Asus Transformer TF101

Tablet típusú készülékekkel foglalkozó témák
nmolnar
1. szint
1. szint
Hozzászólások: 88
Csatlakozott: 2009-03-23 hétf. 09:24:12
Készüléktípus: Samsung S7 Edge Samsung T815
Nem: Férfi
Tartózkodási hely: Székesfehérvár
Has thanked: 1 time
Been thanked: 11 times

Re: Asus Transformer TF101

Hozzászólás Szerző: nmolnar »

zlauriny írta:
Ügyes vagy, hogy megtaláltad! Kerestem én is, de ezt nem láttam. :blush:
Szerintem jónak tűnik. Látom, hogy 2 év gari van rá. Esetleg kérdezz rá, hogy magyarországi-e, azaz ha ne adj' Isten lenne vele valami baj, beviheted-e itthon is a szervizbe...
Ne feledkezz meg rólunk akkor sem, ha megvetted! :) Érdekelne a tapasztalatod az eladóval kapcsoltban is. Erősen gondolkodom én is egy ilyen konstrukción.
Sziasztok!

Holnaptól a Media Markt-ban kapható dokkolóval 139.990 Ft-ért. Bár én itt megkérdeztem a szfvári boltjukban, 130e Ft-ot mondtak. Ugyanígy egy Samsung UE32D5000 tv-re is az újságban 120e Ft és a boltban (személyesen láttam) 110e Ft. Én pedig lehet hozzájutok jövő hét elején 115e Ft-ért egyhez. :)

Norbi
NBK
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Re: Asus Transformer TF101

Hozzászólás Szerző: NBK »

nmolnar írta:
zlauriny írta:
Ügyes vagy, hogy megtaláltad! Kerestem én is, de ezt nem láttam. :blush:
Szerintem jónak tűnik. Látom, hogy 2 év gari van rá. Esetleg kérdezz rá, hogy magyarországi-e, azaz ha ne adj' Isten lenne vele valami baj, beviheted-e itthon is a szervizbe...
Ne feledkezz meg rólunk akkor sem, ha megvetted! :) Érdekelne a tapasztalatod az eladóval kapcsoltban is. Erősen gondolkodom én is egy ilyen konstrukción.
Sziasztok!

Holnaptól a Media Markt-ban kapható dokkolóval 139.990 Ft-ért. Bár én itt megkérdeztem a szfvári boltjukban, 130e Ft-ot mondtak. Ugyanígy egy Samsung UE32D5000 tv-re is az újságban 120e Ft és a boltban (személyesen láttam) 110e Ft. Én pedig lehet hozzájutok jövő hét elején 115e Ft-ért egyhez. :)

Norbi
Szia

Az Alba Plázában is nyílt egy Extreme Digital, esetleg őket is megkérdezheted, hogy tudnak-e szerezni.......üdv földim :D
Avatar
fonix232
5. szint
5. szint
Hozzászólások: 2208
Csatlakozott: 2009-01-12 hétf. 20:24:05
Készüléktípus: ZTE Blade
Nem: Férfi
Tartózkodási hely: Behind you!!!
Has thanked: 2 times
Been thanked: 44 times

Re: Asus Transformer TF101

Hozzászólás Szerző: fonix232 »

Debrecenben az eDigital nem nagyon tudott hozzá se szólni sajnos :S Media-ban nálunk még mindig 139.990 a dokkolós 16gigás, sima dokkolót pedig nem árulnak.
  • ZTE Blade - CyanogenMod 7
  • Haipad M7 - PhoenixMod [0805] v1.1
  • Asus Transformer TF101 32GB - Revolver 2.5, Clemsyn kernel v9, custom sound mod
nmolnar
1. szint
1. szint
Hozzászólások: 88
Csatlakozott: 2009-03-23 hétf. 09:24:12
Készüléktípus: Samsung S7 Edge Samsung T815
Nem: Férfi
Tartózkodási hely: Székesfehérvár
Has thanked: 1 time
Been thanked: 11 times

Re: Asus Transformer TF101

Hozzászólás Szerző: nmolnar »

NBK írta:
Szia

Az Alba Plázában is nyílt egy Extreme Digital, esetleg őket is megkérdezheted, hogy tudnak-e szerezni.......üdv földim :D
Szia!

Már voltam bent náluk múlt hétvégén. 150.000 Ft és a kedvemért kinyitottunk egyet, mert még ők sem látták élőben.
Álomszép. Csak a 3G hiánya, ami visszatart kicsit. Van Telenor-os usb-s mobilnetem. Nem tudom a dokkoló usb-jébe dugva tudom-e használni, támogatja-e.

Norbi

U.I.: Na meg a Samsung Galaxy Tab 7.7 (P6800) sem lesz rossz dolog, ha egyszer végre kiadják (Apple beperelte ugyebár)
nmolnar
1. szint
1. szint
Hozzászólások: 88
Csatlakozott: 2009-03-23 hétf. 09:24:12
Készüléktípus: Samsung S7 Edge Samsung T815
Nem: Férfi
Tartózkodási hely: Székesfehérvár
Has thanked: 1 time
Been thanked: 11 times

Re: Asus Transformer TF101

Hozzászólás Szerző: nmolnar »

fonix232 írta:Debrecenben az eDigital nem nagyon tudott hozzá se szólni sajnos :S Media-ban nálunk még mindig 139.990 a dokkolós 16gigás, sima dokkolót pedig nem árulnak.
Szia!

Media újságban itt is 140e Ft, de valamiért olcsóbb árat mondtak a telefonban.
Edigital-ban nálunk (Szfvár.) raktáron is volt, de erről írtam fentebbi hozzászólásomban.

Norbi
Avatar
fonix232
5. szint
5. szint
Hozzászólások: 2208
Csatlakozott: 2009-01-12 hétf. 20:24:05
Készüléktípus: ZTE Blade
Nem: Férfi
Tartózkodási hely: Behind you!!!
Has thanked: 2 times
Been thanked: 44 times

Re: Asus Transformer TF101

Hozzászólás Szerző: fonix232 »

Elvileg támogatja a Telenoros USB-t legalábbis a Prime 1.9 tutira! A Galaxy Tab-ek meg nem nagyon akarnak idefele jönni, az Apple-perek miatt, de nekem nem tetszik igazán, nagyon drágák és csak minimális pluszt adnak a meglévőkhöz (ez kb ki is merül a TouchWiz felületben).
  • ZTE Blade - CyanogenMod 7
  • Haipad M7 - PhoenixMod [0805] v1.1
  • Asus Transformer TF101 32GB - Revolver 2.5, Clemsyn kernel v9, custom sound mod
Avatar
zlauriny
Újonc
Újonc
Hozzászólások: 41
Csatlakozott: 2011-09-02 pén. 22:43:54
Készüléktípus: Nokia E52
Nem: Férfi
Has thanked: 14 times
Been thanked: 0
Kapcsolat:

Re: Asus Transformer TF101

Hozzászólás Szerző: zlauriny »

nmolnar írta:
fonix232 írta:Debrecenben az eDigital nem nagyon tudott hozzá se szólni sajnos :S Media-ban nálunk még mindig 139.990 a dokkolós 16gigás, sima dokkolót pedig nem árulnak.
Szia!

Media újságban itt is 140e Ft, de valamiért olcsóbb árat mondtak a telefonban.
Edigital-ban nálunk (Szfvár.) raktáron is volt, de erről írtam fentebbi hozzászólásomban.

Norbi
Hello,
Sikerült megrendelned a Vateán? Nekem korrektnek tűnt az eladó...
Z.
Avatar
zlauriny
Újonc
Újonc
Hozzászólások: 41
Csatlakozott: 2011-09-02 pén. 22:43:54
Készüléktípus: Nokia E52
Nem: Férfi
Has thanked: 14 times
Been thanked: 0
Kapcsolat:

Re: Asus Transformer TF101

Hozzászólás Szerző: zlauriny »

fonix232 írta:Elvileg támogatja a Telenoros USB-t legalábbis a Prime 1.9 tutira! A Galaxy Tab-ek meg nem nagyon akarnak idefele jönni, az Apple-perek miatt, de nekem nem tetszik igazán, nagyon drágák és csak minimális pluszt adnak a meglévőkhöz (ez kb ki is merül a TouchWiz felületben).

Még a support-ot lehetne összehasonlítani. Sajnos nekem nincs összehasonlítási alapom, bár érdekelne a két cég hozzáállása...
Avatar
zlauriny
Újonc
Újonc
Hozzászólások: 41
Csatlakozott: 2011-09-02 pén. 22:43:54
Készüléktípus: Nokia E52
Nem: Férfi
Has thanked: 14 times
Been thanked: 0
Kapcsolat:

Re: Asus Transformer TF101

Hozzászólás Szerző: zlauriny »

nmolnar írta:
NBK írta:
Szia

Az Alba Plázában is nyílt egy Extreme Digital, esetleg őket is megkérdezheted, hogy tudnak-e szerezni.......üdv földim :D
Szia!

Már voltam bent náluk múlt hétvégén. 150.000 Ft és a kedvemért kinyitottunk egyet, mert még ők sem látták élőben.
Álomszép. Csak a 3G hiánya, ami visszatart kicsit. Van Telenor-os usb-s mobilnetem. Nem tudom a dokkoló usb-jébe dugva tudom-e használni, támogatja-e.

Norbi

U.I.: Na meg a Samsung Galaxy Tab 7.7 (P6800) sem lesz rossz dolog, ha egyszer végre kiadják (Apple beperelte ugyebár)

:!: http://www.telenor.hu/internet/hipernet ... y-tab10-1/
Avatar
fonix232
5. szint
5. szint
Hozzászólások: 2208
Csatlakozott: 2009-01-12 hétf. 20:24:05
Készüléktípus: ZTE Blade
Nem: Férfi
Tartózkodási hely: Behind you!!!
Has thanked: 2 times
Been thanked: 44 times

Re: Asus Transformer TF101

Hozzászólás Szerző: fonix232 »

Nekem a Galaxy Tab nem nagyon adja, ugyanazt tudja, egyedül a TouchWiz ami plusz. Kamerája gyengébb (csak 3MP), de van vaku, uaz a proci, RAM, belső tárhely.

Az Asus Support nagyon jó, felhívtam őket, és alig két perc alatt megmondták hogy mettől meddig érvényes a garanciám, itthon hogy szervizelnek, hol, stb. Sőt még helyeket is ajánlottak hogy honnan lehet olcsón kiegészítőket beszerezni!
  • ZTE Blade - CyanogenMod 7
  • Haipad M7 - PhoenixMod [0805] v1.1
  • Asus Transformer TF101 32GB - Revolver 2.5, Clemsyn kernel v9, custom sound mod
Válasz küldése

Vissza: “Tablet készülékek”