LG Nexus 5

A fel nem sorolt készülékmárkák témáinak helye
Avatar
reddoors
Kiemelt 5. szint
Kiemelt 5. szint
Hozzászólások: 4711
Csatlakozott: 2009-02-10 kedd 21:03:02
Készüléktípus: Huawei MATE 9
Nem: Férfi
Has thanked: 16 times
Been thanked: 550 times

Re: LG Nexus 5

Hozzászólás Szerző: reddoors »

kisdobos írta:Mondjátok már el nekem milyen samu után ezt a telefont használni? Gondolkodom hogy lecserélem a note2-met.
A kamerára is kiváncsi lennék.
Ez egy más világ :) , teljesen felesleges bármilyen párhuzamot , összehasonlítást , stb. csinálni más készülékgyártókkal. Én a NOTE 2 cseréltem le annak idején NEXUS 4-re , és most a NOTE 3-at NEXUS 5-re . Én kedvelem ezt a "fapados " oldalt is , nem véletlen , hogy az összes NEXUS készüléket használtam kivéve az elsőt amit a HTC gyártott.

Ez egy nagyon gyors telefon amin úgy futnak a programok ahogy kell. Teljesen felesleges antutu teszteket nézegetni , hiszen az a biztos amit az ember érez a mindennapi használat során. ;)
Mielőtt bárki is rászánja magát a készülékváltásra mérlegelje , hogy neki mi a fontos. Gondolok itt nagy kijelző, akksi készenlét , jó kamera stb. és annak függvényében cselekedjen. :D

Én nagyon szeretem ezt a készüléket , ez volt a a fő cél még tavaly év végén csak sajna akkor nem jött össze. Az új rendszerfrissítés már csak napok kérdése android 4.4.3, sok javítást fog hozni ami a kamera minőségére is ki fog hatni.
Huawei MATE 9 Android 7
kisdobos
3. szint
3. szint
Hozzászólások: 952
Csatlakozott: 2009-01-13 kedd 13:18:56
Készüléktípus: Galaxy Note4
Tartózkodási hely: Cegléd
Has thanked: 55 times
Been thanked: 6 times

Re: LG Nexus 5

Hozzászólás Szerző: kisdobos »

reddoors írta:
kisdobos írta:Mondjátok már el nekem milyen samu után ezt a telefont használni? Gondolkodom hogy lecserélem a note2-met.
A kamerára is kiváncsi lennék.
Ez egy más világ :) , teljesen felesleges bármilyen párhuzamot , összehasonlítást , stb. csinálni más készülékgyártókkal. Én a NOTE 2 cseréltem le annak idején NEXUS 4-re , és most a NOTE 3-at NEXUS 5-re . Én kedvelem ezt a "fapados " oldalt is , nem véletlen , hogy az összes NEXUS készüléket használtam kivéve az elsőt amit a HTC gyártott.

Ez egy nagyon gyors telefon amin úgy futnak a programok ahogy kell. Teljesen felesleges antutu teszteket nézegetni , hiszen az a biztos amit az ember érez a mindennapi használat során. ;)
Mielőtt bárki is rászánja magát a készülékváltásra mérlegelje , hogy neki mi a fontos. Gondolok itt nagy kijelző, akksi készenlét , jó kamera stb. és annak függvényében cselekedjen. :D

Én nagyon szeretem ezt a készüléket , ez volt a a fő cél még tavaly év végén csak sajna akkor nem jött össze. Az új rendszerfrissítés már csak napok kérdése android 4.4.3, sok javítást fog hozni ami a kamera minőségére is ki fog hatni.
A note2 kamera mennyivel jobb a nexus-nál? Mi hiányzik leginkább a samuból?
Rom: NG1
Avatar
reddoors
Kiemelt 5. szint
Kiemelt 5. szint
Hozzászólások: 4711
Csatlakozott: 2009-02-10 kedd 21:03:02
Készüléktípus: Huawei MATE 9
Nem: Férfi
Has thanked: 16 times
Been thanked: 550 times

Re: LG Nexus 5

Hozzászólás Szerző: reddoors »

kisdobos írta: A note2 kamera mennyivel jobb a nexus-nál? Mi hiányzik leginkább a samuból?
Lehet azért jó képeket csinálni , igaz nem vagyok egy nagy fotós. A samsungból nekem semmi nem hiányzik :) talán a NOTE 3 páratlan kijelzője . Megvannak a saját programjaim , launcherem , ezeket használom , és ezeket használtam samsungon is.
Huawei MATE 9 Android 7
kisdobos
3. szint
3. szint
Hozzászólások: 952
Csatlakozott: 2009-01-13 kedd 13:18:56
Készüléktípus: Galaxy Note4
Tartózkodási hely: Cegléd
Has thanked: 55 times
Been thanked: 6 times

Re: LG Nexus 5

Hozzászólás Szerző: kisdobos »

A gyári androidban is vannak sajátos extrák mint egyes gyartoknál?
Rom: NG1
Avatar
reddoors
Kiemelt 5. szint
Kiemelt 5. szint
Hozzászólások: 4711
Csatlakozott: 2009-02-10 kedd 21:03:02
Készüléktípus: Huawei MATE 9
Nem: Férfi
Has thanked: 16 times
Been thanked: 550 times

Re: LG Nexus 5

Hozzászólás Szerző: reddoors »

kisdobos írta:A gyári androidban is vannak sajátos extrák mint egyes gyartoknál?
Az a sajátos extra , hogy nincs benne felesleges értelmetlen kupac szemét mint egyes gyártók felületében. Vannak egész jó videók ahol bemutatják ezt a készüléket .
http://www.youtube.com/watch?v=1dg2UIzIt4s
Huawei MATE 9 Android 7
kisdobos
3. szint
3. szint
Hozzászólások: 952
Csatlakozott: 2009-01-13 kedd 13:18:56
Készüléktípus: Galaxy Note4
Tartózkodási hely: Cegléd
Has thanked: 55 times
Been thanked: 6 times

Re: LG Nexus 5

Hozzászólás Szerző: kisdobos »

reddoors írta:
kisdobos írta:A gyári androidban is vannak sajátos extrák mint egyes gyartoknál?
Az a sajátos extra , hogy nincs benne felesleges értelmetlen kupac szemét mint egyes gyártók felületében. Vannak egész jó videók ahol bemutatják ezt a készüléket .
http://www.youtube.com/watch?v=1dg2UIzIt4s
Simán belevágnék mert tetszik csak a kameráról mindenhol csak rosszat olvasok.
Rom: NG1
Todo
5. szint
5. szint
Hozzászólások: 2394
Csatlakozott: 2010-01-17 vas. 20:48:02
Készüléktípus: Galaxy S7
Tartózkodási hely: SZEGED
Has thanked: 56 times
Been thanked: 444 times

Re: LG Nexus 5

Hozzászólás Szerző: Todo »

kisdobos írta:
Simán belevágnék mert tetszik csak a kameráról mindenhol csak rosszat olvasok.
Én bátran merem ajánlani! Ne csak rosszat olvass! Példa: " A képeket elnézve (amelyeket ezen a linken tekinthetnek meg) talán nem is túlzás az oldal állítása, miszerint a Nexus 5 a legjobb kamerát mondhatja a magáénak a saját árkategóriájában, elsősorban az optikai képstabilizátornak és az Android 4.4.2 frissítésnek köszönhetően, amely javított a zársebességen." cikk
kisdobos
3. szint
3. szint
Hozzászólások: 952
Csatlakozott: 2009-01-13 kedd 13:18:56
Készüléktípus: Galaxy Note4
Tartózkodási hely: Cegléd
Has thanked: 55 times
Been thanked: 6 times

Re: LG Nexus 5

Hozzászólás Szerző: kisdobos »

Todo írta:
kisdobos írta:
Simán belevágnék mert tetszik csak a kameráról mindenhol csak rosszat olvasok.
Én bátran merem ajánlani! Ne csak rosszat olvass! Példa: " A képeket elnézve (amelyeket ezen a linken tekinthetnek meg) talán nem is túlzás az oldal állítása, miszerint a Nexus 5 a legjobb kamerát mondhatja a magáénak a saját árkategóriájában, elsősorban az optikai képstabilizátornak és az Android 4.4.2 frissítésnek köszönhetően, amely javított a zársebességen." cikk
Ez ha igaz tényleg jó, de én nem vagyok profi fotós. Vajon így is tud ilyen képeket?
Rom: NG1
jokerkiller
3. szint
3. szint
Hozzászólások: 695
Csatlakozott: 2009-10-29 csüt. 09:08:41
Készüléktípus: O+O64Gb+Nethunter
Nem: Férfi
Has thanked: 150 times
Been thanked: 16 times

Re: LG Nexus 5

Hozzászólás Szerző: jokerkiller »

kisdobos írta:
Todo írta:
kisdobos írta:
Simán belevágnék mert tetszik csak a kameráról mindenhol csak rosszat olvasok.
Én bátran merem ajánlani! Ne csak rosszat olvass! Példa: " A képeket elnézve (amelyeket ezen a linken tekinthetnek meg) talán nem is túlzás az oldal állítása, miszerint a Nexus 5 a legjobb kamerát mondhatja a magáénak a saját árkategóriájában, elsősorban az optikai képstabilizátornak és az Android 4.4.2 frissítésnek köszönhetően, amely javított a zársebességen." cikk
Ez ha igaz tényleg jó, de én nem vagyok profi fotós. Vajon így is tud ilyen képeket?
Én a képekrõl nem tudok nyilatkozni a kamera viszont tueles es stabil, bar en s3rol valtottam.
Telefonok: Oneplus One 64gb :-) & Nokia n900 & xperia mini & samsung omnia 2 & xperia x8ak /legtöbb darabokban :D/
Tabletek: Nexus 7 16gb 2012 + Nexus 7 16gb 2012
kisdobos
3. szint
3. szint
Hozzászólások: 952
Csatlakozott: 2009-01-13 kedd 13:18:56
Készüléktípus: Galaxy Note4
Tartózkodási hely: Cegléd
Has thanked: 55 times
Been thanked: 6 times

Re: LG Nexus 5

Hozzászólás Szerző: kisdobos »

jokerkiller írta:
kisdobos írta:
Én a képekrõl nem tudok nyilatkozni a kamera viszont tueles es stabil, bar en s3rol valtottam.
Ezt hogy érted hogy a képekről nem tudsz nyilatkozni? A fényképekről? A videó része az éles? Én inkább fotózok.
Rom: NG1
Válasz küldése

Vissza: “Egyéb”