Nokia Lumia 920

Windows Phone alapú Nokiák gyüjtőfóruma
Avatar
hohand
1. szint
1. szint
Hozzászólások: 145
Csatlakozott: 2009-01-18 vas. 17:51:10
Készüléktípus: Apple iPhone 6
Has thanked: 10 times
Been thanked: 7 times

Re: Nokia Lumia 920

Hozzászólás Szerző: hohand »

Közben meg is találtam:
http://www.windowsphone.com/en-gb/store ... bc6c8e35da
Úgy néz ki, mintha csak a HU Store-ból törölték volna!
Update: közben leszedtem a linkről, de nem tudom telepíteni, mert azt írja, hogy nem támogatott. Lehet, hogy a magyar Store miatt van?
Át lehet állítani valahogyan, hogy ne HU-nak vegyen engem?
arrowaprilia
1. szint
1. szint
Hozzászólások: 62
Csatlakozott: 2013-01-09 szer. 18:06:21
Készüléktípus: Nokia Lumia 920
Nem: Férfi
Has thanked: 6 times
Been thanked: 3 times

Re: Nokia Lumia 920

Hozzászólás Szerző: arrowaprilia »

morpheuss12 írta:Na akkor a Portico feltéve , eddig semmi akadás nincs fagyás ,wifi és 3g folyamatosan bekapcsolva. Mondjuk nekem eddig sem fagyott Január eleji vétel fekete T-mobilos. NCS- sel lehet feltenni letöltéssel együtt kb. 10-15 perc volt. A legújabb Nokia Care Suite kell mert csk ez ismeri fel a Lumia 920-at. Van potos leírás a telepítés folyamatáról később be linkelem,de most buszon csücsülök és nem akarok vele kínlódni.

Nekem nemjelez a telom, azt irja napkarész . Enyém is T-mobile és január 3 vettem... Vagy én értek félre valamit ? :D
Avatar
hohand
1. szint
1. szint
Hozzászólások: 145
Csatlakozott: 2009-01-18 vas. 17:51:10
Készüléktípus: Apple iPhone 6
Has thanked: 10 times
Been thanked: 7 times

Re: Nokia Lumia 920

Hozzászólás Szerző: hohand »

arrowaprilia írta:
morpheuss12 írta:Na akkor a Portico feltéve , eddig semmi akadás nincs fagyás ,wifi és 3g folyamatosan bekapcsolva. Mondjuk nekem eddig sem fagyott Január eleji vétel fekete T-mobilos. NCS- sel lehet feltenni letöltéssel együtt kb. 10-15 perc volt. A legújabb Nokia Care Suite kell mert csk ez ismeri fel a Lumia 920-at. Van potos leírás a telepítés folyamatáról később be linkelem,de most buszon csücsülök és nem akarok vele kínlódni.

Nekem nemjelez a telom, azt irja napkarész . Enyém is T-mobile és január 3 vettem... Vagy én értek félre valamit ? :D
Az OTA frissítés nekem (nekünk) sem jelzett, hogy lenne új sw, de mint lehett tudni, már dec. vége óta kiadták. Programmal lehet frissíteni és gyári T-Mobile sw megy rá, azt kell kiválasztani a listából.
Teljesen egyszerű megcsinálni, nem kell tartani tőle!
arrowaprilia
1. szint
1. szint
Hozzászólások: 62
Csatlakozott: 2013-01-09 szer. 18:06:21
Készüléktípus: Nokia Lumia 920
Nem: Férfi
Has thanked: 6 times
Been thanked: 3 times

Re: Nokia Lumia 920

Hozzászólás Szerző: arrowaprilia »

hohand írta:
arrowaprilia írta:
morpheuss12 írta:Na akkor a Portico feltéve , eddig semmi akadás nincs fagyás ,wifi és 3g folyamatosan bekapcsolva. Mondjuk nekem eddig sem fagyott Január eleji vétel fekete T-mobilos. NCS- sel lehet feltenni letöltéssel együtt kb. 10-15 perc volt. A legújabb Nokia Care Suite kell mert csk ez ismeri fel a Lumia 920-at. Van potos leírás a telepítés folyamatáról később be linkelem,de most buszon csücsülök és nem akarok vele kínlódni.

Nekem nemjelez a telom, azt irja napkarész . Enyém is T-mobile és január 3 vettem... Vagy én értek félre valamit ? :D
Az OTA frissítés nekem (nekünk) sem jelzett, hogy lenne új sw, de mint lehett tudni, már dec. vége óta kiadták. Programmal lehet frissíteni és gyári T-Mobile sw megy rá, azt kell kiválasztani a listából.
Teljesen egyszerű megcsinálni, nem kell tartani tőle!
HU boccs ha hülye vagyok de most mivan ? :D MIt hogyan kell ?:D
Avatar
hohand
1. szint
1. szint
Hozzászólások: 145
Csatlakozott: 2009-01-18 vas. 17:51:10
Készüléktípus: Apple iPhone 6
Has thanked: 10 times
Been thanked: 7 times

Re: Nokia Lumia 920

Hozzászólás Szerző: hohand »

joey79
Újonc
Újonc
Hozzászólások: 4
Csatlakozott: 2013-02-07 csüt. 19:42:37
Készüléktípus: Nokia Lumia 920
Nem: Férfi
Has thanked: 3 times
Been thanked: 0

Re: Nokia Lumia 920

Hozzászólás Szerző: joey79 »

Sziasztok.
Ma vettem egy ilyen telefont. kicsit megrémülve ülök a gép előtt és nem igazán jövök rá a következőkre. ha pl töltök le valamit telefonon keresztül, pl zene, film,, stb... azt valami file kezelővel nem tudom megkeresni? és ha igen mivel? a WP8-nál nincsen mappák közti teszek veszek? mert nem igazán találok erre megoldást. pl.töltöttem le rá netről pár részt egy sorozatból. de hogy választom ki?? :D :D kezd az ideg megb.szni :)
köszönöm válaszotok!
Avatar
hohand
1. szint
1. szint
Hozzászólások: 145
Csatlakozott: 2009-01-18 vas. 17:51:10
Készüléktípus: Apple iPhone 6
Has thanked: 10 times
Been thanked: 7 times

Re: Nokia Lumia 920

Hozzászólás Szerző: hohand »

joey79 írta:Sziasztok.
Ma vettem egy ilyen telefont. kicsit megrémülve ülök a gép előtt és nem igazán jövök rá a következőkre. ha pl töltök le valamit telefonon keresztül, pl zene, film,, stb... azt valami file kezelővel nem tudom megkeresni? és ha igen mivel? a WP8-nál nincsen mappák közti teszek veszek? mert nem igazán találok erre megoldást. pl.töltöttem le rá netről pár részt egy sorozatból. de hogy választom ki?? :D :D kezd az ideg megb.szni :)
köszönöm válaszotok!
Hello!File kezelő nincs, nem is elérhető a Store-ban!Telefonon másolgatni nem tudsz ide-oda, csak ha összekötöd PC-vel (vagy notebookkal...)akkor látod a telefon memóriát és a memória egységet. Ha töltöttél le filmet, zenét, képet, akkor a megfelelő menüben éred el őket, Fényképek,Zenék+videók, Játékok... alatt.
joey79
Újonc
Újonc
Hozzászólások: 4
Csatlakozott: 2013-02-07 csüt. 19:42:37
Készüléktípus: Nokia Lumia 920
Nem: Férfi
Has thanked: 3 times
Been thanked: 0

Re: Nokia Lumia 920

Hozzászólás Szerző: joey79 »

nagyon szépen köszönöm! :)
még egy olyan kérdésem lenne, olyan böngésző esetleg ami lejátsza pl az rtl most-on fent lévő videókat?
Néztem flash lejátszót, de horror ára van. kicsit az zavaró, hogy míg IOS és ANDROID rendszeren sok minden ingyen van, itt annak is 60 százaléka fizetős. na de ahogy bővül a piactér, biztos ingyenessé teszik a jelenlegi appok javát. tetszik a telefon, egy tönkrement S3 után vettem ma. Visszatérve... tudsz esetleg ilyen böngészőt ajánlani, vagy valami progit? Köszönöm válaszod.
szjoubert
1. szint
1. szint
Hozzászólások: 87
Csatlakozott: 2009-01-15 csüt. 17:05:26
Készüléktípus: Lumia 920 White T-Mobile
Has thanked: 22 times
Been thanked: 2 times

Re: Nokia Lumia 920

Hozzászólás Szerző: szjoubert »

újra van viber a piactéren... igaz csak messenger továbbra is! :S
These users thanked the author szjoubert for the post:
joey79 (2013-02-07 csüt. 20:52:53)
Rating: 2.63%
Avatar
hohand
1. szint
1. szint
Hozzászólások: 145
Csatlakozott: 2009-01-18 vas. 17:51:10
Készüléktípus: Apple iPhone 6
Has thanked: 10 times
Been thanked: 7 times

Re: Nokia Lumia 920

Hozzászólás Szerző: hohand »

joey79 írta:nagyon szépen köszönöm! :)
még egy olyan kérdésem lenne, olyan böngésző esetleg ami lejátsza pl az rtl most-on fent lévő videókat?
Néztem flash lejátszót, de horror ára van. kicsit az zavaró, hogy míg IOS és ANDROID rendszeren sok minden ingyen van, itt annak is 60 százaléka fizetős. na de ahogy bővül a piactér, biztos ingyenessé teszik a jelenlegi appok javát. tetszik a telefon, egy tönkrement S3 után vettem ma. Visszatérve... tudsz esetleg ilyen böngészőt ajánlani, vagy valami progit? Köszönöm válaszod.
Őszintén szólva még nem néztem ilyen progit vagy böngészőt, így nem is tudom, hogy van-e! :hmm2:
Hát igen, az appok számának van még hova fejlődnie, de ígéretek szerint fog. Főleg azért is kell neki, mert ha piacon akar maradni a Nokia, illetve nagyobb szeletet szakítani a Windows Phone rendszer, akkor kell nekik, mert egyébként mindenki iOS vagy Android rendszert fog használni.
These users thanked the author hohand for the post:
joey79 (2013-02-07 csüt. 21:19:25)
Rating: 2.63%
Válasz küldése

Vissza: “Nokia - Windows Phone készülékek”