Nokia Lumia 1020 (EOS)

Windows Phone alapú Nokiák gyüjtőfóruma
Avatar
jossy
1. szint
1. szint
Hozzászólások: 79
Csatlakozott: 2013-02-05 kedd 20:18:08
Készüléktípus: Nokia Lumia 1520
Nem: Férfi
Has thanked: 2 times
Been thanked: 15 times

Re: Nokia Lumia 1020 (EOS)

Hozzászólás Szerző: jossy »

A háttérben futó zenét egy progival tudod leállitani...
http://www.windowsphone.com/hu-hu/store ... 451a23a149
fotzegeil
Újonc
Újonc
Hozzászólások: 31
Csatlakozott: 2012-01-31 kedd 10:52:46
Készüléktípus: Nokia N9
Nem: Férfi
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Re: Nokia Lumia 1020 (EOS)

Hozzászólás Szerző: fotzegeil »

Sziasztok!

Van nekem egy vodafonos Nokia Lumia 1020-as telefonom.
Azt tudni kell, hogy ami van ilyen készenléti kijelző, vagy minek hívják, ahol többek között be lehet állítani, hogy lezárt állapotban is mutassa az időt az nekem olyan beállításon van, hogy folyamatosan mutatja, valamint 22 óra és 5 óra között más színnel...

Úgy jártam, hogy tegnap 19 óra körül feltettem töltőre, majd reggel, amikor 10 óra fele ránéztem arra lettem figyelmes, hogy 23:35-t mutat és a többi kijelzett adat (ébresztő és akksi töltöttség) is ugyanúgy meg van fagyva, miután lehúztam a töltőről!
Hiába próbáltam kikapcsolni, vagy bármilyen gombot megnyomni (illetve a kijelzőn duplán koppintani a feloldáshoz), sajnos semmi reakció, ugyanúgy meg van fagyva! :sad:
Ugyebár az a baj, hogy csak úgy nem lehet kivenni az akksit, valamint csutkára fel van töltve, így bőven lehetne várni, mire magától lemerülne és kikapcsolna! :evil:
Felhívtam a kiemelt ügyfélszolgálatot és ott azt mondták, mindenféleképpen szervízbe kell beküldenem, más lehetőségem nincs...

Valaki járt már így, illetve ha igen, neki is csak a szervízbe való beküldés oldotta meg a problémáját?
Esetleg valami tipp?

Válaszotokat előre is nagyon szépen köszönöm!
csokabi
2. szint
2. szint
Hozzászólások: 314
Csatlakozott: 2012-03-11 vas. 21:30:43
Készüléktípus: lumia 820
Has thanked: 36 times
Been thanked: 34 times

Re: Nokia Lumia 1020 (EOS)

Hozzászólás Szerző: csokabi »

fotzegeil írta:Sziasztok!

Van nekem egy vodafonos Nokia Lumia 1020-as telefonom.
Azt tudni kell, hogy ami van ilyen készenléti kijelző, vagy minek hívják, ahol többek között be lehet állítani, hogy lezárt állapotban is mutassa az időt az nekem olyan beállításon van, hogy folyamatosan mutatja, valamint 22 óra és 5 óra között más színnel...

Úgy jártam, hogy tegnap 19 óra körül feltettem töltőre, majd reggel, amikor 10 óra fele ránéztem arra lettem figyelmes, hogy 23:35-t mutat és a többi kijelzett adat (ébresztő és akksi töltöttség) is ugyanúgy meg van fagyva, miután lehúztam a töltőről!
Hiába próbáltam kikapcsolni, vagy bármilyen gombot megnyomni (illetve a kijelzőn duplán koppintani a feloldáshoz), sajnos semmi reakció, ugyanúgy meg van fagyva! :sad:
Ugyebár az a baj, hogy csak úgy nem lehet kivenni az akksit, valamint csutkára fel van töltve, így bőven lehetne várni, mire magától lemerülne és kikapcsolna! :evil:
Felhívtam a kiemelt ügyfélszolgálatot és ott azt mondták, mindenféleképpen szervízbe kell beküldenem, más lehetőségem nincs...

Valaki járt már így, illetve ha igen, neki is csak a szervízbe való beküldés oldotta meg a problémáját?
Esetleg valami tipp?

Válaszotokat előre is nagyon szépen köszönöm!
Hali!

Ez elég nagy szívásnak tűnik. Szerencsére még nem jártam így és a 820-as belezhető aksi szempontjából, de akkor is komoly bizalomvesztés lenne a mobil iránt. Egyébként sikerült vele azóta kezdeni valamit vagy várod az aksi végelgyengülését? Írj majd a fejleményekről!
WP 8 vagy WP 8.1 van a mobilodon?
Avatar
Arthur1
1. szint
1. szint
Hozzászólások: 62
Csatlakozott: 2010-11-05 pén. 14:47:12
Készüléktípus: Lumia 920 1020 930 950
Nem: Férfi
Tartózkodási hely: Brisbane
Has thanked: 9 times
Been thanked: 4 times

Re: Nokia Lumia 1020 (EOS)

Hozzászólás Szerző: Arthur1 »

3 gombos hard reset! Hang le + kozép + alsó gomb egyszerre 5 sec!!!
Arthur
Avatar
Arthur1
1. szint
1. szint
Hozzászólások: 62
Csatlakozott: 2010-11-05 pén. 14:47:12
Készüléktípus: Lumia 920 1020 930 950
Nem: Férfi
Tartózkodási hely: Brisbane
Has thanked: 9 times
Been thanked: 4 times

Re: Nokia Lumia 1020 (EOS)

Hozzászólás Szerző: Arthur1 »

3 gombos hard reset! Hang le + kozép + alsó gomb egyszerre 5 sec!!!
Arthur
Avatar
Arthur1
1. szint
1. szint
Hozzászólások: 62
Csatlakozott: 2010-11-05 pén. 14:47:12
Készüléktípus: Lumia 920 1020 930 950
Nem: Férfi
Tartózkodási hely: Brisbane
Has thanked: 9 times
Been thanked: 4 times

Re: Nokia Lumia 1020 (EOS)

Hozzászólás Szerző: Arthur1 »

3 gombos hard reset! Hang le + kozép + alsó gomb egyszerre 5 sec!!!
Arthur
fotzegeil
Újonc
Újonc
Hozzászólások: 31
Csatlakozott: 2012-01-31 kedd 10:52:46
Készüléktípus: Nokia N9
Nem: Férfi
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Re: Nokia Lumia 1020 (EOS)

Hozzászólás Szerző: fotzegeil »

Hali!

Nagyon szépen köszöntem a segítséged, egyből bevált :!: :yeah: :whaaa: :yeah:

Mj: Gondoltam, hogy lennie kell valamilyen reset megoldásnak, de magamtól hiába próbáltam egyszerre 2 gomb kombinációkat, illetve mind a 4-et nyomva tartva, semmi nem történt, 3 gombos kombinációra meg nem is gondoltam. :sad:
Nem értem, az ügyfélszolgálatos miért mondta telefonba, hogy mindenféleképpen csak szervízben tudják megoldani, kiváncsi lennék a szakképesítésére, főleg azéra, akitől közben érdeklődött!

Megkérdezhetem, hogy Te honnan tudtad, hogy a hangerő csökkentés + a be-kikapcsoló/lezáró-feloldó + kamera gomb kombinációk a reset kombinációk? Csak nem a könyvében van? :D
Arthur1 írta:3 gombos hard reset! Hang le + kozép + alsó gomb egyszerre 5 sec!!!

csokabi: Mint ahogyan a fentiből egyértelműen kiderült, a resetelés megoldotta, csak hiába gondoltam, hogy kell lennie ilyen opciónak, az ügyfélszolgálatosok nem tudtak róla, de Arthur1-nek hála így már jó lett! :lol3:
Még az alap WIndows Phone 8 van rajta minden alkalmazását naprakészen frissen tartva, ahogyan a Vodafonen keresztül hivatalosan megjelenik!
csokabi
2. szint
2. szint
Hozzászólások: 314
Csatlakozott: 2012-03-11 vas. 21:30:43
Készüléktípus: lumia 820
Has thanked: 36 times
Been thanked: 34 times

Re: Nokia Lumia 1020 (EOS)

Hozzászólás Szerző: csokabi »

fotzegeil írta:Hali!

Nagyon szépen köszöntem a segítséged, egyből bevált :!: :yeah: :whaaa: :yeah:

Mj: Gondoltam, hogy lennie kell valamilyen reset megoldásnak, de magamtól hiába próbáltam egyszerre 2 gomb kombinációkat, illetve mind a 4-et nyomva tartva, semmi nem történt, 3 gombos kombinációra meg nem is gondoltam. :sad:
Nem értem, az ügyfélszolgálatos miért mondta telefonba, hogy mindenféleképpen csak szervízben tudják megoldani, kiváncsi lennék a szakképesítésére, főleg azéra, akitől közben érdeklődött!

Megkérdezhetem, hogy Te honnan tudtad, hogy a hangerő csökkentés + a be-kikapcsoló/lezáró-feloldó + kamera gomb kombinációk a reset kombinációk? Csak nem a könyvében van? :D
Arthur1 írta:3 gombos hard reset! Hang le + kozép + alsó gomb egyszerre 5 sec!!!

csokabi: Mint ahogyan a fentiből egyértelműen kiderült, a resetelés megoldotta, csak hiába gondoltam, hogy kell lennie ilyen opciónak, az ügyfélszolgálatosok nem tudtak róla, de Arthur1-nek hála így már jó lett! :lol3:
Még az alap WIndows Phone 8 van rajta minden alkalmazását naprakészen frissen tartva, ahogyan a Vodafonen keresztül hivatalosan megjelenik!
Hali!

A hard resetre rákereshetsz a gugli segítségével. Szerintem az ügyfélszolgálat is tud róla és azt is sejtik, hogy ezzel csak időlegesen oldódott meg a gubanc. Az sem megoldás, hogy minden fagyás után újra kell majd telepíteni mindent. A szervizben újra húzták volna ami valszeg hosszútávon kifizetődőbb, mint az ismétlődő hr. Arról nem is beszélve, hogy már elég hosszú ideje nem jellemző a wp-re a fagyás...
fuu
1. szint
1. szint
Hozzászólások: 73
Csatlakozott: 2011-11-05 szomb. 15:59:46
Készüléktípus: Lumia 920 White Lumia 640DS
Nem: Férfi
Tartózkodási hely: Naprendszeren belül
Has thanked: 1 time
Been thanked: 7 times

Re: Nokia Lumia 1020 (EOS)

Hozzászólás Szerző: fuu »

Annyira nem jellemző a fagyás, hogy én még nem is találkoztam vele, pedig több mint 1 éve használom. Az X7-en viszont már többször is kellett a hard reset.
DonZorro
Újonc
Újonc
Hozzászólások: 48
Csatlakozott: 2011-04-28 csüt. 07:12:36
Készüléktípus: LUMIA 800
Nem: Férfi
Has thanked: 1 time
Been thanked: 4 times

Re: Nokia Lumia 1020 (EOS)

Hozzászólás Szerző: DonZorro »

Sziasztok!

Hogyan lehet úgy kimenteni a névjegyeket, hogy a profil képek is meglegyenek???
A hotmail címjegyzék nem tartalmazza valamiért! :(

Köszii
Válasz küldése
  • Similar Topics
    Válaszok
    Megtekintve
    Utolsó hozzászólás

Vissza: “Nokia - Windows Phone készülékek”