Legjobb zenelejátszó s60v3-ra?

Csak a Symbian audio kezelő programokkal kapcsolatos témák

Legjobb zenelejátszó ?

Gyári lejátszó
38
32%
LCG Jukebox
19
16%
TTPod
20
17%
360Ting
5
4%
QQMusic
0
0 szavazat
MTunes
1
1%
KuGou
0
0 szavazat
PowerMP3
35
30%
 
Szavazatok száma: 118

kreg68
Újonc
Újonc
Hozzászólások: 13
Csatlakozott: 2010-07-09 pén. 12:36:04
Készüléktípus: C5-00
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Re: Legjobb zenelejátszó s60v3-ra?

Hozzászólás Szerző: kreg68 »

ebböl a TTPod-ból melyik az amelyik szignózás,hackelés és más törzsi varázslatok nélkül is müxik a C5-ön? Nem v.ok teljesen zokni,csak lusta,ha lehetne plussz meló nélkül...aztán ugyis muszály lessz Addig meg tanulgatok.
k_janos
Újonc
Újonc
Hozzászólások: 25
Csatlakozott: 2009-01-17 szomb. 00:13:50
Készüléktípus: E51
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Re: Legjobb zenelejátszó s60v3-ra?

Hozzászólás Szerző: k_janos »

hehe, engem egy érintős telóra vmi design ban, funkcióban és kezelésben előnyös player kellene, a gyár rettentő szép, csak hangszínszabályzás nullla, hangerőn is 10 es a skála :S
Avatar
potter55
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 9926
Csatlakozott: 2009-01-26 hétf. 18:44:55
Készüléktípus: Nokia N73
Nem: Férfi
Tartózkodási hely: Szfvártól 30km-re
Has thanked: 10 times
Been thanked: 551 times

Re: Legjobb zenelejátszó s60v3-ra?

Hozzászólás Szerző: potter55 »

k_janos írta:hehe, engem egy érintős telóra vmi design ban, funkcióban és kezelésben előnyös player kellene, a gyár rettentő szép, csak hangszínszabályzás nullla, hangerőn is 10 es a skála :S
PowerMp3 - EQ, sok skin, előerősítés funkció stb.
Szignózás: Itt egy új hack, amihez nem kellennek szignófájlok, csak telepíteni és követni az utasításokat.

Köszönöm funkció. Használd, ahányszor neked segít valaki. :)

Nokia mobilok zenei klipekben. :D
k_janos
Újonc
Újonc
Hozzászólások: 25
Csatlakozott: 2009-01-17 szomb. 00:13:50
Készüléktípus: E51
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Re: Legjobb zenelejátszó s60v3-ra?

Hozzászólás Szerző: k_janos »

és ez megy esetleg vivaz on is??? mert ott ugyebár nem lehet hackelni meg mittomm én mit nem még :D
Avatar
ferret
Fő moderátor
Fő moderátor
Hozzászólások: 5560
Csatlakozott: 2009-01-12 hétf. 21:06:08
Készüléktípus: RedmiNote4+250 old nokia
Nem: Férfi
Tartózkodási hely: a nyúlon túl
Has thanked: 112 times
Been thanked: 348 times

Re: Legjobb zenelejátszó s60v3-ra?

Hozzászólás Szerző: ferret »

k_janos írta:és ez megy esetleg vivaz on is??? mert ott ugyebár nem lehet hackelni meg mittomm én mit nem még :D
Elméletileg meg rajta.
Itt a progi :arrow: http://www.nokiaprogramok.hu/modules.ph ... w&id=24998
Ezt a skint meg azért ajánlott feltenni, mert ezzel akkor is megy, ha az oldalára fordítod a telót :arrow: http://www.nokiaprogramok.hu/modules.ph ... w&id=35205
Kép Kép
k_janos
Újonc
Újonc
Hozzászólások: 25
Csatlakozott: 2009-01-17 szomb. 00:13:50
Készüléktípus: E51
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Re: Legjobb zenelejátszó s60v3-ra?

Hozzászólás Szerző: k_janos »

fúúú, köszi, leszedtem, télleg egész jó :) amúgy a telóban azért csalódtam, paraméterei kíválóak, de egy SE állt, ha kihozod, tudod h zenében nem csal meg, ennek a lejátszója szép, de semmi beállítási lehetőség? vagy csak én vagyok a hüle? a külsőhangszóró az pfff, a füles meg annál is rosszabb :D ez azé viccc nem?
na szal, teccik a powermp3, esetleg vmi ami jobb és érintős? mert mindenkinek más a jobb, hátha valaki még kipróbáltatna velem egyet :D
Fl4tl4nd3r
Újonc
Újonc
Hozzászólások: 6
Csatlakozott: 2010-10-09 szomb. 20:28:03
Készüléktípus: 5230
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Re: Legjobb zenelejátszó s60v3-ra?

Hozzászólás Szerző: Fl4tl4nd3r »

Sziasztok!

Létezik valami normális zenelejátszó v5-re? Próbáltam a powermp3-at de nekem egy kuka.Hangszínszabályzó rémes és ugyanolyan halk mint a gyári lejátszó.Van egy 8.5ös progi n70-emen azis valami powermp3 szerűség kicsit alakítva,ilyen media player 11es kinézetű és az elég durva pont a hangszínbeállításai miatt szeretem mert ráhúztam a +12dB-nél majd kiszakad a dobhártyám de ennél meg..... Nincs valami megoldás hogy végre hangos legyen a telefon?Valami kis "tuning" patch mint sonyéknál vagy valami progi amivel futnak a régebbi dolgok is vagy bármi? Mert a telefon szólna hangosan divx playerben a film kihangosítva elég nagyot szól...... Szóval létezik valami jó megoldás? :shifty: Végső esetben marad a füleserősítő......
Carella
Újonc
Újonc
Hozzászólások: 1
Csatlakozott: 2010-11-14 vas. 18:25:49
Készüléktípus: samsung
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Re: Legjobb zenelejátszó s60v3-ra?

Hozzászólás Szerző: Carella »

Nekem egy Samsung i550 telom van és 20 ból 2 db lejátszót enged telepíteni a többit ürüggyel nem fogadja el.hiába állítom rajta be az equalizert egyszerűen nem működik hogy van ez? Minek symbianos szar ha egyszerűen csak egy mp3 program nem megy rá amivel szabályozhatom a zeném? Őszintén minek egyáltalán a sok feléesleges cécó ha semmit nem tud ez a rendszer vagy a samsung nem képes? A samsung ingyenes üszolgálatán hozzá sem tudtak szólni. akkor hova forduljak? Köszi
Avatar
potter55
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 9926
Csatlakozott: 2009-01-26 hétf. 18:44:55
Készüléktípus: Nokia N73
Nem: Férfi
Tartózkodási hely: Szfvártól 30km-re
Has thanked: 10 times
Been thanked: 551 times

Re: Legjobb zenelejátszó s60v3-ra?

Hozzászólás Szerző: potter55 »

Carella írta:Nekem egy Samsung i550 telom van és 20 ból 2 db lejátszót enged telepíteni a többit ürüggyel nem fogadja el.hiába állítom rajta be az equalizert egyszerűen nem működik hogy van ez? Minek symbianos szar ha egyszerűen csak egy mp3 program nem megy rá amivel szabályozhatom a zeném? Őszintén minek egyáltalán a sok feléesleges cécó ha semmit nem tud ez a rendszer vagy a samsung nem képes? A samsung ingyenes üszolgálatán hozzá sem tudtak szólni. akkor hova forduljak? Köszi
Mik az ürügyek?
Van amelyiket szignózni kell, azt megcsináltad?
Van egy pár, amelyikben nem működik az EQ. Ki kell próbálni több verziót.
Szignózás: Itt egy új hack, amihez nem kellennek szignófájlok, csak telepíteni és követni az utasításokat.

Köszönöm funkció. Használd, ahányszor neked segít valaki. :)

Nokia mobilok zenei klipekben. :D
kiosz
1. szint
1. szint
Hozzászólások: 56
Csatlakozott: 2010-01-05 kedd 13:42:28
Készüléktípus: samsung galaxy ace 5830i
Has thanked: 4 times
Been thanked: 0

Re: Legjobb zenelejátszó s60v3-ra?

Hozzászólás Szerző: kiosz »

Az emlitett zenelejátszó valamelyikével lehet a füles gombjával a kovetkezõ számra ugrani? E71-em van és nagyon zavar hogy mindig ki kell vegyem a zsebemböl.
Válasz küldése

Vissza: “Audio kezelők”