Flickr visszaigazolás N82 online megosztás

Csak a Symbian hálózatot, internetet kezelő programok témái
zoo008
Újonc
Újonc
Hozzászólások: 17
Csatlakozott: 2009-05-05 kedd 08:02:23
Készüléktípus: Nokia N81
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Flickr visszaigazolás N82 online megosztás

Hozzászólás Szerző: zoo008 »

Az alap probláma ami egy pár napja beakadt nálam hogy egy meglévő 1 flickr fiók melle szerettem volna még 1-et használni az online megosztásban (share online).
De a flickr is beújjított az m.flickr.com oldalával ami szép és jó de ha már egyszer kiválasztottam a "new m.flickr" linket az alap flickr mobilos oldalon,alapértelmezésben az új oldal töltödik be.Folytattam a fiók hozzáadását az új flickr oldalon.
Csak közben az történt hogy a megadott felhanáló után rá kellet volna kattintanom az "OK I"m ready" gombra ami hitelesíti a fiókot,DE itt volt a nagy probléma hogy én hiába kattoltottam az "OK I"m ready" gombra nem történt semmi!!Igy az online megosztás nem birta importáni a felhasználóm adatait.
A mai napon sikerült rájönnöm a megoldásre,a webböngészöben (beépítettben) törölni kell a személyes adatokat(így elveszeik minden mentett jelszó,és más személyes beállítások).Ha ez megtörtént,vissza kapjuk a régi jól megszokott,bevált flickr mobil oldalt,ahonan már tökéletes működik!Remélem egy pár embernek tudtam segíteni ezzel a kis leírással,Viszlát!
apachederzs
Újonc
Újonc
Hozzászólások: 2
Csatlakozott: 2009-12-22 kedd 15:09:45
Készüléktípus: 6120 classic
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Re: Flickr visszaigazolás N82 online megosztás

Hozzászólás Szerző: apachederzs »

énmeg abban kérnék segítséget hogy Nokia 6120 classicra vmilyen furmányos módszerrel nem lehet rárakni a Share Online-t? :pislog:
Válasz küldése

Vissza: “Hálózat, internet”