Nokia Lumia 735

Windows Phone alapú Nokiák gyüjtőfóruma
Avatar
Deus
Újonc
Újonc
Hozzászólások: 12
Csatlakozott: 2009-12-13 vas. 18:12:42
Készüléktípus: 5800
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Re: Nokia Lumia 735

Hozzászólás Szerző: Deus »

Üdv!

2 napja vettem észre hogy a kijelző néha sávokban elszineződik, vagy inkább csak villanás szerűen kontrasztot vált sávokban, mint amikor egy régi monitort oldalba vág az ember. De csak egy pillanatra, egyenlőre csak böngészőben láttam. Ez az exlporernek vmi frissítési hibája vagy hardveres gond lehet. Jah és persz nem tudom hogy mi idézi elő, nem vágtam oda semminek vagy ilyesmi. Mitől lehet ez?

A másik kérdésem pedig az lenne, hogy a navigációs sáv szűrke tónusba vált átt ha egy rövid ideig nem nyúlok hozzá. Van még egy ilyen teló a családban azon is csinálja. Néztem a beállításokat is hogy mindíg sötét, meg a többit de nem változik. Ez mitől lehet?

Előre is köszönöm a válaszokat.
Lumia 735 Gray
Avatar
laziga
1. szint
1. szint
Hozzászólások: 83
Csatlakozott: 2011-02-23 szer. 14:53:24
Készüléktípus: 720
Has thanked: 18 times
Been thanked: 7 times

Re: Nokia Lumia 735

Hozzászólás Szerző: laziga »

Jön valami frissítés a telómra :) csak nem a wp10 preview :D Remélem :P

Forognak a fogas kerekek :lol:

Megvagyunk :) müxik, bugos mindjárt a sim look megszívatott de lekapcs után megy szépen.
Avatar
laziga
1. szint
1. szint
Hozzászólások: 83
Csatlakozott: 2011-02-23 szer. 14:53:24
Készüléktípus: 720
Has thanked: 18 times
Been thanked: 7 times

Re: Nokia Lumia 735

Hozzászólás Szerző: laziga »

Nincs office, nincs one note. Vannak appok aminek az első indításába bele hall újra indít és müxik.
Kicsit bugos még, na jó nem kicsit de használható. Ha használtam huzamosabb ideig akkor majd írok még.
Avatar
laziga
1. szint
1. szint
Hozzászólások: 83
Csatlakozott: 2011-02-23 szer. 14:53:24
Készüléktípus: 720
Has thanked: 18 times
Been thanked: 7 times

Re: Nokia Lumia 735

Hozzászólás Szerző: laziga »

Sziasztok!

Na ez a Wp10 még nagyon előzetes, ami működik az pöpec. Pl: a netezés és a facebookozás hihetetlen sebességre váltott. Akár milyen sebesen pörgetem pici akadás sincs és minden be van töltődve. Viszont sokszor lefagy na nem a klasszikus csak nem reagál az érintésre de ez is ép olyan hasznavehetetlené teszi a telót. Nekem a meló miatt nagyon hiányzik office. Látványosabb egyszerűbb és gyorsabb lesz ha kész lesz most még sok a kis apró bosszantó bug, amik kilépések, lassú betöltődések(utána már gyors), záróképernyő fagyások, ingadozó fényerő automatikus módban, stb.

Visszatettem a sima 8.1-et ha jön a következő előzetes újra próbálom :)
csaba89
Újonc
Újonc
Hozzászólások: 1
Csatlakozott: 2015-05-21 csüt. 11:56:51
Készüléktípus: nokia lumia 735
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Re: Nokia Lumia 735

Hozzászólás Szerző: csaba89 »

hali engem egy olyan video lejátszó érdekelne amivel feliratos filmeket is tudok nézni mert a gyári lejátszó a magánhangzókat nem jeleniti meg a vlc player ugyan látja az srt fájlokat viszont a nem nyitja meg az mx player még arra sem képes hogy lássa a fájlt van erre valami megoldás?
Avatar
laziga
1. szint
1. szint
Hozzászólások: 83
Csatlakozott: 2011-02-23 szer. 14:53:24
Készüléktípus: 720
Has thanked: 18 times
Been thanked: 7 times

Re: Nokia Lumia 735

Hozzászólás Szerző: laziga »

Na két napja az újabb verziót nyüstölöm.
Ez sokkal stabilabb eddig még nem fagyott. Van excel word is de one note még mindig nincs.
Stabilnak tünik de vannak akadások.
Írok ha lesz különöseb dolog.
Avatar
laziga
1. szint
1. szint
Hozzászólások: 83
Csatlakozott: 2011-02-23 szer. 14:53:24
Készüléktípus: 720
Has thanked: 18 times
Been thanked: 7 times

Re: Nokia Lumia 735

Hozzászólás Szerző: laziga »

Na eddig tartott. Nagyon sokat javult stabilitásban és végre van office. Az üzemidő mintha csökkent volna bár lehet , hogy többet is nyomogattam. Az általam használt programok és játékok közül csak 2 jaték nem mülxik. A több soros csempe nem mükxik. Marha jó lesz ha végre elkészül.
annazita00
Újonc
Újonc
Hozzászólások: 1
Csatlakozott: 2015-10-06 kedd 20:55:46
Készüléktípus: Nokia Lumia 735
Nem:
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Re: Nokia Lumia 735

Hozzászólás Szerző: annazita00 »

Sziasztok. Valaki rá tudta rakni a Nokia Lumia 735-re a snapchatat??????? :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D
wr10
1. szint
1. szint
Hozzászólások: 78
Csatlakozott: 2010-10-10 vas. 20:44:55
Készüléktípus: nokia 5230
Has thanked: 3 times
Been thanked: 0

Re: Nokia Lumia 735

Hozzászólás Szerző: wr10 »

van értelme felrakni vmi 10 insider preview-t? vagy inkább várjak az official release-re?
grandeg
Újonc
Újonc
Hozzászólások: 3
Csatlakozott: 2013-07-04 csüt. 18:47:47
Készüléktípus: Lumia 735
Nem: Férfi
Has thanked: 1 time
Been thanked: 0

Re: Nokia Lumia 735

Hozzászólás Szerző: grandeg »

Sziasztok!
A segítségeteket szeretném kérni a következőben : A telefonomról letöröltem a HERE Maps és a HERE Drive + navigációt. Visszatelepíteném, de nem találom az áruházban -ban. Sehogy. Igaz van Maps, meg Maps+, de ezek vannak esetleg helyette? Visszalehet telepíteni valahogy, valahonnan? Ha kell újratelepítem az egészet, ha azzal visszatehetném.
Előre is köszi
Válasz küldése
  • Similar Topics
    Válaszok
    Megtekintve
    Utolsó hozzászólás

Vissza: “Nokia - Windows Phone készülékek”