Rendszeralkalmazás

Csak a Symbian rendszerprogramokkal kapcsolatos témák
huppe
1. szint
1. szint
Hozzászólások: 192
Csatlakozott: 2009-01-12 hétf. 20:05:43
Készüléktípus: e71 + gs3
Has thanked: 8 times
Been thanked: 3 times

Rendszeralkalmazás

Hozzászólás Szerző: huppe »

Hello !
Olyan programot keresek, amivel bizonyos alkalmazásokat rendszeralkalmazásokká tudunk tenni ...pl hasznos lehet memóriagondoknál
-x-plore ban be lehet allitani hogy rendszeralk. legyen
-na én a gyári böngészőt szeretném ilyenné varázsolni

ha volt már ilyen topik akkor bocsesz
Mindent a szemnek!
huppe
1. szint
1. szint
Hozzászólások: 192
Csatlakozott: 2009-01-12 hétf. 20:05:43
Készüléktípus: e71 + gs3
Has thanked: 8 times
Been thanked: 3 times

Re: Rendszeralkalmazás

Hozzászólás Szerző: huppe »

Valami ilyesmi problemam van mint neki: http://www.dotsis.com/mobile_phone/arch ... 89605.html


-esetleg valamilyes taskman progira gondolok...amivel be lehetne allitani h system application-ként tudjuk futtatni a kívánt alkalmazást
-jbaktaskman-t használok jelenleg...ebben nem találtam erre lehetőséget
Mindent a szemnek!
Avatar
rydair
4. szint
4. szint
Hozzászólások: 1579
Csatlakozott: 2009-01-14 szer. 02:00:18
Készüléktípus: Samsung P6800 + Note 3 + Gear
Nem: Férfi
Tartózkodási hely: Wellington - Budapest
Has thanked: 28 times
Been thanked: 15 times

Re: Rendszeralkalmazás

Hozzászólás Szerző: rydair »

Tehát ok nélkül bezáródnak a dolgok, ha menüt nyomsz rájuk? Ez furcsa.
szerintem frissíts szoftvert :D
A gömb nem más mint egy töredezettségmentesített kocka...
Phablet :D
huppe
1. szint
1. szint
Hozzászólások: 192
Csatlakozott: 2009-01-12 hétf. 20:05:43
Készüléktípus: e71 + gs3
Has thanked: 8 times
Been thanked: 3 times

Re: Rendszeralkalmazás

Hozzászólás Szerző: huppe »

(már elég sok minden "rárakódott" a telóra ...szerintem már ujat veszek, nincs kedvem most formázni stb)

-arról van szó hogy boot utan van 19MB ram-om. Ha mondjuk be van kapcsolva a slick, majd kicsit netezek (operamini4.2) egy idő után ha elfogyasztja az opera a ramot, akkor "kitúrja" a tobbi programot, kivéve az x-plore-t , mivel az rendszer-alkalmazásként fut a háttérben

-mivel az operamini-vel nem lehet letölteni olyan fájlcserélőkről ahol idővisszaszámlálás van (flash, vagy java/javascript stb nem értek hozza annyira), ezért a gyári bongészovel probalkozom, ami még akkor is kilép ha van még a háttérben pár MB ram (pl előugrik egy reklámablak-pl ekkor)
Mindent a szemnek!
Avatar
rydair
4. szint
4. szint
Hozzászólások: 1579
Csatlakozott: 2009-01-14 szer. 02:00:18
Készüléktípus: Samsung P6800 + Note 3 + Gear
Nem: Férfi
Tartózkodási hely: Wellington - Budapest
Has thanked: 28 times
Been thanked: 15 times

Re: Rendszeralkalmazás

Hozzászólás Szerző: rydair »

huppe írta:(már elég sok minden "rárakódott" a telóra ...szerintem már ujat veszek, nincs kedvem most formázni stb)

-arról van szó hogy boot utan van 19MB ram-om. Ha mondjuk be van kapcsolva a slick, majd kicsit netezek (operamini4.2) egy idő után ha elfogyasztja az opera a ramot, akkor "kitúrja" a tobbi programot, kivéve az x-plore-t , mivel az rendszer-alkalmazásként fut a háttérben

-mivel az operamini-vel nem lehet letölteni olyan fájlcserélőkről ahol idővisszaszámlálás van (flash, vagy java/javascript stb nem értek hozza annyira), ezért a gyári bongészovel probalkozom, ami még akkor is kilép ha van még a háttérben pár MB ram (pl előugrik egy reklámablak-pl ekkor)
Igen, ezt én is utáltam annó az N95-ömben, és ezért cseréltem azonnal N95 8GB ra, amikor megjelent. Ott már 128MB ram és semmi ilyesfajta probléma :)
Ezt a problémát sajnos nem nagyon lehet orvosolni, esetleg a skyfire-t próbáld meg :)
A gömb nem más mint egy töredezettségmentesített kocka...
Phablet :D
LaMaffiaN95
Újonc
Újonc
Hozzászólások: 3
Csatlakozott: 2009-12-23 szer. 19:00:58
Készüléktípus: Nokia N95
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Re: Rendszeralkalmazás

Hozzászólás Szerző: LaMaffiaN95 »

Sziasztok!

A Fórumon teljesen új vagyok de rendszeres letöltője a nokiaprogramoknak. Eddig nagyon jól boldogultam de most a segítségeteket szeretném kérni. Nemrég javították a telómat (N95) és a frissítéssel eltünt az összes kedvenc progim. Az xploret már telepíteni tudtam de a hellocerbidget azt nem (tanusítvány hiba) üzenetet kapom állandóan. A cél a hekkeléslenne hogy a progik működjenek újra. Előre is köszi mindenkinek aki próbál és tud segíteni!

Üdv: Mafi
Chamcsy
1. szint
1. szint
Hozzászólások: 60
Csatlakozott: 2009-07-08 szer. 14:45:39
Készüléktípus: HTC One X
Has thanked: 1 time
Been thanked: 1 time

Re: Rendszeralkalmazás

Hozzászólás Szerző: Chamcsy »

LaMaffiaN95 írta:Sziasztok!

A Fórumon teljesen új vagyok de rendszeres letöltője a nokiaprogramoknak. Eddig nagyon jól boldogultam de most a segítségeteket szeretném kérni. Nemrég javították a telómat (N95) és a frissítéssel eltünt az összes kedvenc progim. Az xploret már telepíteni tudtam de a hellocerbidget azt nem (tanusítvány hiba) üzenetet kapom állandóan. A cél a hekkeléslenne hogy a progik működjenek újra. Előre is köszi mindenkinek aki próbál és tud segíteni!

Üdv: Mafi
Ha ezt a hibaüzenetet kaptad, akkor szignózni kell a progit. Erre van sok leírás itt az oldalon keress rá. (Nem biztos, hogy a legjobb topicba írtál.)
Avatar
potter55
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 9926
Csatlakozott: 2009-01-26 hétf. 18:44:55
Készüléktípus: Nokia N73
Nem: Férfi
Tartózkodási hely: Szfvártól 30km-re
Has thanked: 10 times
Been thanked: 551 times

Re: Rendszeralkalmazás

Hozzászólás Szerző: potter55 »

LaMaffiaN95 írta:Sziasztok!

A Fórumon teljesen új vagyok de rendszeres letöltője a nokiaprogramoknak. Eddig nagyon jól boldogultam de most a segítségeteket szeretném kérni. Nemrég javították a telómat (N95) és a frissítéssel eltünt az összes kedvenc progim. Az xploret már telepíteni tudtam de a hellocerbidget azt nem (tanusítvány hiba) üzenetet kapom állandóan. A cél a hekkeléslenne hogy a progik működjenek újra. Előre is köszi mindenkinek aki próbál és tud segíteni!

Üdv: Mafi
Szerintem szervizben frissítettek a telefonodat, és így azzal nem tudod hackelni. Nézd meg hogy milyen szoftver van rajta (készenlétben *#0000#) és a v31 vagy újabb akkor azzal már nem tudod.
Csak úgy tudod ha a HelloOX-et leszignózod és telepíted.
A szignózáshoz a segítség az aláírásomban.
Szignózás: Itt egy új hack, amihez nem kellennek szignófájlok, csak telepíteni és követni az utasításokat.

Köszönöm funkció. Használd, ahányszor neked segít valaki. :)

Nokia mobilok zenei klipekben. :D
Avatar
potter55
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 9926
Csatlakozott: 2009-01-26 hétf. 18:44:55
Készüléktípus: Nokia N73
Nem: Férfi
Tartózkodási hely: Szfvártól 30km-re
Has thanked: 10 times
Been thanked: 551 times

Re: Rendszeralkalmazás

Hozzászólás Szerző: potter55 »

Chamcsy írta: Ha ezt a hibaüzenetet kaptad, akkor szignózni kell a progit. Erre van sok leírás itt az oldalon keress rá. (Nem biztos, hogy a legjobb topicba írtál.)
A hellocerbidge-t nem kell szignózni csak arra a szoftverre már nem jó ez a módszer.
Szignózás: Itt egy új hack, amihez nem kellennek szignófájlok, csak telepíteni és követni az utasításokat.

Köszönöm funkció. Használd, ahányszor neked segít valaki. :)

Nokia mobilok zenei klipekben. :D
Avatar
Thewreck
Újonc
Újonc
Hozzászólások: 29
Csatlakozott: 2009-12-25 pén. 12:06:34
Készüléktípus: Samsung Galaxy S3 - 4.1.2
Nem: Férfi
Has thanked: 0
Been thanked: 0
Kapcsolat:

Re: Rendszeralkalmazás

Hozzászólás Szerző: Thewreck »

Sziasztok!
Nekem olyan hasznosnak tűnő program kellene (nem tudom, hogy létezik e ilyen. Ha igen lécci osszátok meg velem) ami a mindenkori telefonban történő mozgásokat kicsit meggyorsítja, azaz ha pl. be-, vagy vissza lépek egy programból, akkor azonnal végre hajtsa azt egy képváltással és ne úgy működjön, hogy előbb még egy "csomót" gondolkodik. Tudom erre való a telefonom (E66) processzora és memóriája, de nekem egy kicsit mégis lassúnak tűnik néha.
Előre is köszönöm! :smartass:
Válasz küldése

Vissza: “Rendszerprogramok”