Youtube gondok

Csak a Symbian hálózatot, internetet kezelő programok témái
Avatar
sutyi
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 1000
Csatlakozott: 2009-01-12 hétf. 19:54:07
Készüléktípus: Nokia E51 PCode 0554359 Black
Tartózkodási hely: ...süt a nap,egy felhőn fekszem...
Has thanked: 0
Been thanked: 2 times

Re: Youtube gondok

Hozzászólás Szerző: sutyi »

MrAngelo írta:Én még mindig azt mondom, hogy a Yourtube és Smartmovie páros verhetetlen. ;)
Köszi a tippet! Tényleg..... :yes: :whaaa:
Kép
Avatar
MrAngelo
Kiemelt 5. szint
Kiemelt 5. szint
Hozzászólások: 2972
Csatlakozott: 2009-01-13 kedd 10:26:07
Készüléktípus: LG G4 + Sony Xperia Tab Z
Nem: Férfi
Tartózkodási hely: Veszprém
Has thanked: 52 times
Been thanked: 86 times

Re: Youtube gondok

Hozzászólás Szerző: MrAngelo »

sutyi írta:
MrAngelo írta:Én még mindig azt mondom, hogy a Yourtube és Smartmovie páros verhetetlen. ;)
Köszi a tippet! Tényleg..... :yes: :whaaa:
Nincs mit. ;)
Az egyetlen bibi ezzel, hogy meg kell várni míg teljesen letölti, cserébe viszont nincs akadás, várakozás videónézés közben és később net nélkül is megnézhetjük.

Az a baj a Yourtube progival, hogy nem állítható be, hogy ne kérjen mindig engedélyt a felhasználói adatok olvasásához/írásához.
hoffer20
2. szint
2. szint
Hozzászólások: 228
Csatlakozott: 2010-02-13 szomb. 18:39:16
Készüléktípus: galaxy s
Nem: Férfi
Has thanked: 7 times
Been thanked: 15 times

Re: Youtube gondok

Hozzászólás Szerző: hoffer20 »

Hali!Kérdésem lenne:Wlanon csatlakozom a youtube-ra kiválasztok egy klipet amit le szeretnék játszani beadja a realplayert,de nem tölti be 0%-on áll.Utána kilépek de kérdezi h mentse-e a klipet nyomok neki egy yes-t elmenti.Utána megnyitom a mentett filet le is játsza,de az már pénzbe kerül nekem mert számolja a (csomag kapcsolat adatoknál)a kbit-eket.Ja és persze miután megnyitom azt a filet akkor nem kérdezi h min szeretnék kapcsolodni a netre :hmm2: (N78)
Avatar
potter55
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 9926
Csatlakozott: 2009-01-26 hétf. 18:44:55
Készüléktípus: Nokia N73
Nem: Férfi
Tartózkodási hely: Szfvártól 30km-re
Has thanked: 10 times
Been thanked: 551 times

Re: Youtube gondok

Hozzászólás Szerző: potter55 »

hoffer20 írta:Hali!Kérdésem lenne:Wlanon csatlakozom a youtube-ra kiválasztok egy klipet amit le szeretnék játszani beadja a realplayert,de nem tölti be 0%-on áll.Utána kilépek de kérdezi h mentse-e a klipet nyomok neki egy yes-t elmenti.Utána megnyitom a mentett filet le is játsza,de az már pénzbe kerül nekem mert számolja a (csomag kapcsolat adatoknál)a kbit-eket.Ja és persze miután megnyitom azt a filet akkor nem kérdezi h min szeretnék kapcsolodni a netre :hmm2: (N78)
Rakd fel a MobiTubia-t, azzal is lehet menteni és ha jól tudom lehet wifi-vel is nézni. De van a youtbe-nak külön program is.
Szignózás: Itt egy új hack, amihez nem kellennek szignófájlok, csak telepíteni és követni az utasításokat.

Köszönöm funkció. Használd, ahányszor neked segít valaki. :)

Nokia mobilok zenei klipekben. :D
hoffer20
2. szint
2. szint
Hozzászólások: 228
Csatlakozott: 2010-02-13 szomb. 18:39:16
Készüléktípus: galaxy s
Nem: Férfi
Has thanked: 7 times
Been thanked: 15 times

Re: Youtube gondok

Hozzászólás Szerző: hoffer20 »

potter55 írta:
hoffer20 írta:Hali!Kérdésem lenne:Wlanon csatlakozom a youtube-ra kiválasztok egy klipet amit le szeretnék játszani beadja a realplayert,de nem tölti be 0%-on áll.Utána kilépek de kérdezi h mentse-e a klipet nyomok neki egy yes-t elmenti.Utána megnyitom a mentett filet le is játsza,de az már pénzbe kerül nekem mert számolja a (csomag kapcsolat adatoknál)a kbit-eket.Ja és persze miután megnyitom azt a filet akkor nem kérdezi h min szeretnék kapcsolodni a netre :hmm2: (N78)
Rakd fel a MobiTubia-t, azzal is lehet menteni és ha jól tudom lehet wifi-vel is nézni. De van a youtbe-nak külön program is.
Kipróbálom.Thx!
Avatar
funky71
2. szint
2. szint
Hozzászólások: 334
Csatlakozott: 2009-05-14 csüt. 23:54:58
Készüléktípus: SGS 7 edge S6
Nem: Férfi
Tartózkodási hely: Kiskunfélegyháza
Has thanked: 37 times
Been thanked: 12 times
Kapcsolat:

Re: Youtube gondok

Hozzászólás Szerző: funky71 »

Miért nem tudom megnézni a youtubon a feltöltött videót, a my videóim között megtalálom.Hiába keresek rá nem találja meg. Senkinek nem volt ilyen története?
Samsung Galaxy S7 edge
Válasz küldése

Vissza: “Hálózat, internet”