Nokia Lumia 620

Windows Phone alapú Nokiák gyüjtőfóruma
Basslovers
1. szint
1. szint
Hozzászólások: 150
Csatlakozott: 2009-02-12 csüt. 17:53:14
Készüléktípus: Nokia Lumia 620 + Nokia E7
Has thanked: 22 times
Been thanked: 2 times

Re: Nokia Lumia 620

Hozzászólás Szerző: Basslovers »

Aramitz írta:Basslovers: Én úgy tudom, hogy a WP korlátja, hogy a csempék fél óránként frissülhetnek. A pletykák szerint a 8.1 update 1-ben már nem lesz ilyen korlát (de mi még a 8.1-t is várhatjuk :-D )
Na, hát igazságszerint csak nem tudtam a seggemen ülni, így már Preview for Developers WP 8.1 csücsül a gépen. Nagyon smooth meg fain, megérte felfrissíteni! Rengeteg újdonság, és olyan apró javítás, amik pont hiányoztak a 8.0-ból (Explorer-ben tabs dedikált gomb, Files programkezelő elérhető, navigation panel, extra tile oszlop, külön zenelejátszó stbstb).

Ja igen, és visszatérve az eredeti kérdésemre, már a Timeme Tile mutatja a pontos időt nekem. :yeah:

Sajnos még magyar WordFlow nem érhető el (ugye jól tudom?), de az angollal csodásan működik már. :taps2:
Avatar
skyrush7
3. szint
3. szint
Hozzászólások: 645
Csatlakozott: 2012-05-07 hétf. 19:20:26
Készüléktípus: Nokia Lumia 620 Black
Nem: Férfi
Has thanked: 60 times
Been thanked: 88 times
Kapcsolat:

Re: Nokia Lumia 620

Hozzászólás Szerző: skyrush7 »

Milyen régen jártam már itt! :D
Látom azóta sem pezseg nagyon itt az élet. Mindenesetre akit érdekel, javaslom, hogy csatlakozzon Facebookon a "Magyar Windows Phone közösség"-hez, sokat tudunk segíteni egymáson.
Mellesleg a 8.1 már percenként is képes frissíteni a csempéket, erre kitűnő példa a Clock hub (azt hiszem ez a neve) alkalmazás.
Igen, magyar wordflow még nem érhető el.:( De nem annyira összetett, mint egy Cortana, szóval én látok esélyt rá hogy őszig megérkezhet! :D
These users thanked the author skyrush7 for the post:
Basslovers (2014-07-15 kedd 15:51:20)
Rating: 2.63%
Kép
GZL
1. szint
1. szint
Hozzászólások: 134
Csatlakozott: 2011-02-07 hétf. 17:20:07
Készüléktípus: NOKIA C5-03+LUMIA 620
Has thanked: 22 times
Been thanked: 4 times

Re: Nokia Lumia 620

Hozzászólás Szerző: GZL »

Trémob 8.1 most jön le...
Spityu27
2. szint
2. szint
Hozzászólások: 216
Csatlakozott: 2013-03-24 vas. 13:23:58
Has thanked: 15 times
Been thanked: 23 times

Re: Nokia Lumia 620

Hozzászólás Szerző: Spityu27 »

üdv fórumtársak! technikai jellegű kérdésem lenne. nagy melegben enyhe párásodástó is elszineződik a lakmusz a telóban ha jól tudom, igaz?
Avatar
sozs
3. szint
3. szint
Hozzászólások: 614
Csatlakozott: 2009-01-26 hétf. 13:23:33
Készüléktípus: LG K42
Nem: Férfi
Tartózkodási hely: Kaposvár
Has thanked: 10 times
Been thanked: 36 times
Kapcsolat:

Re: Nokia Lumia 620

Hozzászólás Szerző: sozs »

Én régen olvastam egy cikket (igaz nem Lumina volt, hanem Sifon), hogy a gyártósorról leérkező telefonok nagy része már úgy jön le, hogy beázott! :hmm2:
Spityu27
2. szint
2. szint
Hozzászólások: 216
Csatlakozott: 2013-03-24 vas. 13:23:58
Has thanked: 15 times
Been thanked: 23 times

Re: Nokia Lumia 620

Hozzászólás Szerző: Spityu27 »

már lényegtelen,teljesen összeszakadt az alaplap,még újraflashelni se tudtam mert amint bedugtam az usb dugót a telefonba azonnal kikapcsolt a telefon és se előre se hátra...ment a kukába 3 darabban :D viszont a maradványok meghirdetésre kerültek elég jó áron ha azt nézzük hogy milyen drágák az eredeti alkatrészek, az utángyártottak meg nem működnek, olvastam valamelyik oldalon egy hirdetésbe hogy berepedt a érintő, rendeltek hozzá szerintem az ebay-ről és nem működik, rendeltek másikat de az se! én az ace 3 lte-vel jártam ugyan így :) még jó hogy nem az enyém volt a teló hanem a rokonomé, odaadta hátha tudok vele valamit kezdeni :D
lujza0911
Újonc
Újonc
Hozzászólások: 31
Csatlakozott: 2013-06-27 csüt. 05:29:12
Készüléktípus: lumia 620
Nem:
Has thanked: 3 times
Been thanked: 1 time

Re: Nokia Lumia 620

Hozzászólás Szerző: lujza0911 »

Nekem, a Nokia Care-be szétszedték a telefonom, nem mondtak arról semmit, hogy oxidálódva lenne, hanem csak, azt hogy elküldik a kp-i szervizbe 6-8 munkanapon belül garanciálisan kész lesz vagy ha nem akkor adnak új telefont(aug 30.). Erre tegnap meg azt mondták, hogy a központi szerviz az állapította meg, hogy oxidálódott a Ram.
Egyrészt nem, mert nem volt vízben, vagy párás helyen. Másrészt meg ha mégis ilyen problémája lett volna, akkor a nokia care szervízében amikor szétszedték, miért nem állapították meg ezt? Eleve úgy kezdődött a dolog, hogy odamentünk megnézte a csávó és azt mondta, hogy 1,5 múlva kész is lesz. Hát nem lett, és akkor mondta, hogy megy a kp-i szervízbe a telo és garanciálisan meg lesz csinálva...ahhoz képest meg most itt tartunk...most várja a nokia care-s csávó a kp-i szerviztől a javítási jegyzőkönyvet...kíváncsi leszek mi lesz ebből, ha ma sincs pozitív előrelépés az ügyben, akkor fogyasztóvédelem szerintem...
Spityu27
2. szint
2. szint
Hozzászólások: 216
Csatlakozott: 2013-03-24 vas. 13:23:58
Has thanked: 15 times
Been thanked: 23 times

Re: Nokia Lumia 620

Hozzászólás Szerző: Spityu27 »

lujza0911 írta:Nekem, a Nokia Care-be szétszedték a telefonom, nem mondtak arról semmit, hogy oxidálódva lenne, hanem csak, azt hogy elküldik a kp-i szervizbe 6-8 munkanapon belül garanciálisan kész lesz vagy ha nem akkor adnak új telefont(aug 30.). Erre tegnap meg azt mondták, hogy a központi szerviz az állapította meg, hogy oxidálódott a Ram.
Egyrészt nem, mert nem volt vízben, vagy párás helyen. Másrészt meg ha mégis ilyen problémája lett volna, akkor a nokia care szervízében amikor szétszedték, miért nem állapították meg ezt? Eleve úgy kezdődött a dolog, hogy odamentünk megnézte a csávó és azt mondta, hogy 1,5 múlva kész is lesz. Hát nem lett, és akkor mondta, hogy megy a kp-i szervízbe a telo és garanciálisan meg lesz csinálva...ahhoz képest meg most itt tartunk...most várja a nokia care-s csávó a kp-i szerviztől a javítási jegyzőkönyvet...kíváncsi leszek mi lesz ebből, ha ma sincs pozitív előrelépés az ügyben, akkor fogyasztóvédelem szerintem...
Ha a lakmusz elszíneződött, akkor nem lesz garanciális szerviz, hanem gari megvonás, folyadék okozta károsodásra hivatkozva! és a garit máris buktad! fogyasztóvédelem ide vagy oda! sajnos azt meg méris ne nem szabadon látható helyre tették hanem a felső takaróműanyag alatt van, amit csak csavarbontással lehet leszedni, ha 1 csavart kiteker valaki, már ott helybe ugrott a gari! :censored:
lujza0911
Újonc
Újonc
Hozzászólások: 31
Csatlakozott: 2013-06-27 csüt. 05:29:12
Készüléktípus: lumia 620
Nem:
Has thanked: 3 times
Been thanked: 1 time

Re: Nokia Lumia 620

Hozzászólás Szerző: lujza0911 »

Fejlemény: Voltam ma benn a Váci úton. A készüléken hiába állapított meg a kp-i szerviz ram oxidációt a garancia lapra nincs rá ütve, hogy a garancia megszűnt volna, pontosabban semmi nincs rá írva! A javítatlan készülékkel együtt nem küldtek vissza javítási jegyzőkönyvet, fényképet a beázásról vagy ilyesmit. A nokia központi számítógépes adatbázisba sincs semmi róla feltöltve. Már a harmadik emailt küldték ma az ügyben a váci útról a központi szervizhez, az meg nem válaszol....
Elméletileg meg intéz nekem a váci úti szerviz egy jegyzőkönyvet az egész ügyről (emailestől, mindenestől) a kp-i szerviztől, és kipostázzák...Új telefont meg a tmobiltól követeljek...hátha...
Spityu27
2. szint
2. szint
Hozzászólások: 216
Csatlakozott: 2013-03-24 vas. 13:23:58
Has thanked: 15 times
Been thanked: 23 times

Re: Nokia Lumia 620

Hozzászólás Szerző: Spityu27 »

lujza0911 írta:Fejlemény: Voltam ma benn a Váci úton. A készüléken hiába állapított meg a kp-i szerviz ram oxidációt a garancia lapra nincs rá ütve, hogy a garancia megszűnt volna, pontosabban semmi nincs rá írva! A javítatlan készülékkel együtt nem küldtek vissza javítási jegyzőkönyvet, fényképet a beázásról vagy ilyesmit. A nokia központi számítógépes adatbázisba sincs semmi róla feltöltve. Már a harmadik emailt küldték ma az ügyben a váci útról a központi szervizhez, az meg nem válaszol....
Elméletileg meg intéz nekem a váci úti szerviz egy jegyzőkönyvet az egész ügyről (emailestől, mindenestől) a kp-i szerviztől, és kipostázzák...Új telefont meg a tmobiltól követeljek...hátha...
hogy pontosan megtudd van-e rá még gari vagy nincs arra elég egyszerűen te is le tudod ellenőrizni a nokia software updeter for retail alkalmazással, az kiírja hogy a gari érvényes-e vagy megvonták :) amúgy meg a gari papírra rá kell írni hogy milyen javítást végeztek el a készen! ez kötelező, ha ezt netán nem írják rá akkor javítási jegyzőkönyv másolatot kell adni a garancia papír mellé ha fődarabot cseréltek, mert oylankor ugyebár az imei szám megváltozik :) és ezt igazolni kell hogy szerviz cserélte nem fusi szerviz :)
Válasz küldése
  • Similar Topics
    Válaszok
    Megtekintve
    Utolsó hozzászólás

Vissza: “Nokia - Windows Phone készülékek”