Nokia Lumia 930

Windows Phone alapú Nokiák gyüjtőfóruma
csokabi
2. szint
2. szint
Hozzászólások: 314
Csatlakozott: 2012-03-11 vas. 21:30:43
Készüléktípus: lumia 820
Has thanked: 36 times
Been thanked: 34 times

Re: Nokia Lumia 930

Hozzászólás Szerző: csokabi »

sanyi970 írta:
Pipapapa írta:Szia!

Nem támogatja egyik sem.
Nincs korlátozva a mérete, de én mindig megvágom.
Bármilyen zenét használhatsz.
Akkor a YouTube itt is részben használható?? Ugyan is nagyon sok klip kéri az adobe flash playert. Legalább is a lumia 710-emen amin wp7 fut,biztosan így van. Egy rakás klip nem nézhető meg ez miatt. Ugyan ez a helyzet a wp8-al is? Vagy esetleg van valami egyszerű megoldás.
Nekem még sajnos nincs 930-om,de nagyon szeretnék. Talán karácsonyra sikerül meglepnem magamat vele.
Bár nem engem kérdeztél, azért válaszolnék. Nagyon ritkán futok bele olyan videóba amit nem tud lejátszani a mobilom, de azokkal is inkább az a baj, hogy a feltöltőjük nem tette elérhetővé mobil felületre. A böngésző is és a különböző appok is simán viszik a feltöltéseket. A 930-cal kapcsolatban meg beleolvasnék a mobilarénás topicjába mielőtt kiadnék érte egy rakás pénzt. Személy szerint inkább megvárom a következő "csúcskészüléküket"...
These users thanked the author csokabi for the post:
sanyi970 (2014-11-16 vas. 12:41:15)
Rating: 2.63%
Avatar
sanyi970
Újonc
Újonc
Hozzászólások: 22
Csatlakozott: 2012-05-26 szomb. 08:07:37
Készüléktípus: Nokia Lumia 930
Nem: Férfi
Tartózkodási hely: Kikunfélegyháza
Has thanked: 13 times
Been thanked: 0
Kapcsolat:

Re: Nokia Lumia 930

Hozzászólás Szerző: sanyi970 »

"Bár nem engem kérdeztél, azért válaszolnék. Nagyon ritkán futok bele olyan videóba amit nem tud lejátszani a mobilom, de azokkal is inkább az a baj, hogy a feltöltőjük nem tette elérhetővé mobil felületre. A böngésző is és a különböző appok is simán viszik a feltöltéseket. A 930-cal kapcsolatban meg beleolvasnék a mobilarénás topicjába mielőtt kiadnék érte egy rakás pénzt. Személy szerint inkább megvárom a következő "csúcskészüléküket"..."


Azért köszi a választ.Ha jól értem te 930-ast használsz.Mi a baj vele? Olvasgattam a mobilarénán a telóval kapcsolatban. Én nem igazán vágom mi a gond vele.Jelzem nem nagyon vagyok otthon ebbe a világban.Az ára sajnos elég húzós.
De én nem látok vele más gondot. De szívesen olvasom az észrevételeidet..
sanyi970 aki csak kicsit ért a számítástechnikához.
Köszönöm.csaó
csokabi
2. szint
2. szint
Hozzászólások: 314
Csatlakozott: 2012-03-11 vas. 21:30:43
Készüléktípus: lumia 820
Has thanked: 36 times
Been thanked: 34 times

Re: Nokia Lumia 930

Hozzászólás Szerző: csokabi »

Nem, nem 930-ast használok, hanem egy 820-ast. Tervben volt a váltás az említett készülékre, de túl sok olyan problémát olvastam vele kapcsolatban odaát, ami miatt nálam kiesett a pikszisből. A számomra nem tetsző dolgok szerencsére nem általánosak, de előfordultak pár tulajnál. Gondolok itt az elálló kijelzőre, lilásodásra és a telefon melegedésére. Ezek nekem túl nagy hibák egy 120-130000-res mobil esetében. Aztán van még pár apróság ami nem igazán jön be, mint például a "glance" hiánya és a fix tárhely. Ezek így együtt nekem már túl sok kompromisszum...
Avatar
sanyi970
Újonc
Újonc
Hozzászólások: 22
Csatlakozott: 2012-05-26 szomb. 08:07:37
Készüléktípus: Nokia Lumia 930
Nem: Férfi
Tartózkodási hely: Kikunfélegyháza
Has thanked: 13 times
Been thanked: 0
Kapcsolat:

Re: Nokia Lumia 930

Hozzászólás Szerző: sanyi970 »

Glance. Nem igazán tudom mi az. Utána olvastam,de nem igazán értem,így valószinűleg nekem nem hiányozna. A tár hely 32 Gb. Nekem bőven elég. Ha csak ennyi szól ellene,akkor én benevezek rá.Az ára valóban húzós,de egy jobb droidos se olcsó. És én utálom a droidot. Lehet azért mert rossz telót választottam. És még nem is volt olcsó.
60.000. volt. CC 5000 SmartPhone.
sanyi970 aki csak kicsit ért a számítástechnikához.
Köszönöm.csaó
csokabi
2. szint
2. szint
Hozzászólások: 314
Csatlakozott: 2012-03-11 vas. 21:30:43
Készüléktípus: lumia 820
Has thanked: 36 times
Been thanked: 34 times

Re: Nokia Lumia 930

Hozzászólás Szerző: csokabi »

sanyi970 írta:Glance. Nem igazán tudom mi az. Utána olvastam,de nem igazán értem,így valószinűleg nekem nem hiányozna. A tár hely 32 Gb. Nekem bőven elég. Ha csak ennyi szól ellene,akkor én benevezek rá.Az ára valóban húzós,de egy jobb droidos se olcsó. És én utálom a droidot. Lehet azért mert rossz telót választottam. És még nem is volt olcsó.
60.000. volt. CC 5000 SmartPhone.
Sok sikert hozzá! :up: :)
Avatar
sanyi970
Újonc
Újonc
Hozzászólások: 22
Csatlakozott: 2012-05-26 szomb. 08:07:37
Készüléktípus: Nokia Lumia 930
Nem: Férfi
Tartózkodási hely: Kikunfélegyháza
Has thanked: 13 times
Been thanked: 0
Kapcsolat:

Re: Nokia Lumia 930

Hozzászólás Szerző: sanyi970 »

Annyit kérdezek,hogy már félve teszem fel az újabb kérdést.
Ha a naptárban a teendőknél riasztást állítok be,akkor a 930-nál vagy wp8.1-nél bármilyen zene beállítható,vagy csak a gyáriak mint a wp7-nél.?
Aztán van ez a valami,ami a930-on nincs " glance screen". Olvasgattam utána,de nem értem mi ez és mire jó.
sanyi970 aki csak kicsit ért a számítástechnikához.
Köszönöm.csaó
csokabi
2. szint
2. szint
Hozzászólások: 314
Csatlakozott: 2012-03-11 vas. 21:30:43
Készüléktípus: lumia 820
Has thanked: 36 times
Been thanked: 34 times

Re: Nokia Lumia 930

Hozzászólás Szerző: csokabi »

sanyi970 írta:Annyit kérdezek,hogy már félve teszem fel az újabb kérdést.
Ha a naptárban a teendőknél riasztást állítok be,akkor a 930-nál vagy wp8.1-nél bármilyen zene beállítható,vagy csak a gyáriak mint a wp7-nél.?
Aztán van ez a valami,ami a930-on nincs " glance screen". Olvasgattam utána,de nem értem mi ez és mire jó.
Rossz hírem van, a naptárnak csak egy, gyári csengőhangja van. Én legalábbis nem találtam opciót annak megváltoztatására.
Ez pedig a "glance" https://www.youtube.com/watch?v=AJhzs46_Ogw . Ez a fajta értesítés, idő és időjárás kijelzés nincs a 930-on és nem is lesz, mert a kijelző fizikailag képtelen ennek megjelenítésére. Ha még nem volt hozzá szerencséd, akkor nem is fog hiányozni! Nekünk annál jobban...
These users thanked the author csokabi for the post:
sanyi970 (2014-11-18 kedd 06:52:47)
Rating: 2.63%
Avatar
sanyi970
Újonc
Újonc
Hozzászólások: 22
Csatlakozott: 2012-05-26 szomb. 08:07:37
Készüléktípus: Nokia Lumia 930
Nem: Férfi
Tartózkodási hely: Kikunfélegyháza
Has thanked: 13 times
Been thanked: 0
Kapcsolat:

Re: Nokia Lumia 930

Hozzászólás Szerző: sanyi970 »

Köszi.
Esetleg fajl kezelő van a telón,vagy lehet-e rá rakni?Az sem lenne baj,ha magyarul is tudna az alkalmazás.Esetleg nem lehet rá csinálni egy mappát az egyébb hangoknak,mint pl a droidnál??
sanyi970 aki csak kicsit ért a számítástechnikához.
Köszönöm.csaó
csabe4
Újonc
Újonc
Hozzászólások: 8
Csatlakozott: 2009-01-27 kedd 13:17:25
Készüléktípus: Nokia N97 mini
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Re: Nokia Lumia 930

Hozzászólás Szerző: csabe4 »

Sziasztok!

Valaki nem tudna független magyar Product code-ot?
Előre is köszönöm

Lumia 930
denopal
Újonc
Újonc
Hozzászólások: 2
Csatlakozott: 2014-11-26 szer. 17:00:27
Nem: Férfi
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Re: Nokia Lumia 930

Hozzászólás Szerző: denopal »

Sziasztok!

Kb. 3hónapja vagyok tulajdonosa egy 930-asnak.Azóta kétszer volt a teló szervízbe,ebböl egyszer cserélték.Sajnos a probléma a mai napig fenn áll.Nem tudom valaki tapasztalt e hasonlót.

Pobléma: többször elöfordult hogy nem szakadt le az osztrák hálozatól,mikor hazaértem egy pöcköt mutatott osztrák hálozaton és ha hívni akartam újraindult,talált magyar hálozatot és müködött rendesen.Többször volt olyan hogy eldobta a hálozatot teszem fel mikor 3g,2g,lte között váltott és nem volt hajlando percekig hálozatot találni,csak a térerö áthúzva jel volt kint.Mikor megvettem nem sokkal utána kaptam rá egy frissítést azt telepítettem.Nem tudom lehet e attól?!
Ha esetleg másnál is jelentkezett ilyen kérem írja meg.Amúgy T-Mobilos a teló.
Válasz küldése
  • Similar Topics
    Válaszok
    Megtekintve
    Utolsó hozzászólás

Vissza: “Nokia - Windows Phone készülékek”