Nokia Lumia 820

Windows Phone alapú Nokiák gyüjtőfóruma
tankcsara
Újonc
Újonc
Hozzászólások: 22
Csatlakozott: 2013-02-11 hétf. 12:06:17
Készüléktípus: lumia 820
Nem: Férfi
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Re: Nokia Lumia 820

Hozzászólás Szerző: tankcsara »

A két éve vett 820-ason túladtam az állandó szervizelés miatt.Használtam droidot és BB-t na meg egy 520-at is.A lumiára megjött a 8.1 azóta csak az van a kezembe.Ezzel a frissítéssel ami megbízhatóságot,akadás mentes használatott biztosít új megvilágításba helyezte a Nokiát.Feltétel nélküli bizalmamat elnyerve megleptem magam Karácsonyra egy LUMIA 930-ál! :)
Az okostelefonok és a Nokiák ne továbbja!!!Sajnos.
Egy korszak zárult le ezzel a termékkel.R.I.P.
pogf1
Újonc
Újonc
Hozzászólások: 5
Csatlakozott: 2011-03-15 kedd 10:27:22
Készüléktípus: Lumia 950 DS
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Re: Nokia Lumia 820

Hozzászólás Szerző: pogf1 »

T-mobilos telefonra jött a Denim.
szixon
Újonc
Újonc
Hozzászólások: 11
Csatlakozott: 2013-09-06 pén. 17:39:36
Készüléktípus: Nokia Lumia 820
Nem: Férfi
Has thanked: 8 times
Been thanked: 0

Re: Nokia Lumia 820

Hozzászólás Szerző: szixon »

Egyik napról a másikra behalt benne a rezgés. Hiába van bekapcsolva nem működik :/ Lehet olyan, hogy maga a mechanika adja meg magát, és akk szervíz amíg még garis? :D
"Az élet olyan, mint a segédmotoros kerékpár....Ha nem megy BE KELL RÚGNI!!!" :D
Avatar
fefe86
3. szint
3. szint
Hozzászólások: 707
Csatlakozott: 2009-03-09 hétf. 10:59:04
Készüléktípus: iPhone 5S 32GB + Nokia N9 64GB
Nem: Férfi
Tartózkodási hely: Veszprém vonzáskörzete
Has thanked: 23 times
Been thanked: 47 times

Re: Nokia Lumia 820

Hozzászólás Szerző: fefe86 »

szixon írta:Egyik napról a másikra behalt benne a rezgés. Hiába van bekapcsolva nem működik :/ Lehet olyan, hogy maga a mechanika adja meg magát, és akk szervíz amíg még garis? :D
leesett?? ha bekapcsoláskor, vagy kikapcsolva PC-re/töltőre dugva sem rezeg, akkor HW hiba. Ha pedig garis, akkor meg irány a szerviz.
szixon
Újonc
Újonc
Hozzászólások: 11
Csatlakozott: 2013-09-06 pén. 17:39:36
Készüléktípus: Nokia Lumia 820
Nem: Férfi
Has thanked: 8 times
Been thanked: 0

Re: Nokia Lumia 820

Hozzászólás Szerző: szixon »

fefe86 írta:
szixon írta:Egyik napról a másikra behalt benne a rezgés. Hiába van bekapcsolva nem működik :/ Lehet olyan, hogy maga a mechanika adja meg magát, és akk szervíz amíg még garis? :D
leesett?? ha bekapcsoláskor, vagy kikapcsolva PC-re/töltőre dugva sem rezeg, akkor HW hiba. Ha pedig garis, akkor meg irány a szerviz.
Pont ez a volt a gyanús, hogy nem esett le... :D Akkor jól gondoltam, se bekapcsoláskor, se töltőre dugáskor nem rezdül :( irány a szervíz, aztán megválok eme remekműtől, 2 évig szolgált, de mára már igencsak elegem lett belőle... :D
"Az élet olyan, mint a segédmotoros kerékpár....Ha nem megy BE KELL RÚGNI!!!" :D
Válasz küldése
  • Similar Topics
    Válaszok
    Megtekintve
    Utolsó hozzászólás

Vissza: “Nokia - Windows Phone készülékek”