Nokia Lumia 1020 (EOS)

Windows Phone alapú Nokiák gyüjtőfóruma
Jozsirj
Újonc
Újonc
Hozzászólások: 20
Csatlakozott: 2010-04-21 szer. 16:40:57
Készüléktípus: Nokia Lumia 1020
Has thanked: 5 times
Been thanked: 2 times

Re: Nokia Lumia 1020 (EOS)

Hozzászólás Szerző: Jozsirj »

Arthur1 írta:
Jozsirj írta:Sziasztok!

Eszembe jutott azért még egy kérdés :).

Tartozékokat honnan lehetne hozzá beszerezni, reális áron. Műanyag hátlap, flip bőrtok, akkumulátoros hátlap.

Nézegettem külföldi oldalakat is már (pl. amazon), de ott csak drágábban láttam.

Köszi,
Józsi
Nézd meg az http://www.expansys.com/ MAGYARUL! vagy Ebay....de egyik se kapkodó idegbeteg...
Ha http://www.expansys.com/ ról rendelsz akkor külön add le a rendelést arra ami van raktáron és arra ami érkezik! Mert ha együtt adod úgy járhatsz mint én!
Volt tok, de övtáska nem...mire megjött az övtáska elfogyott a tok mire mind a kettő volt és ideért az 2 hónap volt! :-(

Üdv:
Szia!
Köszi, de úgy találtam, hogy a http://www.mobilasz.hu oldalon a legolcsóbbak a tartozékok.
Üdv,
Józsi
Jozsirj
Újonc
Újonc
Hozzászólások: 20
Csatlakozott: 2010-04-21 szer. 16:40:57
Készüléktípus: Nokia Lumia 1020
Has thanked: 5 times
Been thanked: 2 times

Re: Nokia Lumia 1020 (EOS)

Hozzászólás Szerző: Jozsirj »

Sziasztok!

Sajnos a kép fájl mentés nevet nem lehet megváltoztatni a telefonon. A gif export elég érdekesen működik még. 10Mb gif fájl elég nagy. De nagyon jó dolgokat lehet vele csinálni. Tetszik.

Amit még nem értek, hogy a térkép alkalmazások miért nem fordulnak el a képernyőn. Csak függőleges megjelenítés van. Ez is zavar egy kicsit.

Szép napot,
Józsi
Avatar
Arthur1
1. szint
1. szint
Hozzászólások: 62
Csatlakozott: 2010-11-05 pén. 14:47:12
Készüléktípus: Lumia 920 1020 930 950
Nem: Férfi
Tartózkodási hely: Brisbane
Has thanked: 9 times
Been thanked: 4 times

Re: Nokia Lumia 1020 (EOS)

Hozzászólás Szerző: Arthur1 »

A here drive nekem elfordul!
Arthur
csokabi
2. szint
2. szint
Hozzászólások: 314
Csatlakozott: 2012-03-11 vas. 21:30:43
Készüléktípus: lumia 820
Has thanked: 36 times
Been thanked: 34 times

Re: Nokia Lumia 1020 (EOS)

Hozzászólás Szerző: csokabi »

sihumens írta:Amikor egy hónapja leadtam a telefont szervizbe, akkor nekem is a sok hiba között ott figyelt a Bluetooth hiba. Nekem ha bluetoothon hallgattam zenét, akkor lefagyott a telefon az első lejátszása után, de csak akkor, ha Bluetoothon hallgattam. Azóta már egyszer visszajött a szervizbe a központból, kaptam is az sms-t, hogy mehetek érte, de felesleges volt. A hibák felét nem oldották meg (kijelző foltos maradt -mondván, hogy ők nem tapasztalták, a kameravédő lencse ugyanolyan foltos volt belülről) így át sem vettem a készüléket, hanem postafordultával ment vissza, így nem tudom, hogy ezt a hibát tudták-e orvosolni. De a SIM tartót kicserélték, a kamera modult kicserélték, software-t frissítettek rajta stb. Hurrá!!! :) Tegnap megint kaptam az SMS-t, hogy mehetek érte, a hétvégén felmegyek érte Miskolcra, de már nagyon kíváncsi vagyok arra, hogy mit alkottak :)
Hali!

Mi a helyzet a mobiloddal? Milyen problémákkal találkoztál még? Sikerült megjavíttatni? Lehetséges utódja a 820-omnak, de érdekelne minél több infó.
dbcooper
1. szint
1. szint
Hozzászólások: 172
Csatlakozott: 2009-01-18 vas. 14:17:23
Készüléktípus: Nokia Lumia 1020
Has thanked: 2 times
Been thanked: 2 times

Re: Nokia Lumia 1020 (EOS)

Hozzászólás Szerző: dbcooper »

Sziasztok!

A véleményetekre lennék kíváncsi. A probléma a következő: videózás közben eléggé belehallatszik a stabilizátor hangja a felvételbe.
Íme két videó:

http://youtu.be/tDeu2tuelhM

http://1drv.ms/1fnI9gl

Szerintetek ez normális így? Ti is tapasztaljátok ugyanígy, esetleg nálatok kevésbé hallatszik bele? Vigyem vissza garanciális javításra?

Köszi előre is!
fotzegeil
Újonc
Újonc
Hozzászólások: 31
Csatlakozott: 2012-01-31 kedd 10:52:46
Készüléktípus: Nokia N9
Nem: Férfi
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Re: Nokia Lumia 1020 (EOS)

Hozzászólás Szerző: fotzegeil »

Sziasztok!

Vettem én is egy Nokia Lumia 1020-as készüléket. Mivel ez az első Windows Phone operációsrendszerű telefonom, megszeretném kérdezni tőletek, ki milyen beállításokat ajánl? Milyen hasznos szoftvereket tudnátok nekem ajánlani hozzá (képrögzítő, hangrögzítő [telefonálások automatikus rögzítésére is], fájlkezelő, GPS szoftver...)? Esetleg tudtok olyan oldalakat linkelni, ahonnan hasznos, többek között tört programok is ingyenesen letölthetőek? :whaaa:

Minden hasznos tippet, segítséget, hozzászólást előre is nagyon szépen köszönök! :)
Ambavir
Újonc
Újonc
Hozzászólások: 1
Csatlakozott: 2013-01-26 szomb. 21:55:37
Készüléktípus: Sgs 3-Galaxy Ace
Nem:
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Re: Nokia Lumia 1020 (EOS)

Hozzászólás Szerző: Ambavir »

Sziasztok! Offline is működő hangfelismerő-beszélő fordítót keresnék. Állítólag nincs. Tudtok mégis?
Kösz.
fotzegeil
Újonc
Újonc
Hozzászólások: 31
Csatlakozott: 2012-01-31 kedd 10:52:46
Készüléktípus: Nokia N9
Nem: Férfi
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Re: Nokia Lumia 1020 (EOS)

Hozzászólás Szerző: fotzegeil »

Sziasztok!

Úgy látom, sajnos nem igazán vagytok segítőkészek. :(

Most felvetődött bennem 2 egyszerű kérdés, remélem ha segíteni nem is tudtok, de legalább megírjátok, hogy nálatok is így van-e:
1. Hogyan tudok a telefonkönyv névjegyzékébe + -t írni, azaz hogy pl. ne 0670-nel kezdődjön a telefonszám, hanem +3670-nel (mert hiába van a 0-s értéken a + is, azt sehogy sem tudom alkalmazni)?!
2. Az alap zenelejátszóból hogyan tudok kilépni (mert ugyebár a háttérben is futhat, mint ahogyan kell, viszont én csak szüneteltetni tudom a lejátszást, ami nem ekvivalens a bezárásával és ugye így a háttérben is fut :( )?

Segítségeiteket előre is nagyon szépen köszönöm!

Üdv.: fotzegeil
Avatar
Arthur1
1. szint
1. szint
Hozzászólások: 62
Csatlakozott: 2010-11-05 pén. 14:47:12
Készüléktípus: Lumia 920 1020 930 950
Nem: Férfi
Tartózkodási hely: Brisbane
Has thanked: 9 times
Been thanked: 4 times

Re: Nokia Lumia 1020 (EOS)

Hozzászólás Szerző: Arthur1 »

Szia!

Ha sokáig nyomod a 0 gombot akkor + lesz belőle...
Egyébként a Rapdialer Plust használjuk tuti kis prg és intelligens!
Figyeli a szokásaidat, megéri megvenni!

Üdv:
Arthur
fuu
1. szint
1. szint
Hozzászólások: 73
Csatlakozott: 2011-11-05 szomb. 15:59:46
Készüléktípus: Lumia 920 White Lumia 640DS
Nem: Férfi
Tartózkodási hely: Naprendszeren belül
Has thanked: 1 time
Been thanked: 7 times

Re: Nokia Lumia 1020 (EOS)

Hozzászólás Szerző: fuu »

fotzegeil írta:Sziasztok!

Úgy látom, sajnos nem igazán vagytok segítőkészek. :(


2. Az alap zenelejátszóból hogyan tudok kilépni (mert ugyebár a háttérben is futhat, mint ahogyan kell, viszont én csak szüneteltetni tudom a lejátszást, ami nem ekvivalens a bezárásával és ugye így a háttérben is fut :( )?

Segítségeiteket előre is nagyon szépen köszönöm!

Üdv.: fotzegeil
Nyomva tartod a :balra: nyilat, utána ki let kapcsolni a programot a szokásos X-el
Válasz küldése
  • Similar Topics
    Válaszok
    Megtekintve
    Utolsó hozzászólás

Vissza: “Nokia - Windows Phone készülékek”