Nokia Lumia 820

Windows Phone alapú Nokiák gyüjtőfóruma
csokabi
2. szint
2. szint
Hozzászólások: 314
Csatlakozott: 2012-03-11 vas. 21:30:43
Készüléktípus: lumia 820
Has thanked: 36 times
Been thanked: 34 times

Re: Nokia Lumia 820

Hozzászólás Szerző: csokabi »

Ha valakit zavar a windows gombok rezgése a ma frissült "érintés" menüpont alatt kikapcsolható. Újraindítást igényel.
Spityu27
2. szint
2. szint
Hozzászólások: 216
Csatlakozott: 2013-03-24 vas. 13:23:58
Has thanked: 15 times
Been thanked: 23 times

Re: Nokia Lumia 820

Hozzászólás Szerző: Spityu27 »

csokabi írta:
skyrush7 írta:Ritka eset, én kicsit kételkedem benne hogy az összes 820 ill. WP telefon érintett lenne.:O
Melegedni melegszik azt elismerem, de az én (és 2 ismerősöm 8X-el) esetemben csak ha töltőn van, és úgy használom intenzíven.
Én azért kivártam volna már ezt a pár hónapot a 8.1-ig ;)
Sajnos meg tudom erősíteni. Az alaplapcsere előtt sokkal jobban melegedett, de most is van néha, hogy rájön. Ilyenkor gyorsabban is merül az aksi. Sokat segített neki, hogy letiltottam más szolgáltatók hálózatáról, de például ma is legalább háromszor újra kellett indítani, mert szemmel láthatóan merült az aksi. Azért ez nem olyan gyakran fordul elő, de tagadhatatlan. Viszont, ha meg olyanja van, akkor elmegy 20-22 órát 12-13% felhasznált árammal. Persze ilyenkor max. egy hívás van benne, de az összes szinkron megy rendesen (viber, whatsapp, gmail, bing weather, stb.). A 8.1-re kíváncsi vagyok én is aztán a többit majd meglátom. Szerettem volna upgradelni valamelyik frissen bemutatott vagy bemutatásra kerülő példányra, de a fent említett probléma miatt átgondolom még. Egyébként nekem teljesen megfelel a WP a mostani formájában is.
kicsit utána olvastam :D jó hír, nem softver hiba okozta a gondot, hanem hardveres baj :D most 920om van az érdekes nem produkál ilyen hibát! :D
elyha
Újonc
Újonc
Hozzászólások: 17
Csatlakozott: 2009-08-16 vas. 22:53:46
Készüléktípus: Lumia 830
Nem: Férfi
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Re: Nokia Lumia 820

Hozzászólás Szerző: elyha »

Sziasztok. Valaki meg tudná mondani, hogy milyen szoftverfrissitést kaphattam tegnap? Véletlenül beixeltem az autó frissítés kockát és tegnap dél körül csak azt vettem észre, hogy kéri a pin-t. A tel kiürült (alkalmazások, Játékok, minden), mint egy derekas frissítés után.Még a Microsoft beállitásokat is újra kérte.
Mi lehetett ez? (8.0 Voda)
elyha
Újonc
Újonc
Hozzászólások: 17
Csatlakozott: 2009-08-16 vas. 22:53:46
Készüléktípus: Lumia 830
Nem: Férfi
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Re: Nokia Lumia 820

Hozzászólás Szerző: elyha »

Sziasztok. Valaki meg tudná mondani, hogy milyen szoftverfrissitést kaphattam tegnap? Véletlenül beixeltem az autó frissítés kockát és tegnap dél körül csak azt vettem észre, hogy kéri a pin-t. A tel kiürült (alkalmazások, Játékok, minden), mint egy derekas frissítés után.Még a Microsoft beállitásokat is újra kérte.
Mi lehetett ez? (8.0 Voda)
elyha
Újonc
Újonc
Hozzászólások: 17
Csatlakozott: 2009-08-16 vas. 22:53:46
Készüléktípus: Lumia 830
Nem: Férfi
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Re: Nokia Lumia 820

Hozzászólás Szerző: elyha »

Sorry, csak egyszer akartam.
csokabi
2. szint
2. szint
Hozzászólások: 314
Csatlakozott: 2012-03-11 vas. 21:30:43
Készüléktípus: lumia 820
Has thanked: 36 times
Been thanked: 34 times

Re: Nokia Lumia 820

Hozzászólás Szerző: csokabi »

Black óta néha újraindul a mobil. Másnál is csinálja? Az órát még mindig nem állítja be automatikusan, hiába van beállítva arra.
Más: szeretem volna az email fiókot push-ra beállítani ezekkel a paraméterekkel http://mobilarena.hu/tema/windows_phone ... 23474.html, de folyamatosan azt kéri, hogy a számítógépen lépjek be a fiókomba és ott a mobil eszközöknél engedélyezem a google sync-et. Sem mobil eszközökre való beállítást sem google sync-et nem találtam. Ötlet?
Spityu27
2. szint
2. szint
Hozzászólások: 216
Csatlakozott: 2013-03-24 vas. 13:23:58
Has thanked: 15 times
Been thanked: 23 times

Re: Nokia Lumia 820

Hozzászólás Szerző: Spityu27 »

csokabi írta:Black óta néha újraindul a mobil. Másnál is csinálja? Az órát még mindig nem állítja be automatikusan, hiába van beállítva arra.
Más: szeretem volna az email fiókot push-ra beállítani ezekkel a paraméterekkel http://mobilarena.hu/tema/windows_phone ... 23474.html, de folyamatosan azt kéri, hogy a számítógépen lépjek be a fiókomba és ott a mobil eszközöknél engedélyezem a google sync-et. Sem mobil eszközökre való beállítást sem google sync-et nem találtam. Ötlet?
a google megszüntette a push szolgáltatást,helyette marad a google fiók
These users thanked the author Spityu27 for the post:
csokabi (2014-02-24 hétf. 20:16:24)
Rating: 2.63%
vajkai
Újonc
Újonc
Hozzászólások: 27
Csatlakozott: 2011-06-12 vas. 14:38:02
Készüléktípus: n8-00
Has thanked: 10 times
Been thanked: 0

Re: Nokia Lumia 820

Hozzászólás Szerző: vajkai »

Sziasztok
Tudna valaki segíteni? Olyan hangrögzítőt keresek ami rögzíti a telefon beszélgetést is. A minirekorder ezt tudta de valamelyik frissítésnél ez megszűnt.
Köszönöm a segítséget előre is.
csokabi
2. szint
2. szint
Hozzászólások: 314
Csatlakozott: 2012-03-11 vas. 21:30:43
Készüléktípus: lumia 820
Has thanked: 36 times
Been thanked: 34 times

Re: Nokia Lumia 820

Hozzászólás Szerző: csokabi »

csokabi írta:Black óta néha újraindul a mobil. Másnál is csinálja? Az órát még mindig nem állítja be automatikusan, hiába van beállítva arra.
Más: szeretem volna az email fiókot push-ra beállítani ezekkel a paraméterekkel http://mobilarena.hu/tema/windows_phone ... 23474.html, de folyamatosan azt kéri, hogy a számítógépen lépjek be a fiókomba és ott a mobil eszközöknél engedélyezem a google sync-et. Sem mobil eszközökre való beállítást sem google sync-et nem találtam. Ötlet?
A "Quiet Hours" letörlésével megszűnt az újraindulós hiba. Az óra még mindig magasról tesz az automata beállításra...
Spityu27
2. szint
2. szint
Hozzászólások: 216
Csatlakozott: 2013-03-24 vas. 13:23:58
Has thanked: 15 times
Been thanked: 23 times

Re: Nokia Lumia 820

Hozzászólás Szerző: Spityu27 »

csokabi írta:
csokabi írta:Black óta néha újraindul a mobil. Másnál is csinálja? Az órát még mindig nem állítja be automatikusan, hiába van beállítva arra.
Más: szeretem volna az email fiókot push-ra beállítani ezekkel a paraméterekkel http://mobilarena.hu/tema/windows_phone ... 23474.html, de folyamatosan azt kéri, hogy a számítógépen lépjek be a fiókomba és ott a mobil eszközöknél engedélyezem a google sync-et. Sem mobil eszközökre való beállítást sem google sync-et nem találtam. Ötlet?
A "Quiet Hours" letörlésével megszűnt az újraindulós hiba. Az óra még mindig magasról tesz az automata beállításra...
az automata időbeállítás nálam se megy :( reméljük egyszer majd tán valamikor javításra kerül
Válasz küldése

Vissza: “Nokia - Windows Phone készülékek”