Nokia Lumia 625

Windows Phone alapú Nokiák gyüjtőfóruma
csokabi
2. szint
2. szint
Hozzászólások: 314
Csatlakozott: 2012-03-11 vas. 21:30:43
Készüléktípus: lumia 820
Has thanked: 36 times
Been thanked: 34 times

Re: Nokia Lumia 625

Hozzászólás Szerző: csokabi »

lenard88 írta:Sziasztok!

Nekem egy olyan problémám lenne, hogy eddig minden tökéletesen működött a telefonon, de ma csinált egy olyat, hogy kiírta azt, hogy csak segélyhívás indítható. Újraindítottam a telefont ez után már tudtam vele telefonálni viszont az alap menüm megváltozott a képen láthatóra Kép
Hogyan tudom visszaállítani a régit, hogy ne mutassa nekem ezeket az a,á,b betűket hanem egymás után következzenek a programok?

Előre is köszi a segítséget!
45 telepített app után automatikusan átvált erre a nézetre. Szerintem sokkal átláthatóbb ebben a formában. A betűket megérintve előjön az abc és gyorsabban léphetsz a keresett alkalmazáshoz.
Avatar
sihumens
1. szint
1. szint
Hozzászólások: 182
Csatlakozott: 2009-03-06 pén. 23:33:33
Készüléktípus: Lumia 1020 + Lumia520
Has thanked: 5 times
Been thanked: 1 time

Re: Nokia Lumia 625

Hozzászólás Szerző: sihumens »

Vagy megnyomod a nagyítót, mármint a keresést az alkalmazáslistában, és ugyan a felső sorban ott lesz a keresés mező, de a betűk eltűnnek és tudsz görgetni lefele mint régen :)
Avatar
blaze
1. szint
1. szint
Hozzászólások: 146
Csatlakozott: 2009-04-22 szer. 14:57:25
Készüléktípus: NOKIA E71
Tartózkodási hely: Pest Megye
Has thanked: 7 times
Been thanked: 23 times
Kapcsolat:

Re: Nokia Lumia 625

Hozzászólás Szerző: blaze »

Sziasztok, Lumia 625 vásárláson agyalok, egy E71et cserélnék le.

Kérdésem : ki milyen navit használ rajta? Garmin létezik Windows Phone 8-ra?
fuu
1. szint
1. szint
Hozzászólások: 73
Csatlakozott: 2011-11-05 szomb. 15:59:46
Készüléktípus: Lumia 920 White Lumia 640DS
Nem: Férfi
Tartózkodási hely: Naprendszeren belül
Has thanked: 1 time
Been thanked: 7 times

Re: Nokia Lumia 625

Hozzászólás Szerző: fuu »

A gyári teljesen jól működik, pillanatok alatt megtalálja a műholdat. szerintem a Garmin nincs rá
Avatar
nagy.renato
3. szint
3. szint
Hozzászólások: 618
Csatlakozott: 2010-12-26 vas. 13:36:00
Készüléktípus: In my signature
Nem: Férfi
Tartózkodási hely: Szeged
Has thanked: 0
Been thanked: 118 times

Re: Nokia Lumia 625

Hozzászólás Szerző: nagy.renato »

Nos, én is beálltam a Lumiások körébe, vettem egy 625-öst. Sokat agyaltam a méretén, mivel régen a hideg kirázott a nagy mobiloktól, de mára elég sokat email-ezek, és persze a FB chat is mindennapossá vált.

Az első benyomásaim pozitívak, nagy és szép, teljesen fekete. A rendszert már ismertem előtte, ezért is választottam ezt az Android helyett, bár azzal sincs semmi bajom, azon az áron, amiért kaptam ez a megoldás volt a legjobb.

A kijelző pixelessége aggasztott kicsit, de szerintem normális távolságból nézve éles képet ad, nem is értem honnan nézhetik, azok akik ennek ellentetjét állítják. Vagy ők valóban ilyen élesszeműek? :)
Nokia Lumia 625

Samsung Galaxy Tab 2 [P3110]
fuu
1. szint
1. szint
Hozzászólások: 73
Csatlakozott: 2011-11-05 szomb. 15:59:46
Készüléktípus: Lumia 920 White Lumia 640DS
Nem: Férfi
Tartózkodási hely: Naprendszeren belül
Has thanked: 1 time
Been thanked: 7 times

Re: Nokia Lumia 625

Hozzászólás Szerző: fuu »

Én egy ismerősöm 800-as lumiáját néztem meg nagyítóval.. Úgy tényleg pixeles :whaaa:
0918471244
Újonc
Újonc
Hozzászólások: 26
Csatlakozott: 2010-02-01 hétf. 13:44:15
Has thanked: 6 times
Been thanked: 2 times

Re: Nokia Lumia 625

Hozzászólás Szerző: 0918471244 »

Hmmm....
Adott egy Lumia 625 Black+ Micro sdhc 32gb class 10 Kingston (márkaboltból, nem fake)
kérdés és a problémám a következő: A telefon kezeli a memkártyát pl a térképeket, de ha fotót készítek vele nem látja a telefon. Ha a kártyát átthelyezem olvasóba vagy másik (android) telefonba szépen előbújnak a fénképek, videók.

Mi a vasporos isten nyila lehet vele??????
Avatar
robrobzon
4. szint
4. szint
Hozzászólások: 1262
Csatlakozott: 2009-12-25 pén. 20:59:18
Készüléktípus: OnePlus 6
Nem: Férfi
Tartózkodási hely: Budapest XIII-ker
Has thanked: 119 times
Been thanked: 160 times

Re: Nokia Lumia 625

Hozzászólás Szerző: robrobzon »

nagy.renato írta:Nos, én is beálltam a Lumiások körébe, vettem egy 625-öst. Sokat agyaltam a méretén, mivel régen a hideg kirázott a nagy mobiloktól, de mára elég sokat email-ezek, és persze a FB chat is mindennapossá vált.

Az első benyomásaim pozitívak, nagy és szép, teljesen fekete. A rendszert már ismertem előtte, ezért is választottam ezt az Android helyett, bár azzal sincs semmi bajom, azon az áron, amiért kaptam ez a megoldás volt a legjobb.

A kijelző pixelessége aggasztott kicsit, de szerintem normális távolságból nézve éles képet ad, nem is értem honnan nézhetik, azok akik ennek ellentetjét állítják. Vagy ők valóban ilyen élesszeműek? :)
NEm lesz uncsi? Pedig te Androidban nagyon ott vagy.
OnePlus3
Avatar
nagy.renato
3. szint
3. szint
Hozzászólások: 618
Csatlakozott: 2010-12-26 vas. 13:36:00
Készüléktípus: In my signature
Nem: Férfi
Tartózkodási hely: Szeged
Has thanked: 0
Been thanked: 118 times

Re: Nokia Lumia 625

Hozzászólás Szerző: nagy.renato »

robrobzon írta:
nagy.renato írta:Nos, én is beálltam a Lumiások körébe, vettem egy 625-öst. Sokat agyaltam a méretén, mivel régen a hideg kirázott a nagy mobiloktól, de mára elég sokat email-ezek, és persze a FB chat is mindennapossá vált.

Az első benyomásaim pozitívak, nagy és szép, teljesen fekete. A rendszert már ismertem előtte, ezért is választottam ezt az Android helyett, bár azzal sincs semmi bajom, azon az áron, amiért kaptam ez a megoldás volt a legjobb.

A kijelző pixelessége aggasztott kicsit, de szerintem normális távolságból nézve éles képet ad, nem is értem honnan nézhetik, azok akik ennek ellentetjét állítják. Vagy ők valóban ilyen élesszeműek? :)
NEm lesz uncsi? Pedig te Androidban nagyon ott vagy.
Az túlzás, hogy nagyon :)
Azokhoz a készülékekhez valóban tudtam egy-két okosságot, amivel rendelkeztem (Spica, Blade), de már meguntam. A Tabom még megvan, elvagyok azzal is, de nem nyújt semmi extrát.
Testreszabhatóság már nem szempont, mivel hiába van rengeteg launcher, téma stb, ha gyakorlatilag azonnal a célprogramot nyitom meg, amit használni szeretnék.

Negyven alatt kaptam egy teljesen jól használható rendszert, ami szépen göndülékenyen fut egy számomra megfelelő méretű képernyőn. (kicsit néha nagynak érzem)

Eddig úgy gondolom, jó döntést hoztam. Éppen települ a WP8.1, tehát vár rám a rengeteg újdonság :)
Nokia Lumia 625

Samsung Galaxy Tab 2 [P3110]
bogyó79
Újonc
Újonc
Hozzászólások: 1
Csatlakozott: 2010-08-03 kedd 08:19:57
Készüléktípus: nokia 6267
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Re: Nokia Lumia 625

Hozzászólás Szerző: bogyó79 »

Lumia 625 készülékemen hibátlanul működött a gyári fénykép alkalmazás.
Minden átmenet nélkül a készített képeket duplázza. Ha az egyiket kitörlöm akkor eltűnik minden. Nem tudom megosztani a képeket nem engedi szerkeszteni. Azt irja ki ismeretlen fájl formátum. Pedig eddig is jpeg volt az alapértelmezett.
Valaki tudna segíteni?
Válasz küldése
  • Similar Topics
    Válaszok
    Megtekintve
    Utolsó hozzászólás

Vissza: “Nokia - Windows Phone készülékek”