Samsung P1000 Galaxy Tab

Tablet típusú készülékekkel foglalkozó témák
Avatar
reddoors
Kiemelt 5. szint
Kiemelt 5. szint
Hozzászólások: 4711
Csatlakozott: 2009-02-10 kedd 21:03:02
Készüléktípus: Huawei MATE 9
Nem: Férfi
Has thanked: 16 times
Been thanked: 550 times

Re: Samsung P1000 Galaxy Tab

Hozzászólás Szerző: reddoors »

Hogyan lehet a mindennapi használatban hordozni, használni egy ekkora téglát? Valaki írja már le mert el nem tudom képzelni. :) Nem kötözködni akarok , de nem látom az e-fajta dolgoknak nagy hasznát.... :?
Huawei MATE 9 Android 7
Avatar
moco
Fő moderátor
Fő moderátor
Hozzászólások: 12730
Csatlakozott: 2009-01-06 kedd 15:36:40
Készüléktípus: Samsung Note 20
Nem:
Tartózkodási hely: Budapest
Has thanked: 930 times
Been thanked: 1093 times

Re: Samsung P1000 Galaxy Tab

Hozzászólás Szerző: moco »

reddoors írta:Hogyan lehet a mindennapi használatban hordozni, használni egy ekkora téglát? Valaki írja már le mert el nem tudom képzelni. :) Nem kötözködni akarok , de nem látom az e-fajta dolgoknak nagy hasznát.... :?
szerintem ezt csak utazáskor használják. én is csak otthon használom, nem igazán cipelgetem magammal. (reggeli email, pü, fórumnézés, és olvasás)
nálam számítógép és teló közötti méret/űr kitöltését szolgálja. ágyikóban jól lehet kezelni, és még látom is a betűket. jóóó a laptop is cipelhető, de ez sokkal kényelmesebb.
pedig mondtam én is, hogy nem látom értelmét egy ekkora izének, de egészen tetszik.
VESZEKEDNI CSAK PRIVÁTBAN LEHET! AKI A FÓRUMBAN VESZEKSZIK,1 HÉTRE KITILTOM !! :deal:
S10+ Dual / SGS4
Avatar
Norb377
Újonc
Újonc
Hozzászólások: 34
Csatlakozott: 2009-01-14 szer. 17:51:05
Készüléktípus: Galaxy Tab+NW8440 workstation
Tartózkodási hely: Budapest,Pilisjászfalu
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Re: Samsung P1000 Galaxy Tab

Hozzászólás Szerző: Norb377 »

Én meg csak ezt használom.Igaz,egész nap az irodában ülök a gép előtt,mellettem kinyitva figyel a szép kis tokjában.
Figyelmeztet a határidőkre,e-mail és sms-ekre.
Aztán bevágom a kocsiba,otthon meg megint polcra kerül.
Hivások meg blubuttyon mennek.
Szerintem tök jó,tényleg használható.
Külön szuper,ha a gyerek nyügös a hazafelé vezető úton,csak a kezébe nyomom az angry birds-el,és csend van hazáig :mrgreen:
3D-s tervezés,rajzok készitése. http://www.laprakonyha.atw.hu/
Avatar
reddoors
Kiemelt 5. szint
Kiemelt 5. szint
Hozzászólások: 4711
Csatlakozott: 2009-02-10 kedd 21:03:02
Készüléktípus: Huawei MATE 9
Nem: Férfi
Has thanked: 16 times
Been thanked: 550 times

Re: Samsung P1000 Galaxy Tab

Hozzászólás Szerző: reddoors »

Nem győztetek meg , de azért köszi a magyarázatot. ;)
Huawei MATE 9 Android 7
Avatar
moco
Fő moderátor
Fő moderátor
Hozzászólások: 12730
Csatlakozott: 2009-01-06 kedd 15:36:40
Készüléktípus: Samsung Note 20
Nem:
Tartózkodási hely: Budapest
Has thanked: 930 times
Been thanked: 1093 times

Re: Samsung P1000 Galaxy Tab

Hozzászólás Szerző: moco »

nem is akarunk. én még a mai napig nem győztem meg magam, hogy vajon tényleg kellett-e ez nekem? de vásárlási kényszerem és újdonság vágyam volt. én csak ezért vettem meg. ami nem azt jelenti, hogy nem fogom eladni nemsokára. vagy használom tovább.
VESZEKEDNI CSAK PRIVÁTBAN LEHET! AKI A FÓRUMBAN VESZEKSZIK,1 HÉTRE KITILTOM !! :deal:
S10+ Dual / SGS4
Avatar
moco
Fő moderátor
Fő moderátor
Hozzászólások: 12730
Csatlakozott: 2009-01-06 kedd 15:36:40
Készüléktípus: Samsung Note 20
Nem:
Tartózkodási hely: Budapest
Has thanked: 930 times
Been thanked: 1093 times

Re: Samsung P1000 Galaxy Tab

Hozzászólás Szerző: moco »

Norb377 írta:Várjuk a tapasztalatokat,illetve a telepités részletes menetét. :yes: :mrgreen:
na arra egy darabig várhatsz. most purcantottam majdnem ki a nagy bálnát.
most van megint gyógyítás alatt. rom-root-progik pakolása...stb :D
várok én azzal a kernellel.
az a baj, hogy a tab, nem olyan mint a gs. itt le van korlátozva a rom, valamit bütykölt vele samsung. nem lehet egyszerűen kernelt feltenni, kell hozzá bootloader meg mianyám. mivel alapból ezekkel nem vagyok tisztában, meg kéne előbb világosodnom. úgyhogy a kernel egy darabig nálam felejtős dolog. :(
VESZEKEDNI CSAK PRIVÁTBAN LEHET! AKI A FÓRUMBAN VESZEKSZIK,1 HÉTRE KITILTOM !! :deal:
S10+ Dual / SGS4
Avatar
Norb377
Újonc
Újonc
Hozzászólások: 34
Csatlakozott: 2009-01-14 szer. 17:51:05
Készüléktípus: Galaxy Tab+NW8440 workstation
Tartózkodási hely: Budapest,Pilisjászfalu
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Re: Samsung P1000 Galaxy Tab

Hozzászólás Szerző: Norb377 »

Hát ezzel én is hasonló módon vagyok.
Ha jól olvastam,hamarosan lesz rá gingerbread rom,addig szerintem nem is bántom a kicsikét.
3D-s tervezés,rajzok készitése. http://www.laprakonyha.atw.hu/
Avatar
reddoors
Kiemelt 5. szint
Kiemelt 5. szint
Hozzászólások: 4711
Csatlakozott: 2009-02-10 kedd 21:03:02
Készüléktípus: Huawei MATE 9
Nem: Férfi
Has thanked: 16 times
Been thanked: 550 times

Re: Samsung P1000 Galaxy Tab

Hozzászólás Szerző: reddoors »

moco írta:nem is akarunk. én még a mai napig nem győztem meg magam, hogy vajon tényleg kellett-e ez nekem? de vásárlási kényszerem és újdonság vágyam volt. én csak ezért vettem meg. ami nem azt jelenti, hogy nem fogom eladni nemsokára. vagy használom tovább.
Én inkább egy másik telefont vettem volna ... persze ha 1 SIM-et használsz akkor más a helyzet.
Huawei MATE 9 Android 7
Avatar
moco
Fő moderátor
Fő moderátor
Hozzászólások: 12730
Csatlakozott: 2009-01-06 kedd 15:36:40
Készüléktípus: Samsung Note 20
Nem:
Tartózkodási hely: Budapest
Has thanked: 930 times
Been thanked: 1093 times

Re: Samsung P1000 Galaxy Tab

Hozzászólás Szerző: moco »

reddoors írta:
moco írta:nem is akarunk. én még a mai napig nem győztem meg magam, hogy vajon tényleg kellett-e ez nekem? de vásárlási kényszerem és újdonság vágyam volt. én csak ezért vettem meg. ami nem azt jelenti, hogy nem fogom eladni nemsokára. vagy használom tovább.
Én inkább egy másik telefont vettem volna ... persze ha 1 SIM-et használsz akkor más a helyzet.
ááá jójez. :yes: :D várom a gs2-t. addig minek vegyek egy másik telót? ez legalább másmilyen.
VESZEKEDNI CSAK PRIVÁTBAN LEHET! AKI A FÓRUMBAN VESZEKSZIK,1 HÉTRE KITILTOM !! :deal:
S10+ Dual / SGS4
Avatar
reddoors
Kiemelt 5. szint
Kiemelt 5. szint
Hozzászólások: 4711
Csatlakozott: 2009-02-10 kedd 21:03:02
Készüléktípus: Huawei MATE 9
Nem: Férfi
Has thanked: 16 times
Been thanked: 550 times

Re: Samsung P1000 Galaxy Tab

Hozzászólás Szerző: reddoors »

moco írta:
reddoors írta:
moco írta:nem is akarunk. én még a mai napig nem győztem meg magam, hogy vajon tényleg kellett-e ez nekem? de vásárlási kényszerem és újdonság vágyam volt. én csak ezért vettem meg. ami nem azt jelenti, hogy nem fogom eladni nemsokára. vagy használom tovább.
Én inkább egy másik telefont vettem volna ... persze ha 1 SIM-et használsz akkor más a helyzet.
ááá jójez. :yes: :D várom a gs2-t. addig minek vegyek egy másik telót? ez legalább másmilyen.
Mondjuk a GS 2 még nem hozott lázba, az meg hogy milyen proci van benne 2 magos vagy 1,2Ghz-es teljesen mindegy , akinek az a hobbija , hogy KERNELeket pakolgat naponta :) , nem fogja érezni a GS és GS2 közötti gyorsaságkülönbséget. Amúgy 1Ghz felett már szinte mindegy. Ha a Galaxy Ace-ra lenne KERNEL , és legalább JS8 szintű lenne a jelenlegi ROM, nem vennéd észre a gyorsaságbeli különbséget (így sem nagyon). :)
Persze az embereknél inkább az új utáni vágy jelentkezik (ahogy már írtad). Ha megkapja a GS a 2.3.3-as ROM-ot nem éri meg lecserélni a GS2 -re főleg ha 160-170ezer lesz a kezdő ára, még akkor sem ha a pénz nem számít. :D :D :D
Huawei MATE 9 Android 7
Válasz küldése

Vissza: “Tablet készülékek”