Jbak TaskMan

Csak a Symbian rendszerprogramokkal kapcsolatos témák
Avatar
mrlespaul
Újonc
Újonc
Hozzászólások: 28
Csatlakozott: 2009-01-13 kedd 12:09:55
Készüléktípus: Nokia N82 Titanium [V31.0.016]
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Jbak TaskMan

Hozzászólás Szerző: mrlespaul »

Egy olyan jellegű kérdésem lenne, aki ismeri ezt a programot, az közölhetné, hogy mely alkalmazásokat lehet kikapcsolni egy memóriafelszabadítással. Ilyen például a TSRAutostart.exe (garminosok kedvence :) )... Így talán telefonunk akkumulátora tovább bírná.

Üdv
Gojo
Újonc
Újonc
Hozzászólások: 6
Csatlakozott: 2009-01-14 szer. 20:03:56
Készüléktípus: N76
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Re: Jbak TaskMan

Hozzászólás Szerző: Gojo »

mrlespaul írta:Egy olyan jellegű kérdésem lenne, aki ismeri ezt a programot, az közölhetné, hogy mely alkalmazásokat lehet kikapcsolni egy memóriafelszabadítással. Ilyen például a TSRAutostart.exe (garminosok kedvence :) )... Így talán telefonunk akkumulátora tovább bírná.

Üdv
Hát nem hiszem hogy sokkal tovább bírná a telefonod. Ezt inkább azért szokták csinálni mert valamilyen RAM zabáló progihoz hiányzik még 1-2MB és akkor szokták leállítani. Az többet segít ha UMTS helyett csak GSM hálózaton vagy fenn(az enyémnél pont nem mert mindkettő ugyanannyit eszik), de ez N82 esetében is csak 15 óra pluszt jelent(itt nézheted meg: http://www.forum.nokia.com/devices/N82). Egyébként a progiba van memóriafelszabadítás, de nem vettem észre semmilyen különbséget. Hasznos infókat találsz itt: http://www.itextreme.hu/index.php?q=tesztek/267. Ja és mégegy: a Light Controll nevű progival teljesen le tudod kapcsolni a billentyűzet világítást(az újabba elemlámpa is van), amivel jelentős energiát spórólhatsz meg.
zolinko
Újonc
Újonc
Hozzászólások: 1
Csatlakozott: 2009-02-16 hétf. 14:07:43
Készüléktípus: Nokia 5800 XM
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Re: Jbak TaskMan

Hozzászólás Szerző: zolinko »

Sziasztok,
Az lenne a kérdésem/problémám, hogy 5800-as alatt hogyan lehet Jbak segítségével beállítani egy "Eljárás" tulajdonságlapján a checkboxokat (Garminos TSRAutoStart.exe tulajdonságait szeretném módosítani; nálam alapból minden be van pipálva, és a telepítési doksi alapján csak az "Autostart"-nak kellene így lennie - a többit ki kellene kapcsolnom, de nem tudom.) A virtualkey-ben a custom2.keyset-ben csak a következő gombok vannak definiálva: zöld: OK, piros: Vissza, Camera: lefelé léptet.
Bármilyen ötletet szívesen fogadok, köszi...
Avatar
Damir
Kiemelt 6. szint
Kiemelt 6. szint
Hozzászólások: 8779
Csatlakozott: 2010-04-06 kedd 20:58:49
Has thanked: 48 times
Been thanked: 349 times

Re: Jbak TaskMan

Hozzászólás Szerző: Damir »

zolinko írta:Sziasztok,
Az lenne a kérdésem/problémám, hogy 5800-as alatt hogyan lehet Jbak segítségével beállítani egy "Eljárás" tulajdonságlapján a checkboxokat (Garminos TSRAutoStart.exe tulajdonságait szeretném módosítani; nálam alapból minden be van pipálva, és a telepítési doksi alapján csak az "Autostart"-nak kellene így lennie - a többit ki kellene kapcsolnom, de nem tudom.) A virtualkey-ben a custom2.keyset-ben csak a következő gombok vannak definiálva: zöld: OK, piros: Vissza, Camera: lefelé léptet.
Bármilyen ötletet szívesen fogadok, köszi...
Szia!

Esetleg próbáld meg az 5800 topicban,ott talán többen tudnak segíteni ;)
Avatar
luciuscornelius
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 2432
Csatlakozott: 2009-01-07 szer. 11:44:58
Has thanked: 12 times
Been thanked: 19 times

Re: Jbak TaskMan

Hozzászólás Szerző: luciuscornelius »

Tulajdonképpen mi ez a program és hogyan is néz ki(képeken)?

Némi infót és képeket várunk kedves témanyitó, légyszíves írj és linkelj párat a legelső hozzászólásba :D

Nem utolsó sorban azért, mert pl. én sem tudok semmit erről a sokat emlegetett programról ;)
lajoslajos
Újonc
Újonc
Hozzászólások: 29
Csatlakozott: 2009-03-11 szer. 21:15:13
Készüléktípus: Nokia E71
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Re: Jbak TaskMan

Hozzászólás Szerző: lajoslajos »

sziasztok.

próbáltam telepíteni a programot a PC Suite nevü progival, de mikor a telefonon megnyomtam a telepítés gombot: "Certificate error"-t dobott, és (gondolom) kilépett...

valami ötlet, hogy ez mitől lehetett?

NOKIA E71-em van...
Avatar
potter55
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 9926
Csatlakozott: 2009-01-26 hétf. 18:44:55
Készüléktípus: Nokia N73
Nem: Férfi
Tartózkodási hely: Szfvártól 30km-re
Has thanked: 10 times
Been thanked: 551 times

Re: Jbak TaskMan

Hozzászólás Szerző: potter55 »

lajoslajos írta:sziasztok.

próbáltam telepíteni a programot a PC Suite nevü progival, de mikor a telefonon megnyomtam a telepítés gombot: "Certificate error"-t dobott, és (gondolom) kilépett...

valami ötlet, hogy ez mitől lehetett?

NOKIA E71-em van...
Az tanúsítványhibát jelent és akkor a fájlt szignózni kell.
Ez egy régebbi verziót és ezt nem kell szignózni (vagyis az van oda írva).
Szignózás: Itt egy új hack, amihez nem kellennek szignófájlok, csak telepíteni és követni az utasításokat.

Köszönöm funkció. Használd, ahányszor neked segít valaki. :)

Nokia mobilok zenei klipekben. :D
lajoslajos
Újonc
Újonc
Hozzászólások: 29
Csatlakozott: 2009-03-11 szer. 21:15:13
Készüléktípus: Nokia E71
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Re: Jbak TaskMan

Hozzászólás Szerző: lajoslajos »

potter55 írta:
lajoslajos írta:sziasztok.

próbáltam telepíteni a programot a PC Suite nevü progival, de mikor a telefonon megnyomtam a telepítés gombot: "Certificate error"-t dobott, és (gondolom) kilépett...

valami ötlet, hogy ez mitől lehetett?

NOKIA E71-em van...
Az tanúsítványhibát jelent és akkor a fájlt szignózni kell.
Ez egy régebbi verziót és ezt nem kell szignózni (vagyis az van oda írva).
köszi, sikerült telepíteni...
Avatar
pilu01
1. szint
1. szint
Hozzászólások: 90
Csatlakozott: 2009-01-13 kedd 08:34:04
Készüléktípus: E71-Spica-SGS
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Re: Jbak TaskMan

Hozzászólás Szerző: pilu01 »

Helló
N96-on nem működik az újraindítás eszköz! Életre lehet kelteni v.hogy? 1.00 ver!
E71-Spica-SGS
Kép
migabi24
4. szint
4. szint
Hozzászólások: 1004
Csatlakozott: 2009-01-13 kedd 18:04:34
Készüléktípus: HTC ONE
Nem: Férfi
Tartózkodási hely: Szeged
Has thanked: 5 times
Been thanked: 38 times

Re: Jbak TaskMan

Hozzászólás Szerző: migabi24 »

pilu01 írta:Helló
N96-on nem működik az újraindítás eszköz! Életre lehet kelteni v.hogy? 1.00 ver!
Nincs rá mód, de van python alatt működő restart én azt használom, esetleg még az activefile fájlkezelőbe van még 9.3-on működő restart funkció ;)
Múlt:6600,7610,SE-S700,6230i,6630,SE-W810i,6680,N73,SE-P990,6120c,E50,N95-8Gb,N82,E66,N78,N79,i8510 8Gb,iPhone 3G 16GB,iPhone 3G-S 16Gb,i8910HD 16Gg,Wawe,Galaxy S 8Gb,I8910 HD, Galaxy S2, Galaxy S3, Galaxy S4
Válasz küldése

Vissza: “Rendszerprogramok”