Samsung P1000 Galaxy Tab

Tablet típusú készülékekkel foglalkozó témák
Avatar
Yethi
Újonc
Újonc
Hozzászólások: 11
Csatlakozott: 2009-11-29 vas. 22:54:42
Készüléktípus: i8910HD [+Palm TX]
Tartózkodási hely: Zalaegerszeg
Has thanked: 3 times
Been thanked: 0

Re: Samsung P1000 Galaxy Tab

Hozzászólás Szerző: Yethi »

Hello,

köszi a gyors választ...
Mit lehet arról tudni h. ezek a kódok mit jelentenek? Hasonló mint a i8910nél, év hónap stb. jelölések?
Web áruházból rendelés felejtős, mert "zsákba macska", csak otthon derül ki h. melyik ROM van rajta :-(
hát ez még egy ellenérv h. "mégsem kell" ez a kütyű, mert mindenképpen 2.3al szeretném használni...
Yethi
Avatar
Limahl
6. szint
6. szint
Hozzászólások: 9347
Csatlakozott: 2009-01-13 kedd 12:52:06
Készüléktípus: Samsung galaxy s7 edge
Tartózkodási hely: Budapest IV.ker.
Has thanked: 264 times
Been thanked: 1859 times

Re: Samsung P1000 Galaxy Tab

Hozzászólás Szerző: Limahl »

Yethi írta:Hello,

köszi a gyors választ...
Mit lehet arról tudni h. ezek a kódok mit jelentenek? Hasonló mint a i8910nél, év hónap stb. jelölések?
Web áruházból rendelés felejtős, mert "zsákba macska", csak otthon derül ki h. melyik ROM van rajta :-(
hát ez még egy ellenérv h. "mégsem kell" ez a kütyű, mert mindenképpen 2.3al szeretném használni...
Yethi

megnéztem ezek mind 2010 novemberi és decemberi 2.2-es romok. De hát ha rendelsz ki tudja mi van rajta ugye?
These users thanked the author Limahl for the post:
Yethi (2011-07-01 pén. 15:49:43)
Rating: 2.63%
Samsung galaxy s7 edge
Avatar
Yethi
Újonc
Újonc
Hozzászólások: 11
Csatlakozott: 2009-11-29 vas. 22:54:42
Készüléktípus: i8910HD [+Palm TX]
Tartózkodási hely: Zalaegerszeg
Has thanked: 3 times
Been thanked: 0

Re: Samsung P1000 Galaxy Tab

Hozzászólás Szerző: Yethi »

Hello,

köszi, ez azé jó hír, több mint fél évvel ezek után van remény h. nem ilyet talál az "emberfia"

Yethi
gyotam20
2. szint
2. szint
Hozzászólások: 344
Csatlakozott: 2009-01-12 hétf. 22:26:12
Készüléktípus: Samsung I9000 GalaxyS
Has thanked: 5 times
Been thanked: 10 times

Re: Samsung P1000 Galaxy Tab

Hozzászólás Szerző: gyotam20 »

Yethi írta:Hello,

köszi, ez azé jó hír, több mint fél évvel ezek után van remény h. nem ilyet talál az "emberfia"

Yethi
Nem kell azért meg ijedni ettől,mert Én is és Moco is ha jól tudom a Samfirmware-en elérhető lkegfrissebb 2.3.3 at és semmi probléma a rom -al és a tabbal eddigi legjobb rom ami létezik Tab ra szerintem. Root olható flash -elhető meg minden szerintem nincs hátránya neki. Nagyon király gyors és folyamatos lag és bug mentes a rom nálam. Szóval ne ez legyen a döntő a vásárlásnál . Tovbábbi szép napot.
These users thanked the author gyotam20 for the post:
Yethi (2011-07-01 pén. 21:36:48)
Rating: 2.63%
Zte Blade Cm7 Godfather Edition.
Avatar
Yethi
Újonc
Újonc
Hozzászólások: 11
Csatlakozott: 2009-11-29 vas. 22:54:42
Készüléktípus: i8910HD [+Palm TX]
Tartózkodási hely: Zalaegerszeg
Has thanked: 3 times
Been thanked: 0

Re: Samsung P1000 Galaxy Tab

Hozzászólás Szerző: Yethi »

gyotam20 írta:
Nem kell azért meg ijedni ettől,mert Én is és Moco is ha jól tudom a Samfirmware-en elérhető lkegfrissebb 2.3.3 at és semmi probléma a rom -al és a tabbal eddigi legjobb rom ami létezik Tab ra szerintem. Root olható flash -elhető meg minden szerintem nincs hátránya neki. Nagyon király gyors és folyamatos lag és bug mentes a rom nálam. Szóval ne ez legyen a döntő a vásárlásnál . Tovbábbi szép napot.
Nagyon köszi! :yeah:
Ez is nagyon segít dönteni, minden eshetőséggel szeretnék tisztában lenni...
Az i8910 helyett (mellett?) és laptop mellett használnám, és melohoz is kéne (email, office, pdf, képnézegető stb.)
"terepen" mobilabb mint a lapi, de nem egérmozi mint az OmniaHD

Yethi
gyotam20
2. szint
2. szint
Hozzászólások: 344
Csatlakozott: 2009-01-12 hétf. 22:26:12
Készüléktípus: Samsung I9000 GalaxyS
Has thanked: 5 times
Been thanked: 10 times

Re: Samsung P1000 Galaxy Tab

Hozzászólás Szerző: gyotam20 »

Megy a Videóhívás a Tab on is SKYPE al tudtátok ezt ? :)
These users thanked the author gyotam20 for the post:
Yethi (2011-07-05 kedd 14:04:50)
Rating: 2.63%
Zte Blade Cm7 Godfather Edition.
Avatar
Yethi
Újonc
Újonc
Hozzászólások: 11
Csatlakozott: 2009-11-29 vas. 22:54:42
Készüléktípus: i8910HD [+Palm TX]
Tartózkodási hely: Zalaegerszeg
Has thanked: 3 times
Been thanked: 0

Re: Samsung P1000 Galaxy Tab

Hozzászólás Szerző: Yethi »

gyotam20 írta:Megy a Videóhívás a Tab on is SKYPE al tudtátok ezt ? :)
Hello,

húúú ez jó hír, még egy érv a "beszerzés" mellett
Köszi

Yethi
zolek
1. szint
1. szint
Hozzászólások: 70
Csatlakozott: 2009-07-05 vas. 10:14:47
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Re: Samsung P1000 Galaxy Tab

Hozzászólás Szerző: zolek »

Sziasztok! Szert tettem egy ilyen készülékre, és van egy kis próblémám az internet használatával. Mivel ez egy második készülékként van használva, nem akarnék hozzá plussz sim kártyát, ezért adott volt az elképzelés, hogy egy N8 mobil netét megosztom, mikor nincs wlan a közelben, csak arra nem számítottam hogy a zseniális android az ad-hoc hálózatokat nem látja (számomra érthetetlen). Azt már megtaláltam, hogy root segítségével megoldható a próbléma, de ezt egyenlőre kerülném, két okból kifolyólag. Egy, hogy még kicsit láma vagyok az android lelkivilágához, kettő, mivel céges az eszkőz, nem dijjaznák ha valami nem úgy alakulna, hogy a gari próblémás lenne, akár az első okból kifolyólag. Tehát kérdés, megosztást hogy lehetne megoldani más módon? Progi ( akár symbiánon, (Joiku csak ad-hoc-ot tud?)), vagy bluetooth, vagy kábel, vagy egyébb?
t.benedek92
2. szint
2. szint
Hozzászólások: 469
Csatlakozott: 2009-07-25 szomb. 11:50:36
Tartózkodási hely: Érd
Has thanked: 12 times
Been thanked: 12 times

Re: Samsung P1000 Galaxy Tab

Hozzászólás Szerző: t.benedek92 »

A hetvegen vegre feltettem a samfirmware.com-on talalhato legfrisebb romot (2.3.3 majus 4-i release).Fantasztikus.Mint a villam olyan lett tole a Tab. :) Elotte gyari 2.2.2 volt fent,de az uton ut felen akadt/fagyott minden baja volt(a redony is 3-4 akadassal csuszott csak le,mindegy volt hogy eppen mi futott a hatterben).Helybol raszantam magam a cucc rootolasara is( a garinak mar ugyis mind...),ez a Chainfire 3D,valami eszeveszett jo talalmany :D a Tegras jatekok meg a Gameloftospkat is hazavagjak(pedig azert valljuk be hogy azok sem semmik).Ha masert nem mar ezert megerte rootolni a kuytumet.Egyre jobban imadom(plane most hogy ilyen gyors) mindig talalok benne valami ujat amivel fel lehet dobni egy kicsit ha valami nagyon megszokotta valik.Bazi jo ez az android :)

(ui.: bocsanat az ekezetekert,de most is a Tab-rol irok,es a gyari billentyuzet a kedvencem,pedig mar sokat kiprobaltam,dr ezen ugyebar nimcsenek ekezetek :/ )
"Attól hogy a kacsa nem tud úszni még nem biztos,hogy a víz a hülye."
Avatar
ferret
Fő moderátor
Fő moderátor
Hozzászólások: 5555
Csatlakozott: 2009-01-12 hétf. 21:06:08
Készüléktípus: RedmiNote4+250 old nokia
Nem: Férfi
Tartózkodási hely: a nyúlon túl
Has thanked: 112 times
Been thanked: 348 times

Re: Samsung P1000 Galaxy Tab

Hozzászólás Szerző: ferret »

t.benedek92 írta:(ui.: bocsanat az ekezetekert,de most is a Tab-rol irok,es a gyari billentyuzet a kedvencem,pedig mar sokat kiprobaltam,dr ezen ugyebar nimcsenek ekezetek :/ )
Ha rajta tartod az ujjad a betűkön, akkor sem jönnek elő az ékezetesek?
Kép Kép
Válasz küldése
  • Similar Topics
    Válaszok
    Megtekintve
    Utolsó hozzászólás

Vissza: “Tablet készülékek”