Nokia Lumia 800

Windows Phone alapú Nokiák gyüjtőfóruma
kofezo
1. szint
1. szint
Hozzászólások: 66
Csatlakozott: 2012-11-18 vas. 05:31:20
Készüléktípus: NokiaN9
Nem: Férfi
Has thanked: 4 times
Been thanked: 4 times

Re: Nokia Lumia 800

Hozzászólás Szerző: kofezo »

skyrush7 írta:
kofezo írta:Lumia 800-al már senki nem foglalkozik? :D
Szia! Dehogynem foglalkozik, csak elkerülte a figyelmem! :D
Sajnos nem. WP 7.x rendszerre nincs ilyen lehetőség. WP8-on már van erre lehetőség, 820-astól felfele meg már a dupla érintéses felébresztés is elérhető!
:D Akkor igazából semmi olyan dolog nincs rá amit én szeretnék vagyis párom! Gondolom már ne is várjam. :(
puntosattila
Újonc
Újonc
Hozzászólások: 9
Csatlakozott: 2013-12-27 pén. 20:12:27
Készüléktípus: N-8
Nem: Férfi
Tartózkodási hely: Budapest. XV.ker.
Has thanked: 10 times
Been thanked: 0

Re: Nokia Lumia 800

Hozzászólás Szerző: puntosattila »

Sziasztok!
Segítségeteket kérném!
Hamarosan kapok egy Lumia 800-ast a tesómtól,és már régebben is amikor még Ő megvette nézegettem,de( mivel a fájl küldés,és ha jól emlékszem az fm rádió hiánya nem ösztökélt annyira a vásárlásra,)anno nem vettem magamnak....
Kérdésem az lenne,van e a megjelenés óta valami frissítés,vagy olyan más Lumia program,persze kompatibilis,ami ezeket a betegségeket kiküszöböli,pótolja,vagy a mai napig nem tud fájlokat fogadni,és nincs benne rádió sem???
Köszi a válaszokat előre is....
kofezo
1. szint
1. szint
Hozzászólások: 66
Csatlakozott: 2012-11-18 vas. 05:31:20
Készüléktípus: NokiaN9
Nem: Férfi
Has thanked: 4 times
Been thanked: 4 times

Re: Nokia Lumia 800

Hozzászólás Szerző: kofezo »

puntosattila írta:Sziasztok!
Segítségeteket kérném!
Hamarosan kapok egy Lumia 800-ast a tesómtól,és már régebben is amikor még Ő megvette nézegettem,de( mivel a fájl küldés,és ha jól emlékszem az fm rádió hiánya nem ösztökélt annyira a vásárlásra,)anno nem vettem magamnak....
Kérdésem az lenne,van e a megjelenés óta valami frissítés,vagy olyan más Lumia program,persze kompatibilis,ami ezeket a betegségeket kiküszöböli,pótolja,vagy a mai napig nem tud fájlokat fogadni,és nincs benne rádió sem???
Köszi a válaszokat előre is....
Én úgy tudom rádió van benne, bár kipróbálni nem próbáltam de láttam. Fájlküldést nem próbáltuk még nem tartottam fontosnak, hisz majdnem minden kép, adat stb. a gépen van legalább is nálunk. Így nem volt még ez fontos.
These users thanked the author kofezo for the post:
puntosattila (2013-12-28 szomb. 21:52:29)
Rating: 2.63%
kofezo
1. szint
1. szint
Hozzászólások: 66
Csatlakozott: 2012-11-18 vas. 05:31:20
Készüléktípus: NokiaN9
Nem: Férfi
Has thanked: 4 times
Been thanked: 4 times

Re: Nokia Lumia 800

Hozzászólás Szerző: kofezo »

Viszont arra tudna nekem valaki válaszolni, hogy miért bonyolítják pl. az egyedi csengőhang beállítást! Mert én nem látom értelmét, hogy külön appot szedjek le azért, hogy az én saját zeném csengjen rajta... (ráadásul csak 30mp-ig) Számomra ez érthetetlen...
puntosattila
Újonc
Újonc
Hozzászólások: 9
Csatlakozott: 2013-12-27 pén. 20:12:27
Készüléktípus: N-8
Nem: Férfi
Tartózkodási hely: Budapest. XV.ker.
Has thanked: 10 times
Been thanked: 0

Re: Nokia Lumia 800

Hozzászólás Szerző: puntosattila »

kofezo írta:Viszont arra tudna nekem valaki válaszolni, hogy miért bonyolítják pl. az egyedi csengőhang beállítást! Mert én nem látom értelmét, hogy külön appot szedjek le azért, hogy az én saját zeném csengjen rajta... (ráadásul csak 30mp-ig) Számomra ez érthetetlen...
Köszi az infót,ezzel a csengőhangos történettel viszont nekem szintén újdonság került az életembe...
erről pl. nem is tudtam,nem gondoltam volna....
Kezdek elgondolkodni most már,hogy lecseréljem e a jó kis N-8 asomat a lumiára.... :hmm2:
kofezo
1. szint
1. szint
Hozzászólások: 66
Csatlakozott: 2012-11-18 vas. 05:31:20
Készüléktípus: NokiaN9
Nem: Férfi
Has thanked: 4 times
Been thanked: 4 times

Re: Nokia Lumia 800

Hozzászólás Szerző: kofezo »

puntosattila írta:
kofezo írta:Viszont arra tudna nekem valaki válaszolni, hogy miért bonyolítják pl. az egyedi csengőhang beállítást! Mert én nem látom értelmét, hogy külön appot szedjek le azért, hogy az én saját zeném csengjen rajta... (ráadásul csak 30mp-ig) Számomra ez érthetetlen...
Köszi az infót,ezzel a csengőhangos történettel viszont nekem szintén újdonság került az életembe...
erről pl. nem is tudtam,nem gondoltam volna....
Kezdek elgondolkodni most már,hogy lecseréljem e a jó kis N-8 asomat a lumiára.... :hmm2:
Ha javasolhatom akkor NE! Azèrt mert ùjabb, azèrt semmi kèppen ne! Számomra annyi pozitív van benne, hogy kegyetlen gyors rajta a net. Számomra ennyi! (sajnos) Saját sms hanot èn nem tudtam rábiggyeszteni, csengöhanghoz is külön app... nem tudom, bár ha ingyen adják a kèszülèket akkor se add el az n8-at :D
These users thanked the author kofezo for the post:
puntosattila (2013-12-30 hétf. 15:38:09)
Rating: 2.63%
Avatar
skyrush7
3. szint
3. szint
Hozzászólások: 645
Csatlakozott: 2012-05-07 hétf. 19:20:26
Készüléktípus: Nokia Lumia 620 Black
Nem: Férfi
Has thanked: 60 times
Been thanked: 88 times
Kapcsolat:

Re: Nokia Lumia 800

Hozzászólás Szerző: skyrush7 »

Még ha úgy is döntenél hogy váltasz, semmiképp se WP7-es telefont vegyél. WP8-nál már nem lesz "ennyi probléma", ráadásul a támogatás is tart még egy ideig.
These users thanked the author skyrush7 for the post:
puntosattila (2013-12-30 hétf. 15:38:01)
Rating: 2.63%
Kép
puntosattila
Újonc
Újonc
Hozzászólások: 9
Csatlakozott: 2013-12-27 pén. 20:12:27
Készüléktípus: N-8
Nem: Férfi
Tartózkodási hely: Budapest. XV.ker.
Has thanked: 10 times
Been thanked: 0

Re: Nokia Lumia 800

Hozzászólás Szerző: puntosattila »

Köszönöm a segítségeteket!
Akkor én maradok az N-8 asomnál,de van a családban olyan aki kevésbé "mobilfan",csak egyszerű használó,és neki akkor ez teljesen jó lesz...
nokia 800
Újonc
Újonc
Hozzászólások: 1
Csatlakozott: 2014-01-15 szer. 13:16:16
Készüléktípus: nokia lumia 800
Nem: Férfi
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Re: Nokia Lumia 800

Hozzászólás Szerző: nokia 800 »

Sziasztok! Tudnátok segíteni hogy hogyan kell használni a bluetooth-t? Előre is köszönőm.
Huyugu
Újonc
Újonc
Hozzászólások: 45
Csatlakozott: 2009-08-17 hétf. 20:55:32
Készüléktípus: Nokia E52
Has thanked: 9 times
Been thanked: 0

Re: Nokia Lumia 800

Hozzászólás Szerző: Huyugu »

Sziasztok!

Van egy lumia 800-as telefonom. Sajnos Dload-os. Már fél éve szívok vele hogy full unlockoljam, de sajnos semmi módon nem sikerült eddig. Az lenne a kérdésem, hogy tud-e valaki olyan módszert amivel full unlockolni tudnám a telefonomat, vagy csak legalább qualcommos legyen? Olvastam, hogy talán box-szal lehet ilyet csinálni, de én ehhez nem értek. Ismertek valakit akinek van box-sza?
Nagyon megköszönném a segítséget.
Válasz küldése
  • Similar Topics
    Válaszok
    Megtekintve
    Utolsó hozzászólás

Vissza: “Nokia - Windows Phone készülékek”