LG Nexus 5

A fel nem sorolt készülékmárkák témáinak helye
Avatar
moco
Fő moderátor
Fő moderátor
Hozzászólások: 12730
Csatlakozott: 2009-01-06 kedd 15:36:40
Készüléktípus: Samsung Note 20
Nem:
Tartózkodási hely: Budapest
Has thanked: 930 times
Been thanked: 1093 times

Re: LG Nexus 5

Hozzászólás Szerző: moco »

De egyelek meg. GS3-mon van fájlkezelő. Miért kéne ugyan azt feltenned? Azért köszi a kösziket :)
VESZEKEDNI CSAK PRIVÁTBAN LEHET! AKI A FÓRUMBAN VESZEKSZIK,1 HÉTRE KITILTOM !! :deal:
S10+ Dual / SGS4
Avatar
Limahl
6. szint
6. szint
Hozzászólások: 9347
Csatlakozott: 2009-01-13 kedd 12:52:06
Készüléktípus: Samsung galaxy s7 edge
Tartózkodási hely: Budapest IV.ker.
Has thanked: 264 times
Been thanked: 1859 times

Re: LG Nexus 5

Hozzászólás Szerző: Limahl »

moco írta:De egyelek meg. GS3-mon van fájlkezelő. Miért kéne ugyan azt feltenned? Azért köszi a kösziket :)
de cm 4,4 en vagyok,ott meg xar van benne,ez jobb,de van jobb is. :D ne egyél meg :D
Samsung galaxy s7 edge
Avatar
hunhool
3. szint
3. szint
Hozzászólások: 989
Csatlakozott: 2009-01-12 hétf. 20:11:14
Készüléktípus: Google Nexus5 32gb black
Tartózkodási hely: Nottingham,UK
Has thanked: 27 times
Been thanked: 38 times

Re: LG Nexus 5

Hozzászólás Szerző: hunhool »

közben meg is érkezett a frissítés : 4.4.1
http://forum.xda-developers.com/showthr ... ?t=2556906
Google Nexus5 32gb Black
Avatar
moco
Fő moderátor
Fő moderátor
Hozzászólások: 12730
Csatlakozott: 2009-01-06 kedd 15:36:40
Készüléktípus: Samsung Note 20
Nem:
Tartózkodási hely: Budapest
Has thanked: 930 times
Been thanked: 1093 times

Re: LG Nexus 5

Hozzászólás Szerző: moco »

Limahl írta:
moco írta:De egyelek meg. GS3-mon van fájlkezelő. Miért kéne ugyan azt feltenned? Azért köszi a kösziket :)

de cm 4,4 en vagyok,ott meg xar van benne,ez jobb,de van jobb is. :D ne egyél meg :D
ja értem. Amúgy nem tökéletes a progi .
VESZEKEDNI CSAK PRIVÁTBAN LEHET! AKI A FÓRUMBAN VESZEKSZIK,1 HÉTRE KITILTOM !! :deal:
S10+ Dual / SGS4
Avatar
hunhool
3. szint
3. szint
Hozzászólások: 989
Csatlakozott: 2009-01-12 hétf. 20:11:14
Készüléktípus: Google Nexus5 32gb black
Tartózkodási hely: Nottingham,UK
Has thanked: 27 times
Been thanked: 38 times

Re: LG Nexus 5

Hozzászólás Szerző: hunhool »

na ez sem lesz egy neptelefon ahogy a topikot latom :mrgreen: :mrgreen:
Google Nexus5 32gb Black
Avatar
reddoors
Kiemelt 5. szint
Kiemelt 5. szint
Hozzászólások: 4711
Csatlakozott: 2009-02-10 kedd 21:03:02
Készüléktípus: Huawei MATE 9
Nem: Férfi
Has thanked: 16 times
Been thanked: 550 times

Re: LG Nexus 5

Hozzászólás Szerző: reddoors »

hunhool írta:na ez sem lesz egy neptelefon ahogy a topikot latom :mrgreen: :mrgreen:
Hát ez ilyen :D , a NEXUS 4 topik sem volt sziporkázó pedig a mai napig egy nagyon jó telefon és ráadásul nagyon olcsó is. Az embereknek látod nem "olcsóbb" /jó/megbízható/gyors a fő szempont vásárláskor . :lol: A NEXUS 4 egy nagyon jó telefon , és a NEXUS 5 még rátett pár lapáttal .... :D Én biztos ilyet vennék , ha nem a NOTE 3-am lenne. ;)
Huawei MATE 9 Android 7
Avatar
hunhool
3. szint
3. szint
Hozzászólások: 989
Csatlakozott: 2009-01-12 hétf. 20:11:14
Készüléktípus: Google Nexus5 32gb black
Tartózkodási hely: Nottingham,UK
Has thanked: 27 times
Been thanked: 38 times

Re: LG Nexus 5

Hozzászólás Szerző: hunhool »

reddoors írta:
hunhool írta:na ez sem lesz egy neptelefon ahogy a topikot latom :mrgreen: :mrgreen:
Hát ez ilyen :D , a NEXUS 4 topik sem volt sziporkázó pedig a mai napig egy nagyon jó telefon és ráadásul nagyon olcsó is. Az embereknek látod nem "olcsóbb" /jó/megbízható/gyors a fő szempont vásárláskor . :lol: A NEXUS 4 egy nagyon jó telefon , és a NEXUS 5 még rátett pár lapáttal .... :D Én biztos ilyet vennék , ha nem a NOTE 3-am lenne. ;)
haat ha nekem note 3-am lenne biztos lecserelnem erre. ;)
volt nalam kb 2 hetig ,tegnap adtam vissza a tulajanak,de nekem a nexus mellett semmi extrat nem nyujtott,a merete pedig kifejezetten kenyelmetlen volt.
probaltam ugyanazokat a moddokat felrakni,mint ami a nexuson van.hat persze hogy a fele nem mukodott,hiaba lehet felrakni ra....
na de mindegy is.
Google Nexus5 32gb Black
Avatar
reddoors
Kiemelt 5. szint
Kiemelt 5. szint
Hozzászólások: 4711
Csatlakozott: 2009-02-10 kedd 21:03:02
Készüléktípus: Huawei MATE 9
Nem: Férfi
Has thanked: 16 times
Been thanked: 550 times

Re: LG Nexus 5

Hozzászólás Szerző: reddoors »

hunhool írta:
reddoors írta:
hunhool írta:na ez sem lesz egy neptelefon ahogy a topikot latom :mrgreen: :mrgreen:
Hát ez ilyen :D , a NEXUS 4 topik sem volt sziporkázó pedig a mai napig egy nagyon jó telefon és ráadásul nagyon olcsó is. Az embereknek látod nem "olcsóbb" /jó/megbízható/gyors a fő szempont vásárláskor . :lol: A NEXUS 4 egy nagyon jó telefon , és a NEXUS 5 még rátett pár lapáttal .... :D Én biztos ilyet vennék , ha nem a NOTE 3-am lenne. ;)
haat ha nekem note 3-am lenne biztos lecserelnem erre. ;)
volt nalam kb 2 hetig ,tegnap adtam vissza a tulajanak,de nekem a nexus mellett semmi extrat nem nyujtott,a merete pedig kifejezetten kenyelmetlen volt.
probaltam ugyanazokat a moddokat felrakni,mint ami a nexuson van.hat persze hogy a fele nem mukodott,hiaba lehet felrakni ra....
na de mindegy is.
Majd lehet egyszer nekem is lesz NEXUS 5, hiszen 1 .5 hónapja egy apró pixelhiba választott el tőle. A NOTE méretét szokni kell , most tél van :D úgyhogy nem okoz problémát. Nekem a NOTE 2 volt az eddigi első számú kedvencem és úgy gondolom a NOTE 3 méltó utódja . Én nem használok moddokat , már 100-ban hétköznapi felhasználó lettem :) aki kipróbál egy halom programot. :) A TW nagyon idegesítő dolog volt eddig de rájöttem , hogy minden bosszúság okozója az elcseszett TW launcher. A többi részével nincs gond. Ha ezt megoldod egy másikkal szuper a telefon. Én rosszat nem tudok rá mondani , ahogy a NEXUS 4-re sem tudok. :) Mindkettő egy remek konstrukció, a NEXUS és a NOTE is a saját kategóriájában.
Huawei MATE 9 Android 7
jokerkiller
3. szint
3. szint
Hozzászólások: 695
Csatlakozott: 2009-10-29 csüt. 09:08:41
Készüléktípus: O+O64Gb+Nethunter
Nem: Férfi
Has thanked: 150 times
Been thanked: 16 times

Re: LG Nexus 5

Hozzászólás Szerző: jokerkiller »

Na nekem is meglett a telefon, remelem lassan felelenkul a forum :-) majd irok ma meg
Telefonok: Oneplus One 64gb :-) & Nokia n900 & xperia mini & samsung omnia 2 & xperia x8ak /legtöbb darabokban :D/
Tabletek: Nexus 7 16gb 2012 + Nexus 7 16gb 2012
kisdobos
3. szint
3. szint
Hozzászólások: 952
Csatlakozott: 2009-01-13 kedd 13:18:56
Készüléktípus: Galaxy Note4
Tartózkodási hely: Cegléd
Has thanked: 55 times
Been thanked: 6 times

Re: LG Nexus 5

Hozzászólás Szerző: kisdobos »

Mondjátok már el nekem milyen samu után ezt a telefont használni? Gondolkodom hogy lecserélem a note2-met.
A kamerára is kiváncsi lennék.
Rom: NG1
Válasz küldése

Vissza: “Egyéb”