Nokia Lumia 820

Windows Phone alapú Nokiák gyüjtőfóruma
Avatar
kisfityos
Újonc
Újonc
Hozzászólások: 33
Csatlakozott: 2013-02-08 pén. 18:41:06
Készüléktípus: Lumia920
Nem: Férfi
Has thanked: 1 time
Been thanked: 1 time

Re: Nokia Lumia 820

Hozzászólás Szerző: kisfityos »

Meg van már majd a GDR3-as frissítés után lesznek láthatóak az értesítések.
Avatar
skyrush7
3. szint
3. szint
Hozzászólások: 645
Csatlakozott: 2012-05-07 hétf. 19:20:26
Készüléktípus: Nokia Lumia 620 Black
Nem: Férfi
Has thanked: 60 times
Been thanked: 88 times
Kapcsolat:

Re: Nokia Lumia 820

Hozzászólás Szerző: skyrush7 »

tankcsara írta:Nekem is megjött a frissítés.Ettől nokiásabb lett.Elég jó dolgok kerültek bele.Ilyen pl.a képernyővédő.A bibi csak az vele hogy az értesítéseket üzenet,nem fogadott hívás ezeknek nincs ikonja.A töltés és rezgőmód kijelezve.
Valakinek valamilyen észrevétel vagy ötlet?Ja még egy.Hogy lehet a böngészőbe
jelszavakat menteni?
A nem fogadott hívást a "tárcsázó" csempén lehet látni.
Az Értesítési központ elvileg a GDR3 Bittersweet shimmer-ben, de legkésőbb a 8.1-es frissítésben lesz elérhető.
Kép
vajkai
Újonc
Újonc
Hozzászólások: 27
Csatlakozott: 2011-06-12 vas. 14:38:02
Készüléktípus: n8-00
Has thanked: 10 times
Been thanked: 0

Re: Nokia Lumia 820

Hozzászólás Szerző: vajkai »

Sziasztok
Azt szeretném kérdezni, hogy milyen újdonságok vannak a frissítésben és hol találom őket
Avatar
Janoex
Újonc
Újonc
Hozzászólások: 8
Csatlakozott: 2011-11-10 csüt. 20:31:37
Készüléktípus: LUMIA 820
Has thanked: 0
Been thanked: 3 times

Re: Nokia Lumia 820

Hozzászólás Szerző: Janoex »

vajkai írta:Sziasztok
Azt szeretném kérdezni, hogy milyen újdonságok vannak a frissítésben és hol találom őket
hali tessék itt vannak a frissítések http://www.windowsphone.com/hu-HU/how-t ... te-historyleírásai
These users thanked the author Janoex for the post:
vajkai (2013-10-19 szomb. 20:48:31)
Rating: 2.63%
Avatar
jossy
1. szint
1. szint
Hozzászólások: 79
Csatlakozott: 2013-02-05 kedd 20:18:08
Készüléktípus: Nokia Lumia 1520
Nem: Férfi
Has thanked: 2 times
Been thanked: 15 times

Re: Nokia Lumia 820

Hozzászólás Szerző: jossy »

Üdv.
Felraktam a GDR3 Beta verzsönt a telora... Eddig nem rossz. komolyan kezd alakulni..
Müködik a értesitésre is beállitható egyéni hang. Sőt.. Minden személyre külön sms hang is állitható.
Lehet tiltani a képernyő forgást (??????)
Az alkalmazáskezelõben ott vannak a X ek, igy külön bezárhatók..
Az autó modot még nem probáltam, majd holnap tesztelem.
820 on nem lesz 6 csempe egy sorba....
Ennyi, majd még irók hogy mizu.. :))
Feco23
Újonc
Újonc
Hozzászólások: 28
Csatlakozott: 2010-05-09 vas. 07:44:19
Készüléktípus: Nokia Lumia 820 Black
Nem: Férfi
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Re: Nokia Lumia 820

Hozzászólás Szerző: Feco23 »

szixon írta:
Volt belőle egy széria ami beteg (az enyém is), de ahhoz képest minimális a sírás-rívás a fórumokon.
Lehetne többet tudni, hogy mely széria / tól - ig / az amely "beteg". Kérdezem ezt azért mert esetleges vásárlásnál már kizárható lenne, hogy "belefussak" egy ilyen vételbe. Gondolok itt arra, hogy az esetlegesen "nagyon" akciósan - természetesen új készülékről van szó, és üzletben történő vásárlásról - kínált készüléket így elpasszoljanak/értékesítsenek. Jó lenne ezt már vásárlás előtt tisztázni és nem utána a szervizzel "hadakozni".
erci001
1. szint
1. szint
Hozzászólások: 59
Csatlakozott: 2009-01-16 pén. 16:58:26
Készüléktípus: Lumia 820
Has thanked: 6 times
Been thanked: 0

Re: Nokia Lumia 820

Hozzászólás Szerző: erci001 »

Feco23 írta:
szixon írta:
Volt belőle egy széria ami beteg (az enyém is), de ahhoz képest minimális a sírás-rívás a fórumokon.
Lehetne többet tudni, hogy mely széria / tól - ig / az amely "beteg". Kérdezem ezt azért mert esetleges vásárlásnál már kizárható lenne, hogy "belefussak" egy ilyen vételbe. Gondolok itt arra, hogy az esetlegesen "nagyon" akciósan - természetesen új készülékről van szó, és üzletben történő vásárlásról - kínált készüléket így elpasszoljanak/értékesítsenek. Jó lenne ezt már vásárlás előtt tisztázni és nem utána a szervizzel "hadakozni".
Én májusban vettem nekem térerő problémám volt (sajna nagyon ingadozott )a vége cserélték nem nokiára mert ez a széria nem volt :((
csokabi
2. szint
2. szint
Hozzászólások: 314
Csatlakozott: 2012-03-11 vas. 21:30:43
Készüléktípus: lumia 820
Has thanked: 36 times
Been thanked: 34 times

Re: Nokia Lumia 820

Hozzászólás Szerző: csokabi »

erci001 írta:
Feco23 írta:
szixon írta:
Volt belőle egy széria ami beteg (az enyém is), de ahhoz képest minimális a sírás-rívás a fórumokon.
Lehetne többet tudni, hogy mely széria / tól - ig / az amely "beteg". Kérdezem ezt azért mert esetleges vásárlásnál már kizárható lenne, hogy "belefussak" egy ilyen vételbe. Gondolok itt arra, hogy az esetlegesen "nagyon" akciósan - természetesen új készülékről van szó, és üzletben történő vásárlásról - kínált készüléket így elpasszoljanak/értékesítsenek. Jó lenne ezt már vásárlás előtt tisztázni és nem utána a szervizzel "hadakozni".
Én májusban vettem nekem térerő problémám volt (sajna nagyon ingadozott )a vége cserélték nem nokiára mert ez a széria nem volt :((
Az enyém is májusi szintén térerő gondokkal. Ingadozik és ha elmegy teljesen, akkor roamingot jelez ki. Úgyis marad még, akkor is amikor vissza jön a térerő. Nincs net és hívás sem. Újraindítás segít csak. Már több, mint egy hónapja ülnek rajta a szervizben a büdös osztrákok. Itt pont olyan a szerviz, mint otthon. Nyomnak egy szoftverfrissítést és részükről el van intézve a dolog. Csak, hogy én Abszurdisztánból jövök és ha a helyszínen szarakszik a mobil, akkor át sem veszem. Eddig kétszer dobtam nekik vissza, ha most sem lesz jó, akkor irány a helyi fogyasztó védelem. Elvégre a vásárlásnál sokat nyomot a latban a 2 év gyártói garancia is.
mogyi01
Újonc
Újonc
Hozzászólások: 23
Csatlakozott: 2012-07-22 vas. 10:22:06
Készüléktípus: Lumia 820 WP8.1
Nem: Férfi
Has thanked: 6 times
Been thanked: 1 time

Re: Nokia Lumia 820

Hozzászólás Szerző: mogyi01 »

Sziasztok!

Szeretnék egy ilyen telót venni kártyafüggetlenűl, de nem tudom, hogy melyik boltba. Nagyon sokféle árat írnak 1 v 2 év garival és tartozék "hiányosan"
Melyiket érdemes megvenni és hol? (Bp.)

üdv
erci001
1. szint
1. szint
Hozzászólások: 59
Csatlakozott: 2009-01-16 pén. 16:58:26
Készüléktípus: Lumia 820
Has thanked: 6 times
Been thanked: 0

Re: Nokia Lumia 820

Hozzászólás Szerző: erci001 »

Az enyémet visszavették (mondjuk nem nagyon akarták t mobile)de a nokia szervizben is megmondták hogy sajna hibás (4 szer szervizelve )Tetszett a teló de sajna nem lehetett már 820 választani a 920 ra sokat kellett volna ráfizetni és így sajna hűtlen lettem ehhez a márkához.Remélem egyszer majd visszatérek :)Ha valakinek kell két elég újszerű hátlap kék és sárga szívesen ingyen odaadom (már azt sem tettem rá nehogy az árnyékoljon )esetleg Zuglóiak előnyben privátban írjon akinek kell esetleg
Válasz küldése

Vissza: “Nokia - Windows Phone készülékek”