Opera Mobile & Opera Mini

Csak a Symbian hálózatot, internetet kezelő programok témái
farkas-laci
3. szint
3. szint
Hozzászólások: 727
Csatlakozott: 2009-12-14 hétf. 22:37:14
Készüléktípus: Lumia 730 DS
Nem: Férfi
Has thanked: 23 times
Been thanked: 99 times

Re: Opera Mobile 10

Hozzászólás Szerző: farkas-laci »

Nem tudja valaki, hogyan kellene beállítani a legújabbik Opera Minit (sis) úgy, hogy a wifi-t használva is lehessen netezni?
Régebbinél át kellett állítani a haladó beállításoknál a SOCKET-et HTML-re és működött, de ennél már nincs ilyen beállítás. Csak a mobilneten hajlandó betölteni az oldalakat...
Avatar
ferret
Fő moderátor
Fő moderátor
Hozzászólások: 5555
Csatlakozott: 2009-01-12 hétf. 21:06:08
Készüléktípus: RedmiNote4+250 old nokia
Nem: Férfi
Tartózkodási hely: a nyúlon túl
Has thanked: 112 times
Been thanked: 348 times

Re: Opera Mobile 10

Hozzászólás Szerző: ferret »

farkas-laci írta:Nem tudja valaki, hogyan kellene beállítani a legújabbik Opera Minit (sis) úgy, hogy a wifi-t használva is lehessen netezni?
Régebbinél át kellett állítani a haladó beállításoknál a SOCKET-et HTML-re és működött, de ennél már nincs ilyen beállítás. Csak a mobilneten hajlandó betölteni az oldalakat...
Nekem sosem kellett semmit állítani, mindig wifivel netezek. Az is igaz, hogy én mindig kitörlöm a szolgáltatói hozzáférési pontokat.
Kép Kép
xeex
1. szint
1. szint
Hozzászólások: 156
Csatlakozott: 2009-01-21 szer. 15:06:22
Készüléktípus: Samsung galaxy note+Nokia N97
Nem: Férfi
Has thanked: 14 times
Been thanked: 3 times

Re: Opera Mobile 10

Hozzászólás Szerző: xeex »

Sziasztok!
Nagyon zavar engem, hogy az opera mobile, és mostmár a mini next is, amikor elindítom, automatikusan betölti nekem azokat a lapokat, amiket a legutóbbi használatkor kilépés előtt nem zártam be. Nem tudja valaki, hogyan lehet ezt a funkciót kikapcsolni? Szeretném, ha indítás után nem akarna nekem mindig rögtön betölteni oldalakat és a netre kapcsolódni, főleg ha csak azért indítottam el az operát, hogy a mentett oldalakat olvassam. Köszi a válszt!
CsCsabesz
1. szint
1. szint
Hozzászólások: 184
Csatlakozott: 2009-10-07 szer. 14:45:02
Készüléktípus: nokia C7
Has thanked: 13 times
Been thanked: 6 times

Re: Opera Mobile 10

Hozzászólás Szerző: CsCsabesz »

xeex írta:Sziasztok!
Nagyon zavar engem, hogy az opera mobile, és mostmár a mini next is, amikor elindítom, automatikusan betölti nekem azokat a lapokat, amiket a legutóbbi használatkor kilépés előtt nem zártam be. Nem tudja valaki, hogyan lehet ezt a funkciót kikapcsolni? Szeretném, ha indítás után nem akarna nekem mindig rögtön betölteni oldalakat és a netre kapcsolódni, főleg ha csak azért indítottam el az operát, hogy a mentett oldalakat olvassam. Köszi a válszt!
Szia

Én jelenleg a mini next-t használom. Nekem is feldobja a be nem zárt oldalakat, de nem létesít kapcsolatot. Valóban kicsit zavaró, de anyagi vonzata nincs (mobilnet). Viszont látszik, hogy még béta fázisban van, mert néha nagyon belassul a görgetés. Olyan érzés mintha még töltené az oldalt.

Üdv Cs
Avatar
MrAngelo
Kiemelt 5. szint
Kiemelt 5. szint
Hozzászólások: 2972
Csatlakozott: 2009-01-13 kedd 10:26:07
Készüléktípus: LG G4 + Sony Xperia Tab Z
Nem: Férfi
Tartózkodási hely: Veszprém
Has thanked: 52 times
Been thanked: 86 times

Re: Opera Mobile 10

Hozzászólás Szerző: MrAngelo »

Nekem nem megy a beta mini. Jelszó beíráskor, szinkronizáláskor és máskor is kilép. Nem tudom mi lehet az oka de használhatatlan, sajnos maradnom kell a 6-osnál.
A mobile-nál nem találkoztam ezzel a hibával.

Egyébként mi még az újdonság az új miniben? Nem a changelogra gondolok hanem hogy gyakorlatban van-e jelentős újdonság.
CsCsabesz
1. szint
1. szint
Hozzászólások: 184
Csatlakozott: 2009-10-07 szer. 14:45:02
Készüléktípus: nokia C7
Has thanked: 13 times
Been thanked: 6 times

Re: Opera Mobile 10

Hozzászólás Szerző: CsCsabesz »

MrAngelo írta:Nekem nem megy a beta mini. Jelszó beíráskor, szinkronizáláskor és máskor is kilép. Nem tudom mi lehet az oka de használhatatlan, sajnos maradnom kell a 6-osnál.
A mobile-nál nem találkoztam ezzel a hibával.

Egyébként mi még az újdonság az új miniben? Nem a changelogra gondolok hanem hogy gyakorlatban van-e jelentős újdonság.
Szia

Ami nagyon pozitív változás az a végtelen számú hivatkozás lehetősége. Remélem érthető amit írok. Szóval arra a kilenc csempére gondolok ami minden operában van. Nahát abból most annyit csinálsz amennyit akarsz. Talán mintha még gyorsabb is lenne valamivel.

Üdv Cs
xeex
1. szint
1. szint
Hozzászólások: 156
Csatlakozott: 2009-01-21 szer. 15:06:22
Készüléktípus: Samsung galaxy note+Nokia N97
Nem: Férfi
Has thanked: 14 times
Been thanked: 3 times

Re: Opera Mobile 10

Hozzászólás Szerző: xeex »

CsCsabesz írta:
xeex írta:Sziasztok!
Nagyon zavar engem, hogy az opera mobile, és mostmár a mini next is, amikor elindítom, automatikusan betölti nekem azokat a lapokat, amiket a legutóbbi használatkor kilépés előtt nem zártam be. Nem tudja valaki, hogyan lehet ezt a funkciót kikapcsolni? Szeretném, ha indítás után nem akarna nekem mindig rögtön betölteni oldalakat és a netre kapcsolódni, főleg ha csak azért indítottam el az operát, hogy a mentett oldalakat olvassam. Köszi a válszt!
Szia

Én jelenleg a mini next-t használom. Nekem is feldobja a be nem zárt oldalakat, de nem létesít kapcsolatot. Valóban kicsit zavaró, de anyagi vonzata nincs (mobilnet). Viszont látszik, hogy még béta fázisban van, mert néha nagyon belassul a görgetés. Olyan érzés mintha még töltené az oldalt.

Üdv Cs
Köszönöm szépen a választ. Ez a funkció viszont jelen van a 11-es és a 12-es opera mobile-ban is. Ezért gondoltam, hogy esetleg valahogy ki lehet kapcsolni!
További szép napot kívánok!
Avatar
MrAngelo
Kiemelt 5. szint
Kiemelt 5. szint
Hozzászólások: 2972
Csatlakozott: 2009-01-13 kedd 10:26:07
Készüléktípus: LG G4 + Sony Xperia Tab Z
Nem: Férfi
Tartózkodási hely: Veszprém
Has thanked: 52 times
Been thanked: 86 times

Re: Opera Mobile 10

Hozzászólás Szerző: MrAngelo »

CsCsabesz írta: Szia

Ami nagyon pozitív változás az a végtelen számú hivatkozás lehetősége. Remélem érthető amit írok. Szóval arra a kilenc csempére gondolok ami minden operában van. Nahát abból most annyit csinálsz amennyit akarsz. Talán mintha még gyorsabb is lenne valamivel.

Üdv Cs
Köszi, a gyorshívó változást észrevettem, meg az új Mobile-ban is így van.
A "talán gyorsabb" nem meggyőző, azt régóta írják de én az 5-ös verzió óta nemigen tapasztaltam változást. Így viszont annyira nem bosszant a dolog. Persze azért picit igen... :wacko:
Avatar
apaszka
3. szint
3. szint
Hozzászólások: 770
Csatlakozott: 2010-04-18 vas. 15:12:16
Készüléktípus: LG G2
Nem: Férfi
Tartózkodási hely: Mór
Has thanked: 77 times
Been thanked: 79 times
Kapcsolat:

Re: Opera Mobile & Opera Mini

Hozzászólás Szerző: apaszka »

Szerintem egész jó! Igaz azokat az ajánlott oldalakat letörölném,vagy eltüntetném szívesen,de nem találtam ilyen lehetőséget
benne!
Viszont hiába állítom be alapértelmezettnek a mobile-t,akkor is azt a fránya gyárival tölt be egyebeket! Le szabad törölni a gyári böngészőt? a és miként?
Avatar
potter55
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 9926
Csatlakozott: 2009-01-26 hétf. 18:44:55
Készüléktípus: Nokia N73
Nem: Férfi
Tartózkodási hely: Szfvártól 30km-re
Has thanked: 10 times
Been thanked: 551 times

Re: Opera Mobile & Opera Mini

Hozzászólás Szerző: potter55 »

apaszka írta:Szerintem egész jó! Igaz azokat az ajánlott oldalakat letörölném,vagy eltüntetném szívesen,de nem találtam ilyen lehetőséget
benne!
Viszont hiába állítom be alapértelmezettnek a mobile-t,akkor is azt a fránya gyárival tölt be egyebeket! Le szabad törölni a gyári böngészőt? a és miként?
Nem lehet letörölni a gyárit.
These users thanked the author potter55 for the post:
apaszka (2012-02-29 szer. 11:04:09)
Rating: 2.63%
Szignózás: Itt egy új hack, amihez nem kellennek szignófájlok, csak telepíteni és követni az utasításokat.

Köszönöm funkció. Használd, ahányszor neked segít valaki. :)

Nokia mobilok zenei klipekben. :D
Válasz küldése

Vissza: “Hálózat, internet”