3D gyorsítót használó játékok

Minden egyéb Symbian játékokkal foglalkozó témák, amik nem foglalkoznak a fentiekkel
poki1981
1. szint
1. szint
Hozzászólások: 68
Csatlakozott: 2009-01-18 vas. 18:42:20
Készüléktípus: Samsung gs2
Nem: Férfi
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Re: 3D gyorsítót használó játékok

Hozzászólás Szerző: poki1981 »

Azért nem fut, mert "3 as symbiannal nem kompatibilis a vivaz legújjabb frimeware- e sem, és ahogy a helyzet kinéz, nem is lessz. Lefelé van kompatibilitás!
Ha megnézed, ezért is ugrott lefelé a vivaz ára, nekem is vivazom van nagyon jó teló, csak nem fejleszt rá már a SE :no: A másik baj az, hogy senki nem foglalkozik, a hackkelésével, állítólag az SE annyira lezárta. Kár érte, mert a hardwer nagyon jó, bivaj a proci, jobb, mint ami a nokiákban eddig volt. De azért még reménykedem!!!
Androceus
Újonc
Újonc
Hozzászólások: 9
Csatlakozott: 2011-07-03 vas. 17:54:37
Készüléktípus: nokia e72
Has thanked: 1 time
Been thanked: 0

Re: 3D gyorsítót használó játékok

Hozzászólás Szerző: Androceus »

luciuscornelius írta:
mgorilla írta:Tisztelt lucius!Szerinted a Global Race megy a "nem 3D gyorsítós telókon"? Mert szerintem igen.Csak sokkal pixelesebben es lassabban.!
Van ahol el sem indúl, de nem csak ez a lényeg, hiszen a szaggatás és a folyamatos futás között azért van különbség és amég a Crash megy egy 3D gyorsító nélküli telón szépen, addig a Global Race valóban gázos, vagyis azért mert annak valóban 3D gyorsítóra van szüksége. :D

Szia mindenki! Nekem egy E72-m van és nagyon szépen fut rajta a Global Race pedig (én úgy tudom) nincs 3D-s gy.chip benne. Viszont van benne egy 600-as proc... :lol: Haverom E52-jén is nagyon szépen elfut... Én azt gondolom, hogy az igazán 3D-s játékokra (főleg telefonon) még azért várni kell egy kicsit... :)
Avatar
bikemano
3. szint
3. szint
Hozzászólások: 513
Csatlakozott: 2009-01-14 szer. 16:35:21
Készüléktípus: iPhone 3G
Nem: Férfi
Tartózkodási hely: Erdély
Has thanked: 3 times
Been thanked: 0
Kapcsolat:

Re: 3D gyorsítót használó játékok

Hozzászólás Szerző: bikemano »

Androceus írta:
luciuscornelius írta:
mgorilla írta:Tisztelt lucius!Szerinted a Global Race megy a "nem 3D gyorsítós telókon"? Mert szerintem igen.Csak sokkal pixelesebben es lassabban.!
Van ahol el sem indúl, de nem csak ez a lényeg, hiszen a szaggatás és a folyamatos futás között azért van különbség és amég a Crash megy egy 3D gyorsító nélküli telón szépen, addig a Global Race valóban gázos, vagyis azért mert annak valóban 3D gyorsítóra van szüksége. :D

Szia mindenki! Nekem egy E72-m van és nagyon szépen fut rajta a Global Race pedig (én úgy tudom) nincs 3D-s gy.chip benne. Viszont van benne egy 600-as proc... :lol: Haverom E52-jén is nagyon szépen elfut... Én azt gondolom, hogy az igazán 3D-s játékokra (főleg telefonon) még azért várni kell egy kicsit... :)
Azt a Global Race probáltad ki amelyik 3D gyorsítót használ ? Mert van sima verzioja is :)
Amugy szerintem nem kell már várni az Apple nagyon komoly játékokat készit :D
Nokia 3310 ► Nokia 3650 ► Nokia 3300 ► Sony Ericsson P800 ► Nokia N72 Black ► Nokia N73 ► Nokia N95 + Nokia 6600 ► Nokia N73 ► Apple iPhone 3G 8GB
kisstamas880318
Újonc
Újonc
Hozzászólások: 7
Csatlakozott: 2012-06-23 szomb. 23:49:54
Készüléktípus: Nokia 500
Nem: Férfi
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Re: 3D gyorsítót használó játékok

Hozzászólás Szerző: kisstamas880318 »

Helló! Valaki tudna nekem segíteni abban, hogy egy Nokia 500-on az Angry Birds-en kívül miért nem indul el másik játék?
Pl: Fruit Ninja, Rally Master Pro, Iron Sight, Racing Thunder, stb...
Vagy indul valamelyik és nincs kép, vagy villan egyet a kijelző és ennyi!
A válaszokat előre is köszönöm!
Avatar
skyrush7
3. szint
3. szint
Hozzászólások: 645
Csatlakozott: 2012-05-07 hétf. 19:20:26
Készüléktípus: Nokia Lumia 620 Black
Nem: Férfi
Has thanked: 60 times
Been thanked: 88 times
Kapcsolat:

Re: 3D gyorsítót használó játékok

Hozzászólás Szerző: skyrush7 »

kisstamas880318 írta:Helló! Valaki tudna nekem segíteni abban, hogy egy Nokia 500-on az Angry Birds-en kívül miért nem indul el másik játék?
Pl: Fruit Ninja, Rally Master Pro, Iron Sight, Racing Thunder, stb...
Vagy indul valamelyik és nincs kép, vagy villan egyet a kijelző és ennyi!
A válaszokat előre is köszönöm!
Egyszerű. A Nokia 500 az alsókategóriába szánt készülék, csak jobb rendszerrel. Ezért a hardwere gyengébb, mint a többi S^3 alapú mobilé.
Az 500-nak semmi "segédhajtóműje" nincs az 1Ghz-es processoron kívűl. Nincs benne GPU (3D gyorsító).
Ez az 500 egyik hátránya, hogy a komolyabb alkalmazások, játékok nem futnak rajta, mert nincs benne 3D gyorsító. Persze vannak "klónok" az ilyen játékokhoz, de azok minősége kb ugyanolyan mintha egy v5-ös telefonon játszanál.
A FruitNinja-hoz GPU szükséges, az nincs a telefonban, ezért nem megy. A többi játék meg nem kompatibilis Symbian Anna-val/Belle-vel, mert azok eredetileg S60 v3,v5-re íródtak.
Kép
Válasz küldése

Vissza: “Egyéb”