Nokia Lumia 620

Windows Phone alapú Nokiák gyüjtőfóruma
lujza0911
Újonc
Újonc
Hozzászólások: 31
Csatlakozott: 2013-06-27 csüt. 05:29:12
Készüléktípus: lumia 620
Nem:
Has thanked: 3 times
Been thanked: 1 time

Re: Nokia Lumia 620

Hozzászólás Szerző: lujza0911 »

A telefon nincs nálam, a nokia care-be hagytam az ügy lezárásának végéig. IMEI szám alapján is meg lehet nézni? A garancia papír teljesen üres....
lujza0911
Újonc
Újonc
Hozzászólások: 31
Csatlakozott: 2013-06-27 csüt. 05:29:12
Készüléktípus: lumia 620
Nem:
Has thanked: 3 times
Been thanked: 1 time

Re: Nokia Lumia 620

Hozzászólás Szerző: lujza0911 »

Rákerestem a nokia honlapján. Ezt írják:
Garancia állapota
Sorozatszám (IMEI): ki van töltve, csak azért még se írom ide
Garancia: Garanciaidőszakon belül (ebben az országban)

A jótállási igazolás a következő 10 napon belül érvényes. Kérjük, vedd figyelembe, hogy a jótállás nem terjed ki mindenre. Például a Korlátozott gyártói jótállás nem terjed ki a folyadékok vagy egyéb fizikai behatások által okozott sérülésekre, amelyek esetleg a javítás során derülnek ki. Ellenőrizd a Korlátozott gyártói jótállásban az érvényességet és a kivételeket.
Spityu27
2. szint
2. szint
Hozzászólások: 216
Csatlakozott: 2013-03-24 vas. 13:23:58
Has thanked: 15 times
Been thanked: 23 times

Re: Nokia Lumia 620

Hozzászólás Szerző: Spityu27 »

az jó...nem is kell ide írni :) de egyszerűbb azzal a progival és nem kell gépegetni :) csak rádugod , a pc felismeri és kiírja hogy garis vagy nem :D de a lényeg hogy garis :) azt viszont ellenőrizd így szerviz után hogy az imei egyezik-e vagy esetleg fődarab miatt változott-e
lujza0911
Újonc
Újonc
Hozzászólások: 31
Csatlakozott: 2013-06-27 csüt. 05:29:12
Készüléktípus: lumia 620
Nem:
Has thanked: 3 times
Been thanked: 1 time

Re: Nokia Lumia 620

Hozzászólás Szerző: lujza0911 »

Na kiderült, hogy mi történt. Minden egyes telefon egy kis zacskóban megy a központi szervizhez, amelyen rajta van a típus, meg az imei szám. Nos a központi szervizben az én telefonom zacskóját összecserélték egy másik telefon zacskójával, így az volt beázva nem az enyém!!! Viszont így meg az én telefonommal nem csináltak semmit, úgyhogy hétfőn küldi a nokia care vissza a központi szerízbe gyorsított ügyintézéssel :) ... Ja és a nokia care-es csávó szétkapta az enyémet, megnézte, nincs beázva a Ram :)
Spityu27
2. szint
2. szint
Hozzászólások: 216
Csatlakozott: 2013-03-24 vas. 13:23:58
Has thanked: 15 times
Been thanked: 23 times

Re: Nokia Lumia 620

Hozzászólás Szerző: Spityu27 »

nevetséges amit műveltek :D de kívánom legyen szerencséd és javítsák meg :)
csokabi
2. szint
2. szint
Hozzászólások: 314
Csatlakozott: 2012-03-11 vas. 21:30:43
Készüléktípus: lumia 820
Has thanked: 36 times
Been thanked: 34 times

Re: Nokia Lumia 620

Hozzászólás Szerző: csokabi »

lujza0911 írta:Na kiderült, hogy mi történt. Minden egyes telefon egy kis zacskóban megy a központi szervizhez, amelyen rajta van a típus, meg az imei szám. Nos a központi szervizben az én telefonom zacskóját összecserélték egy másik telefon zacskójával, így az volt beázva nem az enyém!!! Viszont így meg az én telefonommal nem csináltak semmit, úgyhogy hétfőn küldi a nokia care vissza a központi szerízbe gyorsított ügyintézéssel :) ... Ja és a nokia care-es csávó szétkapta az enyémet, megnézte, nincs beázva a Ram :)
Az a szomorú, hogy egy ilyen szerviz, egy egyszerű tollvonással megvonhatja a garanciát. Viszont legalább elismerték, hogy hibáztak, már ez is valami. Gondolom ennek meg az lehet a hátterében, hogy a NOKIA név kifutásával megszűnnek a nokia által a javítószervizekkel kötött szerződések. Lehet, látják a jövőt és az ilyen hibák már nem számítanak, mert úgysem változtatnak semmin... Ez csak egy gondolatmenet volt a részemről, semmi rálátásom nincs az eseményekre. Viszont az érdekelne, hogy az MS a Lumiákat mennyi garanciaidővel fogja árusítani. Van valakinek tapasztalata az MS garanciális javítási szokásaival?
lujza0911
Újonc
Újonc
Hozzászólások: 31
Csatlakozott: 2013-06-27 csüt. 05:29:12
Készüléktípus: lumia 620
Nem:
Has thanked: 3 times
Been thanked: 1 time

Re: Nokia Lumia 620

Hozzászólás Szerző: lujza0911 »

Hát nem tud meg vagy 10x telefonáltam a nokia care-be, voltam benn személyesen is jegyzőkönyvet kérni, és három panaszlevelet írtam magának a a nokiának, amelyben hivatalos intézkedéssel fenyegettem őket...csak ez után néztek utána a dolognak...
egroeg
1. szint
1. szint
Hozzászólások: 51
Csatlakozott: 2010-03-31 szer. 11:40:24
Készüléktípus: Nokia Lumia 620
Nem: Férfi
Tartózkodási hely: Debrecen
Has thanked: 13 times
Been thanked: 2 times

Re: Nokia Lumia 620

Hozzászólás Szerző: egroeg »

Sziasztok!

Nem tudom, hogy mennyire volt téma esetleg másik topicban, de nem találtam illet, rövid keresgélés után...

Szóval a helyzet az, hogy betört a telóm érintője... már több, mint 1 hónapja. Vaterán néztem, azt írta a hirdető, hogy garanciát vállal rá, ha nem működik, visszaveszi. Állítólag vámon fennakadt(Angliából jött, néznek vámot????), de a pénzt visszautalja, rendes, közlékeny eladó. :)

Namármost, más nem ad ilyesfajta garit, Kínai sz.rokat meg nem akarok rendelgetni.

Van esetleg valakinek bontott érintője, vagy tud megbízható eladót vaterán, ebay-en, akárhol? Már nagyon hiányzik a teló, jelenleg a régi 6220-asomat használom, csak ennek az akksija olyan, hogy gondol egyet és kikapcsol, mondván lemerült, visszakapcsolom és tele van... :)

:) Imádom amúgy, de már hiányoznak a csempék. :)
Kép
Pipapapa
Újonc
Újonc
Hozzászólások: 13
Csatlakozott: 2013-07-31 szer. 08:13:58
Készüléktípus: Nokia Lumia 920
Nem: Férfi
Has thanked: 0
Been thanked: 5 times

Re: Nokia Lumia 620

Hozzászólás Szerző: Pipapapa »

Szia!

Nokia Careben 12.000ért kicserélik. Ha érvényes a garanciád akkor olcsóbban is megcsinálják.
csokabi
2. szint
2. szint
Hozzászólások: 314
Csatlakozott: 2012-03-11 vas. 21:30:43
Készüléktípus: lumia 820
Has thanked: 36 times
Been thanked: 34 times

Re: Nokia Lumia 620

Hozzászólás Szerző: csokabi »

Azért akadt fent a vámon, mert ő is Kínából rendeli. Meg kell kérdezni egy nokia care-ben, hogy mennyibe fájna rendes alkatrészekkel a javítás!
Válasz küldése
  • Similar Topics
    Válaszok
    Megtekintve
    Utolsó hozzászólás

Vissza: “Nokia - Windows Phone készülékek”