Smartmovie

Csak a Symbian video kezelő programokkal kapcsolatos témák
szasza91
Újonc
Újonc
Hozzászólások: 2
Csatlakozott: 2010-07-28 szer. 14:31:04
Készüléktípus: nokia 5530
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Re: Smartmovie

Hozzászólás Szerző: szasza91 »

Sziasztok!

Az a gondom hogy hosszas keresés után végre találtam egy verzióját a smartmovienak ami megy is a baj csak az h nem teljes :S nokia 5530om van és kéne hozzá egy licencsz vagy egy kódgeneráló program. Tudnátok segíteni? jó lenne :(
Avatar
potter55
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 9926
Csatlakozott: 2009-01-26 hétf. 18:44:55
Készüléktípus: Nokia N73
Nem: Férfi
Tartózkodási hely: Szfvártól 30km-re
Has thanked: 10 times
Been thanked: 551 times

Re: Smartmovie

Hozzászólás Szerző: potter55 »

szasza91 írta:Sziasztok!

Az a gondom hogy hosszas keresés után végre találtam egy verzióját a smartmovienak ami megy is a baj csak az h nem teljes :S nokia 5530om van és kéne hozzá egy licencsz vagy egy kódgeneráló program. Tudnátok segíteni? jó lenne :(
A többi miért nem működik? Mit ír ki telepítésnél?
Szignózás: Itt egy új hack, amihez nem kellennek szignófájlok, csak telepíteni és követni az utasításokat.

Köszönöm funkció. Használd, ahányszor neked segít valaki. :)

Nokia mobilok zenei klipekben. :D
blithe
Újonc
Újonc
Hozzászólások: 1
Csatlakozott: 2010-12-27 hétf. 12:23:28
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Re: Smartmovie

Hozzászólás Szerző: blithe »

Sziasztok!
A következővel akadtam el:
ha bluetoothon küldök át filmet, azt hogy tudom a smartmovie-val lejátszani?
A beérkezett üzenetekből nem tudok kimásolni.
A smartmovie-ban be van állítva mind a c, mind pedig az e meghajtó keresési útnak, mégsem látszik a film.
A videó a smartmovie converterrel lett átkonvertálva.
Előre is köszönöm a segítséget!
Üdv.
Avatar
Damir
Kiemelt 6. szint
Kiemelt 6. szint
Hozzászólások: 8779
Csatlakozott: 2010-04-06 kedd 20:58:49
Has thanked: 48 times
Been thanked: 349 times

Re: Smartmovie

Hozzászólás Szerző: Damir »

blithe írta:Sziasztok!
A következővel akadtam el:
ha bluetoothon küldök át filmet, azt hogy tudom a smartmovie-val lejátszani?
A beérkezett üzenetekből nem tudok kimásolni.
A smartmovie-ban be van állítva mind a c, mind pedig az e meghajtó keresési útnak, mégsem látszik a film.
A videó a smartmovie converterrel lett átkonvertálva.
Előre is köszönöm a segítséget!
Üdv.
Szia!

Xplore sms kezelőjével át tudod menteni memkarira, utána már menni fog a megnyitás.
chking
Újonc
Újonc
Hozzászólások: 2
Csatlakozott: 2010-01-26 kedd 23:05:36
Készüléktípus: 5800XM
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Re: Smartmovie

Hozzászólás Szerző: chking »

Sziasztok!
Én sikeresen felraktam a smartmoviet és négy napig ment is de utánna ha elindítottam valami videót kilépett a programbol. Párszor ujratettem de úgy sem ment aztán letöltöttem a legujjabb verzióját és azzal sem megy. Mit csináljak?
MattRex
3. szint
3. szint
Hozzászólások: 566
Csatlakozott: 2010-07-04 vas. 11:10:38
Készüléktípus: Samsung Galaxy S 8GB + 16GB SD
Has thanked: 6 times
Been thanked: 89 times

Re: Smartmovie

Hozzászólás Szerző: MattRex »

chking írta:Sziasztok!
Én sikeresen felraktam a smartmoviet és négy napig ment is de utánna ha elindítottam valami videót kilépett a programbol. Párszor ujratettem de úgy sem ment aztán letöltöttem a legujjabb verzióját és azzal sem megy. Mit csináljak?
Kétikonos verziót tegyél fel. Az egyik ikon Smartmovie lesz a másik meg SM-Trial. Ha az történne, hogy nem játszik le filmet egy idő után és kilép, akkor elindítod az SM-Trial-t meg benne 1-2 másodpercre egy filmet, kilépsz, és már jó is lesz a másik ikonnal a progi, újab 4-5 napig. Lényeg hogy ha kilép ezt meg kell ismételni, és megjavul.
Itt a progi: Smartmovie 2 ikonos
Samsung GT-I9000 Galaxy S ([IMM76I] ICS F4k MOD v4.0.4 r3 Deodex [AOSP][4.0.4] Multilanguage, [Kernel][ICS] Devil3_1.4.1 (Voodoo Snd v10 + OC/UV + BLN))
chking
Újonc
Újonc
Hozzászólások: 2
Csatlakozott: 2010-01-26 kedd 23:05:36
Készüléktípus: 5800XM
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Re: Smartmovie

Hozzászólás Szerző: chking »

MattRex írta:
chking írta:Sziasztok!
Én sikeresen felraktam a smartmoviet és négy napig ment is de utánna ha elindítottam valami videót kilépett a programbol. Párszor ujratettem de úgy sem ment aztán letöltöttem a legujjabb verzióját és azzal sem megy. Mit csináljak?
Kétikonos verziót tegyél fel. Az egyik ikon Smartmovie lesz a másik meg SM-Trial. Ha az történne, hogy nem játszik le filmet egy idő után és kilép, akkor elindítod az SM-Trial-t meg benne 1-2 másodpercre egy filmet, kilépsz, és már jó is lesz a másik ikonnal a progi, újab 4-5 napig. Lényeg hogy ha kilép ezt meg kell ismételni, és megjavul.
Itt a progi: Smartmovie 2 ikonos
Nem engedte felrakni szal hard resetel megoldottam mert a végéra szinte az összes progit bezárta. Kb 1 hétig jóvolt de most megint nem jó. Ha nem engedi felrakni mit csináljak?
Volcy
Újonc
Újonc
Hozzászólások: 2
Csatlakozott: 2011-01-23 vas. 23:19:04
Készüléktípus: 5230
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Re: Smartmovie

Hozzászólás Szerző: Volcy »

Sziasztok!
Tud valaki mutatni konkrétan egy olyan avi lejátszót, ami működik 5230-on? Amivel nem kell csinálni semmit, csak feltelepítem és már működök is. :hmm2:
Köszi,
Volcy
Avatar
Damir
Kiemelt 6. szint
Kiemelt 6. szint
Hozzászólások: 8779
Csatlakozott: 2010-04-06 kedd 20:58:49
Has thanked: 48 times
Been thanked: 349 times

Re: Smartmovie

Hozzászólás Szerző: Damir »

Volcy írta:Sziasztok!
Tud valaki mutatni konkrétan egy olyan avi lejátszót, ami működik 5230-on? Amivel nem kell csinálni semmit, csak feltelepítem és már működök is. :hmm2:
Köszi,
Volcy
Szia!

Nincs normálisan működő. MP4-be kell konvertálni, azt szépen lejátsza a telefon. FormatFactory egy jó program erre, letöltések között megtalálod.
Volcy
Újonc
Újonc
Hozzászólások: 2
Csatlakozott: 2011-01-23 vas. 23:19:04
Készüléktípus: 5230
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Re: Smartmovie

Hozzászólás Szerző: Volcy »

Damir írta:
Volcy írta:Sziasztok!
Tud valaki mutatni konkrétan egy olyan avi lejátszót, ami működik 5230-on? Amivel nem kell csinálni semmit, csak feltelepítem és már működök is. :hmm2:
Köszi,
Volcy
Szia!

Nincs normálisan működő. MP4-be kell konvertálni, azt szépen lejátsza a telefon. FormatFactory egy jó program erre, letöltések között megtalálod.
Köszönöm szépen! A letöltések közt, amit találtam, annál a nod32 vírust jelzett... De kerestem máshol és az működik!
Még egyszer köszi az infót!
Válasz küldése

Vissza: “Videokezelő programok”