Anrufen Online

Csak a Symbian kalandjátékokkal foglalkozó témák
Avatar
TommyX
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 990
Csatlakozott: 2009-01-06 kedd 21:10:52
Készüléktípus: Nokia Lumia 1520 + 808 PV
Nem: Férfi
Tartózkodási hely: Somogy-megye
Has thanked: 0
Been thanked: 33 times
Kapcsolat:

Re: Anrufen Online

Hozzászólás Szerző: TommyX »

92Laci92 írta:Sziasztok!
Tényleg jónak néz ki a game,le is töltöttem,csak még nem volt időm kipróbálni.azt szeretném megkérdezni,hogy azt meglehet oldani ugye hogy bluetooth-on kerseztűl kapja a telcsi a netet.és hogy akkor ha úgy csinálom fog mükszeni a játék?meg még egy (hülye) kérdés.hogy nincs valami,akármilyen akármicsoda hogy a wep kulcsal biztosított wifi hálózatokra lehessen csatlakozni.gondolom nincs de azért csak megkérdezem :D XD
Az 1. kérdésedre:
Elvileg mennie kéne.
A 2. kérdésedre:
nincsen
:cool3:
Kép

Hand's Up Music isn't dead as long as we're alive \O/
Kezdő N8 tulajok számára ajánlott!
Nyugodj Békében KilleR! :cry3:
Avatar
Sienthe
1. szint
1. szint
Hozzászólások: 108
Csatlakozott: 2009-01-16 pén. 16:05:15
Készüléktípus: Sony Xperia Sola
Has thanked: 4 times
Been thanked: 1 time

Re: Anrufen Online

Hozzászólás Szerző: Sienthe »

Következő kérdésem lenne: Néhány skillhez tartozó könyvet meg lehet venni a városok traderjeinél, de van 3 skill aminek nem találtam könyvet. Ezek: Dragon Condemnation, Grim Curse, Magic Mastery. Ha valaki tudja a megoldást, ne fogja vissza magát, köszi :D
Csimpex
Újonc
Újonc
Hozzászólások: 8
Csatlakozott: 2009-01-12 hétf. 21:04:18
Készüléktípus: Nokia E51
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Re: Anrufen Online

Hozzászólás Szerző: Csimpex »

hali, kérdéseim a következők lennének: ez elvileg egy teszt verzió, nem tudja valaki, ha vége a tesztnek előröl kell-e kezdeni a játékot, vagy folytatjuk arról a szintről, amin vagyunk? másik kérdésem pedig, hogy az játék hiba-e, vagy más se tud új skilleket fejleszteni warriornál, csak egyet?
Avatar
Sienthe
1. szint
1. szint
Hozzászólások: 108
Csatlakozott: 2009-01-16 pén. 16:05:15
Készüléktípus: Sony Xperia Sola
Has thanked: 4 times
Been thanked: 1 time

Re: Anrufen Online

Hozzászólás Szerző: Sienthe »

Csimpex írta:hali, kérdéseim a következők lennének: ez elvileg egy teszt verzió, nem tudja valaki, ha vége a tesztnek előröl kell-e kezdeni a játékot, vagy folytatjuk arról a szintről, amin vagyunk? másik kérdésem pedig, hogy az játék hiba-e, vagy más se tud új skilleket fejleszteni warriornál, csak egyet?
Nem hiba. El kell menned a városokban a Traderekhez, ahol vehetsz könyveket. Ezeket "elolvasva" tanulod meg az újabb skilleket. Azonban ezekkel sem tanulható meg az összes skill, ezért tettem fel az előző hszm szerinti kérdést.
Csimpex
Újonc
Újonc
Hozzászólások: 8
Csatlakozott: 2009-01-12 hétf. 21:04:18
Készüléktípus: Nokia E51
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Re: Anrufen Online

Hozzászólás Szerző: Csimpex »

Közben rájöttem énis :) de azért köszi a választ, A Book of Dragon Condemnationt egy skorpió dobta nekem, de mivel knight vagyok, ezért nincs rá szükségem, esténként fentvagyok, ha gondolod irj rám, odaadom szívesen, a játékban a nevem Csimpex :)
Avatar
babe1
1. szint
1. szint
Hozzászólások: 63
Csatlakozott: 2009-01-13 kedd 07:01:05
Készüléktípus: Samsung i9003
Tartózkodási hely: Dunaújváros
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Re: Anrufen Online

Hozzászólás Szerző: babe1 »

Nekem meg újra kellett kezdenem a játékot, mert kiakadt és kint a pályán kívül szaladgáltam és nem is tudtam visszajönni :D . De most wizard-ként kezdtem előröl :shifty:
Siemens M35i-->Nokia 3410-->Siemens ST60-->Nokia 6600-->Nokia 6120c-->Samsung i5700-->Samsung i9003
Avatar
Sienthe
1. szint
1. szint
Hozzászólások: 108
Csatlakozott: 2009-01-16 pén. 16:05:15
Készüléktípus: Sony Xperia Sola
Has thanked: 4 times
Been thanked: 1 time

Re: Anrufen Online

Hozzászólás Szerző: Sienthe »

Csimpex írta:Közben rájöttem énis :) de azért köszi a választ, A Book of Dragon Condemnationt egy skorpió dobta nekem, de mivel knight vagyok, ezért nincs rá szükségem, esténként fentvagyok, ha gondolod irj rám, odaadom szívesen, a játékban a nevem Csimpex :)
Ok, köszi :D Én ugyanúgy mint itt, Sienthe néven vagyok.
Avatar
detees71
Újonc
Újonc
Hozzászólások: 18
Csatlakozott: 2009-01-06 kedd 21:08:55
Készüléktípus: N95 + 6680
Tartózkodási hely: Nokia 6680 v5.04.07. Nokia N95 v21.0.016. Nokia 8GB microSDHC
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Re: Anrufen Online

Hozzászólás Szerző: detees71 »

Halhó!

Valaki elárulhatná nekem mit kell kezdeni a tojásokkal! Meg van a sárga, piros és a kék is. Azon kívűl hogy azt írja a játék menj a bag-ba és keltesd ki őket.
Kép
Avatar
Sienthe
1. szint
1. szint
Hozzászólások: 108
Csatlakozott: 2009-01-16 pén. 16:05:15
Készüléktípus: Sony Xperia Sola
Has thanked: 4 times
Been thanked: 1 time

Re: Anrufen Online

Hozzászólás Szerző: Sienthe »

detees71 írta:Halhó!

Valaki elárulhatná nekem mit kell kezdeni a tojásokkal! Meg van a sárga, piros és a kék is. Azon kívűl hogy azt írja a játék menj a bag-ba és keltesd ki őket.
Egyszerű. Mész a bagbe és kikelted őket,(Hatch). 30 perc amíg egy tojás kikel. ebből lehet a 4 fajta háziállatodból egy. Úgy vettem észre a tojás színe nem befolyásolja milyen lesz.
Avatar
detees71
Újonc
Újonc
Hozzászólások: 18
Csatlakozott: 2009-01-06 kedd 21:08:55
Készüléktípus: N95 + 6680
Tartózkodási hely: Nokia 6680 v5.04.07. Nokia N95 v21.0.016. Nokia 8GB microSDHC
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Re: Anrufen Online

Hozzászólás Szerző: detees71 »

Sienthe köszi szépen! Most sikerült! Eddig is ezt csináltam, de akkor azt írta ki Lost Sand Spirit. Na most lett egy kacsám. :whaaa: Bejelöltelek. :mrgreen:
Kép
Válasz küldése

Vissza: “Kaland”