Nokia Lumia 710

Windows Phone alapú Nokiák gyüjtőfóruma
spidi04
Újonc
Újonc
Hozzászólások: 17
Csatlakozott: 2012-01-24 kedd 23:09:41
Nem: Férfi
Has thanked: 1 time
Been thanked: 0

Re: Nokia Lumia 710

Hozzászólás Szerző: spidi04 »

még 1 éves sincs, már 2szer voltam szervízbe, új szoftver még nem jött ki, azt nem tudom, h ott a t-mobilba nem tudnak rátölteni egy új szoftot? lehet megoldaná a gondot :/
Avatar
skyrush7
3. szint
3. szint
Hozzászólások: 645
Csatlakozott: 2012-05-07 hétf. 19:20:26
Készüléktípus: Nokia Lumia 620 Black
Nem: Férfi
Has thanked: 60 times
Been thanked: 88 times
Kapcsolat:

Re: Nokia Lumia 710

Hozzászólás Szerző: skyrush7 »

spidi04 írta:még 1 éves sincs, már 2szer voltam szervízbe, új szoftver még nem jött ki, azt nem tudom, h ott a t-mobilba nem tudnak rátölteni egy új szoftot? lehet megoldaná a gondot :/
Vagy teljesen újrarakni a szoftvert. Bár nem tudom, WP-s flash-eléssel még nincs tapasztalatom, de elvileg Phoenix-szel ugyanúgy fel lehet tenni szoftvert. Esetleg érdeklődj valakitől, aki már jártas a WP-s flashelésben. Viszont csak óvatosan, nagyon könnyen egy drága téglát csinálhatsz belőle, szóval azt csak saját felelősségre!
Kép
spidi04
Újonc
Újonc
Hozzászólások: 17
Csatlakozott: 2012-01-24 kedd 23:09:41
Nem: Férfi
Has thanked: 1 time
Been thanked: 0

Re: Nokia Lumia 710

Hozzászólás Szerző: spidi04 »

nemnem, sajátkezűleg semmit. Holnap első utam a t-mobile lesz és kíváncsi vagyok mit fognak mondani, hogy új simmel sem működik. Megkérdezem h nem tudják-e újrarakni az egészet. De egyébként sem értem hogy egy sima újraindítás miért okoz ekkora problémát! Az biztos, hogy ez az első, de egyben utolsó windowsos telefonom :S
Avatar
hun_milo
3. szint
3. szint
Hozzászólások: 573
Csatlakozott: 2009-01-13 kedd 18:28:59
Készüléktípus: E 72 Lumia710
Nem: Férfi
Tartózkodási hely: Dél Dunántúl- Belfast- Nei-Pori háromszög :-))
Has thanked: 52 times
Been thanked: 17 times

Re: Nokia Lumia 710

Hozzászólás Szerző: hun_milo »

Nem a telefon hibája, vagy a sim-et kell kicserélni vagy szolgáltató probléma, egyébként nem mindenhol van 3G elérés, sajnos de ez nem befolyásolja a net kapcsolatot, 2G-n épp úgy kell lennie mint 3 G-n, töltsd le a piactérről a "Hálózatbeállítás" appot, futtasd le talán ez segít, ha nem akkor szerintem is szervíz.
kukszi
3. szint
3. szint
Hozzászólások: 784
Csatlakozott: 2010-07-10 szomb. 19:16:45
Készüléktípus: Galaxy trend Alcatel POP C7
Nem: Férfi
Tartózkodási hely: Veszprém
Has thanked: 13 times
Been thanked: 188 times

Re: Nokia Lumia 710

Hozzászólás Szerző: kukszi »

;) A helyedben nem adnám fel azért a dolgokat ilyen könnyen. Léteznek más megoldások is . A leírás alapján úgy látom teljes mértékben visszarakható a gyári ROM nyom nélkül igy a gari is megmarad. :D

http://wpseven.blog.hu/2012/05/25/rom_c ... mia_710-re

Egy full unlock rom http://forum.xda-developers.com/showthr ... ?t=1654415
http://forum.xda-developers.com/showthr ... ?t=1650353
Nem mindegy hogy piactéren kívülről is tudsz telepíteni ;)
Skyp: kukuc-
spidi04
Újonc
Újonc
Hozzászólások: 17
Csatlakozott: 2012-01-24 kedd 23:09:41
Nem: Férfi
Has thanked: 1 time
Been thanked: 0

Re: Nokia Lumia 710

Hozzászólás Szerző: spidi04 »

hun_milo írta:Nem a telefon hibája, vagy a sim-et kell kicserélni vagy szolgáltató probléma, egyébként nem mindenhol van 3G elérés, sajnos de ez nem befolyásolja a net kapcsolatot, 2G-n épp úgy kell lennie mint 3 G-n, töltsd le a piactérről a "Hálózatbeállítás" appot, futtasd le talán ez segít, ha nem akkor szerintem is szervíz.
A sim kártya már ki lett cserélve. Más telefonba beletéve a sim kártyámat, működik normálisan az internet!

Kukszi! A végső megoldásként megpróbálom a Te általad javasolt lehetőséget! Bár jobban örülnék ha nem kellene :D
Avatar
hun_milo
3. szint
3. szint
Hozzászólások: 573
Csatlakozott: 2009-01-13 kedd 18:28:59
Készüléktípus: E 72 Lumia710
Nem: Férfi
Tartózkodási hely: Dél Dunántúl- Belfast- Nei-Pori háromszög :-))
Has thanked: 52 times
Been thanked: 17 times

Re: Nokia Lumia 710

Hozzászólás Szerző: hun_milo »

spidi04 írta:
hun_milo írta:Nem a telefon hibája, vagy a sim-et kell kicserélni vagy szolgáltató probléma, egyébként nem mindenhol van 3G elérés, sajnos de ez nem befolyásolja a net kapcsolatot, 2G-n épp úgy kell lennie mint 3 G-n, töltsd le a piactérről a "Hálózatbeállítás" appot, futtasd le talán ez segít, ha nem akkor szerintem is szervíz.
A sim kártya már ki lett cserélve. Más telefonba beletéve a sim kártyámat, működik normálisan az internet!

Kukszi! A végső megoldásként megpróbálom a Te általad javasolt lehetőséget! Bár jobban örülnék ha nem kellene :D
Én azért nem esnék neki azonnal az unlockolásnak, vidd vissza, garanciás, meg kell javítsák vagy csere, jól néznénk ki ha nem tudnák megoldani!
spidi04
Újonc
Újonc
Hozzászólások: 17
Csatlakozott: 2012-01-24 kedd 23:09:41
Nem: Férfi
Has thanked: 1 time
Been thanked: 0

Re: Nokia Lumia 710

Hozzászólás Szerző: spidi04 »

persze! mint mondtam, holnap mindenképp vissza viszem! Debrecenben van egy másik t-mobile is, ahol van szervíz, ott hátha segítőkészebbek lesznek! Bízom benne :/
spidi04
Újonc
Újonc
Hozzászólások: 17
Csatlakozott: 2012-01-24 kedd 23:09:41
Nem: Férfi
Has thanked: 1 time
Been thanked: 0

Re: Nokia Lumia 710

Hozzászólás Szerző: spidi04 »

egyébként nem tudom, h esetlegesen mi lehet a hiba, de lenne jogom új készüléket kérni? még 1 éves sincs a teló! Vagy mit lehet ilyenkor tenni? Ilyes esetben felküldik a központi szervízbe s majd ott fogják megállípítani a hiba okát? Esetleg ha valóban a GSM modul hibásodott meg, az javítható, ill. cserélhető?
Avatar
hun_milo
3. szint
3. szint
Hozzászólások: 573
Csatlakozott: 2009-01-13 kedd 18:28:59
Készüléktípus: E 72 Lumia710
Nem: Férfi
Tartózkodási hely: Dél Dunántúl- Belfast- Nei-Pori háromszög :-))
Has thanked: 52 times
Been thanked: 17 times

Re: Nokia Lumia 710

Hozzászólás Szerző: hun_milo »

spidi04 írta:egyébként nem tudom, h esetlegesen mi lehet a hiba, de lenne jogom új készüléket kérni? még 1 éves sincs a teló! Vagy mit lehet ilyenkor tenni? Ilyes esetben felküldik a központi szervízbe s majd ott fogják megállípítani a hiba okát? Esetleg ha valóban a GSM modul hibásodott meg, az javítható, ill. cserélhető?
Ezt nem tudom, nem vagyok műszaki ember, anno volt egy N700-am, kétszer visszavittem, harmadszor alaplap csere volt, az már elmúlott 1,5 éves, utána semmi gond nem volt vele de ezt sajnos végig kell járni
Válasz küldése
  • Similar Topics
    Válaszok
    Megtekintve
    Utolsó hozzászólás

Vissza: “Nokia - Windows Phone készülékek”