PC-ről internet bluetoothon telefonokra

Csak a Symbian hálózatot, internetet kezelő programok témái
zoldflip
Has thanked: 0
Been thanked: 0

PC-ről internet bluetoothon telefonokra

Hozzászólás Szerző: zoldflip »

Internet megosztása bluetooth-kapcsolaton keresztül telefonok számára



Ezen téma újraindítását elsősorban azon telefonok számára tartom fontosnak, akik telefonjában nincsen wi-fi-s internet elérésre lehetőség, és nem fizetnének az internet kapcsolatért a mobil szolgáltatóknak horribilis összegeket, mondjuk egy program internetes érvényesítéséért, frissítéséért, vagy a játékok internetes eléréséért. Ha valakinek nem menne, írjon, és ha olyan információról van tudomása, amit nem tartalmaznak a leírások, így más telefonok beállításának konkrétumai esetlegesen, kérem jelezze PRIVÁT üzenetben, hogy az első hsz-be bekerüljön, és a többi oldalon ne töltse a fórumot, amit a tapasztalatok megosztására, egyebekre használjunk. Köszönet a leírások készítőinek, így zsigiface-nek, és az nseriesweb oldalának szerkesztőjének az np közösségének nevében.

Amennyiben valaki szolgálna egy leírással Hiisi Suite v.1.6.3-ról, még a régi fórum leírása alapján, beírnám az első hsz-be, az előbb kért módon, mert sokak szerint az jobb, csak arról nincs megfelelő leírásunk.


Leírás 1. (elsősorban nem s60v3) GorTen leírása


A következőekben leírást zsigiface oldalán találtam, aki a számítógép, a gnubox haszálatának leírását közli, továbbá egy 6600-a konkrétumait, hogy azon pontosan mit kell beállítani.


Leírás 2. (elsősorban s60v3) Maxentius leírása


Továbbá egy másik leírást találtam az nseriesweb oldalán, hasonló módon a számítógépeink, a net beállításaink, és mindezt egy s60v3-as telefonon. A leírás végén jegyzi, update-ként, az mRouter nem szükséges a kapcsolat működéséhez.


Gnubox a következő telefonokra:

Symbian s60v2 7.0 (6600 = 7610)

Symbian s60v2 8.x (3230, 6630 = 6680 = 6681, 6682, N70 = N72, N90)

Symbian s60v3 9.x


"Megjegyzés: ha ez előtt a leírás előtt próbáltad már beállítani a bt-netet, ha van rá módod, töröld az eddigi összes beállítást!" (zsigiface)


(amennyiben valamelyik oldal elérhetősége megszűnik, kérem jelezzétek PRIVÁTBAN, úgy bemásolom az első hsz.-be az ott leírtakat)
csuta
Újonc
Újonc
Hozzászólások: 3
Csatlakozott: 2009-01-18 vas. 13:48:20
Készüléktípus: e51
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Re: PC-ről internet bluetoothon telefonokra

Hozzászólás Szerző: csuta »

hali!
probáltam az első linknél a leirást keresni de csak ez jön be: http://vycman.uw.hu/ és seholse találom a leírást rajta:( e51em van és van egy 6630om is, jól jönne az a BT leírás! légyszi töltd fel valahova! nagyon köszi előre is. :)
Avatar
Damir
Kiemelt 6. szint
Kiemelt 6. szint
Hozzászólások: 8779
Csatlakozott: 2010-04-06 kedd 20:58:49
Has thanked: 48 times
Been thanked: 349 times

Re: PC-ről internet bluetoothon telefonokra

Hozzászólás Szerző: Damir »

csuta írta:hali!
probáltam az első linknél a leirást keresni de csak ez jön be: http://vycman.uw.hu/ és seholse találom a leírást rajta:( e51em van és van egy 6630om is, jól jönne az a BT leírás! légyszi töltd fel valahova! nagyon köszi előre is. :)

Szia!
Parancsolj: http://gorten.tvn.hu/BT%20net/bt_net.htm ;)
Avatar
botond
Adminisztrátor
Adminisztrátor
Hozzászólások: 6811
Csatlakozott: 2009-01-06 kedd 11:09:08
Készüléktípus: Huawei P20 Pro
Nem: Férfi
Tartózkodási hely: Veszprém
Has thanked: 25 times
Been thanked: 58 times
Kapcsolat:

Re: PC-ről internet bluetoothon telefonokra

Hozzászólás Szerző: botond »

Átjavítottam a linket a helyesre.
atka76
Újonc
Újonc
Hozzászólások: 3
Csatlakozott: 2009-01-19 hétf. 23:32:59
Készüléktípus: nokia n95
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Re: PC-ről internet bluetoothon telefonokra

Hozzászólás Szerző: atka76 »

sziasztok! Bár nem pont ebbe a topicba tartozik a kérdésem ,de ez áll hozzá a legközelebb! Kérdésem : olyan programot keresek n95- re amelyikel meg tudom osztani a netemet ami a telefonomon van wifin keresztül .
Elöre is köszönöm a segítséget
csuta
Újonc
Újonc
Hozzászólások: 3
Csatlakozott: 2009-01-18 vas. 13:48:20
Készüléktípus: e51
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Re: PC-ről internet bluetoothon telefonokra

Hozzászólás Szerző: csuta »

botond írta:Átjavítottam a linket a helyesre.

köszi :)
Avatar
plunk
Kiemelt 4. szint
Kiemelt 4. szint
Hozzászólások: 1345
Csatlakozott: 2009-01-12 hétf. 20:55:32
Készüléktípus: Sony Z3c [Lollipop]
Tartózkodási hely: Tűzfal megett
Has thanked: 0
Been thanked: 2 times

Re: PC-ről internet bluetoothon telefonokra

Hozzászólás Szerző: plunk »

atka76 írta:sziasztok! Bár nem pont ebbe a topicba tartozik a kérdésem ,de ez áll hozzá a legközelebb! Kérdésem : olyan programot keresek n95- re amelyikel meg tudom osztani a netemet ami a telefonomon van wifin keresztül .
Elöre is köszönöm a segítséget
Én ezt találtam:

IDE írdd be ezt: JoikuSpot
Kép :balra: :balra: Szignózási segédlet
Phoenix Internal Service Software 2009.17.0.38220 :king:
Otthon sose frissíts a jelenleginél kisebb szoftververzióra!
atka76
Újonc
Újonc
Hozzászólások: 3
Csatlakozott: 2009-01-19 hétf. 23:32:59
Készüléktípus: nokia n95
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Re: PC-ről internet bluetoothon telefonokra

Hozzászólás Szerző: atka76 »

plunk írta:
atka76 írta:sziasztok! Bár nem pont ebbe a topicba tartozik a kérdésem ,de ez áll hozzá a legközelebb! Kérdésem : olyan programot keresek n95- re amelyikel meg tudom osztani a netemet ami a telefonomon van wifin keresztül .
Elöre is köszönöm a segítséget
Én ezt találtam:

IDE írdd be ezt: JoikuSpot
Köszi !!!! pont erre gondoltam :)
dakazola
Újonc
Újonc
Hozzászólások: 1
Csatlakozott: 2009-01-22 csüt. 22:18:04
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Re: PC-ről internet bluetoothon telefonokra

Hozzászólás Szerző: dakazola »

Sziasztok! Nekem N95 8Gb nokiám van. Nagyon szeretném a számítógépes internetemet megosztani a telóval,de sajnos nekem egyik leírással sem sikerült. Pedig tuti minent jól csináltam! Az lenne a kérdésem,hogy egyáltalán meglehet-e csinálni erre a telóra vagy nem? Ha igen hogyan? Nekem a Gnubox sem olyan mint a képeken,nem bluetooth serialt mutat.Kérlek segítsetek! köszönöm!
GorTen
1. szint
1. szint
Hozzászólások: 104
Csatlakozott: 2009-01-23 pén. 16:19:42
Készüléktípus: iPhone 4 +Nokia E52
Has thanked: 0
Been thanked: 0
Kapcsolat:

Re: PC-ről internet bluetoothon telefonokra

Hozzászólás Szerző: GorTen »

Damir88 írta:
csuta írta:hali!
probáltam az első linknél a leirást keresni de csak ez jön be: http://vycman.uw.hu/ és seholse találom a leírást rajta:( e51em van és van egy 6630om is, jól jönne az a BT leírás! légyszi töltd fel valahova! nagyon köszi előre is. :)

Szia!
Parancsolj: http://gorten.tvn.hu/BT%20net/bt_net.htm ;)

Megköszönném ha már az én szerzeményemet linkelitek akkor megtisztelő lenne ha az első hsz-be is feltüntetnétek. A link alján alá is írtam...

Köszi
Válasz küldése

Vissza: “Hálózat, internet”