Windows Phone 8 és WP8 telefonok (infók az 1. hsz-ben)

Windows Phone alapú Nokiák gyüjtőfóruma
Avatar
sihumens
1. szint
1. szint
Hozzászólások: 182
Csatlakozott: 2009-03-06 pén. 23:33:33
Készüléktípus: Lumia 1020 + Lumia520
Has thanked: 5 times
Been thanked: 1 time

Re: Windows Phone 8 és WP8 telefonok (infók az 1. hsz-ben)

Hozzászólás Szerző: sihumens »

Sziasztok. Próbált már valaki fényképet megosztani? 2 készülékem is van 520 és 1020, de egyik sem képes normális minőségben megosztani fényképet. Az oké, hogy az 1020 csak az 5Mp-es képet tudja megosztani elviekben, de a közel 2MB-os képeket miután elküldöm, a címzett jó ha 300kB-al kapja meg. Az 520 dettó. Sem emailben sem facebookra nem tölt fel jó minőségűt. Nekem az email lenne a lényeg a munkám miatt.
nokia gabor520
Újonc
Újonc
Hozzászólások: 1
Csatlakozott: 2014-03-19 szer. 17:17:55
Készüléktípus: nokia lumia 520
Nem: Férfi
Has thanked: 1 time
Been thanked: 0

Re: Windows Phone 8 és WP8 telefonok (infók az 1. hsz-ben)

Hozzászólás Szerző: nokia gabor520 »

sziasztok nekem van egy nokia lumia 520 és nem tudok sd kártyáról telepíteni, ahogy a fórumban leírtátok az elején hogy az áruházban megjelenik egy idő után az sd kártya de nekem sajnos ez nem történt meg. Illetve írtátok hogy fejlesztői telefon- ezt hgy értitek mert nem értem
a segítséget előre is köszönöm
Spityu27
2. szint
2. szint
Hozzászólások: 216
Csatlakozott: 2013-03-24 vas. 13:23:58
Has thanked: 15 times
Been thanked: 23 times

Re: Windows Phone 8 és WP8 telefonok (infók az 1. hsz-ben)

Hozzászólás Szerző: Spityu27 »

nokia gabor520 írta:sziasztok nekem van egy nokia lumia 520 és nem tudok sd kártyáról telepíteni, ahogy a fórumban leírtátok az elején hogy az áruházban megjelenik egy idő után az sd kártya de nekem sajnos ez nem történt meg. Illetve írtátok hogy fejlesztői telefon- ezt hgy értitek mert nem értem
a segítséget előre is köszönöm
1:)cask olyan appok jelennek meg ami az áruházból származik!
2:)egy mappában kell lennie az összes appnak, al mappákat nem lát
3:)ha a hiba továbbra is megvan akkor célszerű egy újraindítás :yeah:
These users thanked the author Spityu27 for the post:
nokia gabor520 (2014-03-25 kedd 19:04:43)
Rating: 2.63%
Avatar
ktubi
Újonc
Újonc
Hozzászólások: 17
Csatlakozott: 2012-05-01 kedd 23:18:55
Készüléktípus: Lumia 925
Nem: Férfi
Has thanked: 7 times
Been thanked: 4 times

Re: Windows Phone 8 és WP8 telefonok (infók az 1. hsz-ben)

Hozzászólás Szerző: ktubi »

Sziasztok. Egy kis segítséget szeretnék kérni. Lumia 925-nél a következő lenne a problémám. Riasztást (ébresztést) beállítom, jelez is, felajánlja a késleltetés vagy a leállítás opciót. Ha a késleltetésre nyomok csak 9 perc múlva jelez újra. Ezt az időt szeretném átállítani, de sehol nem találom a lehetőséget. Nincs vagy én keresem rossz helyen?
These users thanked the author ktubi for the post:
Spityu27 (2014-03-26 szer. 20:49:33)
Rating: 2.63%
6500 Classic , C7-00 , Lumia 925
Spityu27
2. szint
2. szint
Hozzászólások: 216
Csatlakozott: 2013-03-24 vas. 13:23:58
Has thanked: 15 times
Been thanked: 23 times

Re: Windows Phone 8 és WP8 telefonok (infók az 1. hsz-ben)

Hozzászólás Szerző: Spityu27 »

ktubi írta:Sziasztok. Egy kis segítséget szeretnék kérni. Lumia 925-nél a következő lenne a problémám. Riasztást (ébresztést) beállítom, jelez is, felajánlja a késleltetés vagy a leállítás opciót. Ha a késleltetésre nyomok csak 9 perc múlva jelez újra. Ezt az időt szeretném átállítani, de sehol nem találom a lehetőséget. Nincs vagy én keresem rossz helyen?
úgy tudom nem lehet átállítani a szundit sajna
These users thanked the author Spityu27 for the post:
ktubi (2014-03-26 szer. 21:23:34)
Rating: 2.63%
csokabi
2. szint
2. szint
Hozzászólások: 314
Csatlakozott: 2012-03-11 vas. 21:30:43
Készüléktípus: lumia 820
Has thanked: 36 times
Been thanked: 34 times

Re: Windows Phone 8 és WP8 telefonok (infók az 1. hsz-ben)

Hozzászólás Szerző: csokabi »

ktubi írta:Sziasztok. Egy kis segítséget szeretnék kérni. Lumia 925-nél a következő lenne a problémám. Riasztást (ébresztést) beállítom, jelez is, felajánlja a késleltetés vagy a leállítás opciót. Ha a késleltetésre nyomok csak 9 perc múlva jelez újra. Ezt az időt szeretném átállítani, de sehol nem találom a lehetőséget. Nincs vagy én keresem rossz helyen?
Lemértem, nálam is 9 perc a késleltetés. Hogy ez honnan jött nekik?! Állítani én sem tudtam. Valójában még soha nem használtam, nem vagyok híve a "na még 5 percet szunyókálok" hozzáállásnak, de most már engem is érdekelne az átállítás mikéntje:)
These users thanked the author csokabi for the post:
ktubi (2014-03-26 szer. 21:23:55)
Rating: 2.63%
Avatar
ktubi
Újonc
Újonc
Hozzászólások: 17
Csatlakozott: 2012-05-01 kedd 23:18:55
Készüléktípus: Lumia 925
Nem: Férfi
Has thanked: 7 times
Been thanked: 4 times

Re: Windows Phone 8 és WP8 telefonok (infók az 1. hsz-ben)

Hozzászólás Szerző: ktubi »

csokabi írta:
ktubi írta:Sziasztok. Egy kis segítséget szeretnék kérni. Lumia 925-nél a következő lenne a problémám. Riasztást (ébresztést) beállítom, jelez is, felajánlja a késleltetés vagy a leállítás opciót. Ha a késleltetésre nyomok csak 9 perc múlva jelez újra. Ezt az időt szeretném átállítani, de sehol nem találom a lehetőséget. Nincs vagy én keresem rossz helyen?
Lemértem, nálam is 9 perc a késleltetés. Hogy ez honnan jött nekik?! Állítani én sem tudtam. Valójában még soha nem használtam, nem vagyok híve a "na még 5 percet szunyókálok" hozzáállásnak, de most már engem is érdekelne az átállítás mikéntje:)
Én nagy híve vagyok a na még öt perc szundinak... ezért is hiányolom ezt a megoldást. Szedtem le az áruházból órás appokat (kettőt eddig) de ugyanaz a szitu. Úgy oldom meg a "szundi" funkciót (pl.buszon, úton hazafelé) hogy beállítom az ébresztést mondjuk 14.55-re, meg 15.00-ra is. Egyéb híján... :?
6500 Classic , C7-00 , Lumia 925
DonZorro
Újonc
Újonc
Hozzászólások: 48
Csatlakozott: 2011-04-28 csüt. 07:12:36
Készüléktípus: LUMIA 800
Nem: Férfi
Has thanked: 1 time
Been thanked: 4 times

Re: Windows Phone 8 és WP8 telefonok (infók az 1. hsz-ben)

Hozzászólás Szerző: DonZorro »

Sziasztok!

Hogyan lehet úgy kimenteni a névjegyeket, hogy a profil képek is meglegyenek???
A hotmail címjegyzék nem tartalmazza valamiért! :(

Köszii
zakos
Újonc
Újonc
Hozzászólások: 1
Csatlakozott: 2014-06-18 szer. 21:43:01
Készüléktípus: lumia 525
Nem: Férfi
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Re: Windows Phone 8 és WP8 telefonok (infók az 1. hsz-ben)

Hozzászólás Szerző: zakos »

Olyan kérdésem lenne, hogy Lumia 525-ön. Hogy tudok ramasolni Sd kártyára, egy fájlt amit emailrol vagy facebookrol toltok le? (.docx, .txt)
Office ban megvan, de nem lehet mentes helyének sd-t választani.
top01
1. szint
1. szint
Hozzászólások: 125
Csatlakozott: 2009-08-17 hétf. 01:46:21
Készüléktípus: E7
Has thanked: 10 times
Been thanked: 1 time

Re: Windows Phone 8 és WP8 telefonok (infók az 1. hsz-ben)

Hozzászólás Szerző: top01 »

Sziasztok!
E 7-00-ról készülök váltani. A lumia 925 nagyon tetszik külsőre, meg belsőre is sok szempontból (kamera, offline navi, stb.).
Kérdésem: igaz, hogy ez minden üzenetet azonnal kitesz teljes egészében a főképernyőre? SMS, e-mail, facebook, stb. Vannak dolgok, amiket nem tárnék pl. a párom elé. El lehet ezeket valahogy rejteni? Hogy csak én lássam őket, és csak akkor, amikor akarom?
Mert ha nem, akkor lehet, hogy átpártolnék androidra. :-( Ott egyébként a Sony Xperia Z1 Compact a jelöltem. Erről mit gondoltok?
Válasz küldése

Vissza: “Nokia - Windows Phone készülékek”