SPB Mobile Shell (symbian)

Csak a Symbian rendszerprogramokkal kapcsolatos témák
Avatar
bladehu2
5. szint
5. szint
Hozzászólások: 2248
Csatlakozott: 2009-11-10 kedd 14:56:43
Készüléktípus: G2
Nem: Férfi
Tartózkodási hely: BP
Has thanked: 59 times
Been thanked: 359 times

Re: SPB Mobile Shell (symbian)

Hozzászólás Szerző: bladehu2 »

speedygonzales írta:nem sajna nekem mindig a következő napit mutatja :/ Az időjárás jelentésen belül a jelenlegi állapotnál mutatja rendesen de a widget csak a következő napit :/
3.7.0v 598 build updatelni tudom esetleg vagy leszedem és 3.8.0v felrakom ?
mindegyik verzióban ugyanaz az időjárás widget van. nem tudom milyen az amikor csak a következő napit mutatja, illetve hogy a widget melyik kinézetéről beszélünk (lehet ugye váltogatni az időjárás widget megjelenését, és most nem a custom skinekre gondolok hanem a gyáriakra). azt sem írtad hogy esetleg felraktál-e valami egyedi skincsomagot vagy a gyári eredetit használod. ilyenkor jól jön egy screenshot, feltöltöd kepfeltoltes-hu -ra ide meg beszurod a linkjét és mindjárt könyebb egy kicsivel a helyzet.
amugy igen, tudod updatelni.
These users thanked the author bladehu2 for the post:
speedygonzales (2012-02-01 szer. 17:19:29)
Rating: 2.63%
LG G2 32GB [4.4.2] * Asus MemoPad HD [JB 4.2] | fiókban: N8 * N5800 * SE W880i * N3210
Ha meghalsz, te nem tudod hogy halott vagy, csak a többieknek nehéz. Ugyanez a helyzet akkor is ha hülye vagy.
Avatar
speedygonzales
Újonc
Újonc
Hozzászólások: 28
Csatlakozott: 2012-02-01 szer. 01:16:44
Készüléktípus: nokia n8 orange
Nem: Férfi
Tartózkodási hely: Bp
Has thanked: 6 times
Been thanked: 0

Re: SPB Mobile Shell (symbian)

Hozzászólás Szerző: speedygonzales »

bladehu2 írta:
speedygonzales írta:nem sajna nekem mindig a következő napit mutatja :/ Az időjárás jelentésen belül a jelenlegi állapotnál mutatja rendesen de a widget csak a következő napit :/
3.7.0v 598 build updatelni tudom esetleg vagy leszedem és 3.8.0v felrakom ?
mindegyik verzióban ugyanaz az időjárás widget van. nem tudom milyen az amikor csak a következő napit mutatja, illetve hogy a widget melyik kinézetéről beszélünk (lehet ugye váltogatni az időjárás widget megjelenését, és most nem a custom skinekre gondolok hanem a gyáriakra). azt sem írtad hogy esetleg felraktál-e valami egyedi skincsomagot vagy a gyári eredetit használod. ilyenkor jól jön egy screenshot, feltöltöd kepfeltoltes-hu -ra ide meg beszurod a linkjét és mindjárt könyebb egy kicsivel a helyzet.
amugy igen, tudod updatelni.
semmi egyéb skincsomag nincs 2 napja telepítettem az SPB shell 3.7.0v-t. Nagy megjelenítésnél alul az előrejelzést fölötte pedig a következő napi előrejelzés megbecsült idővel és hőmérséklettel van

Probléma megoldva. VAlami kulimász volt az dátum beállításnál. Ma is még mindig 31.
Köszönöm azért a segitséget :)
Avatar
speedygonzales
Újonc
Újonc
Hozzászólások: 28
Csatlakozott: 2012-02-01 szer. 01:16:44
Készüléktípus: nokia n8 orange
Nem: Férfi
Tartózkodási hely: Bp
Has thanked: 6 times
Been thanked: 0

Re: SPB Mobile Shell (symbian)

Hozzászólás Szerző: speedygonzales »

Ha szabad még ezzel kapcsolatban kérdeznem. Frissítés "óránként"-ra van állítva de nem igazán frissít. valami ötlet ? :S
Avatar
bladehu2
5. szint
5. szint
Hozzászólások: 2248
Csatlakozott: 2009-11-10 kedd 14:56:43
Készüléktípus: G2
Nem: Férfi
Tartózkodási hely: BP
Has thanked: 59 times
Been thanked: 359 times

Re: SPB Mobile Shell (symbian)

Hozzászólás Szerző: bladehu2 »

speedygonzales írta:Ha szabad még ezzel kapcsolatban kérdeznem. Frissítés "óránként"-ra van állítva de nem igazán frissít. valami ötlet ? :S
csak akkor frissül ha van épp élő netkapcsolat az adott időben (amikor a fél/1/4 órás frissítési idp épp aktuális), a shell nem "tárcsáz" magától. a "csak szabad kapcsolatokon" pedig a titkosítatlan wifi AP-ket érti, de persze azokhoz sem csatlakozik magától.
These users thanked the author bladehu2 for the post:
speedygonzales (2012-02-01 szer. 20:40:48)
Rating: 2.63%
LG G2 32GB [4.4.2] * Asus MemoPad HD [JB 4.2] | fiókban: N8 * N5800 * SE W880i * N3210
Ha meghalsz, te nem tudod hogy halott vagy, csak a többieknek nehéz. Ugyanez a helyzet akkor is ha hülye vagy.
Avatar
speedygonzales
Újonc
Újonc
Hozzászólások: 28
Csatlakozott: 2012-02-01 szer. 01:16:44
Készüléktípus: nokia n8 orange
Nem: Férfi
Tartózkodási hely: Bp
Has thanked: 6 times
Been thanked: 0

Re: SPB Mobile Shell (symbian)

Hozzászólás Szerző: speedygonzales »

bladehu2 írta:
speedygonzales írta:Ha szabad még ezzel kapcsolatban kérdeznem. Frissítés "óránként"-ra van állítva de nem igazán frissít. valami ötlet ? :S
csak akkor frissül ha van épp élő netkapcsolat az adott időben (amikor a fél/1/4 órás frissítési idp épp aktuális), a shell nem "tárcsáz" magától. a "csak szabad kapcsolatokon" pedig a titkosítatlan wifi AP-ket érti, de persze azokhoz sem csatlakozik magától.
ohh akkor értem. Mert házban elérhető a WIFI-nk de ugye kódolt mivel szomszédok előszeretettel használják
köszönöm
Avatar
Walaki01
4. szint
4. szint
Hozzászólások: 1657
Csatlakozott: 2010-09-06 hétf. 21:55:28
Készüléktípus: Nokia 5800 Xpress Red
Nem: Férfi
Tartózkodási hely: Nagykanizsa
Has thanked: 34 times
Been thanked: 130 times

Re: SPB Mobile Shell (symbian)

Hozzászólás Szerző: Walaki01 »

speedygonzales írta: ohh akkor értem. Mert házban elérhető a WIFI-nk de ugye kódolt mivel szomszédok előszeretettel használják
köszönöm
A megoldás rém egyszerű. Ha a telódnak megadod a WIFI jelszót, utána már ismert, szabad WIFI-ként kezeli.
Kép
Számolj le a negatív hozzáállással, mint a nem fog sikerülni! Legyél pozitív! Biztosan el fogom rontani.
Az áram alatt lévő alkatrész ugyanúgy néz ki, mint amelyik nincs áram alatt. Csak más a fogása.
Avatar
speedygonzales
Újonc
Újonc
Hozzászólások: 28
Csatlakozott: 2012-02-01 szer. 01:16:44
Készüléktípus: nokia n8 orange
Nem: Férfi
Tartózkodási hely: Bp
Has thanked: 6 times
Been thanked: 0

Re: SPB Mobile Shell (symbian)

Hozzászólás Szerző: speedygonzales »

Walaki01 írta:
speedygonzales írta: ohh akkor értem. Mert házban elérhető a WIFI-nk de ugye kódolt mivel szomszédok előszeretettel használják
köszönöm
A megoldás rém egyszerű. Ha a telódnak megadod a WIFI jelszót, utána már ismert, szabad WIFI-ként kezeli.
hm akkor érdekes. Mert a jelszó mentve van mégsem frissít óránként :S
Avatar
Walaki01
4. szint
4. szint
Hozzászólások: 1657
Csatlakozott: 2010-09-06 hétf. 21:55:28
Készüléktípus: Nokia 5800 Xpress Red
Nem: Férfi
Tartózkodási hely: Nagykanizsa
Has thanked: 34 times
Been thanked: 130 times

Re: SPB Mobile Shell (symbian)

Hozzászólás Szerző: Walaki01 »

speedygonzales írta:
Walaki01 írta:
speedygonzales írta: ohh akkor értem. Mert házban elérhető a WIFI-nk de ugye kódolt mivel szomszédok előszeretettel használják
köszönöm
A megoldás rém egyszerű. Ha a telódnak megadod a WIFI jelszót, utána már ismert, szabad WIFI-ként kezeli.
hm akkor érdekes. Mert a jelszó mentve van mégsem frissít óránként :S
bladehu2 írta: a shell nem "tárcsáz" magától. a "csak szabad kapcsolatokon" pedig a titkosítatlan wifi AP-ket érti, de persze azokhoz sem csatlakozik magától.
Itt a lényeg. Tehát ne is várd az automatikus frissítést!
Kép
Számolj le a negatív hozzáállással, mint a nem fog sikerülni! Legyél pozitív! Biztosan el fogom rontani.
Az áram alatt lévő alkatrész ugyanúgy néz ki, mint amelyik nincs áram alatt. Csak más a fogása.
vanekur958
Újonc
Újonc
Hozzászólások: 1
Csatlakozott: 2011-04-08 pén. 13:58:01
Készüléktípus: C7-0
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Re: SPB Mobile Shell (symbian)

Hozzászólás Szerző: vanekur958 »

Üdvözlet!
Egy problémával küzdök Nokia C-7-00 telóra tettem már 2 forrásból is spb mobile shellt, de egy idő után megbolondul mindegyik.
Vagy elfelezi a képernyőt, és csak eltávolítással, újratelepítéssel lehet kijavítani, vagy néha azt is produkálja, hogy megjeleníti a hívó számát, de a hozzá tartozó telefonkönyv bejegyzést (nevet) már nem. Tudna valaki megoldást? :whaaa:
Avatar
Walaki01
4. szint
4. szint
Hozzászólások: 1657
Csatlakozott: 2010-09-06 hétf. 21:55:28
Készüléktípus: Nokia 5800 Xpress Red
Nem: Férfi
Tartózkodási hely: Nagykanizsa
Has thanked: 34 times
Been thanked: 130 times

Re: SPB Mobile Shell (symbian)

Hozzászólás Szerző: Walaki01 »

megjeleníti a hívó számát, de a hozzá tartozó telefonkönyv bejegyzést (nevet) már nem.
Sajna ez a gond nálam is előfordul.
Az érdekes az, hogy nem mindig, csak időnként.
Kép
Számolj le a negatív hozzáállással, mint a nem fog sikerülni! Legyél pozitív! Biztosan el fogom rontani.
Az áram alatt lévő alkatrész ugyanúgy néz ki, mint amelyik nincs áram alatt. Csak más a fogása.
Válasz küldése

Vissza: “Rendszerprogramok”