Zeneszám felismerés (Track IDentification)

Csak a Symbian audio kezelő programokkal kapcsolatos témák
kubi_tomy
Újonc
Újonc
Hozzászólások: 1
Csatlakozott: 2009-12-10 csüt. 14:26:26
Készüléktípus: e51
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Re: Zeneszám felismerés (Track IDentification)

Hozzászólás Szerző: kubi_tomy »

Sziasztok. nekem gondom akadt a feltelepitesnel e51 tellom van s azt irja ki mikor fel akarom telepiteni h: tanusitvany hiba lepjen kapcsolatba az alkalmazas szolgaltatojaval. h lehetne megoldani h mukodjon??
Avatar
FifiTheReal
1. szint
1. szint
Hozzászólások: 96
Csatlakozott: 2009-03-23 hétf. 17:24:18
Készüléktípus: 5800XM SanDisk16GB SU-8W
Tartózkodási hely: Szombathely
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Re: Zeneszám felismerés (Track IDentification)

Hozzászólás Szerző: FifiTheReal »

szabi113 írta:Viszont arra meg semmi válasz. Na mindegy, letöröltem, leszedtem OVI store-ból. Egy hónapig jó lesz az is...
Találtál azóta rá valami megoldást vagy maradt az OVI-s verzió az ingyenes 5 tag/hó, illetve 30 napos próbaverzióban?
Avatar
szabi113
2. szint
2. szint
Hozzászólások: 446
Csatlakozott: 2009-01-15 csüt. 02:02:46
Készüléktípus: Xperia Z2 + iPod Touch 2G
Has thanked: 89 times
Been thanked: 16 times
Kapcsolat:

Re: Zeneszám felismerés (Track IDentification)

Hozzászólás Szerző: szabi113 »

FifiTheReal írta:
szabi113 írta:Viszont arra meg semmi válasz. Na mindegy, letöröltem, leszedtem OVI store-ból. Egy hónapig jó lesz az is...
Találtál azóta rá valami megoldást vagy maradt az OVI-s verzió az ingyenes 5 tag/hó, illetve 30 napos próbaverzióban?
Ezek szerint a hiba nem az én készülékemben volt. Már majdnem elhittem hogy én vagyok az analfabéta...

Az OVi verziót használom. Remélem csak a készülék számolja a 30 napot, és nem a központi szerver (az IMEI-m alapján). Én bevállalnám a havi formázást, a shazam érdekében :D
2002 óta (7650)Symbian fanatikus, de sajna lemaradtunk, így: Xperia Z2 (5.1.1), + 128GB µSD
Avatar
FifiTheReal
1. szint
1. szint
Hozzászólások: 96
Csatlakozott: 2009-03-23 hétf. 17:24:18
Készüléktípus: 5800XM SanDisk16GB SU-8W
Tartózkodási hely: Szombathely
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Re: Zeneszám felismerés (Track IDentification)

Hozzászólás Szerző: FifiTheReal »

szabi113 írta:Az OVi verziót használom. Remélem csak a készülék számolja a 30 napot, és nem a központi szerver (az IMEI-m alapján). Én bevállalnám a havi formázást, a shazam érdekében :D
Szerintem sem Te vagy az egyetlen, aki így járt :D
Én sem találtam egyelőre jobbat, mint felraktam az OVI-ból ...
jtamas88
Újonc
Újonc
Hozzászólások: 47
Csatlakozott: 2009-03-06 pén. 00:01:23
Készüléktípus: Nokia c7
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Re: Zeneszám felismerés (Track IDentification)

Hozzászólás Szerző: jtamas88 »

Úgy tűnik nincs más mint az OVI verzió 5tag/hó-val.
de
Hogy lehet upgrade-elni? Én szeretném megvenni 4 eruróért! Nincs valami emberi módszer? Paypal stb.
Avatar
szabi113
2. szint
2. szint
Hozzászólások: 446
Csatlakozott: 2009-01-15 csüt. 02:02:46
Készüléktípus: Xperia Z2 + iPod Touch 2G
Has thanked: 89 times
Been thanked: 16 times
Kapcsolat:

Re: Zeneszám felismerés (Track IDentification)

Hozzászólás Szerző: szabi113 »

jtamas88 írta:Úgy tűnik nincs más mint az OVI verzió 5tag/hó-val.
de
Hogy lehet upgrade-elni? Én szeretném megvenni 4 eruróért! Nincs valami emberi módszer? Paypal stb.
Én megvettem egy VISA kártyával. Az IMEI-hez kötődik, tehát ha a közeljövőben cseréled le a telcsit, akkor érdemes átgondolni. (vagy ha közeleg egy nagyszervíz, amiben valószínűleg alaplapot cserélnek)
2002 óta (7650)Symbian fanatikus, de sajna lemaradtunk, így: Xperia Z2 (5.1.1), + 128GB µSD
Avatar
Pethy
Újonc
Újonc
Hozzászólások: 32
Csatlakozott: 2009-11-07 szomb. 14:34:11
Készüléktípus: 5800 XM Black
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Re: Zeneszám felismerés (Track IDentification)

Hozzászólás Szerző: Pethy »

Próbálom megvenni a Shazamot de nem sikerül folyton azt írja payment has not been charged... Mastercard internetkártyát használnék amivel eddig mindenhol tudtam vásárolni... 1400 Ft-ot raktam rá de az bőven 4 euro... :wacko:
Nokia 5800 (v50.0.005) v3.80 universal rom by mg
Avatar
nbabb23
1. szint
1. szint
Hozzászólások: 191
Csatlakozott: 2009-12-13 vas. 15:55:52
Készüléktípus: Note3
Tartózkodási hely: Sopron City
Has thanked: 11 times
Been thanked: 2 times

Re: Zeneszám felismerés (Track IDentification)

Hozzászólás Szerző: nbabb23 »

Az miért van, h a Shazam, amikor belépek megkérdezi, h mire kapcsolodjon rá, ok kiválasztom, felveszem a zenét, és azt irja ki, h Shazam is offline! mobicreed.com-rol szedtem le és nem ir ki semmilyen próbaidőszakot.
Avatar
szabi113
2. szint
2. szint
Hozzászólások: 446
Csatlakozott: 2009-01-15 csüt. 02:02:46
Készüléktípus: Xperia Z2 + iPod Touch 2G
Has thanked: 89 times
Been thanked: 16 times
Kapcsolat:

Re: Zeneszám felismerés (Track IDentification)

Hozzászólás Szerző: szabi113 »

nbabb23 írta:Az miért van, h a Shazam, amikor belépek megkérdezi, h mire kapcsolodjon rá, ok kiválasztom, felveszem a zenét, és azt irja ki, h Shazam is offline! mobicreed.com-rol szedtem le és nem ir ki semmilyen próbaidőszakot.
A régi, feltört vátozatok sajna már nem működnek. Meg kell venni sajnos. Bár én azt mondom hogy megérte a 4 eurót.

Amúgy aki sprolós az használhatja a a napokban felkerült Song ID java programot, ami a Shazam adatbázisát használja, tehát ugyan olyan eredményeket hoz le.
2002 óta (7650)Symbian fanatikus, de sajna lemaradtunk, így: Xperia Z2 (5.1.1), + 128GB µSD
Avatar
nbabb23
1. szint
1. szint
Hozzászólások: 191
Csatlakozott: 2009-12-13 vas. 15:55:52
Készüléktípus: Note3
Tartózkodási hely: Sopron City
Has thanked: 11 times
Been thanked: 2 times

Re: Zeneszám felismerés (Track IDentification)

Hozzászólás Szerző: nbabb23 »

szabi113 írta:
nbabb23 írta:Az miért van, h a Shazam, amikor belépek megkérdezi, h mire kapcsolodjon rá, ok kiválasztom, felveszem a zenét, és azt irja ki, h Shazam is offline! mobicreed.com-rol szedtem le és nem ir ki semmilyen próbaidőszakot.
A régi, feltört vátozatok sajna már nem működnek. Meg kell venni sajnos. Bár én azt mondom hogy megérte a 4 eurót.

Amúgy aki sprolós az használhatja a a napokban felkerült Song ID java programot, ami a Shazam adatbázisát használja, tehát ugyan olyan eredményeket hoz le.
Köszi :taps2: utána megpróbálkoztam leszedni az ovi storeból de nem küldte az sms-t. Ez jó
Válasz küldése

Vissza: “Audio kezelők”