Nokia Lumia 710

Windows Phone alapú Nokiák gyüjtőfóruma
Avatar
sanyi970
Újonc
Újonc
Hozzászólások: 22
Csatlakozott: 2012-05-26 szomb. 08:07:37
Készüléktípus: Nokia Lumia 930
Nem: Férfi
Tartózkodási hely: Kikunfélegyháza
Has thanked: 13 times
Been thanked: 0
Kapcsolat:

Re: Nokia Lumia 710

Hozzászólás Szerző: sanyi970 »

Sziasztok.
Lumia 710-emre felraktam a viber alkalmazást.Az a bajom vele,hogy nem fut a háttérben,angol nyelvű és 2.2-es verzió.
A droidon már a viber 4 fut,ami magyar.Lumiára van-e,lesz-e?
sanyi970 aki csak kicsit ért a számítástechnikához.
Köszönöm.csaó
Avatar
Salmi
Admin segéd
Admin segéd
Hozzászólások: 1807
Csatlakozott: 2009-01-06 kedd 11:20:43
Készüléktípus: N808 + N9 + Mate 10 Pro
Nem: Férfi
Tartózkodási hely: Tatabánya
Has thanked: 68 times
Been thanked: 135 times
Kapcsolat:

Re: Nokia Lumia 710

Hozzászólás Szerző: Salmi »

Szia. A fejlesztők inkább a WP 8-cal foglalkoznak, ezért a régebbi operációs rendszereket hanyagolni szokták...
These users thanked the author Salmi for the post:
sanyi970 (2013-12-04 szer. 15:28:50)
Rating: 2.63%
Avatar
skyrush7
3. szint
3. szint
Hozzászólások: 645
Csatlakozott: 2012-05-07 hétf. 19:20:26
Készüléktípus: Nokia Lumia 620 Black
Nem: Férfi
Has thanked: 60 times
Been thanked: 88 times
Kapcsolat:

Re: Nokia Lumia 710

Hozzászólás Szerző: skyrush7 »

Szia! Sajnos túl sok jó hírrel nem szolgálhatunk. A 7-es rendszer nagyon zárt, mellesleg elavultnak titulált.
Ha ki is jön egy hibajavítás, az a (távoli?) jövőben várható.
Példaként felhoznám a WP8-as vibert: ugyanígy kezdte, mint jelenleg a telefonodon. Azóta már a felhasználói felületet is átdolgozták, fut a háttérben és egész elfogadható a működése, miközben a WP7-es alkalmazás azóta sem frissült..
These users thanked the author skyrush7 for the post:
sanyi970 (2013-12-04 szer. 15:28:38)
Rating: 2.63%
Kép
Avatar
sanyi970
Újonc
Újonc
Hozzászólások: 22
Csatlakozott: 2012-05-26 szomb. 08:07:37
Készüléktípus: Nokia Lumia 930
Nem: Férfi
Tartózkodási hely: Kikunfélegyháza
Has thanked: 13 times
Been thanked: 0
Kapcsolat:

Re: Nokia Lumia 710

Hozzászólás Szerző: sanyi970 »

Hali
Lumia 710-en wp7.8 fut.Rá lehet-e rakni a wp 8-at.Ha igen,akkorr honnan vagy hol és hogyan????Jobb-e a wp8 vagy újabb oprendszer.Már ha van újabb.

Már nagyon bánom hogy windows telefont vettem. Soha többé nem veszek wp telefont.
sanyi970 aki csak kicsit ért a számítástechnikához.
Köszönöm.csaó
csokabi
2. szint
2. szint
Hozzászólások: 314
Csatlakozott: 2012-03-11 vas. 21:30:43
Készüléktípus: lumia 820
Has thanked: 36 times
Been thanked: 34 times

Re: Nokia Lumia 710

Hozzászólás Szerző: csokabi »

sanyi970 írta:Hali
Lumia 710-en wp7.8 fut.Rá lehet-e rakni a wp 8-at.Ha igen,akkorr honnan vagy hol és hogyan????Jobb-e a wp8 vagy újabb oprendszer.Már ha van újabb.

Már nagyon bánom hogy windows telefont vettem. Soha többé nem veszek wp telefont.
Nem lehet rárakni, a hardver nem felel meg a WP8 rendszerkövetelményeinek. A WP8 mindenféleképpen jobb, mint a WP7.8, de nem biztos, hogy neked is jó lenne.
These users thanked the author csokabi for the post:
sanyi970 (2013-12-04 szer. 15:28:02)
Rating: 2.63%
marvan
Újonc
Újonc
Hozzászólások: 5
Csatlakozott: 2014-06-11 szer. 06:29:45
Készüléktípus: Nokia 700
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Re: Nokia Lumia 710

Hozzászólás Szerző: marvan »

Sziasztok!

Nokia 700 telefonomhoz szeretnék egy kis segitséget kérni. Wifi kapcsolatot keres, és keres és keres...... a végtelenségig és ennyi. Eddig rendesen működött, baj nem volt vele soha és már 3 éves a telefon. Megtaláltam, hogy a wifi kapcsolatok amiket használtam a memóriájában vannak, szóval fel kellene hogy ismerje. A beállitásoknál is ugyan oda jutok el, elkezd keresni és keres....újrainditás megvolt, hátha valami ilyen probléma lenne, de sajnos nem. :wacko: Mi történhetett?

Köszönöm a segitséget előre is!

Üdv,
Marvan
csokabi
2. szint
2. szint
Hozzászólások: 314
Csatlakozott: 2012-03-11 vas. 21:30:43
Készüléktípus: lumia 820
Has thanked: 36 times
Been thanked: 34 times

Re: Nokia Lumia 710

Hozzászólás Szerző: csokabi »

marvan írta:Sziasztok!

Nokia 700 telefonomhoz szeretnék egy kis segitséget kérni. Wifi kapcsolatot keres, és keres és keres...... a végtelenségig és ennyi. Eddig rendesen működött, baj nem volt vele soha és már 3 éves a telefon. Megtaláltam, hogy a wifi kapcsolatok amiket használtam a memóriájában vannak, szóval fel kellene hogy ismerje. A beállitásoknál is ugyan oda jutok el, elkezd keresni és keres....újrainditás megvolt, hátha valami ilyen probléma lenne, de sajnos nem. :wacko: Mi történhetett?

Köszönöm a segitséget előre is!

Üdv,
Marvan
Hali!

Legközelebb használd léci a nokia 700 topikját! Ez a kérdés nem ehhez a típushoz tartozik.

Az összes wifi kapcsolatoddal baj van? Gondolok itt otthoni, munkahelyi vagy egyéb gyakran használtra. Azt már próbáltad, hogy törlöd a készülékről az ismert wifi pontot, majd egy újraindítás után ismét párosítod a készüléket a routerrel? Ha csak egy kapcsolattal vannak gondjaid, akkor érdemes például a routert is újraindítani.
Régebben volt már ez téma, talán jön valaki aki még emlékszik a jó öreg symbire. Kitartás! ;)
marvan
Újonc
Újonc
Hozzászólások: 5
Csatlakozott: 2014-06-11 szer. 06:29:45
Készüléktípus: Nokia 700
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Re: Nokia Lumia 710

Hozzászólás Szerző: marvan »

csokabi írta:
marvan írta:Sziasztok!

Nokia 700 telefonomhoz szeretnék egy kis segitséget kérni. Wifi kapcsolatot keres, és keres és keres...... a végtelenségig és ennyi. Eddig rendesen működött, baj nem volt vele soha és már 3 éves a telefon. Megtaláltam, hogy a wifi kapcsolatok amiket használtam a memóriájában vannak, szóval fel kellene hogy ismerje. A beállitásoknál is ugyan oda jutok el, elkezd keresni és keres....újrainditás megvolt, hátha valami ilyen probléma lenne, de sajnos nem. :wacko: Mi történhetett?

Köszönöm a segitséget előre is!

Üdv,
Marvan
Hali!

Legközelebb használd léci a nokia 700 topikját! Ez a kérdés nem ehhez a típushoz tartozik.

Az összes wifi kapcsolatoddal baj van? Gondolok itt otthoni, munkahelyi vagy egyéb gyakran használtra. Azt már próbáltad, hogy törlöd a készülékről az ismert wifi pontot, majd egy újraindítás után ismét párosítod a készüléket a routerrel? Ha csak egy kapcsolattal vannak gondjaid, akkor érdemes például a routert is újraindítani.
Régebben volt már ez téma, talán jön valaki aki még emlékszik a jó öreg symbire. Kitartás! ;)
Szia!

Nem találtam a Nokia 700 topikját, azért merészkedtem ide irni, bocsiii :bolond2:
Sajnos az összes wifi kapcsolatommal van gond, mert egy sem jön be. :weep:
Az összes kapcsolatot már csak a beállitások-hálózati célok-internet illetve a nem besorolt fül alatt találom meg. innen töröljem ki? de ha ki is törlöm, attól még nem talál továbbra sem semmit... :weep:
Remélem tényleg jön valaki aki tud segiteni, mert olyan, mintha a fél kezem hiányozna.
fuu
1. szint
1. szint
Hozzászólások: 73
Csatlakozott: 2011-11-05 szomb. 15:59:46
Készüléktípus: Lumia 920 White Lumia 640DS
Nem: Férfi
Tartózkodási hely: Naprendszeren belül
Has thanked: 1 time
Been thanked: 7 times

Re: Nokia Lumia 710

Hozzászólás Szerző: fuu »

marvan írta:
csokabi írta:
marvan írta:Sziasztok!

Nokia 700 telefonomhoz szeretnék egy kis segitséget kérni. Wifi kapcsolatot keres, és keres és keres...... a végtelenségig és ennyi. Eddig rendesen működött, baj nem volt vele soha és már 3 éves a telefon. Megtaláltam, hogy a wifi kapcsolatok amiket használtam a memóriájában vannak, szóval fel kellene hogy ismerje. A beállitásoknál is ugyan oda jutok el, elkezd keresni és keres....újrainditás megvolt, hátha valami ilyen probléma lenne, de sajnos nem. :wacko: Mi történhetett?

Köszönöm a segitséget előre is!

Üdv,
Marvan
Hali!

Legközelebb használd léci a nokia 700 topikját! Ez a kérdés nem ehhez a típushoz tartozik.

Az összes wifi kapcsolatoddal baj van? Gondolok itt otthoni, munkahelyi vagy egyéb gyakran használtra. Azt már próbáltad, hogy törlöd a készülékről az ismert wifi pontot, majd egy újraindítás után ismét párosítod a készüléket a routerrel? Ha csak egy kapcsolattal vannak gondjaid, akkor érdemes például a routert is újraindítani.
Régebben volt már ez téma, talán jön valaki aki még emlékszik a jó öreg symbire. Kitartás! ;)
Szia!

Nem találtam a Nokia 700 topikját, azért merészkedtem ide irni, bocsiii :bolond2:
Sajnos az összes wifi kapcsolatommal van gond, mert egy sem jön be. :weep:
Az összes kapcsolatot már csak a beállitások-hálózati célok-internet illetve a nem besorolt fül alatt találom meg. innen töröljem ki? de ha ki is törlöm, attól még nem talál továbbra sem semmit... :weep:
Remélem tényleg jön valaki aki tud segiteni, mert olyan, mintha a fél kezem hiányozna.

Ha lehet, ne offoljuk szét a topicot. Itt teheted fel a kérdéseidet: viewtopic.php?f=51&t=3312
Avatar
sanyi970
Újonc
Újonc
Hozzászólások: 22
Csatlakozott: 2012-05-26 szomb. 08:07:37
Készüléktípus: Nokia Lumia 930
Nem: Férfi
Tartózkodási hely: Kikunfélegyháza
Has thanked: 13 times
Been thanked: 0
Kapcsolat:

Re: Nokia Lumia 710

Hozzászólás Szerző: sanyi970 »

Sziasztok.
Már nagyon régen jártam itt.Azóta volt egy androidos cc5000 típusú készülékem pár hónapig.Mostanra megszabadultam tőle.Nagyon nem jött be. Már az android sem tetszik.
Így vissza tértem a jó kis lumia 710-emhez. Most az gondom vele,hogy mikor rádugom a gépre,akkor automatikusan indítja a zune progit. Ez ugy nem is baj,mert én állítottam így be. A gond az,hogy kicsivel később kiír egy üzit,miszerint:-KAPCSOLÓDÁSI HIBA Nem sikerült internetkapcsolatot létre hozni a telefonon.A számítógépen és a telefonon tárolt tartalmat továbbra is szinkronizálhatja.-
Ez baj,vagy nem. Régebben nem volt ilyen üzenet. Most a 7.8 verzió fut rajta.
Véleményt illetve segítséget kérnék ha van.
csaó
sanyi970 aki csak kicsit ért a számítástechnikához.
Köszönöm.csaó
Válasz küldése
  • Similar Topics
    Válaszok
    Megtekintve
    Utolsó hozzászólás

Vissza: “Nokia - Windows Phone készülékek”