Nokia Lumia 930

Windows Phone alapú Nokiák gyüjtőfóruma
csokabi
2. szint
2. szint
Hozzászólások: 314
Csatlakozott: 2012-03-11 vas. 21:30:43
Készüléktípus: lumia 820
Has thanked: 36 times
Been thanked: 34 times

Re: Nokia Lumia 930

Hozzászólás Szerző: csokabi »

denopal írta:Sziasztok!

Kb. 3hónapja vagyok tulajdonosa egy 930-asnak.Azóta kétszer volt a teló szervízbe,ebböl egyszer cserélték.Sajnos a probléma a mai napig fenn áll.Nem tudom valaki tapasztalt e hasonlót.

Pobléma: többször elöfordult hogy nem szakadt le az osztrák hálozatól,mikor hazaértem egy pöcköt mutatott osztrák hálozaton és ha hívni akartam újraindult,talált magyar hálozatot és müködött rendesen.Többször volt olyan hogy eldobta a hálozatot teszem fel mikor 3g,2g,lte között váltott és nem volt hajlando percekig hálozatot találni,csak a térerö áthúzva jel volt kint.Mikor megvettem nem sokkal utána kaptam rá egy frissítést azt telepítettem.Nem tudom lehet e attól?!
Ha esetleg másnál is jelentkezett ilyen kérem írja meg.Amúgy T-Mobilos a teló.
Hali!
Ha manuálisan állítod be a hálózatot, akkor csinálja az újraindulásos mókát? Egyébként nem normális a működése a leírásod alapján. Annyit tehetsz, hogy visszaállítod alaphelyzetbe vagy ezzel http://www.microsoft.com/en-us/mobile/s ... c=FA142987 ( ez egy gyári helyreállító program) megnézed, hogy van-e hozzá frissebb szoftver. Újra lehet rakni vele azt is ami rajta van, nekem már volt, hogy így is segített. A használata után itt is alaphelyzetbe áll a mobil, magyarul teljesen letöröl mindent. A helyedben egy biztonsági mentés után összehoznám a lumia software recovery tool-lal, ennél többet szerintem nem tudsz vele kezdeni otthon. Akku legyen feltöltve és nem 5 percig fog tartani mire lemegy a folyamat és visszaköltözöl!
Avatar
sanyi970
Újonc
Újonc
Hozzászólások: 22
Csatlakozott: 2012-05-26 szomb. 08:07:37
Készüléktípus: Nokia Lumia 930
Nem: Férfi
Tartózkodási hely: Kikunfélegyháza
Has thanked: 13 times
Been thanked: 0
Kapcsolat:

Re: Nokia Lumia 930

Hozzászólás Szerző: sanyi970 »

Hali.
http://www.microsoft.com/en-us/mobile/s ... c=FA142987
Ez jó wp 7-hez is??? Mert csak annyi van írva,hogy lumia telefonok.
sanyi970 aki csak kicsit ért a számítástechnikához.
Köszönöm.csaó
csokabi
2. szint
2. szint
Hozzászólások: 314
Csatlakozott: 2012-03-11 vas. 21:30:43
Készüléktípus: lumia 820
Has thanked: 36 times
Been thanked: 34 times

Re: Nokia Lumia 930

Hozzászólás Szerző: csokabi »

sanyi970 írta:Hali.
http://www.microsoft.com/en-us/mobile/s ... c=FA142987
Ez jó wp 7-hez is??? Mert csak annyi van írva,hogy lumia telefonok.
Ha nokia gyártmány az a wp7-es készülék, akkor mindenképpen. Pár hete még Nokia Software Recovery Tool volt a program neve. A Nokia hívta életre, hogy segítse a lumia tulajdonosokat. Egy hónapja egy N8-as készüléket is sikeresen frissítettem vele.
These users thanked the author csokabi for the post:
sanyi970 (2014-11-27 csüt. 19:59:02)
Rating: 2.63%
denopal
Újonc
Újonc
Hozzászólások: 2
Csatlakozott: 2014-11-26 szer. 17:00:27
Nem: Férfi
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Re: Nokia Lumia 930

Hozzászólás Szerző: denopal »

csokabi írta:
denopal írta:Sziasztok!

Kb. 3hónapja vagyok tulajdonosa egy 930-asnak.Azóta kétszer volt a teló szervízbe,ebböl egyszer cserélték.Sajnos a probléma a mai napig fenn áll.Nem tudom valaki tapasztalt e hasonlót.

Pobléma: többször elöfordult hogy nem szakadt le az osztrák hálozatól,mikor hazaértem egy pöcköt mutatott osztrák hálozaton és ha hívni akartam újraindult,talált magyar hálozatot és müködött rendesen.Többször volt olyan hogy eldobta a hálozatot teszem fel mikor 3g,2g,lte között váltott és nem volt hajlando percekig hálozatot találni,csak a térerö áthúzva jel volt kint.Mikor megvettem nem sokkal utána kaptam rá egy frissítést azt telepítettem.Nem tudom lehet e attól?!
Ha esetleg másnál is jelentkezett ilyen kérem írja meg.Amúgy T-Mobilos a teló.
Hali!
Ha manuálisan állítod be a hálózatot, akkor csinálja az újraindulásos mókát? Egyébként nem normális a működése a leírásod alapján. Annyit tehetsz, hogy visszaállítod alaphelyzetbe vagy ezzel http://www.microsoft.com/en-us/mobile/s ... c=FA142987 ( ez egy gyári helyreállító program) megnézed, hogy van-e hozzá frissebb szoftver. Újra lehet rakni vele azt is ami rajta van, nekem már volt, hogy így is segített. A használata után itt is alaphelyzetbe áll a mobil, magyarul teljesen letöröl mindent. A helyedben egy biztonsági mentés után összehoznám a lumia software recovery tool-lal, ennél többet szerintem nem tudsz vele kezdeni otthon. Akku legyen feltöltve és nem 5 percig fog tartani mire lemegy a folyamat és visszaköltözöl!
Köszi az ötletet de sajnos úgy tapasztalom,hogy ezek után sem működik megfelelően.Van úgy most is,hogy 2G,3G,LTE váltások között csak van egy darabig áthúzott térerő jellel.Csak azt nem értem,hogy hiába csinálok én alaphelyzetbe állítást ha a telefont egyszer már cserélték és egyszer javították,akkor nem igaz,hogy a szerviz nem tud rá mondani valamit.Vagy csak a hasukra csapnak és valamit kicserélnek azt úgyis jó lesz?!!
Nem tudom még mi lesz megpróbálom visszacseréltetni aztán valami másik telefont hozni helyette,csak nekem ez annyira bejött hogy fáj a szívem érte.

Köszi még egyszer a segítséget!
Avatar
sanyi970
Újonc
Újonc
Hozzászólások: 22
Csatlakozott: 2012-05-26 szomb. 08:07:37
Készüléktípus: Nokia Lumia 930
Nem: Férfi
Tartózkodási hely: Kikunfélegyháza
Has thanked: 13 times
Been thanked: 0
Kapcsolat:

Re: Nokia Lumia 930

Hozzászólás Szerző: sanyi970 »

denopal írta: Köszi az ötletet de sajnos úgy tapasztalom,hogy ezek után sem működik megfelelően.Van úgy most is,hogy 2G,3G,LTE váltások között csak van egy darabig áthúzott térerő jellel.Csak azt nem értem,hogy hiába csinálok én alaphelyzetbe állítást ha a telefont egyszer már cserélték és egyszer javították,akkor nem igaz,hogy a szerviz nem tud rá mondani valamit.Vagy csak a hasukra csapnak és valamit kicserélnek azt úgyis jó lesz?!!
Nem tudom még mi lesz megpróbálom visszacseréltetni aztán valami másik telefont hozni helyette,csak nekem ez annyira bejött hogy fáj a szívem érte.

Köszi még egyszer a segítséget!
Lehet butaságot írok,de egy próbát meg ér. A sim kártyát kicseréltetted már? Elvileg ingyenes és hátha segít.
sanyi970 aki csak kicsit ért a számítástechnikához.
Köszönöm.csaó
csokabi
2. szint
2. szint
Hozzászólások: 314
Csatlakozott: 2012-03-11 vas. 21:30:43
Készüléktípus: lumia 820
Has thanked: 36 times
Been thanked: 34 times

Re: Nokia Lumia 930

Hozzászólás Szerző: csokabi »

sanyi970 írta:
denopal írta: Köszi az ötletet de sajnos úgy tapasztalom,hogy ezek után sem működik megfelelően.Van úgy most is,hogy 2G,3G,LTE váltások között csak van egy darabig áthúzott térerő jellel.Csak azt nem értem,hogy hiába csinálok én alaphelyzetbe állítást ha a telefont egyszer már cserélték és egyszer javították,akkor nem igaz,hogy a szerviz nem tud rá mondani valamit.Vagy csak a hasukra csapnak és valamit kicserélnek azt úgyis jó lesz?!!
Nem tudom még mi lesz megpróbálom visszacseréltetni aztán valami másik telefont hozni helyette,csak nekem ez annyira bejött hogy fáj a szívem érte.

Köszi még egyszer a segítséget!
Lehet butaságot írok,de egy próbát meg ér. A sim kártyát kicseréltetted már? Elvileg ingyenes és hátha segít.
Nem butaság, kifejezetten jó ötlet! Igaza van Sanyinak, csak a sim volt közös a két rosszul működő mobilban.
Avatar
sanyi970
Újonc
Újonc
Hozzászólások: 22
Csatlakozott: 2012-05-26 szomb. 08:07:37
Készüléktípus: Nokia Lumia 930
Nem: Férfi
Tartózkodási hely: Kikunfélegyháza
Has thanked: 13 times
Been thanked: 0
Kapcsolat:

Re: Nokia Lumia 930

Hozzászólás Szerző: sanyi970 »

2014.12.10.-én tulajdonosa lettem 1 Telenoros Lumia 930-asnak. Eddig semmi negatívum.Nagyon tetszik.
Remélem így is marad.
Egy fotó programot keresek ami gyorsabb mint a gyárilag telepített.
Számomra fontos lenne,hogy dátumozza a fotóimat. Ha magyarul is tudna az lenne a csúcs.
Valakinek erre vonatkozóan valami ötlet???!!!
Köszi
sanyi970 aki csak kicsit ért a számítástechnikához.
Köszönöm.csaó
Avatar
sanyi970
Újonc
Újonc
Hozzászólások: 22
Csatlakozott: 2012-05-26 szomb. 08:07:37
Készüléktípus: Nokia Lumia 930
Nem: Férfi
Tartózkodási hely: Kikunfélegyháza
Has thanked: 13 times
Been thanked: 0
Kapcsolat:

Re: Nokia Lumia 930

Hozzászólás Szerző: sanyi970 »

Nem lenne rossz ez a topik és az egész oldal,ha lenne rajta némi aktivitás is.De ennek látható hiányában nem értem minek tartják fenn ezt az oldalt.???!!!
sanyi970 aki csak kicsit ért a számítástechnikához.
Köszönöm.csaó
Pipapapa
Újonc
Újonc
Hozzászólások: 13
Csatlakozott: 2013-07-31 szer. 08:13:58
Készüléktípus: Nokia Lumia 920
Nem: Férfi
Has thanked: 0
Been thanked: 5 times

Re: Nokia Lumia 930

Hozzászólás Szerző: Pipapapa »

facebook/ magyar windows phone közösség csoport.
Ott elég aktívak a tagok!
csabe4
Újonc
Újonc
Hozzászólások: 8
Csatlakozott: 2009-01-27 kedd 13:17:25
Készüléktípus: Nokia N97 mini
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Re: Nokia Lumia 930

Hozzászólás Szerző: csabe4 »

Sziasztok!

Valaki egy CV product kódot tudna adni?
Köszönöm
Válasz küldése
  • Similar Topics
    Válaszok
    Megtekintve
    Utolsó hozzászólás

Vissza: “Nokia - Windows Phone készülékek”