SIP vagy Internettelefonálás

Csak a Symbian hálózatot, internetet kezelő programok témái
belealecsoba
Újonc
Újonc
Hozzászólások: 4
Csatlakozott: 2009-09-07 hétf. 20:28:33
Készüléktípus: E 51
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Re: SIP vagy Internettelefonálás

Hozzászólás Szerző: belealecsoba »

Üdv! El kezdtem olvasni a fórumot az elejétől, de nem találtam rá, hogyan tudnám a saját számomat elküldeni akkor is, ha a nokiáról indítom a hívást. A szgépről elmegy a szám,mert hitelesítettem, de mit kellene beállítani a mobilon????
lsebestyen
1. szint
1. szint
Hozzászólások: 167
Csatlakozott: 2009-10-04 vas. 12:33:42
Készüléktípus: ZTE Blade Froyo
Tartózkodási hely: Budapest
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Re: SIP vagy Internettelefonálás

Hozzászólás Szerző: lsebestyen »

Macika írta:
lsebestyen írta:helló, még mindig nincs olyan szolgáltató amivel tudok ingyen mobil hivni? Vezetékest tudok poivY vel. Aki tud bármilyet, írja meg lecci, kösz
De van!!!
Küldd el a mobilszámládat nekem, én majd befizetem, így neked ingyen volt...
Hihetetlen és felháborító, hogy nem jár ingyen, állampolgári jogon a mobiltelefonálás, ugye?

Remélem, hogy majd ha felnőttél, és a te munkádat fogják ingyen kérni, akkor amikor röhögve nemet mondasz, akkor majd eszedbe fog ez jutni...
hehe, köszi;) am meg tuti h van internettelefonálás ingyen, csak még nem találom, na de sebaj majd valami arc biztos tud egyet, azért neked is köszi;)
"Be the change you want to see in the world"
Avatar
Damir
Kiemelt 6. szint
Kiemelt 6. szint
Hozzászólások: 8779
Csatlakozott: 2010-04-06 kedd 20:58:49
Has thanked: 48 times
Been thanked: 349 times

Re: SIP vagy Internettelefonálás

Hozzászólás Szerző: Damir »

lsebestyen írta:
Macika írta:
lsebestyen írta:helló, még mindig nincs olyan szolgáltató amivel tudok ingyen mobil hivni? Vezetékest tudok poivY vel. Aki tud bármilyet, írja meg lecci, kösz
De van!!!
Küldd el a mobilszámládat nekem, én majd befizetem, így neked ingyen volt...
Hihetetlen és felháborító, hogy nem jár ingyen, állampolgári jogon a mobiltelefonálás, ugye?

Remélem, hogy majd ha felnőttél, és a te munkádat fogják ingyen kérni, akkor amikor röhögve nemet mondasz, akkor majd eszedbe fog ez jutni...
hehe, köszi;) am meg tuti h van internettelefonálás ingyen, csak még nem találom, na de sebaj majd valami arc biztos tud egyet, azért neked is köszi;)
Hmmm.... én skype-on beszéltem egyszer telefonon, igaz csak sokadik próbálkozásra, de összejött :roll:
Sly65
1. szint
1. szint
Hozzászólások: 104
Csatlakozott: 2009-01-12 hétf. 21:55:58
Készüléktípus: Nokia Lumia 800
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Re: SIP vagy Internettelefonálás

Hozzászólás Szerző: Sly65 »

Sziasztok ,engem az érdekelne, hogy van itt a helyi TESCO hypermarketben WestUnion - Pénzváltó, állítólag azon keresztül lehet feltölteni a VoipCheap számlámat, tudna nekem ebben valaki segíteni? - Ha igen , vegyen fel MSN re - solyomvari kukac gmail com köszi
user01
1. szint
1. szint
Hozzászólások: 75
Csatlakozott: 2009-01-18 vas. 16:32:48
Készüléktípus: SG Grand Duos
Has thanked: 1 time
Been thanked: 8 times

Re: SIP vagy Internettelefonálás

Hozzászólás Szerző: user01 »

Ebben nem tudok segíteni, de itt találsz egyéb kredittöltési lehetőségeket:
http://telefonaljsmsezzingyen.wordpress ... dittoltes/
molnarp
1. szint
1. szint
Hozzászólások: 107
Csatlakozott: 2009-09-12 szomb. 14:53:34
Készüléktípus: N97
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Re: SIP vagy Internettelefonálás

Hozzászólás Szerző: molnarp »

Valaki tudna segíteni a Poivy beállításaiban N97-re?
mcfrann
1. szint
1. szint
Hozzászólások: 181
Csatlakozott: 2009-05-15 pén. 17:25:04
Készüléktípus: E52
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Re: SIP vagy Internettelefonálás

Hozzászólás Szerző: mcfrann »

lsebestyen írta:
Macika írta:
lsebestyen írta:helló, még mindig nincs olyan szolgáltató amivel tudok ingyen mobil hivni? Vezetékest tudok poivY vel. Aki tud bármilyet, írja meg lecci, kösz
De van!!!
Küldd el a mobilszámládat nekem, én majd befizetem, így neked ingyen volt...
Hihetetlen és felháborító, hogy nem jár ingyen, állampolgári jogon a mobiltelefonálás, ugye?

Remélem, hogy majd ha felnőttél, és a te munkádat fogják ingyen kérni, akkor amikor röhögve nemet mondasz, akkor majd eszedbe fog ez jutni...
hehe, köszi;) am meg tuti h van internettelefonálás ingyen, csak még nem találom, na de sebaj majd valami arc biztos tud egyet, azért neked is köszi;)
Természetesen van, de ahhoz az kell, hogy más is kapcsolódva legyen a netre. Ld: Skype stb.

Egyébként tuti nincs ingyen telefonálási lehetőség, a voipok is csak szimplán olcsók, persze nem magyarországon. Indulj ki az ingyen sms küldős oldalakból. először még működik, de ahogy terjed, úgy egyre inkább nem tudják ezt a dolgot fedezni, és akkor vége. pl barátikör. először napi 30 smst lehetett küldeni, majd folyamatosan csökkenteték ezt a számot, végül már be kell fizetni ahhoz hogy küldhess... Ahogy nőtt a felhasználók száma, úgy érte meg nekik egyre kevésbé.

Ha lenne full ingyenes telefonhívás, akkor hidd el, hogy már tudnál te is, és mindenki róla! Ez ilyesmik gyorsan terjednek/terjednének.
westeltamas
1. szint
1. szint
Hozzászólások: 91
Csatlakozott: 2009-01-14 szer. 21:00:18
Készüléktípus: Nokia N95 8GB
Tartózkodási hely: USA vagy Debrecen
Has thanked: 1 time
Been thanked: 0
Kapcsolat:

Re: SIP vagy Internettelefonálás

Hozzászólás Szerző: westeltamas »

Ha 5800-ba nincsen internettelefon mód, akkor hogy lehetne megoldani az internet telefonálást? (N95 8GB-n van) Nemzetközi hívásokat akarnánk lebonyolítani, és wifin olcsóbb.
• Mercedes Benz W202 C250 T TD
• Nokia N900 + Nokia N95 8GB v20.0.016 - A kegyetlen...
• Nokia.Ovi.Maps - aGPS
• Linksys WRT54GL
• 2 darab Logitech X-230 2.1
http://s60web.extra.hu
whbear1
Újonc
Újonc
Hozzászólások: 13
Csatlakozott: 2009-01-14 szer. 13:27:50
Has thanked: 2 times
Been thanked: 0

Re: SIP vagy Internettelefonálás

Hozzászólás Szerző: whbear1 »

westeltamas írta:Ha 5800-ba nincsen internettelefon mód, akkor hogy lehetne megoldani az internet telefonálást? (N95 8GB-n van) Nemzetközi hívásokat akarnánk lebonyolítani, és wifin olcsóbb.
Hátha aktuális még:
Ezekre keress rá a neten:

Tiviphone, m.tivi.com
Voip v1.02
Uniphone (fizetős)
belealecsoba
Újonc
Újonc
Hozzászólások: 4
Csatlakozott: 2009-09-07 hétf. 20:28:33
Készüléktípus: E 51
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Re: SIP vagy Internettelefonálás

Hozzászólás Szerző: belealecsoba »

Az E51-et anno sikeresen beállitottam, most szereztünk egy alig használt N97-est, de megállt a tudomány. Nem jelenik meg a híváslehetőségeknél az internettelefonálás, nem lehet bekapcsolni...
Válasz küldése

Vissza: “Hálózat, internet”