Youtube gondok

Csak a Symbian hálózatot, internetet kezelő programok témái
zoo008
Újonc
Újonc
Hozzászólások: 17
Csatlakozott: 2009-05-05 kedd 08:02:23
Készüléktípus: Nokia N81
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Youtube gondok

Hozzászólás Szerző: zoo008 »

Üdv mindenkinetk!
A címbő már sejthető mi is a gond.A felállás az volt eddig ha szerettem volna letölteni a youtube-ról valamit a mobiltubia nevű programot használtam de most már az sem megy mióta n82-m van "Nem támogatott formátum" hibaüzenetet dob a progi.Próbáltam az emtubbal,hasonló probléma van ott is.A baj ott van hogy Web böngészőben sem tudom megnyitni a videókat met a real Player csak bűferel végtelen időkig,ha pedig a böngészőben azt választom a flash jelenjen meg az oldalon akkor meg nem történik semmi.Szóval az kérdezném kedves olvasó,lehet-e ezt a problémát orvosolni,és ha igen hogyan.Előre is köszönöm a vállaszokat.
:bye1: Viszlát!
t.benedek92
2. szint
2. szint
Hozzászólások: 469
Csatlakozott: 2009-07-25 szomb. 11:50:36
Tartózkodási hely: Érd
Has thanked: 12 times
Been thanked: 12 times

Re: Youtube gondok

Hozzászólás Szerző: t.benedek92 »

zoo008 írta:Üdv mindenkinetk!
A címbő már sejthető mi is a gond.A felállás az volt eddig ha szerettem volna letölteni a youtube-ról valamit a mobiltubia nevű programot használtam de most már az sem megy mióta n82-m van "Nem támogatott formátum" hibaüzenetet dob a progi.Próbáltam az emtubbal,hasonló probléma van ott is.A baj ott van hogy Web böngészőben sem tudom megnyitni a videókat met a real Player csak bűferel végtelen időkig,ha pedig a böngészőben azt választom a flash jelenjen meg az oldalon akkor meg nem történik semmi.Szóval az kérdezném kedves olvasó,lehet-e ezt a problémát orvosolni,és ha igen hogyan.Előre is köszönöm a vállaszokat.
:bye1: Viszlát!
Van a letöltéseknél Youtube nevű program azzal tudod nézni neten online a youtube videókat.
Amúgy sztem meg az a probléma h a youtube nem olyan régen(sztem kb pár hete) átírta az egész oldal forráskódját....így valszeg új letöltő programra lesz szükséged ha le is akarod tölteni a vidiket...
"Attól hogy a kacsa nem tud úszni még nem biztos,hogy a víz a hülye."
Avatar
MrAngelo
Kiemelt 5. szint
Kiemelt 5. szint
Hozzászólások: 2972
Csatlakozott: 2009-01-13 kedd 10:26:07
Készüléktípus: LG G4 + Sony Xperia Tab Z
Nem: Férfi
Tartózkodási hely: Veszprém
Has thanked: 52 times
Been thanked: 86 times

Re: Youtube gondok

Hozzászólás Szerző: MrAngelo »

Így van. Nem a telefonnal van a gond. A mobitubia is tökéletesen működött N82-n is amíg a youtube meg nem változott.
Letöltéshez van egy yourtube nevű progi, abból is már csak a legújabb működik ráadásul az sem tölt le mindent.
Avatar
ferret
Fő moderátor
Fő moderátor
Hozzászólások: 5555
Csatlakozott: 2009-01-12 hétf. 21:06:08
Készüléktípus: RedmiNote4+250 old nokia
Nem: Férfi
Tartózkodási hely: a nyúlon túl
Has thanked: 112 times
Been thanked: 348 times

Re: Youtube gondok

Hozzászólás Szerző: ferret »

Én a Free Download Managerrel töltök youtube-ról. Azzal egyből konvertálhatok is.
Kép Kép
zoo008
Újonc
Újonc
Hozzászólások: 17
Csatlakozott: 2009-05-05 kedd 08:02:23
Készüléktípus: Nokia N81
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Re: Youtube gondok

Hozzászólás Szerző: zoo008 »

Köszönöm szépen a tanácsokat,akor várjuk az újjab letöltő progikat :smartass: Köszönöm még1* :Notworty:
Avatar
MrAngelo
Kiemelt 5. szint
Kiemelt 5. szint
Hozzászólások: 2972
Csatlakozott: 2009-01-13 kedd 10:26:07
Készüléktípus: LG G4 + Sony Xperia Tab Z
Nem: Férfi
Tartózkodási hely: Veszprém
Has thanked: 52 times
Been thanked: 86 times

Re: Youtube gondok

Hozzászólás Szerző: MrAngelo »

Nincs mit.
Topic törlésre kész. :mrgreen:
Athoss94
Újonc
Újonc
Hozzászólások: 8
Csatlakozott: 2009-11-11 szer. 16:55:04
Készüléktípus: Nokia C6-01
Nem: Férfi
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Re: Youtube gondok

Hozzászólás Szerző: Athoss94 »

MrAngelo írta:Így van. Nem a telefonnal van a gond. A mobitubia is tökéletesen működött N82-n is amíg a youtube meg nem változott.
Letöltéshez van egy yourtube nevű progi, abból is már csak a legújabb működik ráadásul az sem tölt le mindent.
A yourtube működik wifi-vel is?
Avatar
potter55
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 9926
Csatlakozott: 2009-01-26 hétf. 18:44:55
Készüléktípus: Nokia N73
Nem: Férfi
Tartózkodási hely: Szfvártól 30km-re
Has thanked: 10 times
Been thanked: 551 times

Re: Youtube gondok

Hozzászólás Szerző: potter55 »

Athoss94 írta:
MrAngelo írta:Így van. Nem a telefonnal van a gond. A mobitubia is tökéletesen működött N82-n is amíg a youtube meg nem változott.
Letöltéshez van egy yourtube nevű progi, abból is már csak a legújabb működik ráadásul az sem tölt le mindent.
A yourtube működik wifi-vel is?
Előtte meg hogy kérdezze hogy mivel csatlakozzon, akkor válaszd ki hogy wifi és azzal fog és elvileg működik is vele.
Szignózás: Itt egy új hack, amihez nem kellennek szignófájlok, csak telepíteni és követni az utasításokat.

Köszönöm funkció. Használd, ahányszor neked segít valaki. :)

Nokia mobilok zenei klipekben. :D
Avatar
janez
2. szint
2. szint
Hozzászólások: 350
Csatlakozott: 2009-04-04 szomb. 18:01:44
Készüléktípus: Jiayu G3
Nem: Férfi
Has thanked: 12 times
Been thanked: 13 times

Re: Youtube gondok

Hozzászólás Szerző: janez »

Én is azt hittem, hogy a telóval van a gond, biztos formázni kell. A mobitubia jó kis progi volt, kár érte. a youtube progi sem megy. Értem én, hogy pc-vel letöltöm, átteszem telóra... Na de, ha már van egy "multimédiás számítógépem" és mobil szélessávú kapcsolatom, wifi-m, akkor miért is pc-vel töltsem le :?2: Nem nagyon nézem a youtube-ot telón se, de ha pl.néha valamelyik kollégám ajánlott egy klipet, akármit, akkor megnéztük telón. Vagy legyen nálam mindíg egy laptop??
A gyári böngésző eléggé lassú és korlátozott ilyen célra (is), úgyhogy nem használom.
Avatar
potter55
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 9926
Csatlakozott: 2009-01-26 hétf. 18:44:55
Készüléktípus: Nokia N73
Nem: Férfi
Tartózkodási hely: Szfvártól 30km-re
Has thanked: 10 times
Been thanked: 551 times

Re: Youtube gondok

Hozzászólás Szerző: potter55 »

janez írta:Én is azt hittem, hogy a telóval van a gond, biztos formázni kell. A mobitubia jó kis progi volt, kár érte. a youtube progi sem megy. Értem én, hogy pc-vel letöltöm, átteszem telóra... Na de, ha már van egy "multimédiás számítógépem" és mobil szélessávú kapcsolatom, wifi-m, akkor miért is pc-vel töltsem le :?2: Nem nagyon nézem a youtube-ot telón se, de ha pl.néha valamelyik kollégám ajánlott egy klipet, akármit, akkor megnéztük telón. Vagy legyen nálam mindíg egy laptop??
A gyári böngésző eléggé lassú és korlátozott ilyen célra (is), úgyhogy nem használom.
A legújabb MobiTubia verzió már jól működik.
Szignózás: Itt egy új hack, amihez nem kellennek szignófájlok, csak telepíteni és követni az utasításokat.

Köszönöm funkció. Használd, ahányszor neked segít valaki. :)

Nokia mobilok zenei klipekben. :D
Válasz küldése

Vissza: “Hálózat, internet”