Huawei Ideos S7 Slim

Tablet típusú készülékekkel foglalkozó témák
Avatar
golan7
3. szint
3. szint
Hozzászólások: 706
Csatlakozott: 2009-06-13 szomb. 16:41:25
Készüléktípus: Note2 LTE+HUAWEI IDEOS S7 Slim
Nem: Férfi
Tartózkodási hely: Tatabánya
Has thanked: 141 times
Been thanked: 138 times

Re: Huawei Ideos S7 Slim

Hozzászólás Szerző: golan7 »

Kipróbáltam az USB OTG-t: a 2gb maxell Pendrive-ot gond nélkül felismerte, de a 8gb-osat(maxell) nem csak ha csináltam 2 partíciót! Utána azt is!
Leírás a fenti hozzászólásomban találhat link-en! :smartass:
Samsung Galaxy Note II LTE (T-mobil) DN3 Rom
Megosztásom
Mielőtt valamit megkérdeznél használd a keresőt és nézd meg az első oldalt és ha van, a GY.I.K. oldalt!!!
lonestar
Újonc
Újonc
Hozzászólások: 3
Csatlakozott: 2011-11-04 pén. 23:39:42
Nem: Férfi
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Re: Huawei Ideos S7 Slim

Hozzászólás Szerző: lonestar »

Gangstar: Miami Vindicationből és a 9mm HD-ből melyik verzió indul el ezen a készüléken? Miaminál a 3.1.4, 3.1.6-ot próbáltam, de nem indulnak el telepítés után, 9mm-nél a snapdragonosnál azt írja, hogy nem támogatott a készülék, a samsungos verzió meg elindul, de minden rózsaszínű.
Avatar
golan7
3. szint
3. szint
Hozzászólások: 706
Csatlakozott: 2009-06-13 szomb. 16:41:25
Készüléktípus: Note2 LTE+HUAWEI IDEOS S7 Slim
Nem: Férfi
Tartózkodási hely: Tatabánya
Has thanked: 141 times
Been thanked: 138 times

Re: Huawei Ideos S7 Slim

Hozzászólás Szerző: golan7 »

lonestar írta:Gangstar: Miami Vindicationből és a 9mm HD-ből melyik verzió indul el ezen a készüléken? Miaminál a 3.1.4, 3.1.6-ot próbáltam, de nem indulnak el telepítés után, 9mm-nél a snapdragonosnál azt írja, hogy nem támogatott a készülék, a samsungos verzió meg elindul, de minden rózsaszínű.

Ezzel próbáltad:http://www.nokiaprogramok.hu/modules.ph ... w&id=44397?
Samsung Galaxy Note II LTE (T-mobil) DN3 Rom
Megosztásom
Mielőtt valamit megkérdeznél használd a keresőt és nézd meg az első oldalt és ha van, a GY.I.K. oldalt!!!
lonestar
Újonc
Újonc
Hozzászólások: 3
Csatlakozott: 2011-11-04 pén. 23:39:42
Nem: Férfi
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Re: Huawei Ideos S7 Slim

Hozzászólás Szerző: lonestar »

Azt írja, hogy csak rootoltra lehet felrakni, de én nem rootolhatom, mert akkor elvész a garancia.
Avatar
golan7
3. szint
3. szint
Hozzászólások: 706
Csatlakozott: 2009-06-13 szomb. 16:41:25
Készüléktípus: Note2 LTE+HUAWEI IDEOS S7 Slim
Nem: Férfi
Tartózkodási hely: Tatabánya
Has thanked: 141 times
Been thanked: 138 times

Re: Huawei Ideos S7 Slim

Hozzászólás Szerző: golan7 »

lonestar írta:
Azt írja, hogy csak rootoltra lehet felrakni, de én nem rootolhatom, mert akkor elvész a garancia.
Szerintem, ha újra rakod a ROM-t akkor nem nagyon tudják észrevenni, hogy előtte root-oltad volna!
Samsung Galaxy Note II LTE (T-mobil) DN3 Rom
Megosztásom
Mielőtt valamit megkérdeznél használd a keresőt és nézd meg az első oldalt és ha van, a GY.I.K. oldalt!!!
Avatar
Macika
6. szint
6. szint
Hozzászólások: 8928
Csatlakozott: 2009-05-01 pén. 11:47:34
Készüléktípus: Huawei P30 Pro 8 256
Nem: Férfi
Tartózkodási hely: Budapest
Has thanked: 321 times
Been thanked: 605 times

Re: Huawei Ideos S7 Slim

Hozzászólás Szerző: Macika »

Úgy néz ki, mától én is tulajdonosa leszek egy ilyennek az SGS2 mellé :)

Szerk.: Meg is van :)
These users thanked the author Macika for the post:
golan7 (2011-11-10 csüt. 19:19:07)
Rating: 2.63%
"A legjobb érv a demokrácia ellen egy ötperces beszélgetés egy átlagos szavazóval."
Sir Winston Churchill
Avatar
golan7
3. szint
3. szint
Hozzászólások: 706
Csatlakozott: 2009-06-13 szomb. 16:41:25
Készüléktípus: Note2 LTE+HUAWEI IDEOS S7 Slim
Nem: Férfi
Tartózkodási hely: Tatabánya
Has thanked: 141 times
Been thanked: 138 times

Re: Huawei Ideos S7 Slim

Hozzászólás Szerző: golan7 »

Macika írta:Úgy néz ki, mától én is tulajdonosa leszek egy ilyennek az SGS2 mellé :)

Szerk.: Meg is van :)
Tapasztalat?
Samsung Galaxy Note II LTE (T-mobil) DN3 Rom
Megosztásom
Mielőtt valamit megkérdeznél használd a keresőt és nézd meg az első oldalt és ha van, a GY.I.K. oldalt!!!
Avatar
Macika
6. szint
6. szint
Hozzászólások: 8928
Csatlakozott: 2009-05-01 pén. 11:47:34
Készüléktípus: Huawei P30 Pro 8 256
Nem: Férfi
Tartózkodási hely: Budapest
Has thanked: 321 times
Been thanked: 605 times

Re: Huawei Ideos S7 Slim

Hozzászólás Szerző: Macika »

golan7 írta:
Macika írta:Úgy néz ki, mától én is tulajdonosa leszek egy ilyennek az SGS2 mellé :)

Szerk.: Meg is van :)
Tapasztalat?
Mellette SGS2-m van, tehát eléggé magas a mérce.
Kezdem a negatívumokkal.

Nehéz. Nem kicsit. De ez jót jelent, van benne anyag... :)
A kijelző nem egy HD AMOLED. Finoman szólva sem. Fekve még csak-csak elmegy, de állva komoly gondok vannak (ebből következik, hogy fekve kell használni!) :)
Problémák vannak a betekintési szöggel is, na de azért lesz olcsó valami, mert ilyeneken lehet spórolni (és ha már KELL, akkor inkább ezen spóroljanak, mint a memórián és/vagy a processzoron)
Az már sajnos megszoktuk, hogy a kínaiak valami belső késztetést éreznek arra, hogy más sorrendben pakolják ki az alsó gombokat mint az más készülékeken elfogadott, így most a "vissza" átkerült legalulra (álló módban bal oldalra). Szokni kell mindenképpen.
És ezzel nagyjából el is fogytak a rossz tapasztalatok.

Amiben meglepő.
Az akksi-készenlét! Odaveri az SGS2-t, igaz, ebben 3.250 mAh-s (azaz épp csak kevesebb, mint a duplája) akksi dolgozik. A kijelző fényereje 0-ra levéve is pont elég lakásban, szemből nézve.
A WLAN érzékenysége jóval az SGS2 felett van, ahol az épp csak egy pálcikányit mutat, ezen még vastagon kettő látszik, a sebessége is nagyobb (azért megjegyzem, hogy akár a Samsung netbookom, akár a T61-es laptopom még simán KIVÁLÓ térerőt jelez ugyanazon a helyen!!!)
A kijelzővel (a kép minőségén kívül) más bajom nincs, olvasható, nem húz csíkot a mozgó kép, bármilyen alkalmazás megfelelően olvasható, használható rajta. A Huawei belenyúlt a natív Androidba, de jól tették, mert okos dolgokat tettek bele, itt nincs lehúzható redőny, van viszont helyette egy - jobb felső sarokban lévő - kis i-betű (információ ugye ;)) ami mindig megjelenik, ha vana valami közlendője a gépnek velem (E-mail, SMS, elmulasztott hívás, rendszerüzenetek, hasonlók).
A hangja (valódi sztereo!) az besz.rás, nem is tudom, hallottam-e már laptoptól ilyen hangminőséget (pedig a Samsung netbookoknak és a T61-nek is legendásan kiváló a hangminősége).
Akár mkv-t, akár DivX-et, akár XviD-et tökéletesen játszik (mondjuk egy 800x480-as kijelzőn értelmetlen dolog HD-t lejátszani).
A kamerája (vesz valaki tabletet fotózni? ;)) olyan, amilyen, inkább csak kipipálandó tétel, hogy az is van rajta.
Van viszont előoldali kamera rajta, ami skype-hívásokhoz tökéletes (másra nem is való).
Minden olyan program, amit használok az SGS-en (és felraktam erre is) az kifogástalanul megy.
A rootolás OCR 1.9.1-gyel tényleg csak egy katt, és vissza is ugyanannyi, nyomtalanul eltűnik.
A telefonálás szokatlan vele, de érdekes módon, akikkel beszéltem rajta, azok nem hallották meg, hogy kihangosítva beszélek, nem találtak különbséget a fejhez tartott SGS2 és e között.

Tetszik :)
These users thanked the author Macika for the post (total 2):
golan7 (2011-11-15 kedd 14:08:39) • chevellke (2011-11-27 vas. 10:50:20)
Rating: 5.26%
"A legjobb érv a demokrácia ellen egy ötperces beszélgetés egy átlagos szavazóval."
Sir Winston Churchill
Avatar
dionaea
1. szint
1. szint
Hozzászólások: 154
Csatlakozott: 2009-06-10 szer. 20:56:26
Készüléktípus: S7 slim +Nokia N8
Tartózkodási hely: Apaj
Has thanked: 7 times
Been thanked: 1 time

Re: Huawei Ideos S7 Slim

Hozzászólás Szerző: dionaea »

Örülök hogy olyannak is tetszik aki már végig ment egy létrán, tehát nem egy kezdő okos telefon rajongó hanem guru.
Nekem 3 hete van meg de nagyon megszerettem. azóta netezésre emailre nem is kapcsoltam be a laptopot.
Nagy negativum sokaknak hogy kikapcsolt kijelzőnél kikapcsolja a wifit, sőt állitólag a bluetoothot is. Nekem nem zavaró.
Teamviewerrel teljesen korrektül lehet pc t irányitani amihez a 7 col teljesen elég.
Mivel nekem Ace-emet lenyúlták ez az egyetlen androidos készülékem és teljesene jó. Most tesztelem a játékokat.
Nfs, deadspace,Sentinel3, Gt racing, x-plane hibátlanul megy.

launcherre meg felraktam a VTL t ez nagyon jó gyors és nem idegesitő mint a gyári.
Eddigi saját telefonok:3210,R320,R380,6210,7650,3660,6630,E70,5800,Iphone 3g,N97 32gb black, Omnia 2, Galaxy Ace, samsung omniaHD
jelenlegi: Huawei s7slim& Nokia N8-00
Avatar
Macika
6. szint
6. szint
Hozzászólások: 8928
Csatlakozott: 2009-05-01 pén. 11:47:34
Készüléktípus: Huawei P30 Pro 8 256
Nem: Férfi
Tartózkodási hely: Budapest
Has thanked: 321 times
Been thanked: 605 times

Re: Huawei Ideos S7 Slim

Hozzászólás Szerző: Macika »

dionaea írta:Örülök hogy olyannak is tetszik aki már végig ment egy létrán, tehát nem egy kezdő okos telefon rajongó hanem guru.
Nekem 3 hete van meg de nagyon megszerettem. azóta netezésre emailre nem is kapcsoltam be a laptopot.
Nagy negativum sokaknak hogy kikapcsolt kijelzőnél kikapcsolja a wifit, sőt állitólag a bluetoothot is. Nekem nem zavaró.
Teamviewerrel teljesen korrektül lehet pc t irányitani amihez a 7 col teljesen elég.
Mivel nekem Ace-emet lenyúlták ez az egyetlen androidos készülékem és teljesene jó. Most tesztelem a játékokat.
Nfs, deadspace,Sentinel3, Gt racing, x-plane hibátlanul megy.

launcherre meg felraktam a VTL t ez nagyon jó gyors és nem idegesitő mint a gyári.
Az emberek általában azért szoktak mérgesek lenni, mert NEM kapcsol le a WLAN alvó módban.
A problémán NAGYON könnyű segíteni.

Bemész a WLAN menübe, ott a középső érintőgombbal a Speciálisat választod, majd a WiFi alvó irányelvénél megváltoztatod SOHA-ra.
És már teljesült is a vágyad, 16 óra alatt lemerül a készülék ;)
"A legjobb érv a demokrácia ellen egy ötperces beszélgetés egy átlagos szavazóval."
Sir Winston Churchill
Válasz küldése

Vissza: “Tablet készülékek”