Nokia Lumia 620

Windows Phone alapú Nokiák gyüjtőfóruma
Aramitz
1. szint
1. szint
Hozzászólások: 73
Csatlakozott: 2011-05-05 csüt. 14:07:47
Készüléktípus: Lumia 620
Has thanked: 9 times
Been thanked: 15 times

Re: Nokia Lumia 620

Hozzászólás Szerző: Aramitz »

Ez így is van, de hol ebben az "1 bökős alaphelyzet"? :-)

Én pont a Glance új funkciói miatt vártam már nagyon, így nem kell feloldani, hogy lássam az értesítéseket.
GZL
1. szint
1. szint
Hozzászólások: 134
Csatlakozott: 2011-02-07 hétf. 17:20:07
Készüléktípus: NOKIA C5-03+LUMIA 620
Has thanked: 22 times
Been thanked: 4 times

Re: Nokia Lumia 620

Hozzászólás Szerző: GZL »

"alkalmazások bezárása a többfeladatos nézetből"
Aramitz
1. szint
1. szint
Hozzászólások: 73
Csatlakozott: 2011-05-05 csüt. 14:07:47
Készüléktípus: Lumia 620
Has thanked: 9 times
Been thanked: 15 times

Re: Nokia Lumia 620

Hozzászólás Szerző: Aramitz »

Ha hosszan nyomod a vissza nyilat, akkor kiadja a futó programokat. Itt tudod bezárni x-el, ha több fut egyszerre.
Spityu27
2. szint
2. szint
Hozzászólások: 216
Csatlakozott: 2013-03-24 vas. 13:23:58
Has thanked: 15 times
Been thanked: 23 times

Re: Nokia Lumia 620

Hozzászólás Szerző: Spityu27 »

üdv, egy kis segítséget kérnék :) a nsu-r frissített és nem ismeri fel a telót ezt a 2 eszközt nem tudta telepíteni a gép, de maga a windows 7 sp1 32bitesen tudom használni, csak ez az 1el nem :( :
USB\VID_0421&PID_0661&REV_0100&MI_03
USB\VID_0421&PID_0661&REV_0100&MI_01
Basslovers
1. szint
1. szint
Hozzászólások: 150
Csatlakozott: 2009-02-12 csüt. 17:53:14
Készüléktípus: Nokia Lumia 620 + Nokia E7
Has thanked: 22 times
Been thanked: 2 times

Re: Nokia Lumia 620

Hozzászólás Szerző: Basslovers »

Ahoj mindenki,

Most vettem egy Lumia 620-asat, Telekom függőset, mivel szeretett E7-esem USB-je megadta magát (ugyanitt "újszerű" és "karcmentes" E7 eladó :twisted: ).

Mivel eddig Symbianon voltam, nem követtem a WP-s verziók rollout-jait, így amikor megláttam hogy van FOTA frissítés, fel is frissítettem (os 8.0.10521.155, revision no 3056.40000.1404.0005). Ugyanakkor azt hittem, hogy ezzel megkapom azokat az újításokat, amiket egy 820-as Lumia felhúzásakor tapasztaltam (duplakoppintás, glance stb.). Ilyen rövid bevezető utána kérdéseim:

1. Bizonytalanság
Pacee írta:[...]Ami meglepett, hogy lett két koppintásos ébresztés. Úgy volt, hogy ez nem lesz 620-ra. [...]
Ez a funkció nálam egyáltalán nem található. Kopogtatom, kopogtatom, de semmi, sőt még a beállítások között sem tudtam semmi okos switchet találni, ami megoldotta volna. Csak béna vagyok és nemtalálom, hol kell engedélyezni, avagy ebben a verzióban ezt még tényleg nem tudja?

2. Anomália
Aramitz írta:[...]Én pont a Glance új funkciói miatt vártam már nagyon, így nem kell feloldani, hogy lássam az értesítéseket.
Én nem hogy az új Glance funkcióit nem látom, de többszöri reinstall után sem jelenik meg a "Glance" menüpont a Settingsben, mint ahogy pölö a már említett 820-as esetében (szegény mennyit fog csuklani...). Again, én vagyok a marha, vagy ezen a platformverzión ez nem megy?

3. Teljes tanácstalanság
Meggyőződésem volt, hogy már a WP 8.1 rolloutja is megvolt, ennek ellenére minden általam fellelt adat azt mutatja, hogy az még nem történt meg (még nemszolgáltatós telefonokra sem), vagyis ez a jelenlegi Black Update a legfrissebb. Jól gugliztam ki magam, vagy megint tévúton járok?

Bármelyik pontban, bárkinek a segítségét nagyon szívesen venném, mert teljes a káosz a fejemben. :bolond2:

Előre is köszi srácok,
Pacsi,
BL
Pipapapa
Újonc
Újonc
Hozzászólások: 13
Csatlakozott: 2013-07-31 szer. 08:13:58
Készüléktípus: Nokia Lumia 920
Nem: Férfi
Has thanked: 0
Been thanked: 5 times

Re: Nokia Lumia 620

Hozzászólás Szerző: Pipapapa »

Szia!

Az első két pontban leírtak nem biztos hogy elérhetők a 620hoz.
8.1 hivatalosan még nem érkezett meg, a nyár folyamán valamikor majd kiadják.
Ha nem akarsz várni rá csináld meg ezt:

http://winmagazin.blog.hu/2014/04/03/pr ... etleneknek
These users thanked the author Pipapapa for the post:
Basslovers (2014-07-11 pén. 22:23:17)
Rating: 2.63%
kornel88
Újonc
Újonc
Hozzászólások: 19
Csatlakozott: 2013-05-31 pén. 09:25:12
Készüléktípus: NOKIA LUMIA 620
Has thanked: 1 time
Been thanked: 0

Re: Nokia Lumia 620

Hozzászólás Szerző: kornel88 »

Hahó!

Napi többször SPONTÁN újraindul a telefonom (Lumia 620, Telekom, egy éves elmúlt, minden frissítés fel van téve mindig ami jön)! Miért? Mit csináljak vele?
Azért veszem észre, mert kéri a PIN kódot!
üdv
csokabi
2. szint
2. szint
Hozzászólások: 314
Csatlakozott: 2012-03-11 vas. 21:30:43
Készüléktípus: lumia 820
Has thanked: 36 times
Been thanked: 34 times

Re: Nokia Lumia 620

Hozzászólás Szerző: csokabi »

kornel88 írta:Hahó!

Napi többször SPONTÁN újraindul a telefonom (Lumia 620, Telekom, egy éves elmúlt, minden frissítés fel van téve mindig ami jön)! Miért? Mit csináljak vele?
Azért veszem észre, mert kéri a PIN kódot!
üdv
Hali!

Nekem egy program telepítése után csinálta rendszeresen. A progi törlésével megszűnt ez a fajta hibajelenség.
Basslovers
1. szint
1. szint
Hozzászólások: 150
Csatlakozott: 2009-02-12 csüt. 17:53:14
Készüléktípus: Nokia Lumia 620 + Nokia E7
Has thanked: 22 times
Been thanked: 2 times

Re: Nokia Lumia 620

Hozzászólás Szerző: Basslovers »

Pipapapa írta:[...]Az első két pontban leírtak nem biztos hogy elérhetők a 620hoz.[...]
Köszi a választ! Nem is tudtam erről a fejlesztői felhasználásról!
És most akkor:


A C H T U N G ! A C H T U N G !

Mint ahogy tippeltem, én voltam a balf@asz. Csak nem hagyott nyugodni a dolog és csak addig túrtam az elektronikus sztráda lehajtóinál az újságosokat, míg rá nem bukkantam erre, ami megmutatja az egyes update-k elérhetőségét országok és szolgáltatók szerint. Ezek után még találtam egy elég egyértelmű hivatalos leírást, miszerint a duplakoppintásos mókának működnie kéne. De ami végleg rávezetett balgaságomra, az ez a Discussion-on folyó beszélgetés volt.
Ránéztem az eddig általam ignorált áruházban felajánlott frissítésekre, és lám-lám tényleg ott volt a Touch, Extra+Info, Display update-ek. Miután felmentek teljesen működött, ahogy annak kell, sőt még a Glance Background-ot is sikerült működésre ösztönöznie!

Szóval Mea Culpa, ha nem ignorálom "nekemsemmiupdétnemkell" módjára szegény telefont, akkor megspóroltam volna nektek egy ekkora bejegyzést. :laugh: Mindenesetre válaszom és megoldásom álljon itt minden hasonlóan túlképzett kollegám részére!


És akkor még egy boldogító kérdés, csak hogy ne ússzátok meg ennyivel: :whaaa:

Tudtok e valami Clock Tile-t (Black update-elt telóra), ami rendesen frissül mondjuk percenként? Amiket találtam áruházban, azok sajnos 10-15 perces időközönként frissülnek, így eléggé használhatalanok. Amiket pedig neten találtam, azok pedig még nem futnak 8.1 alatti oprendszeren. :sad:


Vielen Dank mindenkinek!
Aramitz
1. szint
1. szint
Hozzászólások: 73
Csatlakozott: 2011-05-05 csüt. 14:07:47
Készüléktípus: Lumia 620
Has thanked: 9 times
Been thanked: 15 times

Re: Nokia Lumia 620

Hozzászólás Szerző: Aramitz »

Basslovers: Én úgy tudom, hogy a WP korlátja, hogy a csempék fél óránként frissülhetnek. A pletykák szerint a 8.1 update 1-ben már nem lesz ilyen korlát (de mi még a 8.1-t is várhatjuk :-D )

kornel88: Nekem is program okozott egszer az újraindulásokat (a Nokia-s mappa app, de csak ha ie-t használtam). Viszont sokan írták más fórumban, hogy az akksi érintkezése is okozhatja. Volt aki papírt rakott az akksi és a fedél közé, de a legtöbben az akksi érintkezőit piszkálták meg, hogy jobban érintkezzen.
These users thanked the author Aramitz for the post:
Basslovers (2014-07-14 hétf. 08:27:23)
Rating: 2.63%
Válasz küldése
  • Similar Topics
    Válaszok
    Megtekintve
    Utolsó hozzászólás

Vissza: “Nokia - Windows Phone készülékek”