Nokia Lumia 920

Windows Phone alapú Nokiák gyüjtőfóruma
mate.bence
Újonc
Újonc
Hozzászólások: 2
Csatlakozott: 2015-05-05 kedd 11:40:49
Készüléktípus: Nokia Lumia 920
Nem: Férfi
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Re: Nokia Lumia 920

Hozzászólás Szerző: mate.bence »

Sziasztok!
Egy olyan problémával fordulok hozzátok, hogy Nokia Lumia 920 -as telefonomon megrepedt az érintő kijelző de attól függetlenül tökéletesen érzékelt. E-bay -ről rendeltem egy érintő kijelzőt, ami beszerelés után, van, hogy nem érzékel tökéletesen. Van néhány pont a kijelzőn ami úgy viselkedik mintha félre lenne kalibrálva, pl.: "r" betű megérintésekor a "z" betű is érzékel vagy ha egy csempét át akarok helyezni nem mindig oda teszi ahová húzom. Próbáltam már hard reset -et és Windows Phone Recovery Tool -el is az újratelepítést de ez után is hasonló hiba áll fent. Összeszereléskor nagyon óvatosan jártam el, nem esett sérülés az eszközökben.
Ha valaki tudna segíteni válaszát előre is köszönöm!
Spityu27
2. szint
2. szint
Hozzászólások: 216
Csatlakozott: 2013-03-24 vas. 13:23:58
Has thanked: 15 times
Been thanked: 23 times

Re: Nokia Lumia 920

Hozzászólás Szerző: Spityu27 »

mate.bence írta:Sziasztok!
Egy olyan problémával fordulok hozzátok, hogy Nokia Lumia 920 -as telefonomon megrepedt az érintő kijelző de attól függetlenül tökéletesen érzékelt. E-bay -ről rendeltem egy érintő kijelzőt, ami beszerelés után, van, hogy nem érzékel tökéletesen. Van néhány pont a kijelzőn ami úgy viselkedik mintha félre lenne kalibrálva, pl.: "r" betű megérintésekor a "z" betű is érzékel vagy ha egy csempét át akarok helyezni nem mindig oda teszi ahová húzom. Próbáltam már hard reset -et és Windows Phone Recovery Tool -el is az újratelepítést de ez után is hasonló hiba áll fent. Összeszereléskor nagyon óvatosan jártam el, nem esett sérülés az eszközökben.
Ha valaki tudna segíteni válaszát előre is köszönöm!
sajnos az utángy-s érintők a lumiákhoz ilyenek, te még szerencsés vagy, mert van hogy egyáltalán nem érzékel, csak a gyári eredetivel
mate.bence
Újonc
Újonc
Hozzászólások: 2
Csatlakozott: 2015-05-05 kedd 11:40:49
Készüléktípus: Nokia Lumia 920
Nem: Férfi
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Re: Nokia Lumia 920

Hozzászólás Szerző: mate.bence »

Sikerült megoldanom a problémát. Igazából már lemondtam a telórol, de még rendeltem egy kijelzőt, hogy megnézzem azzal mit mutat. Viszont már nem szerettem volna sok pénzt költeni rá, így megrendeltem a legolcsóbbat amit csak találtam ebay -en, 2000 ft-ért, kínából :D Tökéletetsen működik a telefon. :D
pelyhe67
1. szint
1. szint
Hozzászólások: 79
Csatlakozott: 2010-06-09 szer. 15:27:24
Készüléktípus: nokia lumia 920
Nem: Férfi
Has thanked: 40 times
Been thanked: 2 times

Re: Nokia Lumia 920

Hozzászólás Szerző: pelyhe67 »

Sziasztok!Nagyon kérem aki tudna segíteni legyenszives tegye meg felém!
A Nokia 920 telefonomról sehogy nem tudom áthelyezni a névjegyeket az új Nokia 8 as androidos telefonomra!
Tudom hogy nem a sim másolással lehet!...Az outlook fiókban vagy nincs fent vagy a telefonom tárolja ezeket a névjegyzéket!
Ugyanis az outlokban csak a skypes nevek jelennek meg!!A telefon pedig ha megszakítom a netes kapcsolatot akkor is mutatja a neveket és számokat!Csak legálabb a pc-re le tudnám menteni az adatokat!Onnan már boldogulnék valahogy!Kérlek SEGÍTSETEK!!!Vagy négyszáz tel.szám van rajta!!Várok és köszönöm!!....
Válasz küldése
  • Similar Topics
    Válaszok
    Megtekintve
    Utolsó hozzászólás

Vissza: “Nokia - Windows Phone készülékek”