Samsung P1000 Galaxy Tab

Tablet típusú készülékekkel foglalkozó témák
Avatar
moco
Fő moderátor
Fő moderátor
Hozzászólások: 12730
Csatlakozott: 2009-01-06 kedd 15:36:40
Készüléktípus: Samsung Note 20
Nem:
Tartózkodási hely: Budapest
Has thanked: 930 times
Been thanked: 1093 times

Re: Samsung P1000 Galaxy Tab

Hozzászólás Szerző: moco »

t.benedek92 írta:Köszönöm :)
Nem szolgáltatósra,de első androidos kütyüm lesz,szóval bocsánat az idióta kérdésért,szóval ez a félhivatalos dolog mit takar?Bukom a garanciát avagy sem? :eges: és egy földi halandó is meg tudja csinálni,vagy kell hozzá valami extra kábel vagy hasonló? (esetleg egy leírást tudsz hozzá dobni ha szépen megkérlek? :blush: )
de ha még mindig nincs meg a telefon, ugyan mi a fenéért frissítenéd? még nem is használtad.
amúgy én frissítettem pár nap után a tabot, és nem kellett volna, mert gyengébb volt a rom, mint ami alapból rajta volt. úgyhogy várnom kellett újabb romra, de ez már jó ami most fönt van.
itt találsz leírást, hogy hogy kell feltenni egy romot.
a kiest alapból felejtősnek tartom, odinnal tesz fel mindenki romot. aztán, ha valami gond van, csak fel kell tenni az eredeti romot, amivel megvette az ember és kész.
regisztrálni kell

Kód: Egész kijelölése

http://pdafanclub.com/forum/index.php?topic=2777.0
VESZEKEDNI CSAK PRIVÁTBAN LEHET! AKI A FÓRUMBAN VESZEKSZIK,1 HÉTRE KITILTOM !! :deal:
S10+ Dual / SGS4
Avatar
reddoors
Kiemelt 5. szint
Kiemelt 5. szint
Hozzászólások: 4711
Csatlakozott: 2009-02-10 kedd 21:03:02
Készüléktípus: Huawei MATE 9
Nem: Férfi
Has thanked: 16 times
Been thanked: 550 times

Re: Samsung P1000 Galaxy Tab

Hozzászólás Szerző: reddoors »

Moco , mennyit gondoltál a GT-ért?
Huawei MATE 9 Android 7
t.benedek92
2. szint
2. szint
Hozzászólások: 469
Csatlakozott: 2009-07-25 szomb. 11:50:36
Tartózkodási hely: Érd
Has thanked: 12 times
Been thanked: 12 times

Re: Samsung P1000 Galaxy Tab

Hozzászólás Szerző: t.benedek92 »

moco írta:
t.benedek92 írta:Köszönöm :)
Nem szolgáltatósra,de első androidos kütyüm lesz,szóval bocsánat az idióta kérdésért,szóval ez a félhivatalos dolog mit takar?Bukom a garanciát avagy sem? :eges: és egy földi halandó is meg tudja csinálni,vagy kell hozzá valami extra kábel vagy hasonló? (esetleg egy leírást tudsz hozzá dobni ha szépen megkérlek? :blush: )
de ha még mindig nincs meg a telefon, ugyan mi a fenéért frissítenéd? még nem is használtad.
amúgy én frissítettem pár nap után a tabot, és nem kellett volna, mert gyengébb volt a rom, mint ami alapból rajta volt. úgyhogy várnom kellett újabb romra, de ez már jó ami most fönt van.
itt találsz leírást, hogy hogy kell feltenni egy romot.
a kiest alapból felejtősnek tartom, odinnal tesz fel mindenki romot. aztán, ha valami gond van, csak fel kell tenni az eredeti romot, amivel megvette az ember és kész.
regisztrálni kell

Kód: Egész kijelölése

http://pdafanclub.com/forum/index.php?topic=2777.0
köszönöm :)
"Attól hogy a kacsa nem tud úszni még nem biztos,hogy a víz a hülye."
Avatar
moco
Fő moderátor
Fő moderátor
Hozzászólások: 12730
Csatlakozott: 2009-01-06 kedd 15:36:40
Készüléktípus: Samsung Note 20
Nem:
Tartózkodási hely: Budapest
Has thanked: 930 times
Been thanked: 1093 times

Re: Samsung P1000 Galaxy Tab

Hozzászólás Szerző: moco »

reddoors írta:Moco , mennyit gondoltál a GT-ért?
reddoors. már nem hiszem, hogy eladom. megtáltosodott az új rommal, de nem csak ez miatt. megmenekült.
VESZEKEDNI CSAK PRIVÁTBAN LEHET! AKI A FÓRUMBAN VESZEKSZIK,1 HÉTRE KITILTOM !! :deal:
S10+ Dual / SGS4
t.benedek92
2. szint
2. szint
Hozzászólások: 469
Csatlakozott: 2009-07-25 szomb. 11:50:36
Tartózkodási hely: Érd
Has thanked: 12 times
Been thanked: 12 times

Re: Samsung P1000 Galaxy Tab

Hozzászólás Szerző: t.benedek92 »

Beálltam én is a Tab tulajdonosok sorába :D már most imádom,N95 után fantasztikus élmény :) gyors,könnyű vele gepelni,mióta meg van a gépem csak azért volt bekapcsolva, hogy rategyem a zenéket képeket és egy pár játékot :D
"Attól hogy a kacsa nem tud úszni még nem biztos,hogy a víz a hülye."
Avatar
moco
Fő moderátor
Fő moderátor
Hozzászólások: 12730
Csatlakozott: 2009-01-06 kedd 15:36:40
Készüléktípus: Samsung Note 20
Nem:
Tartózkodási hely: Budapest
Has thanked: 930 times
Been thanked: 1093 times

Re: Samsung P1000 Galaxy Tab

Hozzászólás Szerző: moco »

t.benedek92 írta:Beálltam én is a Tab tulajdonosok sorába :D már most imádom,N95 után fantasztikus élmény :) gyors,könnyű vele gepelni,mióta meg van a gépem csak azért volt bekapcsolva, hogy rategyem a zenéket képeket és egy pár játékot :D
Gratula! Hát ha még romot is frissítenél rajta. Akkor lenne az igazi. Gyors lett, mint a fene. És szebb is.
VESZEKEDNI CSAK PRIVÁTBAN LEHET! AKI A FÓRUMBAN VESZEKSZIK,1 HÉTRE KITILTOM !! :deal:
S10+ Dual / SGS4
t.benedek92
2. szint
2. szint
Hozzászólások: 469
Csatlakozott: 2009-07-25 szomb. 11:50:36
Tartózkodási hely: Érd
Has thanked: 12 times
Been thanked: 12 times

Re: Samsung P1000 Galaxy Tab

Hozzászólás Szerző: t.benedek92 »

moco írta:
t.benedek92 írta:Beálltam én is a Tab tulajdonosok sorába :D már most imádom,N95 után fantasztikus élmény :) gyors,könnyű vele gepelni,mióta meg van a gépem csak azért volt bekapcsolva, hogy rategyem a zenéket képeket és egy pár játékot :D
Gratula! Hát ha még romot is frissítenél rajta. Akkor lenne az igazi. Gyors lett, mint a fene. És szebb is.
köszönöm :)
N95 után így is piszok gyors:) egyelőre még élvezkedem aztán ha lement ez az érettsegi hajcihő lehet frissítem is :)
"Attól hogy a kacsa nem tud úszni még nem biztos,hogy a víz a hülye."
t.benedek92
2. szint
2. szint
Hozzászólások: 469
Csatlakozott: 2009-07-25 szomb. 11:50:36
Tartózkodási hely: Érd
Has thanked: 12 times
Been thanked: 12 times

Re: Samsung P1000 Galaxy Tab

Hozzászólás Szerző: t.benedek92 »

Valoszinuleg en vagyok bena,de en tobb helyen is azt olvastam hogy van benne autofocus,de nekem nem sikerul elo csalogatni se ezt se a makro modot. Tudtok nekem segiteni?(2.2es gyari fuggetlen ROM van rajta).
"Attól hogy a kacsa nem tud úszni még nem biztos,hogy a víz a hülye."
Avatar
mgTerminator
4. szint
4. szint
Hozzászólások: 1011
Csatlakozott: 2010-02-11 csüt. 23:47:08
Készüléktípus: Samsung Galaxy S4
Has thanked: 12 times
Been thanked: 74 times

Re: Samsung P1000 Galaxy Tab

Hozzászólás Szerző: mgTerminator »

Moco, ha megkérhetlek tudnál csinálni egy pár screent az új mézeskaláccsal? :D (Én csak a médiában láttam még élőben, de azon csak froyó volt, egyből megtetszett, szerintem még az idén én is beszerzek egyet ha minden jól megy :D )
Ja meg hogy is van ez a 16Gb tárhely? Külön van mint pl egy memkari? (erről is tudnál dobni képet?)
Kép
Samsung Galaxy S4
Avatar
moco
Fő moderátor
Fő moderátor
Hozzászólások: 12730
Csatlakozott: 2009-01-06 kedd 15:36:40
Készüléktípus: Samsung Note 20
Nem:
Tartózkodási hely: Budapest
Has thanked: 930 times
Been thanked: 1093 times

Re: Samsung P1000 Galaxy Tab

Hozzászólás Szerző: moco »

<terminator> írta:Moco, ha megkérhetlek tudnál csinálni egy pár screent az új mézeskaláccsal? :D (Én csak a médiában láttam még élőben, de azon csak froyó volt, egyből megtetszett, szerintem még az idén én is beszerzek egyet ha minden jól megy :D )
Ja meg hogy is van ez a 16Gb tárhely? Külön van mint pl egy memkari? (erről is tudnál dobni képet?)
szia. tessék
http://hotfile.com/dl/119211759/ba1f34d/blna.rar.html

igen, mint pl. N95 8gb-nél.
külön a memóriakártya (external sd) és külön a belső 16 giga (sd card)
These users thanked the author moco for the post:
mgTerminator (2011-05-29 vas. 08:41:52)
Rating: 2.63%
VESZEKEDNI CSAK PRIVÁTBAN LEHET! AKI A FÓRUMBAN VESZEKSZIK,1 HÉTRE KITILTOM !! :deal:
S10+ Dual / SGS4
Válasz küldése

Vissza: “Tablet készülékek”