MobiTubia és emtube

Csak a Symbian video kezelő programokkal kapcsolatos témák
dzseko
Újonc
Újonc
Hozzászólások: 3
Csatlakozott: 2009-02-07 szomb. 21:30:02
Készüléktípus: n95
Has thanked: 0
Been thanked: 0

MobiTubia és emtube

Hozzászólás Szerző: dzseko »

MobiTubia
KépKépKépKépKép

A MobiTubia nem más, mint egy Flash videó lejátszó, mely elérhetővé teszi a híres youtube oldal legtöbb tartalmát, miközben a tartalom megtekintése mellett lementhetjük a videókat és azokat később offline módban is megnézhetjük, tehát sima (FLV) videó lejátszóként is jól funkcionál. Alapvetően S60v3-as telefonokra lett létrehozva.

Fejlesztő: Sittiphol Phanvilai, thaiföldi tanuló.
Legutóbbi verzió: : MobiTubia v1.80 build 4 (Update Apr 24)

Hivatalos olal:http://www.mobitubia.com/

emtube

KépKépKép

Hivatalos oldal: http://emtube.moonfruit.com/

Legutóbbi verzió: 1.0.10

Az emtube egy youtube kereső/FLV videó lejátszó program, amelyet szintén S60v3-ra fejlesztettek ki.

'sziasztok!
volna egy olyan kérdésem,hogy miért nem tölti be a z emtube a videket,mindig azt írja hogy nem támogatott fájltípus.lehet orvosolni ezt valamivel?
köszönöm a válaszokat előre is!'
Avatar
potter55
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 9926
Csatlakozott: 2009-01-26 hétf. 18:44:55
Készüléktípus: Nokia N73
Nem: Férfi
Tartózkodási hely: Szfvártól 30km-re
Has thanked: 10 times
Been thanked: 551 times

Re: emtube

Hozzászólás Szerző: potter55 »

Én a MobiTuba nevű programot használom youtube videók nézésére az N73-asommal és jól működik. Én 3G-n próbáltam mert csak az van nekem de neked talán működik Wifin is.
Szignózás: Itt egy új hack, amihez nem kellennek szignófájlok, csak telepíteni és követni az utasításokat.

Köszönöm funkció. Használd, ahányszor neked segít valaki. :)

Nokia mobilok zenei klipekben. :D
dzseko
Újonc
Újonc
Hozzászólások: 3
Csatlakozott: 2009-02-07 szomb. 21:30:02
Készüléktípus: n95
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Re: emtube

Hozzászólás Szerző: dzseko »

köszi szépen! ;)
Avatar
luciuscornelius
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 2432
Csatlakozott: 2009-01-07 szer. 11:44:58
Has thanked: 12 times
Been thanked: 19 times

Re: emtube

Hozzászólás Szerző: luciuscornelius »

potter55 írta:Én a MobiTuba nevű programot használom youtube videók nézésére az N73-asommal és jól működik. Én 3G-n próbáltam mert csak az van nekem de neked talán működik Wifin is.
Természetesen működik wifin keresztül is :D
dzseko
Újonc
Újonc
Hozzászólások: 3
Csatlakozott: 2009-02-07 szomb. 21:30:02
Készüléktípus: n95
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Re: MobiTubia és emtube

Hozzászólás Szerző: dzseko »

úgy néz ki,hogy nem megy egyik verza sem n95 8gb-on. :evil:
de sebaj elég jó azért a mobitubia is,bár én szerettem volna mindkettőt. :weep:
lacekn95
Újonc
Újonc
Hozzászólások: 3
Csatlakozott: 2009-02-23 hétf. 17:34:33
Készüléktípus: Nokia N95
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Re: MobiTubia és emtube

Hozzászólás Szerző: lacekn95 »

Sziasztok! Olyan problémába ütköztem hogy: sikeresen feltettem több youtube lejátszó programot is de a egyikkel se tudtam lejátszani. A legtöbb esetben azt írta ki hogy időtúllépés miatt a kapcsolat megszakadt. Volt olyan hogy azt jelezte ki hogy a videóformátum nem megfelelő/nem lehet lejátszani a videót. Előfordult hogy elkezdte betölteni a videót és ennyi. Se tőled se hozzád. Segítséget előre is köszönöm. Még annyi hogy a 30as szoftver van fenn és az előző szoftverrel működött az emtube. Most természetesen ez sem megy.
Avatar
luciuscornelius
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 2432
Csatlakozott: 2009-01-07 szer. 11:44:58
Has thanked: 12 times
Been thanked: 19 times

Re: MobiTubia és emtube

Hozzászólás Szerző: luciuscornelius »

lacekn95 írta:Sziasztok! Olyan problémába ütköztem hogy: sikeresen feltettem több youtube lejátszó programot is de a egyikkel se tudtam lejátszani. A legtöbb esetben azt írta ki hogy időtúllépés miatt a kapcsolat megszakadt. Volt olyan hogy azt jelezte ki hogy a videóformátum nem megfelelő/nem lehet lejátszani a videót. Előfordult hogy elkezdte betölteni a videót és ennyi. Se tőled se hozzád. Segítséget előre is köszönöm. Még annyi hogy a 30as szoftver van fenn és az előző szoftverrel működött az emtube. Most természetesen ez sem megy.
Tény, hogy a MobiTubia nem tölt le minden videót pl. a youtube-ról, de nagyon sok lejön és ezt pár dolog befolyásolhatja, pl. hogy milyen gyors a neted, illetve ha sokat töltögettél előfordulhat, hogy teleszemeteli a telefonmemóriát, bár ez elég könnyen észrevehető, próbáld meg a legutóbbi verziót újratelepíteni illetve több féle videót próbálj letölteni, hogy valóban megbizonyosdj arról, hogy egyik esetben se működik.
Avatar
gaboca777
2. szint
2. szint
Hozzászólások: 223
Csatlakozott: 2009-01-13 kedd 14:30:19
Készüléktípus: SG S4
Nem: Férfi
Tartózkodási hely: ÓÓÓÓ Buda
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Re: MobiTubia és emtube

Hozzászólás Szerző: gaboca777 »

Sziasztok!Érdekelne,hogy más oldalról megnyitott élő tv adásokat le tud játszani?Ha nem,mivel lehetne és hol tudnám beszerezni a legújabb flashplayert mobilra?
PDA:I9505XXUEMKF
CSC:I9505TMHEMJ6
poteka
Újonc
Újonc
Hozzászólások: 4
Csatlakozott: 2009-08-17 hétf. 17:40:57
Készüléktípus: Nokia E61i
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Re: MobiTubia és emtube

Hozzászólás Szerző: poteka »

Üdv mindenkinek,

Bő egy éve nagy megelégedéssel használtam a Mobitubiát E61i Nokiámom.
A tavasz folyamán arra lettem figyelmes, hogy egyre több videót nem nyit meg "file not supported" üzenettel, némelyiknél pedig egyszerűen kilép. Utánajártam a neten, erre a problémára az újabb verzió felpakolását javasolták, ami annyiban segített, hogy mostmár (1.85 beta) azt írja ki, hogy file/video not found. Úgy tudom, a youtube szerverén történtek változtatások, amit a mobitubia nem tud kezelni a jelenlegi verzióban. Kipróbáltam az emtube-ot is, ott is ugyanez a helyzet. Újabb verzió egyikből sincs kb január óta, más youtube-lejátszót meg nem tudok hirtelen, amit ingyen lehetne letölteni.
Két kérdésem van:
1. Mindenkinek meghalt a mobitubia és az emtube teljesen, vagy csak nekem?
2. van esetleg újabb verzió belőlük?
3. van valami más program, ami ugyanezt tudja?

üdv és köszönöm előre is!

poteka
Avatar
potter55
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 9926
Csatlakozott: 2009-01-26 hétf. 18:44:55
Készüléktípus: Nokia N73
Nem: Férfi
Tartózkodási hely: Szfvártól 30km-re
Has thanked: 10 times
Been thanked: 551 times

Re: MobiTubia és emtube

Hozzászólás Szerző: potter55 »

poteka írta:Üdv mindenkinek,

Bő egy éve nagy megelégedéssel használtam a Mobitubiát E61i Nokiámom.
A tavasz folyamán arra lettem figyelmes, hogy egyre több videót nem nyit meg "file not supported" üzenettel, némelyiknél pedig egyszerűen kilép. Utánajártam a neten, erre a problémára az újabb verzió felpakolását javasolták, ami annyiban segített, hogy mostmár (1.85 beta) azt írja ki, hogy file/video not found. Úgy tudom, a youtube szerverén történtek változtatások, amit a mobitubia nem tud kezelni a jelenlegi verzióban. Kipróbáltam az emtube-ot is, ott is ugyanez a helyzet. Újabb verzió egyikből sincs kb január óta, más youtube-lejátszót meg nem tudok hirtelen, amit ingyen lehetne letölteni.
Két kérdésem van:
1. Mindenkinek meghalt a mobitubia és az emtube teljesen, vagy csak nekem?
2. van esetleg újabb verzió belőlük?
3. van valami más program, ami ugyanezt tudja?

üdv és köszönöm előre is!

poteka
Nem tudom annak mi baja lehet de itt egy youtube lejátszó: youtube.
Szignózás: Itt egy új hack, amihez nem kellennek szignófájlok, csak telepíteni és követni az utasításokat.

Köszönöm funkció. Használd, ahányszor neked segít valaki. :)

Nokia mobilok zenei klipekben. :D
Válasz küldése

Vissza: “Videokezelő programok”