X-plore

Csak a Symbian fájlkezelő programokkal kapcsolatos témák
Votary
Újonc
Újonc
Hozzászólások: 10
Csatlakozott: 2010-08-19 csüt. 08:45:20
Készüléktípus: E65
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Re: X-plore

Hozzászólás Szerző: Votary »

hellocarrrdbide felment. de akkor azzal a módzszerrel ne is próbálkozzak?? E65 öm van és szoftvert mnem toom hogy kell megnézni.
az OPDA által készített cer és key file okkal mindent tudok majd signózni??
ahhoz képest hogy off elég hamar válaszokat kapok
KÖSZÖNÖM szépen!
Avatar
potter55
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 9926
Csatlakozott: 2009-01-26 hétf. 18:44:55
Készüléktípus: Nokia N73
Nem: Férfi
Tartózkodási hely: Szfvártól 30km-re
Has thanked: 10 times
Been thanked: 551 times

Re: X-plore

Hozzászólás Szerző: potter55 »

Votary írta:hellocarrrdbide felment. de akkor azzal a módzszerrel ne is próbálkozzak?? E65 öm van és szoftvert mnem toom hogy kell megnézni.
az OPDA által készített cer és key file okkal mindent tudok majd signózni??
ahhoz képest hogy off elég hamar válaszokat kapok
KÖSZÖNÖM szépen!
Lehet, hogy linkeltem egy módszert amivel tudsz hackelni? HelloOX2.
Azt leszignózod azzal a két fájllal és telepíted. Utána elindítod megvárod, hogy lefusson és a ROMPatcher-ben aktiválod az open4all-t és az installserver-t és már telepíthetsz is mindent és az X-plore-vel már hozzá is tudsz férni a sys mappához.

És ha továbbiakban lenne még kérdésed ezzel kapcsolatban akkor ott tegyed, amit linkeltem. Mert itt OFF.

És azért kaptál választ, mert ide írtál, de már oda lettél irányítva, vagyis oda kéne felraknod a kérdésidet.
Szignózás: Itt egy új hack, amihez nem kellennek szignófájlok, csak telepíteni és követni az utasításokat.

Köszönöm funkció. Használd, ahányszor neked segít valaki. :)

Nokia mobilok zenei klipekben. :D
ZeroZero
Újonc
Újonc
Hozzászólások: 8
Csatlakozott: 2010-09-12 vas. 13:28:31
Készüléktípus: Nokia N78
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Re: X-plore

Hozzászólás Szerző: ZeroZero »

Sziasztok, az X-Plore progival nem tudom rejtetté tenni a memória kártyán található Resources mappát, azt írja hogy a "Fájl attributumok nem megváltoztathatók". Azért szeretném rejtetté tenni mert van ott egy jópár kép ami a galériában it megjelenik, ezzel lehet valamit kezdeni vagy marad úgy ahogy van?
Avatar
plunk
Kiemelt 4. szint
Kiemelt 4. szint
Hozzászólások: 1345
Csatlakozott: 2009-01-12 hétf. 20:55:32
Készüléktípus: Sony Z3c [Lollipop]
Tartózkodási hely: Tűzfal megett
Has thanked: 0
Been thanked: 2 times

Re: X-plore

Hozzászólás Szerző: plunk »

ZeroZero írta:Sziasztok, az X-Plore progival nem tudom rejtetté tenni a memória kártyán található Resources mappát, azt írja hogy a "Fájl attributumok nem megváltoztathatók". Azért szeretném rejtetté tenni mert van ott egy jópár kép ami a galériában it megjelenik, ezzel lehet valamit kezdeni vagy marad úgy ahogy van?
Hali!

Más mappát enged a memkártyán rejtetté tenni? Esetleg átnevezed és úgy rejtetté teszed majd visszanevezed. Vagy csinálsz egy új mappát akármilyen névvel, rejtetté teszed, bemásolsz mindent a RES mappából, törlöd a régi RES-t a te mappádat pedig átnevezed. Vagy számgépen csinálod meg ezeket (pl adattároló mód).

Remélem sikerül.

Üdv.
plunk
Kép :balra: :balra: Szignózási segédlet
Phoenix Internal Service Software 2009.17.0.38220 :king:
Otthon sose frissíts a jelenleginél kisebb szoftververzióra!
ZeroZero
Újonc
Újonc
Hozzászólások: 8
Csatlakozott: 2010-09-12 vas. 13:28:31
Készüléktípus: Nokia N78
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Re: X-plore

Hozzászólás Szerző: ZeroZero »

X-plore-al nem engedett semmilyen resource mappát készíteni, de számítógépen sikerült rejtetté tenni (hogy erre én miért nem gondoltam :D) köszi a segítséget :)
ballabeni
Újonc
Újonc
Hozzászólások: 16
Csatlakozott: 2010-09-18 szomb. 22:12:32
Készüléktípus: NOKIA 5800
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Re: X-plore

Hozzászólás Szerző: ballabeni »

Hello mindenki!!!
olyan kérdésem lenne, hogy hogyan tudom az x-ploreben szerkeszteni a z resource fájlokat, vagy ha valaki tud vlmi tippet ami nem xplore val kapcsolatos, annak nagyon megkoszonném!!!

Koszi mindenkinek
Avatar
potter55
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 9926
Csatlakozott: 2009-01-26 hétf. 18:44:55
Készüléktípus: Nokia N73
Nem: Férfi
Tartózkodási hely: Szfvártól 30km-re
Has thanked: 10 times
Been thanked: 551 times

Re: X-plore

Hozzászólás Szerző: potter55 »

ballabeni írta:Hello mindenki!!!
olyan kérdésem lenne, hogy hogyan tudom az x-ploreben szerkeszteni a z resource fájlokat, vagy ha valaki tud vlmi tippet ami nem xplore val kapcsolatos, annak nagyon megkoszonném!!!

Koszi mindenkinek
Sehogy, mert a Z meghajtót nem lehet írni se szerkeszteni.
Szignózás: Itt egy új hack, amihez nem kellennek szignófájlok, csak telepíteni és követni az utasításokat.

Köszönöm funkció. Használd, ahányszor neked segít valaki. :)

Nokia mobilok zenei klipekben. :D
rilevrilev
Újonc
Újonc
Hozzászólások: 1
Csatlakozott: 2010-10-27 szer. 15:07:50
Készüléktípus: 5230
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Re: X-plore

Hozzászólás Szerző: rilevrilev »

üdv!

gondom akadt az x-plore progival. jelszóval akartam levédeni, de amint ennek megfelelően beállítottam nem tudok belépni. leszedtem, újratelepítettem, de gondolom a telefonon fennmaradt a beállításokat tartalmazó file, amit újratelepítésnél ismét használ. szeretném használni a progit. tud valaki segíteni?
Person
1. szint
1. szint
Hozzászólások: 88
Csatlakozott: 2009-10-23 pén. 21:01:44
Készüléktípus: Nokia
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Re: X-plore

Hozzászólás Szerző: Person »

rilevrilev írta:üdv!

gondom akadt az x-plore progival. jelszóval akartam levédeni, de amint ennek megfelelően beállítottam nem tudok belépni. leszedtem, újratelepítettem, de gondolom a telefonon fennmaradt a beállításokat tartalmazó file, amit újratelepítésnél ismét használ. szeretném használni a progit. tud valaki segíteni?
Szerintem csak a HR segít majd :(
jimmy8
Újonc
Újonc
Hozzászólások: 21
Csatlakozott: 2010-08-15 vas. 19:58:18
Készüléktípus: Nokia X6 16GB
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Re: X-plore

Hozzászólás Szerző: jimmy8 »

Valaki tapasztalta már?:
1.51 változat, mind a signózott, mind a próbaváltozatnál, álló képernyőnél szinte lehetetlen megnyomni az alsó két (OK. Mégse) gombot (mintha nem érzékelne). Próbaváltozatnál már a számolás utáni OK sem megy...
Fektetve (jobban) működik. Nokia X6 T-s 20-as soft.
Tanács?
Válasz küldése

Vissza: “Fájlkezelők”