Coreplayer

Csak a Symbian video kezelő programokkal kapcsolatos témák
Avatar
-Dr-Strust-
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 2206
Csatlakozott: 2009-01-06 kedd 16:20:33
Készüléktípus: Sony Xperia Z
Nem: Férfi
Tartózkodási hely: Z:/private mappa :)
Has thanked: 31 times
Been thanked: 32 times

Coreplayer

Hozzászólás Szerző: -Dr-Strust- »

Coreplayer egy nagyon sok oldalú lejátszó program. Szinte bármilyen formátummal megbirkózik.

Ismert formátumok:
-Audió formátumok_
MP3, MP2, AAC, MKA, WMA, Midi*, WAV, OGG, Speex, WAVPACK, TTA, FLAC, MPC, AMR, ADPCM, ALaw, MuLaw, G.729, GSM
-Videó formátumok:
H.264 (AVC), AVCHD, MKV, MPEG-1, MPEG-4 part 2 (ASP), DivX, XviD, WMV*, Theora*, Dirac*, MJPEG, MSVIDEO1
-Kép formátumok:
JPEG (420, 422, 440, EXIF Headers)*, BMP, GIF, PNG, TIFF, MJPEG
-Egyéb formátum:
Flash/FLV, Matroska, ASF, ASX, AVI, PS, M2TS, TS, 3GPP, MOV, MPEG-4, OGM, NSV*
-Stream formátumok:
HTTP, UDP, UDP Multicast, UDP Unicast, RDP, RTP. RTSP, RTCP (keep alive), ASX, ASF, Multicast, HTTP Tunneling

Hivatalos oldal

Innen le tudjátok tölteni ;)
Kép
Kép
Avatar
encibociboci
1. szint
1. szint
Hozzászólások: 67
Csatlakozott: 2009-01-13 kedd 15:57:56
Készüléktípus: HTC Touch HD
Nem: Férfi
Tartózkodási hely: Debrecen
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Re: Coreplayer

Hozzászólás Szerző: encibociboci »

szia a core playerem miért csak a telefonmemóriát látja és miért nem lehet átállítani hogy lássa a memóriakártyát is rosszat szedtem le? vagy Nem tudom kezelni? Mi lehet a baj?
zoldflip
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Re: Coreplayer

Hozzászólás Szerző: zoldflip »

encibociboci írta:szia a core playerem miért csak a telefonmemóriát látja és miért nem lehet átállítani hogy lássa a memóriakártyát is rosszat szedtem le? vagy Nem tudom kezelni? Mi lehet a baj?
Több lehetőség is fenn áll.

Ha csak egy fájlt akarsz nyitni, akkor vissza kell lépkedj a gyökérkönyvtárba, ahol látni fogod a telódnak megfelelő meghajtókat. Ha itt nem látod a kártyát, az baj. Ha más alkalmazások elérik, akkor nem a memkarival, csak a progival van baj, ami vagy rossz verzió, vagy valami gebac miatt van, erre javaslom, hogy teljesen húzd fel újra a programot, és nézd meg újra.

Ha pedig be van kapcsolva a média tár, és be szeretnéd tölteni előadók, albumok stb. szerint a zenéid, akkor ki kell jelölgetni, hogy mely mappákból keressen, ami nagy valószínűséggel azt jelenti, hogy nincs beállítva neked, hogy az E-ről is keressen... :yes:

Írj, ha nem sikerülne...
Avatar
encibociboci
1. szint
1. szint
Hozzászólások: 67
Csatlakozott: 2009-01-13 kedd 15:57:56
Készüléktípus: HTC Touch HD
Nem: Férfi
Tartózkodási hely: Debrecen
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Re: Coreplayer

Hozzászólás Szerző: encibociboci »

Szia megcsináltam fasza. De hogy hogy azt nem tudom de látja az E- t és innsnstől nem is érdekel úgyis minden a 16 gigán van:) Na most már tényleg meg kell tanulnom kezelni a többi funkciót is:)
Avatar
encibociboci
1. szint
1. szint
Hozzászólások: 67
Csatlakozott: 2009-01-13 kedd 15:57:56
Készüléktípus: HTC Touch HD
Nem: Férfi
Tartózkodási hely: Debrecen
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Re: Coreplayer

Hozzászólás Szerző: encibociboci »

Tudom már rá kell okzni a kis zöld nyílra vagy mire és akkor kiadja hogy melyik meghajtót akarom. Na most már tökéletes. A hangja azért ha zenét hallgatnék nem lenne valami hi- fi. De azt nem is ezen teszem.
zoldflip
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Re: Coreplayer

Hozzászólás Szerző: zoldflip »

encibociboci írta:Tudom már rá kell okzni a kis zöld nyílra vagy mire és akkor kiadja hogy melyik meghajtót akarom. Na most már tökéletes. A hangja azért ha zenét hallgatnék nem lenne valami hi- fi. De azt nem is ezen teszem.
Igen, sajna ez így van... :sad: azonban zenénél is van olyan funkció, amit a gyári nem tud, így nem képes két különböző előadó egyes albumait listázni, vagy amit az LCG így nem képes album borítót letölteni, sem dalszöveget, bár utóbbi igen satnya még...
Avatar
encibociboci
1. szint
1. szint
Hozzászólások: 67
Csatlakozott: 2009-01-13 kedd 15:57:56
Készüléktípus: HTC Touch HD
Nem: Férfi
Tartózkodási hely: Debrecen
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Re: Coreplayer

Hozzászólás Szerző: encibociboci »

Hát nekem az LCG- m sem tölt le semmit mert fel lett törve szegény és mindíg azt írja ki ha töltenék, hogy vegyem meg :pirul: de albumborítókat úgyis tok az internetről mindet. Holnap meg megveszem még az IPod fülhallgatót mert azzal iszonyat jól szól. Mondjuk a koss Plugommal is de az kimászik a fülemből időnként :cool3:
SuMMer$
Újonc
Újonc
Hozzászólások: 8
Csatlakozott: 2009-01-17 szomb. 11:53:15
Készüléktípus: 6230i
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Re: Coreplayer

Hozzászólás Szerző: SuMMer$ »

3GP filet nem lehet vele lejátszani? Mert nekem szinte csak olyan van a telómon :roll:
Avatar
niklebi
2. szint
2. szint
Hozzászólások: 317
Csatlakozott: 2009-01-13 kedd 00:11:29
Készüléktípus: Nokia N95 8GB
Tartózkodási hely: Székesfehérvár
Has thanked: 0
Been thanked: 1 time

Re: Coreplayer

Hozzászólás Szerző: niklebi »

SuMMer$ írta:3GP filet nem lehet vele lejátszani? Mert nekem szinte csak olyan van a telómon :roll:
De lehet vele lejátszani! A Fájltársításokban tudod beállítani.
galusz1972
Újonc
Újonc
Hozzászólások: 15
Csatlakozott: 2009-01-13 kedd 23:03:06
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Re: Coreplayer

Hozzászólás Szerző: galusz1972 »

sziasztok!
A wmv fajlokat nem lehet lejátszani?
n95 8g, core player
köszi
üdv
gall
Válasz küldése

Vissza: “Videokezelő programok”