetet kezelő programok témái
Avatar
sihumens
1. szint
1. szint
Hozzászólások: 182
Csatlakozott: 2009-03-06 pén. 23:33:33
Készüléktípus: Lumia 1020 + Lumia520
Has thanked: 5 times
Been thanked: 1 time

Re: Wlan / wifi megosztása telefonról

Hozzászólás Szerző: sihumens »

hoffer20 írta:Wlan-hálózatnevet kér?Itt megakadtam..
Akkor kér hálózatnevet, ha rejtett az SSID-je. Ha nem rejtett, akkor két buktatón kell átesni még ha egyáltalán be van állítva: Egy titkosított kód (ez lehet WEP,...stb) és esetleg egy MAC szűrő, természetesen az is csak ha be van állítva.
jokerkiller
3. szint
3. szint
Hozzászólások: 695
Csatlakozott: 2009-10-29 csüt. 09:08:41
Készüléktípus: O+O64Gb+Nethunter
Nem: Férfi
Has thanked: 150 times
Been thanked: 16 times

Re: Wlan / wifi megosztása telefonról

Hozzászólás Szerző: jokerkiller »

Azt szeretném megkérdezni hogy még mindig nincs e megoldás arra hogy egy talált wifi/wlan hálozatot bluetooth-on "lőjünk".
(és persze telefonon)
Telefonok: Oneplus One 64gb :-) & Nokia n900 & xperia mini & samsung omnia 2 & xperia x8ak /legtöbb darabokban :D/
Tabletek: Nexus 7 16gb 2012 + Nexus 7 16gb 2012
Avatar
Damir
Kiemelt 6. szint
Kiemelt 6. szint
Hozzászólások: 8779
Csatlakozott: 2010-04-06 kedd 20:58:49
Has thanked: 48 times
Been thanked: 349 times

Re: Wlan / wifi megosztása telefonról

Hozzászólás Szerző: Damir »

jokerkiller írta:Azt szeretném megkérdezni hogy még mindig nincs e megoldás arra hogy egy talált wifi/wlan hálozatot bluetooth-on "lőjünk".
(és persze telefonon)
Még mindig nincs....
Kralo737
Újonc
Újonc
Hozzászólások: 3
Csatlakozott: 2011-10-07 pén. 19:00:29
Készüléktípus: C6-01
Nem: Férfi
Has thanked: 1 time
Been thanked: 0

Re: Wlan / wifi megosztása telefonról

Hozzászólás Szerző: Kralo737 »

Sziasztok!
Nem tudom jó helyen járok e a problémámmal, de az új C6 os Nokiam állandoan fel akar lépni a Wifire otthon és hamar lemerül. Van valami program vagy módszer amivel ez letiltható? A régi HTC-mre volt!
Köszi
garga pista
Újonc
Újonc
Hozzászólások: 43
Csatlakozott: 2009-06-04 csüt. 21:16:45
Készüléktípus: 5800 XM + 5320 XM + 6070
Nem: Férfi
Has thanked: 4 times
Been thanked: 0

Re: Wlan / wifi megosztása telefonról

Hozzászólás Szerző: garga pista »

Sziasztok! Kicsit off, de ebbe a téma tartozik legjobban. Egy olyan programra lenne szükségem, ami kiírja telefonon (s60v3) a telefon ip címét, és az átjárót (wifin). Létezik ilyen? A PhoNetInfo nem írja ki sajnos :(
Nokia 5800 & Nokia 5320
vilmaboy
Újonc
Újonc
Hozzászólások: 37
Csatlakozott: 2010-01-04 hétf. 17:28:18
Készüléktípus: Nokia N 97 Mini
Has thanked: 4 times
Been thanked: 0

Re: Wlan / wifi megosztása telefonról

Hozzászólás Szerző: vilmaboy »

Sziasztok!
Három dolgoban kérném a segítségeteket (N97 mini - S60v5) wifi és net ügyben:

- Egy olyan progit keresek, ami kiírja nekem, hogy a megtalált wifi hálózatok hányas csatornán vannak.

- Kellene nekem egy progi, ami havi bontásban méri a le és feltöltött adatforgalmat..

- Sok esetben, ha inem használom a telefont, akkor is kint van az adatforgalmat szimbolizáló ikon (E betü meg alatta a két nyil), ilyenkor hogy tudnám kideríteni, hogy melyik progi okozza per pill az adatforgalmat?

Kommenteket előre is köszönöm! :king:
A világ legveszélyesebb dolga az, amikor a tudatlanság szorgalommal párosul!
Chelios07
Újonc
Újonc
Hozzászólások: 16
Csatlakozott: 2012-06-12 kedd 13:36:10
Készüléktípus: Nokia N8-00
Nem: Férfi
Has thanked: 6 times
Been thanked: 0

Re: Wlan / wifi megosztása telefonról

Hozzászólás Szerző: Chelios07 »

Hella.
Egy olyan progit keresek, ami a telefon által használt netet meg tudja osztani wi-fin. "kaosamigos" volt olyan kedves és kikiabálta, h megtalálta, de annyira már nem volt kedves, h többszöri kérésre meg is ossza velünk :( Bár én is találtam egy JoikuSpot nevű wi-fi megosztót, de sajna az csak telepítés után használható. Vmiért, ha kilépek, nem tudom újraindítani. Elindítom a progit, betölt, de kb. 3 másodperc múlva, még mielőtt megosztanám a netet v bármi mást csinálnék vele, teljesen kilép a progiból. Lehet a vasam szaraxik! Ha vki tudna segíteni.. Thx :)

Nokia N8-00
Chelios07
Újonc
Újonc
Hozzászólások: 16
Csatlakozott: 2012-06-12 kedd 13:36:10
Készüléktípus: Nokia N8-00
Nem: Férfi
Has thanked: 6 times
Been thanked: 0

Re: Wlan / wifi megosztása telefonról

Hozzászólás Szerző: Chelios07 »

Chelios07 írta:Hella.
Egy olyan progit keresek, ami a telefon által használt netet meg tudja osztani wi-fin. "kaosamigos" volt olyan kedves és kikiabálta, h megtalálta, de annyira már nem volt kedves, h többszöri kérésre meg is ossza velünk :( Bár én is találtam egy JoikuSpot nevű wi-fi megosztót, de sajna az csak telepítés után használható. Vmiért, ha kilépek, nem tudom újraindítani. Elindítom a progit, betölt, de kb. 3 másodperc múlva, még mielőtt megosztanám a netet v bármi mást csinálnék vele, teljesen kilép a progiból. Lehet a vasam szaraxik! Ha vki tudna segíteni.. Thx :)

Nokia N8-00

Köszönöm, megoldódott :)) A JoikuSpot3.2 kiválóan dolgozik :)
Maranta
Újonc
Újonc
Hozzászólások: 19
Csatlakozott: 2009-08-28 pén. 12:54:21
Készüléktípus: N8 black
Nem:
Tartózkodási hely: Budapest
Has thanked: 6 times
Been thanked: 0

Re: Wlan / wifi megosztása telefonról

Hozzászólás Szerző: Maranta »

Sziasztok!

Segítség kéne. N8am tök jól szórja magát Ezspot-tal ( egy srác irta h tabja látja). gép látja másik nokia is szipiszupi viszont a Tabom(androidos) nem :( nem tudtok valami progit ami átalakitja vagy ezt vagy azt? ha jól értelmeztem amit találtam ezzel kapcsban "csatorna" gond...s android nem fogja ezt a jelet.
kerebala
Újonc
Újonc
Hozzászólások: 2
Csatlakozott: 2011-11-11 pén. 07:30:43
Készüléktípus: 5230
Nem: Férfi
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Re: Wlan / wifi megosztása telefonról

Hozzászólás Szerző: kerebala »

Sziasztok!
A problémám a következő:
Van egy stickes vodanetem van egy usb-s wifi eszközöm és végül egy c6-00 nokiám.
A net a gépen. És a telefonra is szeretném megosztani a vodás netemet. 2 napja csak próbálkozom de semmi eredmény. Tudna nekem valaki segíteni vagy ez lehetetlen.
Válasz küldése

Vissza: “Hálózat, internet”