Legjobb zenelejátszó s60v3-ra?

Csak a Symbian audio kezelő programokkal kapcsolatos témák

Legjobb zenelejátszó ?

Gyári lejátszó
38
32%
LCG Jukebox
19
16%
TTPod
20
17%
360Ting
5
4%
QQMusic
0
0 szavazat
MTunes
1
1%
KuGou
0
0 szavazat
PowerMP3
35
30%
 
Szavazatok száma: 118

Avatar
potter55
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 9926
Csatlakozott: 2009-01-26 hétf. 18:44:55
Készüléktípus: Nokia N73
Nem: Férfi
Tartózkodási hely: Szfvártól 30km-re
Has thanked: 10 times
Been thanked: 551 times

Re: Legjobb zenelejátszó s60v3-ra?

Hozzászólás Szerző: potter55 »

betontojas írta:Sziasztok! Világ életembe (N70, 6120c :D ) power mp3 lejátszót használtam. Most is erre esküdnék, de N95-öm úgy se tud szaggatás nélkül vele zenét lejátszani, hogy háttérben más alkalmazás nem fut, és memória is van még vagy 20 mega. Mit tudok vele csinálni, hogy jól működjön? Próbáltam az ultrát is, és a sima magyarított verziót, de ezen a telefonon egyik sem fut szaggatás nélkül. Hogy tudnám rendbe hozni? valakinek ötlete?
Nálam N73-on jól mól működik, csak akkor ha pl zene lejátszás közben lépek be az üzenetekhez vagy netezni akarok, de akkor is csak kis időre, míg belép. Ezért nem tökéletes csak jó, de ha csak zenét hallgatsz, akkor nem szaggat. Én az 1.09-es verziót használom.
Szignózás: Itt egy új hack, amihez nem kellennek szignófájlok, csak telepíteni és követni az utasításokat.

Köszönöm funkció. Használd, ahányszor neked segít valaki. :)

Nokia mobilok zenei klipekben. :D
Avatar
ferret
Fő moderátor
Fő moderátor
Hozzászólások: 5555
Csatlakozott: 2009-01-12 hétf. 21:06:08
Készüléktípus: RedmiNote4+250 old nokia
Nem: Férfi
Tartózkodási hely: a nyúlon túl
Has thanked: 112 times
Been thanked: 348 times

Re: Legjobb zenelejátszó s60v3-ra?

Hozzászólás Szerző: ferret »

potter55 írta:
betontojas írta:Sziasztok! Világ életembe (N70, 6120c :D ) power mp3 lejátszót használtam. Most is erre esküdnék, de N95-öm úgy se tud szaggatás nélkül vele zenét lejátszani, hogy háttérben más alkalmazás nem fut, és memória is van még vagy 20 mega. Mit tudok vele csinálni, hogy jól működjön? Próbáltam az ultrát is, és a sima magyarított verziót, de ezen a telefonon egyik sem fut szaggatás nélkül. Hogy tudnám rendbe hozni? valakinek ötlete?
Nálam N73-on jól mól működik, csak akkor ha pl zene lejátszás közben lépek be az üzenetekhez vagy netezni akarok, de akkor is csak kis időre, míg belép. Ezért nem tökéletes csak jó, de ha csak zenét hallgatsz, akkor nem szaggat. Én az 1.09-es verziót használom.
Én ezt az 1.16-os verziót használom és nálam sem szaggat.
Kép Kép
zalaapati112
1. szint
1. szint
Hozzászólások: 58
Csatlakozott: 2010-12-31 pén. 18:51:36
Készüléktípus: N97 32GB writhe
Tartózkodási hely: Zalaapáti
Has thanked: 1 time
Been thanked: 2 times

Re: Legjobb zenelejátszó s60v3-ra?

Hozzászólás Szerző: zalaapati112 »

ferret írta:
potter55 írta:
betontojas írta:Sziasztok! Világ életembe (N70, 6120c :D ) power mp3 lejátszót használtam. Most is erre esküdnék, de N95-öm úgy se tud szaggatás nélkül vele zenét lejátszani, hogy háttérben más alkalmazás nem fut, és memória is van még vagy 20 mega. Mit tudok vele csinálni, hogy jól működjön? Próbáltam az ultrát is, és a sima magyarított verziót, de ezen a telefonon egyik sem fut szaggatás nélkül. Hogy tudnám rendbe hozni? valakinek ötlete?
Nálam N73-on jól mól működik, csak akkor ha pl zene lejátszás közben lépek be az üzenetekhez vagy netezni akarok, de akkor is csak kis időre, míg belép. Ezért nem tökéletes csak jó, de ha csak zenét hallgatsz, akkor nem szaggat. Én az 1.09-es verziót használom.
Én ezt az 1.16-os verziót használom és nálam sem szaggat.
Probáld ki az lcgjukebox-ot
Avatar
Majsztro64
Újonc
Újonc
Hozzászólások: 31
Csatlakozott: 2009-09-09 szer. 22:12:54
Készüléktípus: Nokia 808 PureVieW
Nem: Férfi
Tartózkodási hely: Békéscsaba
Has thanked: 13 times
Been thanked: 0

Re: Legjobb zenelejátszó s60v3-ra?

Hozzászólás Szerző: Majsztro64 »

Sziasztok!
Keresek 808 PureView telefonomra PowerMP3 lejátszót. A letöltések oldalról kipróbáltam kettőt (gondolván csak nincs besorolva) de nem működnek.
A googlét használva- http://www.gadgetmodder.com/powermp3-no ... -symbian3/ ezt találtam de ez sem működik annak ellenére, hogy a zöld
sorban ott van a 808, továbbá nem tudom, hogy ez jó lenne e- http://apps.asf-mobiles.net/download-po ... nna-belle/
-mert ezt meg nem tudtam letölteni. Be vagyok jelentkezve a mobile9 oldalra ahol szintén kidobott egy találatott- http://gallery.mobile9.com/topic/?ii=4304&tp=powermp3
de ez sem működik. :duhos2: Amiket próbáltam azzal a következőket tapasztaltam: nem kompatibilis de felment csak nem indult el, simán feltelepült de nem indult el és
végül a készülék nemtámogatja a jar fájlokat ha jól jegyeztem meg. Ennyi eddig. Kérem a segítségeteket, hogy foglalkozzak e vele tovább vagy ha valakinek már működik
akkor kérnék szépen egy linket ahonnan letöltötte. Köszönöm!
Válasz küldése

Vissza: “Audio kezelők”