Viber for Symbian

Csak a Symbian hálózatot, internetet kezelő programok témái
Avatar
Damir
Kiemelt 6. szint
Kiemelt 6. szint
Hozzászólások: 8779
Csatlakozott: 2010-04-06 kedd 20:58:49
Has thanked: 48 times
Been thanked: 349 times

Re: Viber for Symbian

Hozzászólás Szerző: Damir »

springfield írta:Sziasztok!

Segítségeteket szeretném kérni!
E52-re szerettem volna telepíteni a vibert, de valamiért nem megy a dolog...
A telefonról is próbáltam, meg Nokia Suite-al is összekötve USB-n PC-vel.
Mind a két esetben ott akad el a dolog, hogy a telepítés után a telefon kiírja: a további telepítés folytatásához lépjen be,
az alkalmazások menübe és ott (egy iylen nokia szerü ikonra katt) folytathatja a telepítést.
Na már most én ezt megtaláltam, rá kattintok, folytatja is a telepítést, végig megy a csík, és újra kidobja ugyan azt a szöveget.
Magyarul egyfolytába csak körbe körbe telepítek de nem történik semmi. :hmm2:
Miért csinálja ezt? Már próbáltam akksi kivételt is stb... de csak telepít és mindig ugyan az a szöveg. Nem történik semmi.
Tudtok rá megoldást?
Szia!
Töröld le, és próbáld meg újra.
Avatar
Damir
Kiemelt 6. szint
Kiemelt 6. szint
Hozzászólások: 8779
Csatlakozott: 2010-04-06 kedd 20:58:49
Has thanked: 48 times
Been thanked: 349 times

Re: Viber for Symbian

Hozzászólás Szerző: Damir »

"Unfortunately for now voice calling in Viber on Symbian is not planned :(
We will let you know if we have news."

Egy fórumon erősítették meg.... Várható volt, de mégis.... :roll:
Avatar
blpub
2. szint
2. szint
Hozzászólások: 280
Csatlakozott: 2009-06-19 pén. 20:26:44
Készüléktípus: LG G3 + Nokia 808 PureView
Tartózkodási hely: Miskolc City
Has thanked: 2 times
Been thanked: 9 times

Re: Viber for Symbian

Hozzászólás Szerző: blpub »

Szerintem csak kényszerből csinálták meg egyáltalán a programot a Belle miatt Symbianre, az első verzió olyan is volt, mint valami béta. Az utolsó már használhatóbb, épp csak az előzményeket alig néhány üzenetig őrzi meg. Én már biztos vagyok benne, hogy nem lesz Symbian update, januártól a Nokia nem is engedi már az áruházba új app feltöltését S60-ra.
Üdv!
Avatar
blpub
2. szint
2. szint
Hozzászólások: 280
Csatlakozott: 2009-06-19 pén. 20:26:44
Készüléktípus: LG G3 + Nokia 808 PureView
Tartózkodási hely: Miskolc City
Has thanked: 2 times
Been thanked: 9 times

Re: Viber for Symbian

Hozzászólás Szerző: blpub »

Viszont lassan kezdek agyvérzést kapni a Vibertől...
Amióta frissült a használhatóbb változatra, arra nem érkeznek meg az üzenetek, ha a progi nem fut folyamatosan a háttérben.
Szűz telefonra telepítve működik egy darabig, aztán néhány nap után megmakacsolja magát, és hiába adok netet a telefonnak, nem jönnek meg az üzenetek, csak ha a programot elindítom. Lehet esetleg tudni, melyik taszk figyel a háttérben az üzenetekre?
Üdv!
Avatar
Macika
6. szint
6. szint
Hozzászólások: 8928
Csatlakozott: 2009-05-01 pén. 11:47:34
Készüléktípus: Huawei P30 Pro 8 256
Nem: Férfi
Tartózkodási hely: Budapest
Has thanked: 321 times
Been thanked: 605 times

Re: Viber for Symbian

Hozzászólás Szerző: Macika »

blpub írta:Viszont lassan kezdek agyvérzést kapni a Vibertől...
Amióta frissült a használhatóbb változatra, arra nem érkeznek meg az üzenetek, ha a progi nem fut folyamatosan a háttérben.
Szűz telefonra telepítve működik egy darabig, aztán néhány nap után megmakacsolja magát, és hiába adok netet a telefonnak, nem jönnek meg az üzenetek, csak ha a programot elindítom. Lehet esetleg tudni, melyik taszk figyel a háttérben az üzenetekre?
Nem lehet, hogy van egy automatikusan hagyott vagy öntanuló task-killered telepítve?
Nálam sem jön meg (természetesen) kikapcsolt WLAN-nál (én állítottam be így, hogy a képernyő lekapcsolása után, az adatforgalom megszűnésével kapcsoljon le magától a WLAN is), de ahogy bekapcsolom, azonnal pótolja...
"A legjobb érv a demokrácia ellen egy ötperces beszélgetés egy átlagos szavazóval."
Sir Winston Churchill
Avatar
Damir
Kiemelt 6. szint
Kiemelt 6. szint
Hozzászólások: 8779
Csatlakozott: 2010-04-06 kedd 20:58:49
Has thanked: 48 times
Been thanked: 349 times

Re: Viber for Symbian

Hozzászólás Szerző: Damir »

blpub írta:Viszont lassan kezdek agyvérzést kapni a Vibertől...
Amióta frissült a használhatóbb változatra, arra nem érkeznek meg az üzenetek, ha a progi nem fut folyamatosan a háttérben.
Szűz telefonra telepítve működik egy darabig, aztán néhány nap után megmakacsolja magát, és hiába adok netet a telefonnak, nem jönnek meg az üzenetek, csak ha a programot elindítom. Lehet esetleg tudni, melyik taszk figyel a háttérben az üzenetekre?
Lehet :)
Az xmppservice.exe. Ez tartja a neten a telefont, én ezt szoktam kilőni, ha nem akarom, hogy folyamatosan neten lógjon a telefonom, a KillMe alkalmazással. Vagyis igazából nekem folyamatosan ki van lőve, a KillMe a telóval együtt indul, és kilövi ezt, illetve a Viber.exe-t. Ha viberezek, és várom, hogy írjanak, akkor elindítom simán a vibert, és futtatom a háttérben, tehát nem zárom be. Így megjönnek az üzenetek azonnal. Ha végeztem, akkor meg simán bezárom, és szépen bontódik a kapcsolat is, nem szívja feleslegesen az akkut ;)
Valakinek azt hiszem ígértem leírást erről....... :hmm2:
Avatar
blpub
2. szint
2. szint
Hozzászólások: 280
Csatlakozott: 2009-06-19 pén. 20:26:44
Készüléktípus: LG G3 + Nokia 808 PureView
Tartózkodási hely: Miskolc City
Has thanked: 2 times
Been thanked: 9 times

Re: Viber for Symbian

Hozzászólás Szerző: blpub »

Nem, nincs még igazán semmi a telefonon az Áruházból letölthető dolgokon és néhány "létfontosságú" alkalmazáson kívül, mert most cserélték ki egy röhejes hiba miatt a 701-esemet egy 808-ra, de nem nagyon van időm - meg kedvem - foglalkozni a testreszabásával, így csak lassan haladok.
Közben kiderült, hogy időnként lagol a viber és nem volt türelmem kivárni, de előfordul, hogy 1 perc, vagy több is lehet, míg megjön egy üzenet, ha nem fut a viber, csak a rezidens része, ami figyel folyamatosan. Neten csak akkor van folyamatosan a telefon, ha nem vagyok itthon. Most úgy tűnik, működik normálisan (leszámítva az időnkénti 1-2 perces késést), de a 701-esen is előfordult, hogy idővel elfelejtette a viber az offline üzeneteket letölteni, ha netet kapott a telefon, vagy nem jöttek üzenetek, ha nem volt a háttérben a program, és attól tartok, ez itt is meg fog történni.
Üdv!
mayobi
Újonc
Újonc
Hozzászólások: 35
Csatlakozott: 2009-02-20 pén. 11:31:53
Készüléktípus: N95 8GB
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Re: Viber for Symbian

Hozzászólás Szerző: mayobi »

Sziasztok. N8-on melyik a legfirssebb működő Viber? Hanghívás működik már? Vagy már nem is fog? Amugy elég stabil, üzenetek küldése/érkezése?
Avatar
Damir
Kiemelt 6. szint
Kiemelt 6. szint
Hozzászólások: 8779
Csatlakozott: 2010-04-06 kedd 20:58:49
Has thanked: 48 times
Been thanked: 349 times

Re: Viber for Symbian

Hozzászólás Szerző: Damir »

mayobi írta:Sziasztok. N8-on melyik a legfirssebb működő Viber? Hanghívás működik már? Vagy már nem is fog? Amugy elég stabil, üzenetek küldése/érkezése?
Szia!

Áruházban lévő verzió a legfrissebb. Nekem stabil, bár nem éppen gyors, normál sebességű, csak üzenetek küldésére használható, hívás nincs, és sajnos nem is lesz.
Avatar
blaze
1. szint
1. szint
Hozzászólások: 146
Csatlakozott: 2009-04-22 szer. 14:57:25
Készüléktípus: NOKIA E71
Tartózkodási hely: Pest Megye
Has thanked: 7 times
Been thanked: 23 times
Kapcsolat:

Re: Viber for Symbian

Hozzászólás Szerző: blaze »

E71-re létezik Viber ? Én nem találtam, nem hiszem el,hogy nincsen :duhos2: :angry:
Válasz küldése

Vissza: “Hálózat, internet”