Nokia Lumia 530 (Rock)

Windows Phone alapú Nokiák gyüjtőfóruma
Avatar
szabi113
2. szint
2. szint
Hozzászólások: 446
Csatlakozott: 2009-01-15 csüt. 02:02:46
Készüléktípus: Xperia Z2 + iPod Touch 2G
Has thanked: 89 times
Been thanked: 16 times
Kapcsolat:

Nokia Lumia 530 (Rock)

Hozzászólás Szerző: szabi113 »

Helyi cikk
Kép
Kép .. Kép
Hivatalos specifikáció, adatlap:
http://www.nokia.com/hu-hu/keszulekek/k ... jellemzok/ (magyar)
http://developer.nokia.com/devices/devi ... -lumia-530 (angol, nagyon részletes)
______________________________________________
Magyar cikk 1: http://mobilarena.hu/hir/hivatalosan_is ... a_530.html
Magyar cikk 2: http://ipon.hu/hir/nokia_lumia_530__egy ... atra/30497
2002 óta (7650)Symbian fanatikus, de sajna lemaradtunk, így: Xperia Z2 (5.1.1), + 128GB µSD
Avatar
szabi113
2. szint
2. szint
Hozzászólások: 446
Csatlakozott: 2009-01-15 csüt. 02:02:46
Készüléktípus: Xperia Z2 + iPod Touch 2G
Has thanked: 89 times
Been thanked: 16 times
Kapcsolat:

Re: Nokia Lumia 530 (Rock)

Hozzászólás Szerző: szabi113 »

Későbbi infóknak fenntartva!
2002 óta (7650)Symbian fanatikus, de sajna lemaradtunk, így: Xperia Z2 (5.1.1), + 128GB µSD
horgosiimre
Újonc
Újonc
Hozzászólások: 3
Csatlakozott: 2014-12-07 vas. 17:07:29
Készüléktípus: Nokia 530
Nem: Férfi
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Re: Nokia Lumia 530 (Rock)

Hozzászólás Szerző: horgosiimre »

Szevasztok! Tegnap 2014.12.06. vásároltam Nokia 530 telefont. A "belakásával" bajlódom. Eddig még csak egyszerű "butamobijaim" voltak. Nem értek az alap netezésen kívül a számítástechnikához (54 éves vagyok, én már lemaradtam). Az itthoni PC-ről (Win 8.1) próbálok letölteni érdekes app-okat a telóra, de már az elején megakadtam, mert a Sync with your PC letöltése nem megy, a telepítés során 2503és2502 hibakódba ütközik a gép. (Mellékesen az SG Fórummon csak pár másodpercig marad, kattintás nélkül átvált a Google a conlance trust ra a keresőmezőben és oda is lép.Ezt az üzenetet a jegyzettömbbe írom és onnan másolom be a fórum üzenőfelületébe, remélem sikerül elküldeni mielőtt átvált!) A kérdésem az, akad-e a jelenleg aktívak közül, aki hajlandó lenne 15-20 percet rászánni arra hogy Skype képernyőmegosztással segítséget nyújtana nekem a Nokia 530-on létrehozni a Microsoft fiókot, azután megmutatni egy app telepítést (jegyzetelnék, utánna már menne a többi). A HereDirect+ és más okosságok (sakkprogram, ToolKit stb.) telepítése a telefonomra a cél.Ha akad aki segítene, itt találhatnánk egy időpontot a Skype-on történő segítségnyújtáshoz.
csokabi
2. szint
2. szint
Hozzászólások: 314
Csatlakozott: 2012-03-11 vas. 21:30:43
Készüléktípus: lumia 820
Has thanked: 36 times
Been thanked: 34 times

Re: Nokia Lumia 530 (Rock)

Hozzászólás Szerző: csokabi »

horgosiimre írta:Szevasztok! Tegnap 2014.12.06. vásároltam Nokia 530 telefont. A "belakásával" bajlódom. Eddig még csak egyszerű "butamobijaim" voltak. Nem értek az alap netezésen kívül a számítástechnikához (54 éves vagyok, én már lemaradtam). Az itthoni PC-ről (Win 8.1) próbálok letölteni érdekes app-okat a telóra, de már az elején megakadtam, mert a Sync with your PC letöltése nem megy, a telepítés során 2503és2502 hibakódba ütközik a gép. (Mellékesen az SG Fórummon csak pár másodpercig marad, kattintás nélkül átvált a Google a conlance trust ra a keresőmezőben és oda is lép.Ezt az üzenetet a jegyzettömbbe írom és onnan másolom be a fórum üzenőfelületébe, remélem sikerül elküldeni mielőtt átvált!) A kérdésem az, akad-e a jelenleg aktívak közül, aki hajlandó lenne 15-20 percet rászánni arra hogy Skype képernyőmegosztással segítséget nyújtana nekem a Nokia 530-on létrehozni a Microsoft fiókot, azután megmutatni egy app telepítést (jegyzetelnék, utánna már menne a többi). A HereDirect+ és más okosságok (sakkprogram, ToolKit stb.) telepítése a telefonomra a cél.Ha akad aki segítene, itt találhatnánk egy időpontot a Skype-on történő segítségnyújtáshoz.
Szerintem ez http://www.windowsphone.com/hu-hu/how-t ... ft-account sokat fog segíteni.
horgosiimre
Újonc
Újonc
Hozzászólások: 3
Csatlakozott: 2014-12-07 vas. 17:07:29
Készüléktípus: Nokia 530
Nem: Férfi
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Re: Nokia Lumia 530 (Rock)

Hozzászólás Szerző: horgosiimre »

Köszönöm! A microsoft fiók elkészült, a telefon össze van kötve a PC-vel, USB kábellel, de amikor a "Windows Phone app for desktop"-ot akarom letölteni, a telepítés során továbbra is a
nr.2502Az alábbi program nem támogatott MS-DOS-függvényt hívott.
és a nr.2503-A munkaállomáson nem sikerült a rendszertöltés.
hibakódokkal megáll a telepítés. Hogyan tudnék továbblépni?
csokabi
2. szint
2. szint
Hozzászólások: 314
Csatlakozott: 2012-03-11 vas. 21:30:43
Készüléktípus: lumia 820
Has thanked: 36 times
Been thanked: 34 times

Re: Nokia Lumia 530 (Rock)

Hozzászólás Szerző: csokabi »

horgosiimre írta:Köszönöm! A microsoft fiók elkészült, a telefon össze van kötve a PC-vel, USB kábellel, de amikor a "Windows Phone app for desktop"-ot akarom letölteni, a telepítés során továbbra is a
nr.2502Az alábbi program nem támogatott MS-DOS-függvényt hívott.
és a nr.2503-A munkaállomáson nem sikerült a rendszertöltés.
hibakódokkal megáll a telepítés. Hogyan tudnék továbblépni?
Csak tippelni tudok. Ha tényleg windows 8-8.1 van a gépeden, akkor elvileg mennie kellene a dolognak. Újraindítanám a pc-t és a mobilt nem kötném rá usb-vel a következő próbálkozáshoz. Az első kettő http://www.windowsphone.com/hu-HU/how-t ... -sync-apps közül tenném fel valamelyiket...
horgosiimre
Újonc
Újonc
Hozzászólások: 3
Csatlakozott: 2014-12-07 vas. 17:07:29
Készüléktípus: Nokia 530
Nem: Férfi
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Re: Nokia Lumia 530 (Rock)

Hozzászólás Szerző: horgosiimre »

Szevasztok!
Használ-e valaki közületek Nokia 530-al DVB-t tunert, ha igen milyen típust? Hol vásárolta?
kissbb895
Újonc
Újonc
Hozzászólások: 1
Csatlakozott: 2014-12-30 kedd 21:06:33
Készüléktípus: Nokia Lumia 530
Nem: Férfi
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Re: Nokia Lumia 530 (Rock)

Hozzászólás Szerző: kissbb895 »

Sziasztok!
Két kérdésem volna Nokia Lumia 530 mobilhoz.
1. Hogyan lehet beállítani rajta, hogy egyszerre rezegjen és csengjen, amíg fel nem veszem?
2. Hagyományos Nokia telefonról hogyan tudom átmásolni a teljes névjegyzéket?
Válaszotok előre is köszönöm!
BUÉK mindenkinek!
csokabi
2. szint
2. szint
Hozzászólások: 314
Csatlakozott: 2012-03-11 vas. 21:30:43
Készüléktípus: lumia 820
Has thanked: 36 times
Been thanked: 34 times

Re: Nokia Lumia 530 (Rock)

Hozzászólás Szerző: csokabi »

1. Csak egyszer fog rezegni a bejövő hívás elején. Remélhetőleg egyszer javítják ezt a tévedésüket.
2. Van egy "adat átvitel" nevű app az alkalmazás lista elején. Vagy másolj mindent a SIM-re mielőtt átrakod az új készülékbe!
bessike
Újonc
Újonc
Hozzászólások: 1
Csatlakozott: 2015-01-05 hétf. 12:37:07
Készüléktípus: lumia 530
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Re: Nokia Lumia 530 (Rock)

Hozzászólás Szerző: bessike »

Üdv!
Érdeklődnék, hogy volt már valakinek gondja a teló és pc szinkronizálásával. Az előző pc-mre gond nélkül felment. A mostanira viszont nem engedi feltelepíteni. Nem talál hozzá illesztőt. Win 7-es a pc. Valakinek vmi ötlet?
Válasz küldése
  • Similar Topics
    Válaszok
    Megtekintve
    Utolsó hozzászólás

Vissza: “Nokia - Windows Phone készülékek”